Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני או קומפקטית חדשה עד 160000

eran.yablonski
שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני שוב מתייעץ בכם.

אנחנו מחפשים סופר מיני 5 דלתות או קומפקטית חדשה.

הרכב צריך להיות חסכוני בדלק מסיבות אידאולוגיות, יחודי ומעניין במידת האפשר.

הרכב ישנע במהלך השבוע את זוגתי ושני ילדים, אחד בבוסטר.

בסופי שבוע או נסיעות משפחתיות, ארבעה.

הרכב יסתובב בעיקר באיזור הרצליה תל אביב.

התקציב עד 160 אבל אפשר למתוח בשביל משהו מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כפי שזכור לי בחירותיך אינן שגרתיות (לחיוב כמובן).

אמליץ לך לבחון מתוך המשפחה האיטלקית את הג'ולייטה ואם אינך חושש מהצרפתיות אז בחן את חטיבת הDS מבית סיטרואן.

הDS4 עתידה לנחות כאן בקרוב והיא מציעה עיצוב יוקרתי ואבזור מרשים שיוצר ניחוח יוקרתי ומשודך לתיבה אוטומטית בת 6 היל' ומנוע 1.6 THP.

נראה לי שהיא תקרוץ לך.

המיני מעט צפופה ואולי גרסת הכניסה של הקאנטרימן שווה בדיקה.

מעבר לזאת ישנן המתחרות היחסית שגרתיות והשכיחות בטווח מחירים זה (גולף,A3...ׂׂׂׂׂ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה אוריס הברידית תתאים כמו כפפה ליד ותשאיר קצת עודף...

בתקציב הזה נכנסת גם הפריוס אבל היא כבר ממש לא קומפקטית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה אוריס הברידית תתאים כמו כפפה ליד ותשאיר קצת עודף...

בתקציב הזה נכנסת גם הפריוס אבל היא כבר ממש לא קומפקטית.

בתקציב הזה גם אני ישר חשבתי על האוריס - רק צריך לבדוק מה נשאר לה מתא המטען.

יש גם גולף וג'טה 160 מאובזרות; קאנטרי מן, באמת, וגם סדרה 1 נאה; ג'וליטה 170, ועוד - כל אלה לא ממש חסכוניות.

לא ברור איזה נפח הטענה אתה צריך, אבל אם קומפקטי באמת מספיק, אז גולף 1.2 תהיה חסכונית ותשאיר לך עודף ניכר. נדמה לי שגם יש איזה מבצע עכשיו. אגב, במחיר שבו אפשר לקבל היום לאון FR ידנית, גם אתה תוכל להנות מהרכב מידי פעם :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האוריס, שווה להתעניין מתי יגיע הדגם החדש שאמור להציע תא מטען עדיף בהרבה על זה המצומצם של הדגם הנוכחי.

אני חושב שגם הונדה ג'אז היברידית יכולה להתאים לדרישות.

סיטרואן C3 דיזל אם קיימת בדגם המפואר ובצבע הנכון יכולה להיות יחודית קומפקטית ומאוד חסכונית, הגיר אמנם רובוטי אבל אני מתאר לעצמי שאתם כבר רגילים מהלאנצ'יה.

גם ברנו תחום הדיזל התחזק לאחרונה עם מגאן האצ'בק דיזל שיכולה גם כן להיות אפשרות.

אחרונה חביבה קיה סול בדגם הדיזל שאמנם פחות שמחה ומאובזרת מדגם הבנזין אבל מאוד מרווחת וגם חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהבחירה ברכב חסכוני היא מטעמים אידיאולגיים כי אז הדיזלים לא באים בחשבון עקב היותם מזהמים יחסית.

אופציות נוספות שחשבתי עליהן הן:

הונדה אינסייט (הברידית)

לקסוס CT200h (היברידית) מאוד מיוחדת אבל חורגת מהתקציב ב-20000 ש"ח...

הפולקסווגן גולף בגירסת 1.2TSI אוטומטית עם נתוני מזהמים קרובים מאוד להיברידיות.

וכמובן (אי אפשר בלי...) לא 5 דלתות אבל הכי נקייה שיש - רנו פלואנס ZE חשמלית של בטר פלייס :)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הרכב צריך להיות חסכוני בדלק מסיבות אידאולוגיות, יחודי ומעניין במידת האפשר.

אני לא הייתי קונה סופרמיני למשפחה. אפשר כמובן להסתדר אבל לטעמי עדיף משהו מרווח יותר.

לך תראה את היטי 1.2TSI+DSG.

היא יחסית קצרה (4.20~ כמו הגולף), מאוד מרווחת וורסטילית מפנים, מאוד יחודית ומעניינת לטעמי, ותשאיר לך לא מעט כסף בכיס גם בגירסה המאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הארתם את עיני, תודה.

דיזל זה לא בשבילי. גם היברידית לא. הדיזל מזהם ולגבי הנזק הבריאותי מההיברידיות יש מחלוקת.

גם מסופר מיני ירדתי, זה קטן מידי.

אהבתי את הסיטרואן שלא הכרתי קודם ואת האלפא. אבדוק אותן.

אבדוק גם את המרצדס למרות שזו כבר חריגה מהתקציב.

הייתי שוקל את אחת הוואגיות אבל לפני כן שאלה עם יד על הלב, כמה באמת השירות של צ'מפיון גרוע? מצד אחד אני קורא כאן סיפורי זוועה ומצד שני העסק שם מתנהל כביכול על מי מנוחות. אני גם לא זוכר יותר מידי תלונות של אבא שלי שהחזיק מכוניות שלהם בעבר. התרגלתי לשירות המצוין של יבואן לנצ'יה ולאמינות שלה ויהיה לי חבל לקלקל הנאה מרכב בגלל שירות גרוע ו/או רכב לא אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אנחנו כבר כ 30 שנה לקוחות של צ'מפיון. גולף , ועוד גולף, ורנו אחת בדרך (כשהמארק הגרמני השתולל) שעפה כמה שיותר מהר כדי לקנות פאסאט בנזין, ואח"כ פאסאט דיזל, וסקודה סופרב ועכשיו פאביה ויטי. סה"כ לא היו לי טענות וקיבלתי שירות לא רע עד היום אפילו אחרי תום תקופת האחריות הרשמית (למשל מזגן שהלך אחרי כ 4 שנים בגולף והוחלף ללא מילה, מחלות ילדות של הפאסאט TDI בעיקר עם הפולי של האלטרנטור שטופלו כהלכה, בעיות עם הקוילים של הסופרב כשהיה כבן 6-7 שהוחלפו בלי מילה וללא תשלום). אני מניח שזה קשור למי המוסך שמטפל בך ודרכו הקשר ליבואן. תמיד בפורומים בולטים אלו שלא מרוצים שכן אלו שמרוצים בד"כ לא מצייצים, ואני בטוח שיש כאלו שנתקלו בשירות לא טוב או בחוסר מקצועיות (מה ששוב תלוי מאוד במוסך המטפל), אבל אני בטוח שזה קורה גם אצל יבואנים אחרים. כמובן שצריך גם מזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל את אחת הוואגיות אבל לפני כן שאלה עם יד על הלב, כמה באמת השירות של צ'מפיון גרוע? מצד אחד אני קורא כאן סיפורי זוועה ומצד שני העסק שם מתנהל כביכול על מי מנוחות.

הבעיה בשירות של צ'מפיון זה שהוא לא בנוי לאנשים שבאמת אכפת להם מהרכבים שלהם - שהרכב יתקתק, לא יקרקש ושיכנס במצב מסויים למוסך ויצא במצב יותר טוב ממה שהוא היה כשהוא נכנס. אם אתה מסוג האנשים האלו ששומרים על הרכב שלהם משריטות ומצפים לקבל יחס רציני על כל פיפס קטן שיש להם ברכב אז מהניסיון האישי שלי - אין לך סיבה לקנות רכב VAG חדש מהיבואן אלא כנראה עדיף לקנות יד2 וללכת למוסך רון (אין לי כרגע ניסיון איתו, אבל האחים שלי יחסית מרוצים, למרות שהם לא פדנטים כמוני).

אחת הבעיות הקשות שלי עם צ'מפיון זה שהם חוטאים באופן קבוע בחטא ההיבריס - הם בטוחים שכל רכב שנכנס אליהם יוצא מושלם ותיקני מהמוסך, ללא עוררין. היו לא הרבה רג'קטים לתיקונים שהם עשו - התווכחו איתי, אמרו לי שזה "אצלי בראש" אך לבסוף הבינו שאני צודק וגם לאחר זה, חלק מהתיקונים נעשו על הצד הבינוני ביותר, כאילו שלא מתאים להם להתאמץ יתר על המידה.

אין לי הרבה ניסיון עם יבואנים אחרים, לכן ייתכן שעל פניו, צ'מפיון נחשבים אולי הממוצע או אולי טיפה אפילו מעל הממוצע. אחרי שיצא לי לבלות אצל כמה בעלי מקצוע חיצוניים (לא של צ'מפיון) אני בינתיים נוכח לדעת שאין מקצוענים גדולים שבאמת אכפת להם מהלקוח ויעשו הכל על מנת שיצא מרוצה ב100%, למרות שבשמחה יגבו מחיר מופקע.

אם אצלך "רכב זה רק רכב, העיקר שיסע" - אין לי בעיה להמליץ על VAG. אם אתה פדנט, אז כדאי שתחפש במקומות אחרים. לי אישית הם הוציאו את החשק והפכתי לטיפוס של "העיקר שיסע" במקום לאהוב את הרכב שלי ולהנות ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, הכל שאלה של מי מנהל את המוסך המטפל. אף פעם לא נתקלתי בבעיה שאתה מדבר עליה. אף פעם לא התעלמו מבקשות שלי או ריג'קטים שלי. כמובן שאני לא פדנט ולא מבין גדול ויכול להיות שהבקשות שלי היו "צנועות" ולכן לא נתקלתי במה שאתה אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסתי שיחה עם אבי אתמול.

הוא לא זוכר בעיות מיוחדות בשירות של צ'מפיון למעט העובדה שהאודי היתה מתקלקלת הרבה יחסית למכוניות הקודמות שלו.

מבית VAG אני שוקל את הגולף החדשה והA3 החדשה. האם התחילו לשווק אותן כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסתי שיחה עם אבי אתמול.

הוא לא זוכר בעיות מיוחדות בשירות של צ'מפיון למעט העובדה שהאודי היתה מתקלקלת הרבה יחסית למכוניות הקודמות שלו.

מבית VAG אני שוקל את הגולף החדשה והA3 החדשה. האם התחילו לשווק אותן כבר?

גולף - עדיין לא

A3 - היה אמור להיות כבר בספטמבר אבל בסוכנות בהרצליה אמרו לי דצמבר. לך תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...