Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2012 או סיאט לאון 1.8 TSI?

Rinor81
שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה האסטרה צורכת לך בנהיגה רגועה וכמה בנהיגה פרועה ?

וזה שאין לה מחשב דרך מונע ממך שיפורים ? או שמגרעות נוספות ?

תודה.

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה.

נהגתי כבר כ-3000 ק"מ עם האסטרה החדשה (1.4 טורבו). נוחה מאוד, מרככת את את מעמורות הכביש (יתרון או חיסרון, תלוי איך תסתכל על זה).

מרגישה מאוד אצילית, הן פנימית והן חיצונית. בעלת חזות מרשימה ודינמית, אך מבפנים התחושה קצת מתסכלת ביחס לפולקסווגן למשל.

המנוע לא מאכזב, הכוח זמין מאוד ומתפרץ אף יותר במהירות של 70-80 קמ"ש. שקטה מאוד, אין רעשי רקע חזקים יחסית כמו בדור הקודם.

מרווחת מאוד, גם מקדימה וגם מאחור. לצערי, מחשב דרך אינו קיים וגם חישוקי סגסוגת לא נמכרים במחיר הרגיל (שלא כמו בלאון, שמגיעים כסטנדרט).

בסך הכל, היא אטרקטיבית מאוד, גם מבחינת המחיר. מי שחיכה לרכוש אותה ב-2012 נהג בחוכמה (המחיר ירד ב-10 אלף ש"ח).

אהבתי גם סוף סוף את העובדה שאופל ניפצו את המיתוס הסולידי והחליטו ללכת על עיצוב נועז. זה השתפר מדור לדור, אבל ניכר היטב בדור הנוכחי (יפהפיה אמיתי לדעתי).

בסך הכל, היא תעניק לך נהיגה הרבה יותר שקטה ואולי גם נעימה מהלאון. מצד שני, לא כל אחד מחפש נהיגה שקטה ונעימה (:wink: ).

כך או כך, הזמן נסיעת מבחן, אתה עלול להתרשם לטובה. מה אכפת לך, לא עולה כסף. 8) והם גם ממשיכים את ה'מבצע' של פסח, מערכת מולטימדיה במתנה.

מה הכוונה נסיעה יותר שקטה ונעימה מהלאון?

האם בלאון אתה מרגיש כל מהמורה או בור בכביש? שלדה חלשה יחסית אתה אומר כמו בסיוויק האצ'בק שלי?

אשמח לפירוט אם אפשר, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של הלאון ברור - ביצועים (מנוע וגיר). אם כבר מחפשים יתרונות אחרים, אז למה להעדיף את האסטרה על הפוקוס?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של הלאון ברור - ביצועים (מנוע וגיר). אם כבר מחפשים יתרונות אחרים, אז למה להעדיף את האסטרה על הפוקוס?

אם האסטרה עולה 120K על הכביש, כמו שמישהו פה כתב,

אז יש סיבה להעדיף אותה לעומת הפוקוס 1.6 בגימור ספורט, שתעלה כ10K יותר.

בטח גם יש כאלה שמעדיפים את העיצוב של האסטרה, ואפילו גיר אוטומטי רגיל במקום המצמד כפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 1600???

הלו! הדיון הוא בין פוקוס 2000 לליאון טורבו 1800 (כשמוצעות "בדרך" גם טורבו אחרות)!

אז עוברים למחלקת עגלות...???

אפשר גם קיה ריו החדשה עם מנוע 1250...

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 1600???

הלו! הדיון הוא בין פוקוס 2000 לליאון טורבו 1800 (כשמוצעות "בדרך" גם טורבו אחרות)!

קרעת אותי מצחוק אחי! :lol: אשכרה עגלות...

טוב, אם הלאון תתנהג יפה על הכביש ולא תהיה ילדה רעה מידי אני סוגר עליה ככל הנראה. נסיעת המבחן שלי כנראה תהיה משהו כמו סוף שבוע הבא....עלק המוכרת מקווה שיישארו רכבים, אומרת לי נשארו משהו כמו 20 למסירה, שטויות של שיווק לדעתי, קראתי שיש כמה מאות רכבים במבצע.....אין מצב שרק 20 נשארו.

חשבתי בתחילה צבע אדום, אבל אבא שלי אהב ואח"כ גם אני את האפור הבהיר...

דעתכם על המוכרת ודבריה והצבע?

תודה אנשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס 1600???

אז אדרבה, מעל 20K הפרש זאת סיבה עוד יותר טובה, וזאת בדיוק הטענה שלי.

קשה להשוות בין הלאון לפוקוס 2.0 לאור המחירים של שתיהן כרגע.

אם כבר צריך להשוות בין הלאון - למי שמחפש ביצועים, לבין האסטרה - למי שמחפש את שאר הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרעת אותי מצחוק אחי! :lol: אשכרה עגלות...

טוב, אם הלאון תתנהג יפה על הכביש ולא תהיה ילדה רעה מידי אני סוגר עליה ככל הנראה. נסיעת המבחן שלי כנראה תהיה משהו כמו סוף שבוע הבא....עלק המוכרת מקווה שיישארו רכבים, אומרת לי נשארו משהו כמו 20 למסירה, שטויות של שיווק לדעתי, קראתי שיש כמה מאות רכבים במבצע.....אין מצב שרק 20 נשארו.

חשבתי בתחילה צבע אדום, אבל אבא שלי אהב ואח"כ גם אני את האפור הבהיר...

תודה אנשים!

אולי ישארו רכבים, אך לא בצבע שאתה רוצה. כשקניתי את האיביזה שבמבצע, התקשרתי בבוקר והיא אמרה לי איזה 6 צבעים. בערב כשהתקשרתי שוב אז ירדו 2 צבעים מהמלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ישארו רכבים, אך לא בצבע שאתה רוצה. כשקניתי את האיביזה שבמבצע, התקשרתי בבוקר והיא אמרה לי איזה 6 צבעים. בערב כשהתקשרתי שוב אז ירדו 2 צבעים מהמלאי.

אמרת יפה ותודה על כך, אני אקפוץ יום שישי לסוכנות לשאול אם אני יכול לשמור/לשריין רכב בצבע מסויים עד לנסיעת מבחן ואם היא תעבור חלק אני ארכוש את הרכב....לדעתכם דבר כזה יתאפשר?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו סיבה יש להעדיף את האסטרה על פני הפוקוס? - כמו שאמרו, קודם כל המחיר. אבל גם לפותח השרשור שהמחיר פחות רלוונטי עבורו, לדעתי האסטרה עדיפה במובנים רבים. לטובת האסטרה עומד מנוע טורבו קטן אמנם, אבל מפיק מומנט זהה אם לא גדול יותר מהפוקוס 2 ליטר. נכון שעל הנייר הפוקוס מזנקת מהר יותר, אבל הכוח שלה מתחיל גבוה בקשת הסל״ד, כשבפועל להגיע לשם זה לא ממש נוח. זה גם הודות לגיר כפול המצמדים, שכידוע - יש בו יתרונות וחסרונות.

מעבר לזה, האסטרה יפה יותר (לא עניין של טעם), גדולה ומרווחת יותר, נוחה ורכה קצת יותר, ואיכשהו - קשה לי להסביר מדוע, מסבה תחושת עושר ופינוק.

לדעתי מובילות הסגמנט בפער גדול הן הלאון, בגלל הביצועים והמראה, והאסטרה, בגלל הנוחות והמראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלק המוכרת מקווה שיישארו רכבים, אומרת לי נשארו משהו כמו 20 למסירה, שטויות של שיווק לדעתי, קראתי שיש כמה מאות רכבים במבצע.....אין מצב שרק 20 נשארו.

בבקשה:

יבואנית מותג סיאט לישראל צ'מפיון מוטורס, יוצאת במבצע שיימשך ששה חודשים במסגרתו תוצע סיאט לאון טורבו 1.8 ל' במחיר של 120 אלף שקלים. ההוזלה נאמדת בכ-30 אלף שקלים לערך, כאשר היבואנית מדגישה כי זו ערוכה עם מלאי מספיק לכל התקופה המוצהרת.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת יפה ותודה על כך, אני אקפוץ יום שישי לסוכנות לשאול אם אני יכול לשמור/לשריין רכב בצבע מסויים עד לנסיעת מבחן ואם היא תעבור חלק אני ארכוש את הרכב....לדעתכם דבר כזה יתאפשר?

על מנת לשריין רכב תהיה חייב לתת מקדמה של 2000 ש"ח.

בלי שום קשר, לדעתי יש רק כסופות, לבנות ושחורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...