Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד "פינוק" מבית צ'מפיון - ג'טה חדשה החל מ-140K ש"ח

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא ידנית, פוטנציאל מכירות ענק היא לא תהיה.

אם באותו מחיר היא הייתה מוצעת עם גיר כפול מצמדים היא באמת הייתה נותנת נוקאאוט לגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מקווה שהיא באמת יותר איכותית מהג'טה האמריקאית. כשיש מכוניות כמו i35 ופוקוס במחיר נמוך יותר, קשה לראות סיבה אמיתית לקנות ג'טה במחיר גבוה יותר.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש תמונות של הגרסה שמגיעה לארץ

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/1867327

בושה, 140K ואפילו לא מקבלים רדיו דיסק נורמלי דוגמת RCD510 או RNS510.

צ'מפיון זה גן חיות של כל הטעיות האפשריות שניתן לעשות בשיווק, פשוט מדהים.

במקום להמתיק את הגלולה ולהציאה קודם את גרסאות זולות יותר כדוגמת גירסת ה1.6 ליטר ואז בהדרגה להכניס דגמים יקרים יותר, ישר מנחיתים על הצרכן 140K.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת התמונות בוואלה יש רכב שעומד על במה ומאחוריו ססמת הפרסום שלהם וזה הולך ככה: "הסיבה האמיתית לקנות ג'טה היא כי זו ג'טה".

ואני שותק אם להם אין משהו יותר טוב להגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה, 140K ואפילו לא מקבלים רדיו דיסק נורמלי דוגמת RCD510 או RNS510.

צ'מפיון זה גן חיות של כל הטעיות האפשריות שניתן לעשות בשיווק, פשוט מדהים.

במקום להמתיק את הגלולה ולהציאה קודם את גרסאות זולות יותר כדוגמת גירסת ה1.6 ליטר ואז בהדרגה להכניס דגמים יקרים יותר, ישר מנחיתים על הצרכן 140K.

גרסת 1.6 כבר לא מיוצרת.

גרסת 1.2 TSI המחליפה אותה זוכה לעודף ביקוש.

ההורים שלי חיכו לג'טה החדשה, בקרוב הם יעשו נסיעת מבחן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו ג'אנטים אין, אתה רוצה רדיו-דיסק נורמלי???

נא לקרוא:

"רמת הגימור הבסיסית, טרנדליין, כוללת בקרת אקלים, מערכת קול עם שמונה רמקולים וחישוקים קלים".

זה VW לא סיטרואן ;-)

ללא קשר למחיר המופרז, לפחות לדייק בקריאה ובציטוט. מעניין באמת איך יאבזרו את הרכב מעבר למה שכתוב.

גם לא צריך ישר לפסול את מערכת הקול - איך אתה יודע מה ישימו שם? אני מניח שמסך מגע אולי לא, אבל הבה נחכה ונראה.

יש מספיק סיבות טובות אחרות להתרעם על המחיר.

פעם הם גם היו מתמחרים מראש את הג'טה כזולה מהגולף, בין היתר בשל ירידת ערך מסיבית יותר. גם זה כבר לא קיים. טוב, נו, צריך לתחזק את התרומות (סליחה רווחים למקלטי המס...)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נמאס לכם (חובבי ה VW) ולא אני לא אחד מהם מנסיון.

שאתם חונים בניצב במדרכה בין שני מכוניות, ואז מחפשים את האוטו שלכם שעה.

כל הרכבים, אבל כולם ניראים מאחור ומקדימה בדיוק אותו אוטו.

פאסאט וג'טה, טיגואן/טוראג וגולף פלוס שחונה על המדרכה.

פולו וגולף.

מה קורה... אין עוד רעיונות לעיצוב..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, חברות הליסינג כבר מציעות אותה לדרגי הביניים, בשלל צבעים.

והנה לדעתי הסיבה האמיתית למחיר המופרך, יש להם הקצאה מצומצמת של רכבים, הם מיעדים את רובם לליסינג ולכן מתמחרים מחירון גבוהה לרווחת חברות הליסינג.

אם על הדרך ימצא איזה אהבל שירכוש במחיר הזה אז בכלל ישמחו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לקרוא:

"רמת הגימור הבסיסית, טרנדליין, כוללת בקרת אקלים, מערכת קול עם שמונה רמקולים וחישוקים קלים".

זה VW לא סיטרואן ;-)

וואו, ממש הכנסת לי. אני ממש נפגעתי עד עמקי נשמתי מכיוון שיש בך צורך עז להיכנס בי באופן אישי.

רגע אני הולך לבכות 5 דקות בצד וחוזר.

חזרתי.

ככה זה נראה בוואלה.

"רמות האבזור של הג'טה נחלקות לשתיים כאמור - 'טרנדליין' ו'הייליין'. הראשונה מכילה את כל האביזרים הסטנדרטיים כגון חלונות חשמל, נעילה מרכזית, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, מחשב דרך מורחב נשלט מההגה, רדיו-דיסק מקורי עם שמונה רמקולים, משענת יד מרכזית עם תא אחסון, תא כפפות מקורר, נקודות עיגון איזופיקס ועוד. המפרט הבכיר מוסיף בקרת שיוט, מערכת שמע משודרגת עם מסך מגע, חיישן גשם אוטומטי, פנסי ערפל קדמיים, ריפוד בד מסוג gloss, חישוקי סגסוגת וחלון גג עם פתיחה חשמלית."

גם יש תמונה של הג'אנט היפייפה.

1157185-5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש לך טעות.

זה ג'אנט ברזל עם טאסה.

(לפחות זה שבתמונה) אלה אם כן מחליפים פה גלגל כמו בפורמולה, ואז מאחורי הסמל יש לך אום 40-45 מ"מ:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה לדעתי הסיבה האמיתית למחיר המופרך, יש להם הקצאה מצומצמת של רכבים, הם מיעדים את רובם לליסינג ולכן מתמחרים מחירון גבוהה לרווחת חברות הליסינג.

אם על הדרך ימצא איזה אהבל שירכוש במחיר הזה אז בכלל ישמחו.

הגיוני. אגב, הוצעו לדרג הביניים הג'טות או פריוס. לדרג "2" הוצעו I35 או אינסייט, ללמדך על הרווח המופרז של הונדה על הרכב...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...