Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נבחרת CarsForum בוחנת את שברולט אורלנדו החדש

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נא לצרף תמונה עם אבטיח כקנה- מידה (זאת לא העונה? זה תירוץ- בשביל הפורום מטיסים אחד במיוחד לחו"ל).

• עכברוני\ כל- מי- שבוחן- רכב- מטעם- הפורום, אשמח אם ינתן דגש מיוחד (במיוחד ברכבי נוסעים רגילים) על הראות לאחור (קורות C רחבות מדיי, שמשה אחורית קטנה, תא- מטען גבוהה מדיי ברכבי סדאן וכו'...).

תודה מראש ובהצלחה ביוזמה החדשה (והמבורכת),

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוזמה ברוכה, אין ספק. אבל אני תמהה: הרכב נמצא בארץ כבר תשעה חודשים, והיו כבר כתבות מבחן די מזמן. מדוע דווקא כעת אתם בוחנים אותו? האם הגיע דגם 2013 השונה מזה של 2012?

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה ברוכה, אין ספק. אבל אני תמהה: הרכב נמצא בארץ כבר תשעה חודשים, והיו כבר כתבות מבחן די מזמן. מדוע דווקא כעת אתם בוחנים אותו? האם הגיע דגם 2013 השונה מזה של 2012?

הדגם הוא אותו הדגם, לא הייתה מתיחת פנים.

את האורלנדו בחנו במסגרת המגזין של האתר בסמוך למועד השקתו בארץ. אבל כמו שכתב אייל, זה לא עוד מבחן שכותב כתב רכב במגזין כזה או אחר.

למה דווקא אורלנדו למבחן הזה? שתי סיבות עיקריות בעיניי:

1. לדעתנו מדובר ברכב טוב שלא זכה למספיק הערכה מצד עיתונות הרכב הישראלית.

2. ככל שהרכב ותיק יותר, כך לו״ז נסיעות המבחן שלו עמוס פחות וקל יותר לשריין שבוע רצוף שלם. חיפשנו רכב שכבר עבר את שלב העומס הראשוני בנסיעות המבחן אבל מהצד השני גם מספיק חדש כדי שעדיין יהיה רלוונטי.

האורלנדו קלע לשתי הדרישות האלו בצורה טובה אז בחרנו בו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בחרנו בו.

מה? יכולתם לבחור גם מכוניות אחרות?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא בחרו אותי למרות שאני צעיר בפורום אבל ותיק כטוקבקיסט לכתבות רכב באינטרנט וכן ותיק מאד בהתעניינות ברכבים (מגיל ילדות, אבי הכניס לי את הגו'ק עם האלפות שהיו לו), זה לא נחשב? :-o

בכל אופן אני בחנתי את האורלנדו באולם התצוגה.

צר לי לקלקל את המסיבה ולהרוס קצת ליבואן שברולט שבודאי הסכים למבחן זה מסיבה פרסומית ותוך רצון לקבל ביקורות מחמיאות אבל לדעתי האורלנדו בסה"כ בינוני ויש מתחרות עדיפות עליו.

החסרון העיקרי שלו הוא שהספסל האמצעי לא מחולק לשלושה מושבים נפרדים, הנעים על מסילה כמו במיניואנים המתחרים. כמו כן יש רק שני עוגני איזופיקס ולא שלושה.

מלבד זאת הספסל האמצעי לא נע על מסילה ומיקמו אותו קרוב מדיי למושבים הקדמיים על מנת להשאיר מקום למושבים בשורה האחורית ביותר, כך שהמרחב לרגליים בספסל האמצעי בינוני וקטן מזה של מיניואנים מתחרים.

איכות חומרי הפנים והדשבורד היא מהפלסטיק הנוקשה.

ודרך אגב, בעיית המפתח היתה נפטרת עם היתה הנעה ללא מפתח דבר שמוצע למשל כסטנדרט במאזדה CX5 שהיא אמנם ג'יפון, אבל מלבד שני הכסאות הנוספים בשורה השלישית של האורלנדו למעשה התצורה של המושבים שלו היא דומה וזהה למשל לג'יפון כדוגמת המיצובישי אאוטלנדר בעלת 7 המקומות.

צריכת הדלק של האורלנדו היא בינונית ביותר למנוע דיזל ולמעשה דומה או נחותה אפילו מזה של מנועי הבנזין החדשים כדוגמת המאזדה CX5 והמיצובושי אאוטלנדר שהם בעלי משקל דומה לאורלנדו.

הביצועים ככל הנראה טובים מאד כפי שציין המגיב שנסע על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך צריכה היתה להסתיים כאן.

ממש לא, ההתייחסות שלי היתה לגבי נושאים שבהחלט ניתן להתרשם מהם מבחינת הרכב באולם התצוגה. דרך אגב במיניואן במיוחד לנושאים אלו של פנים הרכב חשיבות רבה יותר אפילו מהפרמטרים של טיב הנסיעה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה שנתנו למישהו רכב לשבוע, שיכתוב על השימוש היומיומי, ולא כמו כתב רכב, שלא בטוח

שמעניין אותו אם יש מקום לעגלה של הילדים, או שהשמש מסנוורת אותם במושב האחורי כי

החלונות לא כהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, ההתייחסות שלי היתה לגבי נושאים שבהחלט ניתן להתרשם מהם מבחינת הרכב באולם התצוגה. דרך אגב במיניואן במיוחד לנושאים אלו של פנים הרכב חשיבות רבה יותר אפילו מהפרמטרים של טיב הנסיעה ברכב.

אין שום אפשרות להתייחס למשהו באולם תצוגה למעט מראה ועיצוב.

מושב שנראה נוח יכול להתברר כקטסטרופה בנהיגה של שעה.

ישיבה נינוחה של 3 בני אדם יכולה להתברר כצפופה מאוד בבילוי של 10 דקות בנסיעה.

עיצוב פנים הרכב ואבזור זה אחד הדברים הכי פחות משמעותיים בשקלול סופי.

אם צפוף לי, לא נוח לי וחם לי, מה אכפת לי שיש רדיודיסק USB, גג שמש ו5469 תאי אכסון?

ולא הבנתי מה זה "טיב הנסיעה ברכב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נאלץ להסכים עם אמנון לפחות בחלק מהדברים. גם אני נכנסתי לאולם להתרשם מהאורלנדו ולהזמין נסיעת מבחן. הרכב נחשב מיניוואן אך אין בו את הדבר הבסיסי של להכיל 3 מושבי בטיחות במושב האמצעי. זוהי אחת הדרישות העיקריות של מחפשי מיניוואנים.

לאחר מדידת רוחב המושב גם ויתרתי על נסיעת מבחן כי ממילא הוא לא יוכל לספק את צרכיי. באולם גם התרשמתי מהעיצוב והתחושה המתקבלת בישיבה ברכב. לטעמי = בינוני. קשה לי להאמין שמישהו שבאמת צריך מיניוואן (יותר מחמישה נוסעים או 3 מושבי בטיחות)וגם רוצה רכב מהנה לנהיגה יקח את האורלנדו ולא את ה SMAX טורבו. ח"ו שלא נזכיר את ה 5008 או הפיקאסו.

מי שרוצה מיניוואן עם פוזה של ג'יפון באמת יצטרך להתלבט בין האורלנדו לבין הדודג' ג'רני אלא שבסוף הוא כנראה יקח את הקשקאי +2 או את האאוטלנדר 7 מושבים. למה ללכת עם ולהרגיש בלי? נשאר טיפל'ה מקום רק לחובבי המומנט של הדיזל ויתכן שזו במה מצויינת.

אז תסלחו לי אם קיבלתי את הרושם שזה to little to late ובמקרה של האורלנדו הטחון לעייפה ממבחנים גם to much .

אתם רוצים את הדבר האמיתי? שיתנו לכם ארוך טווח לשלושה חודשים-חצי שנה ואז נראה. 24 משתמשי פורום בוחנים, שבוע כל אחד זה כבר עסק רציני. הנה לכם אתגר.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? יכולתם לבחור גם מכוניות אחרות?

כן.

אתם רוצים את הדבר האמיתי? שיתנו לכם ארוך טווח לשלושה חודשים-חצי שנה ואז נראה. 24 משתמשי פורום בוחנים, שבוע כל אחד זה כבר עסק רציני. הנה לכם אתגר.

מבחינתנו אפשר לצאת למבחן כזה כבר בשבוע הבא. השאלה היא מה תשיג במבחן של 24 אנשים שונים. אתה יודע איך זה עובד בארץ - 24 אנשים, 30 דעות שונות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ST, אין ספק שיש משהו במה שאתה אומר, אבל חשוב לזכור כמה דברים: אנחנו לא "אוטו" ואין לנו עדיין את השם שלהם בשוק הזה, דבר שני - מריצים פה פיילוט, אף מגזין רכב בארץ לא עשה דבר כזה, שים לב שאת הרכב בוחן בנאדם שהוא 100% קהל היעד שלו ולא כתב שרק מחפש להתחרע על אימפרזות.

ולכן, המבחן אולי ירגיש פחות "מקצועי" מכתבה משומנת הייטב של עורכי אוטו, אבל הוא יהיה הרבה יותר אמיתי ונאמן למציאות!

אם הפיילוט יצליח - אני מניח שהוא יחזור על עצמו גם ברכבים אחרים! אם הפורום יגיד שזה לא מעניין, ההנהלה ושאר חברי ה"נבחרת" יחפשו להשתפר בהתאם להמלצות הפורום.

בכל מקרה, תכתבו מה אתם רוצים לראות במבחן, מה מעניין?

ועכברוני, יאללה תפרגן בתמונות של אבטיחים =)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...