Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות בקשר להחלפת נוזל קירור לפולו 1.4 שנת 97 מנוע AEX.

גידי 24
שימו לב! השרשור הזה בן 4588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חחח… אני יודע שלא יצא אוויר חם הכוונה שלי הייתה שיזרוק אוויר, סורי אם לא הייתי ברור, אני חושב בכל זאת להוציא את הטרמוסטט שלא יתפס כי מרפי אוהב אותי מאוד ;-), תודה על כל העזרה אם יהיה משהו שתיזכר בו עד יום שישי אתה מוזמן לעדכן, אני יעשה את זה יום שישי ומאמין שיצלם גם תמונות שאחרים גם יוכלו לראות, הבנד הוא מקורי אבל לא חייב את הכלי הזה כי שהחלפתי טרמוסטט השתמשתי בגאפקה והיא עשתה אחלה עבודה, ובנושא מיכל העיבוי אני יעלה תמונה מחר כי מכרתי לחברה שלי את האוטו ועכשיו אני צריך לשלם על זה חחח… 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעבר השתמשתי בפלייר פנטנט בכדי לפתוח את הבאנדים אבל עם הכלי הייעודי העבודה הרבה יותר קלה. יש מקרים שלא ניתן להכניס אליהם פלייר בפטנט בגלל חוסר מקום.

שים לב !

אם תניע את הרכב ללא תרמוסטט המנוע לא יגיע לטמפ' עבודה והמאוורר לא ייכנס לעבודה.

** אני מציע לך לרכוש מלח לימון בעל גרגרים קטנים ולא גבישים ולמהול במים רותחים לפני שאתה ממלא את המערכת במים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה בערך עולה הכלי היעודי ? האם אני צריך שהמאורר יכנס לפעולה רק לאחר כל הניקוי כשאני ממלא את הנוזל היעודי, או בכל התהליך בשביל שמלח הלימון יתחיל לעבוד ? האם בזמן הניקוי עם המלח לימון הפקק של מיכל העיבוי צריך להיות פתוח או סגור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

את הכלי הייעודי תוכל לרכוש כמעט בכול חנות העוסקת בציוד למוסכים/מכונאים.

אני מציע לך לברר את מחירו של הכלי בקישור המצורף.

http://www.schwarcztools.com/Product.aspx?cid=22&pid=283&id=3&p=2

הפקק תמיד חייב להיות סגור אחרת עשוי לקרות מצב שנוזל קירור עלול להשפך ממיכל העיבוי.

רצוי להמתין שהמאוורר ייכנס לפעולה.

מהשאלות שלך עולה שהניסיון שלך בטיפול עצמאי ברכב דל. עדיף שבפעם הראשונה שאתה מתעסק עם מערכת הקירור של הרכב להעזר במכונאי או במי שכבר ביצע בעבר עבודה מסוג זה.

במהלך הטיפול במערכת הקירור אתה עלול להתקל בהפתעות כגון: נזילה מצנרת, התחממות של המנוע מעבר לטמפ' הנדרשת, נזק כתוצאה מעבודה לא נכונה וכו'.

שים לב !

טמפ' נוזל הקירור היא בסביבות 90-110 מעלות צלזיוס ותחת לחץ לכן נקוט באמצעי הזהירות הנדרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מרק ותודה,

הניסיון שלי דל ביחס למכונאי יכול להיות, אבל דווקא עשיתי הרבה דברים כגון החלפת בולמים, ברקסים, חוטי הצטה, פלאגים, טרמוסטט, ניקוי מצערת, טיפולים שוטפים, שחזור קונסולה מרכזית, תיקון גג, ועוד הרבה…

הבעיה שלי היא שאני מאוד פדנט, ואני אוהב לדעת בדיוק מה אני הולך לעשות בשביל למנוע ככל האפשר הפתעות…

המטרה היא לעשות כל מה שניתן לבד ועל הצד הטוב ביותר, מצטער אם שיגעתי אותך… 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לרכוש ספרות טכנית מתאימה לרכב בקישור המצורף.

http://www.haynes.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=13265&langId=-1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק היום הייתי במוסך לקנות G12++ ומחסנאי אמר, שיצאה הוראת יצרן חדשה למהול במים מזוקקים.

מה אתה חושב על זה?

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאין לי אותה כתוב שחור על גבי לבן, אבל בכל זאת?

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...