Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"קטעים" מהסרטים!

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בינינו חובבי קולנוע רבים, שיוכלו להעריך בדיחות ("קטעים") שבאו ישירות מסרט קולנוע כלשהוא.

למה לא לעשות מזה שירשור, שכולם יהנו?

וכמיטב המסורת, ה"קטעים" שלי:

1) מאחר ואני טיפה יותר גבוה משוורצנגר, סיגלתי לעצמי את הביטוי "I`ll be back" במבטא גרמני בכל פעם שאני יוצא לרגע מאיפה שהוא ומייד חוזר.

2) יעד סופי 2 לימד אותי כמה דברים בנוגע למאחורי איזה משאית לא כדאי לנסוע.

טיפה יבש בינתיים, אני יודע, אבל נוכל להפוך את זה לשירשור מגניב. יש פוטנציאל.

יש עוד הרבה דברים שאני עושה ואומר שמקורם בסרטים, רק צריך להיזכר...

מה אתכם?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך להתאים לזה קטע מהמציאות, כנראה שזה מצחיק אמריקונלוגים.

3xo3f93gQXs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אבל זה הורס אותי כל פעם.

GDHVi3h6ZXw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

dHPnUPFcxdE דרך יוטיוב

quvdtYe86O4 דרך יוטיוב

L8rr0CxnD18 דרך יוטיוב

XFPTpD6Bu6E דרך יוטיוב

BMsmbLo8KQw דרך יוטיוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שעולה לי בשליפה לקוח מהסרט 'ביג לבובסקי' :

בכל פעם שיש הזדמנות וטיימינג נכונים אני דוחף את המשפט 'בגלל שאני פאקינ' שומר שאבס!!'

בטון הקריזיונרי הנכון.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה , עוד אחד חזק אצלנו במשפחה הוא הדמות של איגור המשרת הצולע :

בכל פעם שמסנג'רים מישהו בבית להכין קפה לכולם אז המסונג'ר מגיב ב :

" יס מסטר " בקול כנוע ומושפל ומתחיל לצלוע לכיוון המטבח - מסורת של שנים...

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי זה קל.

אצלנו בוראט מככב. בכל הזדמנות שיש לזה מקום - אומרים Niceeeeee. וכשמשהו מצחיק נזרק לאוויר: "היי פייב".

גם סרטי בורקס תופסים מקום של כבוד. הצופים ישובים בכסאות הקולנוע, האורות מעוממים, ההקרנה מתחילה, ואז הבדרן התורן זורק את המשפט המפורסם של אבי קושניר (אלכס חולה אהבה): "הלואי ששש.. שיהיה מיקי מאוס, אני ממ.. מ.. מת על ממ.. מיקי מאוס!"

עכשיו מהצד לא ברור לי איך זה מצחיק כל פעם מחדש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם סרטי בורקס תופסים מקום של כבוד. הצופים ישובים בכסאות הקולנוע, האורות מעוממים, ההקרנה מתחילה, ואז הבדרן התורן זורק את המשפט המפורסם של אבי קושניר (אלכס חולה אהבה): "הלואי ששש.. שיהיה מיקי מאוס, אני ממ.. מ.. מת על ממ.. מיקי מאוס!"

:roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי זה קל.

אצלנו בוראט מככב. בכל הזדמנות שיש לזה מקום - אומרים Niceeeeee. וכשמשהו מצחיק נזרק לאוויר: "היי פייב".

עכשיו מהצד לא ברור לי איך זה מצחיק כל פעם מחדש :roll:

רואים שאתה כבר לא חבר...

אצלנו משום מה לאחרונה יש טרנד של הפרלמנט, במיוחד "זה התקנון", "חוקי הפורמט" וכו'

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שאתה כבר לא חבר...

אצלנו משום מה לאחרונה יש טרנד של הפרלמנט, במיוחד "זה התקנון", "חוקי הפורמט" וכו'

אויש הזכרת לי עוד משהו.

בדייט עם בחורה, כשהיא לפתע מרגישה בנוח וחושבת שמותר לה לשלוח יד לרדיו אני מיד נותן לה סטירה על היד וצועק לה: "Never touch a black man's radio!" (מהסרט "שעת שיא")

קטעים :lol:

אני צריך להיזכר בעוד כמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אצלנו יש קטע כזה שכשרואים גבר ובחורה יפה הולכים ביחד אז מאיתנו אחד אומר "וואוו איזה תחת!!" והשני עונה "כן, הוא בטח מתאמן במכון כושר". (מהסרט טפשים בלי הפסקה)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה , עוד אחד חזק אצלנו במשפחה הוא הדמות של איגור המשרת הצולע :

בכל פעם שמסנג'רים מישהו בבית להכין קפה לכולם אז המסונג'ר מגיב ב :

" יס מסטר " בקול כנוע ומושפל ומתחיל לצלוע לכיוון המטבח - מסורת של שנים...

חשבתי שאני היחיד שעושה את זה :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממיטב הקטעים אצלנו בחבר'ה:

"אני רוצה רואה סרט בשקט, מפגר אחד!"

לצעוק "I Live for this shit" (יש לנו חבר שדומה לווין דיזל)

"welcome to anarcy 99" במבטא רוסי עברייני כבד.

"I'm a nigero japanese", "we gonna smoke your ass!!" (כריס טאקר)

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שבגיל ילדות ראיתי את הסרט המדובר אין מצב שאני רואה בחורה רצה ולא ממלמל\אומר RUN BITCH, RUN!

http://www.youtube.com/watch?v=4zwKB6Vnq8s דרך יוטיוב

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...