Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד "פינוק" מבית צ'מפיון - ג'טה חדשה החל מ-140K ש"ח

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 4589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו לא נשכח שמנוע 1.4 TSI זה הדבר הכי לא אמין שיצא מVAG מזה שנים, יש רכבים שלא מגיעים עד בית הלקוח מהחנות.

וזו בעיה שלא התגברו עליה, כך גם DSG 7 שמוחלף בכמויות מפחידות.

1.2TSI עד עכשיו הראה אמינות אך הזמן יראה.

ממש לפני כמה ימים עשיתי טיפול ודיברתי אם כמה אנשים ומה ששמעתי פשוט הוריד לי את הלסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלה :

היצרן שמקבל יחסית הרבה ריגאקטים של גירים וקלאצים למיניהם לא עושה אחד ועוד אחד ?

הרי מבחינה כלכלית זה עולה לו לא מעט .

ואני מדבר כאן על היצרן לא היבואן בארץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

".That, detective, is the right question"

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני -אתה מדבר על ה-1.4TSI שכבר לא מיוצר.

ה-122 לא הראה אף בעיה.

מה זאת אומרת 1.4TSI לא מיוצר?

אם אני הולך לקנות היום איביזה FR או CUPRA, אני קונה מנוע שכבר לא מייצרים?

וכך גם באנגליה ? http://www.seat.co.uk/content/uk/brand/en/models/ibiza-fr/discover.html

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא ידועה לי שום בעיה עם ה- 140. להערכתי בכלל התכוון ל- 160.

אגב, לי היו את שניהם, כל אחד למשך שנתיים, ולא היתה לי שום בעיה, אבל פה בפורום באמת היו כמה דיווחים על בעיות ב- 160.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות לא מעט כאלה ברחבי מיאמי בחודש שעבר. האוטו פשוט יפה (בצבע שחור או לבן פנינה)

הרכבים שם משווקים עם מנועי 2.5 ו 3 ליטר גרסאות אוטומט בלבד והם פשוט עפות על הכביש.

המחיר אכן קצת בשמיים אבל VW תישאר VW עם כל השירות הג*** שלהם.

ואנחנו נמשיך לרכוש אותם :-)

לא הייתי אומר עפות, הסיבה העיקרית היא התמחור, היא עולה פחות מאלנטרה . בדיוק מה שהיא שווה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'טה 1.4TSI הגרסה הבחירה שמפיקה 160 כח סוס, עולה 170 אלף ש"ח

פאסאט 1.8TSI גרסת הבייסיק שמפיקה גם 160 כןל סןס עולה 190 אלף ש"ח

אז מי לעזאזל יקנה ג'טה ?, כאילו, פאק אז אם כבר אני משקיעה כ"כ הרבה כסף, אז אני ישים עוד 20 אלף שקל, בשביל לקבל את השם פאסאט ולנסוע על רכב מנהלים.

הג'טה צריכה לעלות גג 130 אלף שקל, וזהו.

גם הגולף פלוס שהוא רכב מוניות/משפחתית דיי מכובדת, עולה מלא כסף, זה לא הגיוני שהגולף פלוס 1.6 גרסה בסיסית עולה 140 אלף שקל, כאילו מהמה, אין שום הגיון.

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מזכיר לי משפט של מישהו על הגולף פלוס- פלוס בחניה, מינוס בבנק:lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או כמה שאתה צודק לגבי הפלוס.

אני מדבר מניסיון, מהכאב בכיס כשאבא שלי רכש אותה ב 2007, הרכב באמת מדהים, מכל בחינה, יושבת על הכביש נהדר, המנוע מספק למדינת ישראל, צריכת הדלק מעולה, נוחות נסיעה ל 5 נפשות מצויינת, אבל המחיר שלה, התחזוק שלה, הביטוח שלה....

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא נשכח שמנוע 1.4 TSI זה הדבר הכי לא אמין שיצא מVAG מזה שנים, יש רכבים שלא מגיעים עד בית הלקוח מהחנות.

וזו בעיה שלא התגברו עליה, כך גם DSG 7 שמוחלף בכמויות מפחידות.

1.2TSI עד עכשיו הראה אמינות אך הזמן יראה.

ממש לפני כמה ימים עשיתי טיפול ודיברתי אם כמה אנשים ומה ששמעתי פשוט הוריד לי את הלסת.

כמו שאני תמיד אומר, אל תגיד שטויות בבטחון, כי אתה מדבר שטויות ונראה שבבטחון.

יש רכבים שלא מגיעים עד בית הלקוח מהחנות? מה גרם לך להוציא מהפה שלך שטות כזו גדולה ?

תביא מספרים ותגבה אותם ותפסיק לדבר שטויות. מנוע נמכר במאות אלפים אם לא מליונים בכל רחבי העולם. VW ממשיכים לייצר אותו ולא רק, הם גם ממשיכים להרחיב אותו להיצע נוסף של רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מחמאות, הפורום נראה מדהים. לא הייתי כאן נראה לי כמה שנים טובות... :roll:

קיבלתי ניוזלטר למייל וראיתי שמדברים על הג'טה החדשה שאני שוקל לחמותי, אז קפצתי לקרוא.

האמת היא שאני מתפלא על כמות הסטיגמות שקראתי כאן.

אני רחוק מלהיות חסיד של VW באופן אישי, הייתי ואמות גבר של איטלקיות.

אבל כשאני צריך להמליץ על רכב לאנשים הקרובים עלי, אני בדר"כ נוטה אל VW. יש לי בעיה עם חומרים זולים ופלסטיקה עלובה.

ועם כל הכבוד להתקדמות של הקוריאניות ומדובר בקפיצה של כמה שלבים קדימה, עדיין הפלסטיקה הקשה והזולה פשוט מוציאה אותי מהכלים. לא יכול לנהוג ברכבים המקרקשים האלו עם דלתות הניר.

הדוגמא הכי גרועה היא דווקא של יפנית, הלאנסר פשוט רכב יפה ומבפנים הוא בית שימוש על גלגלים. קצת יותר השקעה ואיזה רכב שהם יכלו להוציא שם.

VW רחוקה מלהיות זולה (אף רכב במדינה גדושת המיסים שלנו לא שווה את הכסף, הכל מתחיל בחצי משכורת שגובנים לנו מהכיס בכל חודש אבל זה כבר דיון אחר).

אבל הצרה האמיתית היא שאין לVW תחרות אמיתית בארץ. טויוטה ופוקוס בעיניי (ובעיניי כל מי שמעריך איכות חומר והרכבה) הן לא מתחרות אמיתיות. לא מבחינת איכות חומר, צריכת דלק ובשנים האחרונות גם קידמה טכנולוגית.

עם כל ההשמצות על גיר הDSG הייתי עכשיו מכניס אותו לאלפא שלי במקום הZF המסריח שלי שמתקשר עם הרצונות שלי כמו בת הזוג שלי בעוד ערב בנאלי אחרי העבודה...

הDSG על ספורט הוא פשוט תענוג של גיר, אחד הטובים שיצא לי לנהוג בהם וזה נכון שהוא נוטה לקלקולים אבל כל עוד הוא באחריות, למי אכפת?

נסעתי על הג'טה 1.4 TSI הקודמת ומאוד נהניתי, אני לא מכיר עוד משפחתית שנוסעת ככה. הבעיה הייתה שהיא נראתה משמעממת טילים. החדשה לעומת זו ממש יפה.

אני לגמרי שוקל לקחת את חמותי ולסגור עליה. או שאמליץ לה לחכות ל1.2 שתגיע בשנה הבאה.

אופציות אחרות יכולות להיות ה6 או האוונסיס, אבל באמת שמבחינת איכות חומר וצריכת דלק, הג'טה פשוט עדיפה.

למישהו יש רעיון אחר? (ולא, פוקוס ואיי 35 הן ממש לא אופציות ברות השוואה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...