Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4779

• פינדר

3808

• m3x7r3m3

2926

לפני 9 שעות, gadik6 כתב:

אני הבאתי נתונים על אחוזי תעסוקה של ערבים. רוצה גם נתוני גיוס שיוכיחו שהם לא מתגייסים?

ואת זה כנראה כתב מישהו אחר? לא אתה, נכון?

ציטוט

למי איכפת מהחוויות והסיפורים שלך?

רוצה עוד פעם לספר לנו שעבדת עם יחידות מיוחדות, ולהתלהב שהם הלכו בהכנס?

אז מי כאן עובר לגופו של כותב? פתאום אמנזיה?

לפני 9 שעות, gadik6 כתב:

מה קרה שאתה כל כך כועס כשאני מביא עובדות על ערבים?   אתה נשוי לערביה או לערבי?

בעצם לערביה כנראה שלא, כי כבר היו הורגים אותך על כבוד המשפחה.

לא, אשתי יהודייה.

****נמחקו ביטויים לא ראויים**** גם כאן יש גבולות שלא ייחצו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, gadik6 כתב:
לפני 7 שעות, yb כתב:

ערבים ישראל הם אזרחי המדינה ומכאן הזכויות שלהם, נקודה.  

ועדיין דרך אגב, למרות זאת הרבה דברים שאתה בתור יהודי מקבל הם עדיין לא מקבלים, למשל משכנתא לקניית דירה שלא נגישה בפועל לרב המגזר הערבי. תבדוק את הנושא תראה שאלה עובדות.  

זה האינטרס של המדינה שלנו זה לקרב כל מי שאפשר ולא לדחוף החוצה את כולם מהאזור הלגיטימי.גם כשהדם של כולנו רותח.

הצג עוד  

מה בדיוק הם לא מקבלים שיהודים כן מקבלים?

יש להם את כל הזכויות שיש ליהודים. 

אם ערבי יגור בחיפה, או בחדרה, הוא יקבל בדיוק את אותם הזכויות והתנאים שמקבל יהודי שגר בדירה לידו

נו באמת,   בוא נחשוב על מקרה היפותטי שאין סיכוי שיקרה ,  ירצו ערבים לגור נאמר... בעפולה, הם יתקבלו שם ממש יפה ובידיים פתוחות.

הזכויות הרשמיות במחשב מוקנות להם זה נכון.

להבהרה: אני חושב שהפרדה בין מגזרים שעולים אחד לשני על האצבעות בשוני שלהם זה לא דבר רע, אבל צריך להגיד את האמת הברורה שיש אפליה בין המספרים והשורות.  אני ראיתי את זה קורה בעיניים שלי לאזרחים לא יהודים נורמטיביים שרואים עצמם כישראלים . 

לפני 4 שעות, Pika007 כתב:

ביבי נראה כאילו הוא איבד 15 קילו בשבועיים ולא ישן לילה אחד מאז. כנראה לעשות במכנסיים יותר מדי זו אחלה דיאטה.

ולמה יוניקלו בשלושים מעלות?

דבר נוסף, איך אין לו בושה? שואלים אותו העיתונאים אם הוא לא חושב שכדאי לקצץ את המשרדים המיותרים והעלוץ שלהם בזמן חרום זה (אלה שהוא המציא) והוא עשה ספין- במקום לענות ישירות הוא אמר שזה העת להגדיל את הוצאות הממשלה... 

עריכה אחרונה על ידי yb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 בלילה, אחרת מסיבת עיתונאים לא מוצלחת מדי,  מה שחשוב לביבי זה להאשים את מערכת הבטחון שלא התריעה בזמן

פעם חשבתי שהוא למד מטראמפ, אבל בנקודה הזו, אני חושב שהוא יכול להיות הגורו שלו. 

האיש לא כשיר. 

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא טיפשים, המסרים האלה לא מיועדים לאנשים כמוני כמוך, הם מיועדים לבייס המבולבל שצריך הדרכה חזרה לחיקו.

ולאט לאט הם חוזרים, עוד כמה הופעות כאלה ומיני הסתות ברשתות החברתיות והוא שוב על הגל

• אהבתי 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה יכול לשלוח מכתב לכח המפלגות, עם בקשה להתפטרות עצמית עקב המצב של רוב השרים וסגני השרים, לאחד חזרה משרדים וכו, למצב שיש 8 עד 10 שרים.

אין הסכמים קואליציוניים יותר, יש מלחמה.

אם היו אומרים לו "לא", אז מוציאים את זה החוצה בתור ה"נבלות הרעות שחומסות כספים בזמן מלחמה". פשוט. חצי אלגנטי. עובד. היו זןכרים לו את זה לטובה.

אבל ביבי, כמו ביבי, מונע עי שקרים, יועצי פח ומשפחה מחורפנת.

אבל נתניהו, כמי שהעז למנות את גל הירש, הבן אדם שכתב פקודה נגד חטיפה שלא בדק שהיא מתממשת אפילו אחרי תקרית הטנק וחטיפת גלעד שליט מה שהוביל לתקיפת ההאמר ולחטיפת שני גופות החייליל בלבנון שבוע אחכ, שהעז להישאר בתפקידו אחר כך, שמואשם בפלילים, אז אותו הוא הביא. היה מביא איזה ראש שבכ או מוסד שמספיק רחוק מהעניין הנוכחי, אפילו איזה מזרחן.

צריך פה תעמולה. אני חושב ששחרור החטופים במחיר רוצחים, לא יתן מנוחה לאף אחד מהנפשות. גלעד שליט כבר שנים לא בארץ.

לא מאשים אותו שלא בארץ. גם אם אף אחד לא היה אומר לו מילה ברחוב או בסופר, רק המבטים. סהכ צוות טנק מצ'וקמק שהלך לישון מול עזה. והתקשורת שם היתה אשמה. רוב התקשורת הסכים למחיר הנוראי שביבי הסכים לשלם.

מחיר שלא שילמו עבור גופות 3 לוחמי צהל באוקטובר 2000 והפושע טננבואים, וגופות החיילים ביולי 2006 בלבנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

2 בלילה, אחרת מסיבת עיתונאים לא מוצלחת מדי,  מה שחשוב לביבי זה להאשים את מערכת הבטחון שלא התריעה בזמן

פעם חשבתי שהוא למד מטראמפ, אבל בנקודה הזו, אני חושב שהוא יכול להיות הגורו שלו. 

האיש לא כשיר. 

ברור לך שזה לא ציוץ ספונטני של טופז לוק.

זה כנראה נוסח על ידי עורכי הדין, אחרי שישבו עם הקיסר וניתחו לעומק את מסיבת העיתונאים.

בזה הוא מתעסק הנרקסיסט הזה.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 1
  • מבאס 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מאמין שאת העבודה הוא יתן להם לסיים, אבל אם הוא ימשיך לשלוט פה אחרי הכישלון המטורף הזה באמת שאין עתיד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, farkash7 כתב:

שמעתי שבסקר הוא קיבל 19 מנדטים! 19! אם אנשים פה היו שפויים הוא לא היה עובר את אחוז החסימה, אבל יש פה כל כך הרבה חברי כת מטומטמים שאני באמת חושש מההמשך.

אם אתה רוצה להתייאש ממש, כנס לטוויטר. העבדים שלו עובדים שעות נוספות להתמודד עם הדיסוננס הקוגניטיבי שלהם. כולם אשמים חוץ מהמלך. ״ההם לא אמרו. האלו יצאו להפגין. ובכלל, מה אתם מפריעים עכשיו למלך להוביל את הצבא בקרב ולנצח? מה אתם? בעד החמאס? רוצים להפיל ראש ממשלה חזק מהימין?״.

מצטער על המילים הקשות, אבל מדובר פשוט בכת לא ציונית או אנטי ציונית, תלוי כמה רוצים להחמיר. ואני מצטער גם על הציניות, אבל הסיסמה שלהם לפני כמה שנים היתה ״דווקא נתניהו״. אז הנה. עשו לנו דווקא. עבד ועובד נהדר.

נ.ב. כמובן שזה לא רק הוא, אלא כל המינויים שלו. ראיתי אתמול שגל הירש סיים להטיף מוסר לשגרירים של מדינות שתמכו באוסלו, ונפגש בזום עם משפחות החטופים. במהלך השיחה הוא דרש מהנוכחים לתמוך בהסברה הישראלית, וכשאנשים התחילו להתרעם - העביר אותם להשתק.  

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mikyl כתב:

מכיוון שרצת כמו ילד לבכות וחלק מתגובתי נמחק, אתקן את עצמי. זה לא קשור לערבים, אני פשוט שונא את הפשיסטים שבתוכנו לא פחות מחמאס.

הוא לא רץ לבכות, התגובה שלך הייתה מלוכלכת ואחת הגרועות שהיו פה. כל מנהל עם חצי עין מתפקדת יכל לראות את זה.

• אהבתי 5
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, יבגניפ כתב:

אם אתה רוצה להתייאש ממש, כנס לטוויטר

אין לי חשבון שם ואני לא מתכנן לפתוח. כל הרשתות החברתיות מבחינתי הן בור של חרא ושקרים.
אני יודע טוב מאוד מה המצב של האנשים במדינה הזו, ועדיין הסקר הפתיע אותי.
כתבתי פה פעם שמבחינתי כל הביביסטים הם חברי כת מטומטמים. היו כאלה שאמרו "שזה שהם מצביעים ביבי לא הופך אותם למטומטמים".
צדקתי אז ואני צודק גם היום, כל מי שעדיין תומך בנבלה הזו הוא פשוט חבר כת מטומטם בלי מוח.

צריך להוציא את הליכוד במתכונת הנוכחית אל מחוץ לחוק וצריך להעיף את ביבי לנבצרות ומשם לכלא.
כתבתי בתחילת המלחמה שהוא לא צריך להתפטר, אם הוא לוקח אחריות ובאמת נמצא שם כדי לעזור ולא לחבל, אבל הוא לא יודע לעשות משהו חוץ מלחבל ולהתסיס.
אפס מאופס.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • משעמם 1
  • רעיון טוב! 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...