Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד "פינוק" מבית צ'מפיון - ג'טה חדשה החל מ-140K ש"ח

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 4573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוץ מהאוקטביה 1.2TSI, לג'טה אין מתחרים בקטגוריה הזו.

הפורום לא בליגה הזו בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואו, ממש הכנסת לי. אני ממש נפגעתי עד עמקי נשמתי מכיוון שיש בך צורך עז להיכנס בי באופן אישי.

רגע אני הולך לבכות 5 דקות בצד וחוזר.

חמודי, עצם העובדה שהתעלמת מהקריצה שצוירה על ידי, וגם מכך שתמכתי בעמדתך המקורית, מעידה שאתה ממהר לקרוא ולהגיב, ללא כל צורך. אני התייחסתי לכתבה המקורית שהובאה פה - והיא כנראה היתה מוטעית. יכולת פשוט לכתוב שבוואללה מדברים על נתונים אחרים. היה חוסך לך קצת עצבים וזמן מקדלת.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלאו - לדעתי מחלקת השיווק של צ'מפיון עושה עבודה מעולה - לא פחות.

הראיה לכך היא מספרם הרב של האנשים שנוסעים ברכב ממוצע לחלוטין עם בעיות אמינות לא קלות - ועדיין נדמה להם שמדובר בכלי רכב עילאי, רכב ללא מתחרים.

אז שאפו למי שהצליח לעשות את שטיפת המוח הזו - וכמובן שרכב שנתפס כמשובח כל-כך, גם צריך לקבל תג מחיר שמתאים למיצובו ההזוי בשוק.

תפיסת המותג המעוותת כמו גם כמויות האספקה הקטנות - תומכים במחיר ההזוי הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראיה לכך היא מספרם הרב של האנשים שנוסעים ברכב ממוצע לחלוטין עם בעיות אמינות לא קלות - ועדיין נדמה להם שמדובר בכלי רכב עילאי, רכב ללא מתחרים.

אז שאפו למי שהצליח לעשות את שטיפת המוח הזו - וכמובן שרכב שנתפס כמשובח כל-כך, גם צריך לקבל תג מחיר שמתאים למיצובו ההזוי בשוק.

כל מילה בסלע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר עצוב, הוא שבאותו מחיר(התחלתי!) מאיר מוכרים את הסיוויק(לפני המבצעים על היוצאת, אני מדבר על שהיא התחילה להמכר בארץ עד לפני כמה חודשים) וזה לא מונע מאלפי אנשים לקנות את ההונדה( עונדהה, רכב פרימיום), אז גם לג'טה במחיר מופרז הזה לא תהיה בעיה להמכר לאנשים שאוהבים חברות יוקרה כמו הונדה וVW.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת אמת אמת !

לטעמי העיצוב משעמם מאוד.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר עצוב, הוא שבאותו מחיר(התחלתי!) מאיר מוכרים את הסיוויק(לפני המבצעים על היוצאת, אני מדבר על שהיא התחילה להמכר בארץ עד לפני כמה חודשים) וזה לא מונע מאלפי אנשים לקנות את ההונדה( עונדהה, רכב פרימיום), אז גם לג'טה במחיר מופרז הזה לא תהיה בעיה להמכר לאנשים שאוהבים חברות יוקרה כמו הונדה וVW.

אבל אלו לא חברות יוקרה, זה אומנם לא זבל קוראיני כמו שרגילים פה אבל אלו ממש לא חברות פרימיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, זה היה בצחוק, עצוב שבארץ יצרנים כמו הונדה וvw נחשבות כפרימיום. זבל קוריאני? הייתי מעדיף לקבל i35 על פני גולף גטה סיוויק וכל שאר "הכאילו" פרימיום האלה. מה לעשות שלא בא לי לקבל מכונית שהוצאה והחלפה טורבו זה לגיטימי כי זב באחריות, או לשמוע ממישהו כאן שנשבר והוחלף צילינדר זה בסדר שיקר, כל עוד כמובן, באחריות. בסיוויק אני לא מבין מה כולם מוצאים , מרכב נמוך, אינטריור נחמד ומשפחתית שהיא טיפה יותר מהירה מהאחרות, 30-20 אש"ח לא הייתי מוסיף בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה לדעתי הסיבה האמיתית למחיר המופרך, יש להם הקצאה מצומצמת של רכבים, הם מיעדים את רובם לליסינג ולכן מתמחרים מחירון גבוהה לרווחת חברות הליסינג.

אם על הדרך ימצא איזה אהבל שירכוש במחיר הזה אז בכלל ישמחו.

הנקודה הזאת ממש עלתה במהלך מסיבת העיתונאים בה הושקה הג'טה החדשה. ההצהרות של ראשי צ'מפיון היו די חד משמעיות - הג'טה החדשה לא מכוונת לציי הרכב ולא תהיה חלק ממשחק ההנחות שעושים יבואנים אחרים. המחיר גבוה, לטענתם בגלל שזה התמחור מהיצרן ולא בגלל מדיניות שלהם. גם גרסת ה-1.2TSI שכביכול מיועדת לציי רכב לא תהיה זולה. מחיר מדויק סירבו לפרסם כרגע, כן ידוע שיהיה מדובר על "יותר מ-120 אלף ש"ח". כמה יותר? להערכתי לפחות 130 אלף ש"ח.

בכל הנוגע להקצאת הרכבים, הערכה שלי היא שצ'מפיון קיבלו 2500 רכבים לשנה הקרובה ומאמינים שיצליחו למכור אותם גם בלי לשחק במשחק ההוזלות שפתחו היבואנים האחרים. האמת? ממבט חטוף על הרכב יש לי הרגשה שהם צודקים. ואותי אי אפשר להאשים באהבת יתר למותג פולקסוואגן.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 1.6TDI תוצע בארץ עם תיבה ידנית או DSG עם 7 הילוכים. בזמנו קראתי שהשילוב של הדיזל עם DSG7 לא מבשר טובות לגיר בטווח הבינוני. הפאסאט למשל משווקת עם DSG6 נכון להיום עם מנוע הדיזל. מעניין אם השילוב הזה יהיה מוצלח או שמא זהו מתכון לצרות עבור הגיר.

השייווק של DSG7 עם TDI התחיל כבר לפני 4(!) שנים באירופה. אני משער שאם היו בעיות הן כבר תוקנו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה הזאת ממש עלתה במהלך מסיבת העיתונאים בה הושקה הג'טה החדשה. ההצהרות של ראשי צ'מפיון היו די חד משמעיות - הג'טה החדשה לא מכוונת לציי הרכב ולא תהיה חלק ממשחק ההנחות שעושים יבואנים אחרים. .

טוב, עכשיו אתה כבר יודע שזה לא נכון, כי הליסינג כבר מציעים את הרכב - ולא דברים אחרים mind you, כך שכנראה שההנחה כן משמעותית. חבל שאין בארץ סנקציה על סתם שקר. בעבר עוד הגבילו את צבעי הג'טה בליסינג, עכשיו אפילו זה לא. בקיצור, מרחו אתכם יפה יפה.

בלי קשר, גם אני מאמין שהם ימכרו את כולן, אולי יתקשו מעט יותר עם ה- 160, שכפי שזה נראה תתומחר קרוב לפאסאט ה"לא מאבוזרת".

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1000

לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי העיצוב משעמם מאוד.

יש פולקסוואגן אחת מאז שפולקסוואגן הוקמה שאפשר שלא להגיד עליה את המשפט הזה?

אחת שאתה מסתכל עליה ומתרגש? מחסיר פעימה?

כולם משעממות, כולן בנאליות וכולן גורמות לי לפהק.

כן, כולל השירוקו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...