Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו התנסה עם זרוע של Scosche שיושב בפתח המזגן?

רציתי לדעת אם יש אפשרות הטייה לכיוון הנהג.

[ATTACH=CONFIG]460421[/ATTACH]

נרכש היום מכאן - http://www.autostore.co.il/%D7%96%D7%A8%D7%95%D7%A2-%D7%9C%D7%A4%D7%AA%D7%97-%D7%9E%D7%96%D7%92%D7%9F-Scosche.html

רואים מצוין ואין צורך להטות (יושב בול באמצע ואתה לא צריך להרים את הראש או כל סוג מאמץ מינימלי מצדך..)

מומלץ.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב לדעת. בדיוק אתמול הזמנתי גם, ואמור לקבל בשבוע הבא.

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בסוף באותו היום (חמישי בלילה) מהמוכר הישראלי, הגיע אלי הבייתה ביום שני בבוקר וכבר שבוע מחזיק מצויין על דאש של קיה פיקנטו.

המוכר הישראלי זה בעצם 'סל אקספרס' בתל אביב, הכל נראה מקורי וגם מתפקד ככה.

בדיעבד גם לא רואה סיבה להזמין מחו"ל כשזה גם יקר יותר וגם מגיע אחרי יותר זמן.

http://www.amazon.com/iOttie-Universal-Holder-Samsung-Packaging-/dp/B01BZC262Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1463841984&sr=8-1&keywords=iottie+easy+one+touch+3

הזמנתי מאמזון, שלחתי לארץ דרך שיפיטו.

סה"כ מחיר אחרי הכל יצא לי 90 ש"ח. בארץ המחיר כפול.

מחזיק יפה מכשיר עם מסך 5.5".

הייתי מזמין כזה לעצמי אבל לפי המחיר כרגע זה יוצא מעל 100 ש"ח לא כולל משלוח, יכול להיות שהזמנת כשהיה מבצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמעט שנה כבר iOttie Easy One Touch XL

קניתי בארץ בדוכן קטן שהיה בסופר, עלה 120 שקל עם אחריות לשנה על הדבק (אני מדביק לדאשבורד)

הוא מאוד נוח, הדבק לא משאיר סימנים בכלל על הדאש, והוא מחזיק מצויין ולא משתחרר (פעם אחת בכל התקופה הוא נפל, הדאש לא חלק והוא הודבק על מקום שהוא גם קצת מעוגל ולא ישר פלס)

הגעתי למחזיק הזה אחרי חיפושים במשך חודש אחרי תופסן שהפלאפון שלי נכנס בו.. הוא 5.5 אינצ' עם כיסוי עור שרק הוסיף לו, הוא פשוט היחיד שנכנס - בול!

בכללי, נתקלתי במחזיקים אחרים של החברה - כולם פשוט מעולים.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמעט שנה כבר iOttie Easy One Touch XL

קניתי בארץ בדוכן קטן שהיה בסופר, עלה 120 שקל עם אחריות לשנה על הדבק (אני מדביק לדאשבורד)

הוא מאוד נוח, הדבק לא משאיר סימנים בכלל על הדאש, והוא מחזיק מצויין ולא משתחרר (פעם אחת בכל התקופה הוא נפל, הדאש לא חלק והוא הודבק על מקום שהוא גם קצת מעוגל ולא ישר פלס)

הגעתי למחזיק הזה אחרי חיפושים במשך חודש אחרי תופסן שהפלאפון שלי נכנס בו.. הוא 5.5 אינצ' עם כיסוי עור שרק הוסיף לו, הוא פשוט היחיד שנכנס - בול!

בכללי, נתקלתי במחזיקים אחרים של החברה - כולם פשוט מעולים.

יש לי אותו יותר משנה. מחזיק פצצה. לא ניסיתי על הדש. פחדתי שלא יחזיק 5.5 אינטש.

העברתי אותו כבר כמה פעמים בין מכוניות. ברזל!! נדבק כמו חדש כל פעם מחדש. לפעמים בימי שמש הולנטיין 1 והמצלמה נופלים מהחלון הקדמי כי הדבק נחלש בגלל השמש. זה בחיים לא נפל.

המלצתי לא מזמן לחבר. היה סקפטי כמו שאני הייתי לפני רכישה של זה. מבסוט כתיר היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בסוף באותו היום (חמישי בלילה) מהמוכר הישראלי, הגיע אלי הבייתה ביום שני בבוקר וכבר שבוע מחזיק מצויין על דאש של קיה פיקנטו.

המוכר הישראלי זה בעצם 'סל אקספרס' בתל אביב, הכל נראה מקורי וגם מתפקד ככה.

בדיעבד גם לא רואה סיבה להזמין מחו"ל כשזה גם יקר יותר וגם מגיע אחרי יותר זמן.

הייתי מזמין כזה לעצמי אבל לפי המחיר כרגע זה יוצא מעל 100 ש"ח לא כולל משלוח, יכול להיות שהזמנת כשהיה מבצע?

לא הזמנתי במבצע.

שלחתי לארץ דרך שיפיטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את התושבת של Scosche שיושב על פתח המזגן.

הטוב, זה עושה את העבודה. מחזיק טוב ולא נופל אפילו ששמתי את המגנט מתחת לקייס של Case Mate.

הרע, בגלל המבנה הבולט של מערכת המולטימדיה אפשר להטעין את המכשיר רק בשכיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אצלי ברכב רק סקוץ'!

תודה.

ד"א על הקופסא של המוצר כתוב שהמגנט בטוח למכשירים. לפני כמה ימים כשקרבתי את המכשיר למגנט קפץ המסך הזה, ריחקתי והכל הסתדר. מקווה שלא משתבש שם משהו..

2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזיק.

ישנם מכשירים שמשתמשים במגנט כדי להתממשק לאביזרים שונים כמו תחנות עגינה או כיסויים חכמים. במכשירים כאלו קרבה למגנט תכניס את המכשיר למצב כזה.

מוטורולה מיילסטון, למשל, סירב לעבוד עם כיסויים שכללו מגנט. תחנת העגינה המקורית עבדה בעזרת מגנט והמכשיר היה נכנס לתצוגת שעון בכל סגירה של הכיסוי.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...