Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד "פינוק" מבית צ'מפיון - ג'טה חדשה החל מ-140K ש"ח

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 4574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יבגני -אתה מדבר על ה-1.4TSI שכבר לא מיוצר.

ה-122 לא הראה אף בעיה.

אופס ,שוב הטעיה ללא הבאת הוכחה (זה שאיזה כתב רכב כתב את זה בשביל אייטם מהיר לא אומר ...) .

המנוע לא רק שממשיך את ייצורו אלא שגם נמכר בכמויות בכל העולם וזאת כי הבעיה שהייתה בתחילה כבר אופסה .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הם יבינו שהעיצוב פנים גורם לבעלי הרכב להרדם תוך כדי נסיעה ולהתהפך?!

http://www.hnn.co.il/gallery15754.html

זה לא עיצוב הפנים ,זה הרצון של כל נהג ישראלי (בין אם יש לו וותק של שנה לבין 50) לנתק את בקרת היציבות ואז לראות האם היא באמת מנותקתת :lol:.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 א"ג שלי:

במדינה מתוקנת, מה שהיה קורה לחברה הזאת (צ'מפיון), זה שהלקוחות היו עורקים למתחרים, העובדים היו הולכים ללשכת האבטלה, והדירקטוריון היה מסתובב בצמתים עם כוסות פלסטיק כי חסר לו כמה שקלים כדי להגיע לבאר שבע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של צ'מפיון מוגזמים, אבל אני יכול להבין למה אנשים משלמים אותו. למשל, לא מזמן ראיתי מבחן של האלנטרה החדשה ומה אני אגיד לכם? הרכבים הקוריאנים נשארו זבל, המתלה האחורי לא מחזיק אפילו 2 אנשים, ועוד חשבתי שאני הוזה, כאשר ראיתי I20 במצב כזה בארץ, תמונה להמחשה:

4390052.jpeg

המבחן בוצע ברוסיה, הם כתבו שהרכב הוא בדיוק כמו שנמכר בקוריאה, ייתכן שלאירופה שולחים מתלים יותר חזקים, אבל שוב, אם לשפוט לפי ה-I20 שראיתי כאן, לא בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של צ'מפיון מוגזמים, אבל אני יכול להבין למה אנשים משלמים אותו. למשל, לא מזמן ראיתי מבחן של האלנטרה החדשה ומה אני אגיד לכם? הרכבים הקוריאנים נשארו זבל, המתלה האחורי לא מחזיק אפילו 2 אנשים, ועוד חשבתי שאני הוזה, כאשר ראיתי I20 במצב כזה בארץ, תמונה להמחשה:

4390052.jpeg

המבחן בוצע ברוסיה, הם כתבו שהרכב הוא בדיוק כמו שנמכר בקוריאה, ייתכן שלאירופה שולחים מתלים יותר חזקים, אבל שוב, אם לשפוט לפי ה-I20 שראיתי כאן, לא בהרבה.

אם כך תאר לעצמך מה קורה לה באמריקה...

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה, בחיים לא ראית I20 של המאפיה הרוסית? איזה מתלה יכול להחזיק חמישה ולדימירים ועוד איזה איוון אחד בתא מטען

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של ג'טה קודמת TDI עם גיר DSG6 וב3 שנים לא היתה לי תלונה אחת על האמינות ושירות של פולקסווגן. מחר אני הולך לעשות נסיעת מבחן על הג'טה חדשה אבל די מפריע לי מחיר מול אבזור שהם נותנים. לאחרונה ראיתי את C4 החדשה עם מנוע 1.6 THP 155 כ"ס ואבזור ברמה של מרצדס. כל זה במחיר של ג'טה. התלבטות אמתית...

בברכה netmag.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מתלה יכול להחזיק חמישה ולדימירים ועוד איזה איוון אחד בתא מטען

או מתלה של סיטרואן (כי הוא מתכוונן לבד), או מתלה של מיצובישי (כי בולם הזעזועים כאן זה אתה. התאוריה שלי זה שהיפנים לא טרחו לשים מתלה, והבריגו את הגלגלים ישירות לשלדה, כמו בעגלת סופרמרקט).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4390052.jpeg

אתה טועה ובגדול יונדאי חברה שלומדת ומיישמת מדגם לדגם ,השיפור שלהם עצום מדגם לדגם והם כבר הגיעו לרמה יפנית ויותר ,

בארץ מאד מזלזלים בה בעקבות רכבי הליסינג ,אבל אני לא חושב ש בורה או פולו או גטה תוכל לסבול מה שצהל עושה לגטסים ולאקסנטים .

תאמין לי שהטוראג של VW לא עומד במה שמעוללים לרכבים האלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של צ'מפיון מוגזמים, אבל אני יכול להבין למה אנשים משלמים אותו. למשל, לא מזמן ראיתי מבחן של האלנטרה החדשה ומה אני אגיד לכם? הרכבים הקוריאנים נשארו זבל, המתלה האחורי לא מחזיק אפילו 2 אנשים, ועוד חשבתי שאני הוזה, כאשר ראיתי I20 במצב כזה בארץ.

אין מצב שאתה רציני. מאיפה אתה יודע כמה שוקל כל אדם ביונדאי הזאת? יכול להיות שמדובר בשני אנשים ששוקלים למעלה מ-250 ק"ג ביחד, ויש להם עוד חבר נעול בתא המטען. ובכלל, לקבוע שרכב X זבל כי מצאת תמונה באינטרנט שמצביעה על...מממ...כלום?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ש בורה או פולו או גטה תוכל לסבול מה שצהל עושה לגטסים ולאקסנטים

לפני הגטסים והאקסנטים היו קנגואים, פונטואים ומגאנים, שסבלו את כל זה.

אני סתם אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ובגדול יונדאי חברה שלומדת ומיישמת מדגם לדגם ,השיפור שלהם עצום מדגם לדגם ...

כך זה בדרך כלל בתחילת הדרך, ע"ע "תפוקה שולית פוחתת".

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני תמיד אומר, אל תגיד שטויות בבטחון, כי אתה מדבר שטויות ונראה שבבטחון.

יש רכבים שלא מגיעים עד בית הלקוח מהחנות? מה גרם לך להוציא מהפה שלך שטות כזו גדולה ?

תביא מספרים ותגבה אותם ותפסיק לדבר שטויות. מנוע נמכר במאות אלפים אם לא מליונים בכל רחבי העולם. VW ממשיכים לייצר אותו ולא רק, הם גם ממשיכים להרחיב אותו להיצע נוסף של רכבים.

כמו שכבר תיקנו אותי פה, הם כנראה פטרו את הבעיה.

אבל המידע הזה הגיע לאוזני משיחה קצרה עם האנשים במוסך מורשה של צ'מפיון.

אין לך מה להעלב עלי :) כאילו אתה איש צ'מפיון ונגסתי לך בבורקס.

שוב צריך לציין את כל הבעיות הללו ולספר את כל התמונה.

בזמן הטיפול האחרון היו 2 אנשים באמצע החלפת גיר DSG 7 בעלי JETTA שאלתי קצת ומסתבר שהרכבים עברו לא יותר מ 70/60 אלף קילומטר והתיבות חוות בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר גבוה, לטענתם בגלל שזה התמחור מהיצרן ולא בגלל מדיניות שלהם.

למראות שאינני נמנע בין חסידי הצ'מפיון וה-VW, אני חייב להודות שלפחות לכאורה אכן ישנו הצדק בדברים. בגרמניה 1.4 TSI בא ברמה Comfortline לפחות והיא יקרה מה-Trendline בכ-1.750,00 €

המחיר ההתחלתי (בטרם התוספות והצבע המטלי השטיחונים וכו') 1.4TSI 7-Gang-DSG 90kW €25.650,00

דהינו מינוס רמת איבזור (מקומפורטלייו לטרנדליין) אבל פלוס הפצ'בקעס למינהן שבתשלום אנו מגעים לסביבות 25.000 € וזה ממש לא זול - בסה"כ באיזו 20 K ש"ח נמוך ממחירה בארץ הקודש. ולדוגמה... מה אפשר לרכוש בגרמניה בסכום המדובר? האקורד הבסיסית עולה רק כ-1.500 € יותר (ויש לזכור כי היפניות שם יקרות יחסית). האוונסיס והRAV4 הבסיסיים ישאירו עוד עודף בכיס (האוטומטיות עולות בסביבות 26.000 - 27.000 €). כנ"ל גם פז'ו 607 הבסיסית (זאת שמגיעה ארצה עולה 27400 €).

ובכל זאת ניתן לפגוש בשוק הישראלי תמורות טובות יותר של € - ש"ח. אך זה כמובן איננו השיקול העיקרי ברכישת רכב. כך או כך המחיר הנקוב של הג'טה איננו מוגזם כלל ועיקר ואפילו נוטה לצידה החיובי של הסקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...