Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשמתי עוד חלום-התיישנתי בפנטיק קבלרו

honda cx500
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שבוע טוב חברים וחברות,

כמובטח, מצורף הפרק השני בעלילותיו של היצור, תהנו.

פרק שני – התקדמות קלה בכיוון הנכון

החודשים הבאים חלפו להם לאיטם ואני מתמודד עם שיקומו של הדרבי. באחד משיטוטי בדרום תל-אביב הגעתי לשתות קפה במוסך של חבר שמסייע לי בשיפוצו של הדרבי. בעודנו משוחחים על עניינים ברומו של עולם כגון מה יותר עדיף – פאנטיק, דרבי, גראלי או בנלי - סיפרתי לו על הכסא של הפאנטיק ששוכב אצלי ושאולי יבוא יום, בתום שיפוץ הדרבי, ואולי אחפש לי פאנטיק.

החבר בעל המוסך הרים גבה, ופלט אגב אורחה בטבעיות רבה ואני מצטט: " אם אתה אולי מעוניין, יכול להיות שיש לי כמה חלקים שמורים במצב מעולה לפאנטיק קבלרו בעליית הגג, אבל בעצם בשביל מה אתה צריך את זה, איפה תוכל להשיג היום פאנטיק קבלרו??? " סוף ציטוט.

לא התרגשתי כלל, והודעתי לו באדישות שאין לי שום כוונה לצאת מהמוסך בלי שאראה את החלקים הללו, וממש לא מעניין אותי שיש מנוע של וספה פתוח על הליפט, ואני עומד על כך שהוא לא יחליט עבורי מה מתאים לי ומה לא (ככה אני, עקשן אגרסיבי כאשר צריך. החיים במחיצתה של הנשמה הקשיחו וחישלו אותי). המוסכניק שלף סולם רעוע, טיפס בחריקת עצמות לעליית הגג וירד כעבור מספר דקות עם פרונט שלם (שוקים ומשולשים) במצב מעולה וללא חלודה או עיקומים, כנף קדמית מקורית עם חותמת פאנטיק וכנף אחורית מקורית אך מעט חבוטה. "על הדרך" הוא גם צירף פנס אחורי חדש לחלוטין באריזה מקורית. מזומן החליף ידיים, ואני בדרכי הביתה מחייך באושר (או טיפשות, תלוי בנקודת המבט) ממש כמו קלינטון אחרי פגישת עבודה עם הגב' לוינסקי.......עד כדי כך.

החלקים נוקו בקפידה, שומנו חיצונית בשכבה דקה למניעת חלודה ואוחסנו ליום פקודה.

ושוב חלפו כמה חודשים בלי שום התקדמות, ואי-שם בחג שבועות 2011 (אני חי מחג לחג, או כמו שהנשמה אומרת בהשאלה משירם של הגששים "אצלך יום יום חג, הללויה"). ביקור אקראי אצל חבר מניב מציאה אמיתית – פאנטיק קבלרו אמיתי, חבוט ומרוט, אבל פאנטיק, ועוד קבלרו!!!!! מה אומר לכם, אהבה ממבט ראשון.

כרגיל אצל יצורים מיוחסים ממשפחת הפאנטיק, כפי שתיארתי בפרולוג לסיפורנו, גם היצור הזה, למרות מצבו המזעזע, שמר על פאסון וחזות חיצונית של מלך השכונה ואפילו לא טרח להעיף לעברי מבט בחזרה, בדיוק כמו בן משפחתו מלפני 30 שנה.

אבל אני? מה איכפת לי? מסתכל או לא, אני כבר החלטתי. החבר הסכים ברוב טובו למכור לי את היצור (הסכים פשוט מתוך רחמים) אבל ציין שישנה בעיה קלה בניירת.

כמה קלה? שאלתי בחשש וקיבלתי הסבר ממנו הבנתי שהמצב לא קל. בצר לי, פניתי אל אחד מחברי הפורום שמטעמי צנעת הפרט לא אחשוף את שמו, והוא לקח על עצמו את המשימה של החייאת רישיונותיו של היצור (אגב, בזמן הזה הוא נותר אצל החבר האחר שאצלו הוא בילה עד שפגשתיו) .

חלפו עוד חודשים רבים. אני כבר נואשתי לחלוטין מהסיכוי שיהיו רישיונות אך למזלי, החבר שהבטיח אמר ועשה, בנחישות אין קץ בסגנון עדות הרוטווויילר, ואחרי מסכת תלאות לא קלה, טירטורים אינסופיים במשרדי הרישוי ופקידים לא ידידותיים לאזרח, הושגה המטרה, הופקו רישונות חוקיים, ומכאן הדרך להעברת בעלות והעברתו הפיזית של הפאנטיק אלי נפתחה.

וכך, בחג ראש השנה האחרון, באיחור אופנתי של 30 שנים וקצת, גייסתי את גיסי המסור, אחיה של הנשמה, שתמיד נכון לקריאה לסחוב עוד פגר מתכת במטענית שלו, ויחדיו שמנו פעמינו לכיוון ביתו של החבר הראשון, העמסנו את היצור (שעדיין הגיב כלפי באנטיפטיות רבה וכיסה את כפות ידי בדבק טורדני מיד כאשר אחזתי בקידון שלו – זו הסיבה שיש על הקידון גרבי ילדים כפי שחדי העין שביניכם בוודאי ראו בתמונות), וחזרנו הביתה עייפים אך מבוהלים לקראת פגישה אפשרית עם הנשמה שלא היתה מודעת כלל למהלך שנרקם מאחורי גבה הענוג.

גיסי כמובן שהפקיר אותי לבד מול אחותו ומיד שיפר עמדות לאחור (או בקיצור, ברח כמו משוגע) ציד לאחר שפרקנו את היצור מהמטענית שלו.

אני והיצור טיפסנו יחדיו במעלית לקראת גורל לא ידוע (טוב, לא צריך להיות דרמטי, את התוצאה אפשר לנחש מראש, השאלה היחידה היא כמה דציבלים של צרחות אני יכול לספוג עד לקריסה מוחלטת של מערכת השמיעה).

לשמחתי, באותה שעת אחר צהריים נעימה, הנשמה היתה עסוקה בתנומה קלה, ואני ניצלתי את ההזדמנות לסבב תמונות מהיר, ביחד עם כל החלקים שנאספו לאורך השנים, וגם הרכבתי את הכסא שבגללו החל המסע ההזוי הזה, סתם כך כדי לשבת בפעם הראשונה בחיי על יצור אדום.

עיניכם הרואות, לפעמים ממש במקרה ובלי כוונת מכוון, מושגת התקדמות קלה בדרך להגשמתו של חלום בלתי אפשרי בעליל, ולאט לאט הוא הופך למציאות.

ומה בפרק הבא? היכרות ראשונית ופירוק לרמת הבורג, וכמובן השוואה מול הדרבי. שמו של הפרק יהיה מן הסתם "של מי יותר גדול?" .......שווה לחכות.........

שלכם.

שלומי

P9180044.jpg

P9220041.jpg

P9220042.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי שלומי - יצאו לי העיניים!

בגללך אני הולך היום להרכיב משהו בגראלי - לא משנה מה, רק לעשות משהו...

היי אורן,

אל תעמיס על עצמך יותר מדי, יש לי הרבה "משהו" שיעסיק אותך בזמן הקרוב......

עזוב אותך מהגראלי, בוא תתעסק ב"הארד-קור" - הפאנטיק שלי.......

נדבר מחר על הבוקר.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אורן,

אל תעמיס על עצמך יותר מדי, יש לי הרבה "משהו" שיעסיק אותך בזמן הקרוב......

עזוב אותך מהגראלי, בוא תתעסק ב"הארד-קור" - הפאנטיק שלי.......

נדבר מחר על הבוקר.

שלומי

תרגעו שניכם, יש כרגע לאורן משימה שהוא צריך לגמו...לסיים והוא צריך להתרכז שאני לא אתרגז....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שתי הפנטיקים שלי אצלי 21 שנה

1 אינדורו 84

2 קבלרו 84

משופצים כחדשים

מרשים אריק,

על הקבלרו שלך ישנם חלקים של האינדורו מיכל דלק,פנס קדמי.

שלח לנו תמונה של האינדורו, בקרוב נוכל לעשות מפגש פנטיקים.

ראה לינק מצורף http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=443968&highlight=%D7%A4%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%A7

תודה,

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

אהבתי את הפרוייקט , לא להאמין שריפוד הכיסא נשמר כך!

בבעלותי (יותר נכון בבעלות אבי) אנדורו קומפטישן שנת 82 , רק חסר לו משתיק וקיק. מנוע עליון זה כבר פחות בעייתי להשגה.

אם למישהו יש את החלקים הנ''ל , אשמח אם יפנה במייל:[email protected]

אם מישהו מוכן שאשלח לו תמונות במייל והוא יעלה את התמונות שלי , אמשח מאוד.

מחפש חלקים לפנטיק אנדורו קומפטישן שנת 83.

נא לפנות בה''פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי

אני מודאג משהוא ומקווה שהכל בסדר.

כבר זמן רב שלא עידכנת אותנו.

לטיפולך

:?

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ישי ,

כאשר התותחים רועמים המוזות שותקות.....אמרו זאת חכמים ממני.

אני לא מצליח להביא את עצמי לשבת ולכתוב ולו גם מילה אחת בימים טרופים אלה. ליבי ומחשבותי נתונוים לתושבי הדרום הנתונים תחת מתקפת טילים, עם אלפ החיילים שגוייסו, ואני צמוד לערוצי החדשות כדי לשמוע "תמונת מצב" בכל רגע (איזה ביטוי מטומטם זה "תמונת מצב" שבו משתמשים קרייני החדשות בערוצי המדיה).

אני מתנחם מעט שאת מרבית האגרסיות שנצברות אני מוציא בקרבות לילה באיביי מול אויבים נחושים לא פחות ממני. אני שמח להודיע שעד כה כוחותי נוחלים נצחון במערכה. צדתי כמה חלקים מדהימים לפנטיק ואני אעלה תמונות ברגע שהם יגיעו לארץ (רמז - מי אנמר מסכת חזית מקורית.......).

אני מחפש קרבורטור 19 באיביי ולא מצליח למצוא. למרות שאני לא רע בשימוש באיביי, אשמח לקבל את עזרת תותחי האיביי שבפורום באיתור קרבורטור שכזה, רצוי חדש. אם במקרה למישהו מהחברים יש אחד כזה למכירה אשמח לרכוש (מעניין לאן נעלמו כל הקרבורטורים האלה).

בתקווה לימים טובים יותר והכי חשוב - עם ישראל חי!!!!!!!!!

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...