Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בג'אנטים וצמיגים 14" חדשים!

glansfor
שימו לב! השרשור הזה בן 4537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב השיפורים ש"הירגשת" הם בראש שלך (או בפה שלך )

על אוטו כזה,ג'נטים 14 + צמיגים ב-1800 ש"ח לא יישנו הרבה, אם בכלל ואם לא לרעה.

אני שונא שמדברים שטויות,תבוא תנהג על אוטו כזה רגיל ועל שלי אחרי הצמיגים והגאנטים ואם אתה לא מרגיש הבדל אתה לא ראוי להיות בפורום הזה בחייך.

הרכב המת שלך עם הגאנטים והחלונות המושחרים נראה כאילו יצא מהשטחים

בכיף,ככה אני אוהבאת האוטו שלי הוא יפה בשבילי זה מה שחשוב,זה שהוא רכב מת אתה קבעת ולא יפה להגיד את זה לנהג חדש בן 18 מה כואב לך? תיהיה בריא

תוריד את השמן ששמו לך על הצמיגים וההגה יחזור לעצמו.

נ.ב. מה הקשר בין ג'נט סיני וצמיגים באיכות נמוכה לבין פורום שיפורים?

זה לא קשור לשמן,אולי בגלל שעליתי ברוכב צמיגים וכו',עזוב את הסיניות שכחתי שכולם קונים ג'אנים של OZ ו-BBS באלפי שלים,וצמיגים של קומו,השיפור בהתנהגות שאני חווה זה מה שזה קשור לכאן.למה אנשים במדינה שלנו לא יודעים לפרגן בלי עין צרה? מה יהיה?..

ג'ינו.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מרגיש שלרכב יש יותר אחיזה כי עלית במידה,אבל וזה אבל גדול,הצמיגים האלה זבל,ולרכב שלך יכול להיות הרבה יותר אחיזה עם צמיגים נורמלים ולא זבל.

רוב השיפורים ש"הירגשת" הם בראש שלך (או בפה שלך )

על אוטו כזה,ג'נטים 14 + צמיגים ב-1800 ש"ח לא יישנו הרבה, אם בכלל ואם לא לרעה.

עדיף לא לדבר בכלל מאשר לדבר שטויות.

ואם אתה רוצה אני גם יפרט לך לפרטי פרטים למה אתה מדבר שטויות,ואיך ג'אנטים זולים גם יכולים לשפר אחיזה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מרגיש שלרכב יש יותר אחיזה כי עלית במידה,אבל וזה אבל גדול,הצמיגים האלה זבל,ולרכב שלך יכול להיות הרבה יותר אחיזה עם צמיגים נורמלים ולא זבל.

אליאנס זה לא "זבל." זה צמיג בינוני שבהחלט עדיף להימנע ממנו אם אפשר להשיג צמיג טוב יותר במחיר סביר - אבל הוא בהחלט יותר טוב מכל מיני מותגים זולים אחרים שמסתובבים כאן...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אנט נגיד עלה 1000 ש"ח.

צמיגים של אליאנס ב800 ש"ח? גם ב600 ש"ח לא היתי קונה,אפשר לקנות צמיגים הרבה יותר טובים ממנו בעלות טיפה יותר גבוהה,אנשים לא מבינים שעדיף להמנע משדרוגים כאלו כל עוד לא שמים צמיגים איכותיים.

אאל"ט אליאנס כבר לא מייצרים זמן מה צמיגים לפרטיות,לך תדע מה התאריך על הצמיגים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מאד אוהב את האפלאוז.

עושה את העבודה מעולה בתור רכב ראשון לנהג חדש.

גם נראה טוב, גם אמין וגם חזק יחסית.

אם עושה לך טוב לייחד אותו ולשדרג אותו כמו שאתה אוהב - מברוק!

יכול להיות שעם צמיגים יקרים וטובים יותר, היית מקבל פה יותר קרדיט.

בכל מקרה, תתחדש וסע בזהירות.

רק שבאמת אין קשר לפורום שיפורים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

תתחדש ותהנה מהבחירה שעשית, אמנם זה באמת לא לפורום שיפורים אבל אל תתרגש מאלה שלא מפרגנים, לפעמים אנשים פה עסוקים ברכבים היקרים והמושקעים שלהם שהם שוכחים שבגיל 18 לא היה להם משהו יותר טוב ממה שיש לך.

צמיגי אליאנס אומנם לא יזכו בתואר פאר התעשייה אבל אני משער שלרכב בסיסי כמו זה שלך הם יספיקו, זאת בהנחה ואתה בצמך מבין שאתה לא נוהג במכונית מירוץ או עם אחיזה טובה במיוחד, בהנחה והצמיגים טריים הם כנראה לא נקודת החולשה באחיזת הרכב שלך.

לשאר המשתתפים בדיון,

לפעמים צריך להוציא את הראש מהתחת ולגלות שיש עולם שלם בחוץ.

:wink:

שבת שלום!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה,וכן הצמיגים חדשים והם די טובים והכל כמובן במידה..

אני יודע שהאוטו שלי לא STI וכולי,אבל בשבילי,האוטו מרגיש טוב יותר אני אישית מרגיש יותר בטוח על הכביש כרגע,האוטו חזק מספק בשבילי,יפה,אני מודע מה האוטו שלי ואני מרוצה ממנו וזה האוטו ה שני שלי האוטו הראשון היה אונו 1400 וזה שינוי לטובה.

אגב בקשר לאיכות הצמיגים,תגידו לי אתם,לבחור שממלצר ומרוויח בקושי 1500 לחודש,מה אני כבר יכול להביא ? :wink: זה מספיק בשבילי ואני מרוצה מאוד !

תודה למפרגנים ואלו שמבינים אותי תודה לכם שבת שלום.

ג'ינו.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהאוטו שלי לא STI וכולי,אבל בשבילי,האוטו מרגיש טוב יותר אני אישית מרגיש יותר בטוח על הכביש כרגע,האוטו חזק מספק בשבילי,יפה,אני מודע מה האוטו שלי ואני מרוצה ממנו וזה האוטו ה שני שלי האוטו הראשון היה אונו 1400 וזה שינוי לטובה.

אגב בקשר לאיכות הצמיגים,תגידו לי אתם,לבחור שממלצר ומרוויח בקושי 1500 לחודש,מה אני כבר יכול להביא ? :wink: זה מספיק בשבילי ואני מרוצה מאוד !

ג'ינו.

אתה לא רציני שרשמתה את זה? אם יש דברים שלא עושים בהם קומבינות זה ברקסים, צמיגים, ומערכת ההיגוי. מהכרות אישית עם אליאנס אצלי הוא מעל הסיניות עם השמות המוזרים אך לא יותר מזה, אם אין אפשרות לקנות צמיג טוב לא קונים מה שיש, זה כמו שאין דלק אז לא נוסעים, כי לא ניראה לי שמישהו ישים מהול בחצי מחיר רק כי אין ואז לאחר כמה חודשים ישפץץ את מערכת ההזרקה. כך גם צמיגים למה לעלות מידה עם אין אפשרות לשים צמיג נורמאלי.

בגיל 18 בשנת 2000 היה לי פאסט שנת 1995 1.6 ידני שקניתי אוטו ב%80 מהכסף שהרווחתי בעבודת סבלות, דרך בגלל שלא יכולתי להרשות לעצמי מוסך למדתי מכואות בכדי לטפל ברכב הזה ומאז השגעון, כך שאני זוכר מה זה רכב ראשון ואת האמת קניתי מה שרציתי יש אהשים שנוסעים על פחות היום, בוא נגיד שאין לי כלום נגד אפלאוז אך בואו לא לא נצאה מגדר הפרופורציה, רכב זה מזדקן בכבוד לדעתי לא משהו מיוחד שיכול להרשים אותי בו.

כן הגאנטים פצצה תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ינו.

אתה לא רציני שרשמתה את זה? אם יש דברים שלא עושים בהם קומבינות זה ברקסים, צמיגים, ומערכת ההיגוי. מהכרות אישית עם אליאנס אצלי הוא מעל הסיניות עם השמות המוזרים אך לא יותר מזה, אם אין אפשרות לקנות צמיג טוב לא קונים מה שיש, זה כמו שאין דלק אז לא נוסעים, כי לא ניראה לי שמישהו ישים מהול בחצי מחיר רק כי אין ואז לאחר כמה חודשים ישפץץ את מערכת ההזרקה. כך גם צמיגים למה לעלות מידה עם אין אפשרות לשים צמיג נורמאלי.

בגיל 18 בשנת 2000 היה לי פאסט שנת 1995 1.6 ידני שקניתי אוטו ב%80 מהכסף שהרווחתי בעבודת סבלות, והשאר סבתא עזרה. בגלל שלא יכולתי להרשות לעצמי מוסך למדתי מכואות בכדי לטפל ברכב הזה ומאז השגעון, כך שאני זוכר מה זה רכב ראשון ואת האמת קניתי מה שרציתי יש אהשים שנוסעים על פחות היום, בוא נגיד שאין לי כלום נגד אפלאוז אך בואו לא לא נצאה מגדר הפרופורציה, רכב זה מזדקן בכבוד לדעתי לא משהו מיוחד שיכול להרשים אותי בו.

כן הגאנטים פצצה תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לשמן,אולי בגלל שעליתי ברוכב צמיגים וכו',עזוב את הסיניות שכחתי שכולם קונים ג'אנים של OZ ו-BBS באלפי שלים,וצמיגים של קומו,השיפור בהתנהגות שאני חווה זה מה שזה קשור לכאן.למה אנשים במדינה שלנו לא יודעים לפרגן בלי עין צרה? מה יהיה?..

ג'ינו.

שום עין צרה, שיהיה לך לבריאות. פשוט צריך קצת פרופורציות. חיפשת הסבר לשינוי, ההסבר טמון בין היתר בג'נט סיני וצמיגים באיכות נמוכה.

השאלה הופנתה בין היתר למנהלי פורום שיפורים ולאו דווקא אליך.

אני אישית לפני שהייתי ניגש להשקיע בג'נט חדש על רכב ישן , הייתי מוודא שכל חלקי המתלה השונים נמצאים במצב טוב (בוקסות, משולשים , זרועות וכו') כדי שהג'נט החדש לא יפתח תיבת פנדורה של בעיות.

נ.ב. אישרת את המידה החדשה ברשיון ?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי אליאנס אומנם לא יזכו בתואר פאר התעשייה אבל אני משער שלרכב בסיסי כמו זה שלך הם יספיקו, זאת בהנחה ואתה בצמך מבין שאתה לא נוהג במכונית מירוץ או עם אחיזה טובה במיוחד, בהנחה והצמיגים טריים הם כנראה לא נקודת החולשה באחיזת הרכב שלך.

לשאר המשתתפים בדיון,

לפעמים צריך להוציא את הראש מהתחת ולגלות שיש עולם שלם בחוץ.

:wink:

שבת שלום!

גם למכונית משפחתית שננהגת "רגיל" ובקיץ לא הייתי ממליץ על אליאנס. זה אמנם לא ממש אסון כמו הסיניים למיניהם, סתם צמיג בינוני שבכל זאת עדיף להימנע ממנו אם אפשר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,האוטו מגיב יותר טוב להיגוי וזה בחתימה אני אומר לך. בסדר צודק צמיגים ממוצעים אבל תסכים איתי שלשים סט ב5 אלף על אוטו שקניתי ב1500 לא כלכך כלכלי.

בכל מקרה,נעזוב את הגאנט כל אחד והדעות שלו..

אגב,לא אישרתי עדיין את המידה ברישיון,וניגמר לי הטסט לפני כמה ימים,ולא קיבלתי את ההגרה לתשלום? מה אני עושה אני ילך למשרד רישוי להוציא? והאם זה אמור לעלות כסף זה שאני יוצא תהגרה משם?

דבר שני,אני יכול לחכות לטסט וששם הא יאשר לי את המידה ואני ישלם לו שם את ה40שקל האלה ? או שזה לא אפשרי?

ג'ינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...