Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד "פינוק" מבית צ'מפיון - ג'טה חדשה החל מ-140K ש"ח

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב ש בורה או פולו או גטה תוכל לסבול מה שצהל עושה לגטסים ולאקסנטים .

תאמין לי שהטוראג של VW לא עומד במה שמעוללים לרכבים האלו .

כאחד שהשתחרר מחיל האוויר לפני כשנה, בבסיס שלי היו לא מעט רכבי אופל אסטרה דיזל ידניות.

מדובר ברכבים שמשרתים את הצבא מלפני תקופת הליסינג הצבאי עד היום, ועדיין מנוצלים כמו שצריך.

הרכבים בעלי מומנט לא רע יחסית ולכן לא ארחיב על ההתעללות שהם עוברים, ונוסעים נהדר עד היום!

כל מכר בבסיס העדיף כמובן את האסטרה הידנית והישנה על האקסנט החדשה והמאובזרת.

ההאסטרות ממשיכות לנוע עד היום ולדעתי זה רכב אמין, מלבד משאבת הסולר היקרה להחריד.

השוויתי את האופל לפולקסווגן, לדעתי רכבים די זהים.

סליחה שאני קופץ ותקנו אותי אם אני טועה.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו שכבר תיקנו אותי פה, הם כנראה פטרו את הבעיה.

אבל המידע הזה הגיע לאוזני משיחה קצרה עם האנשים במוסך מורשה של צ'מפיון.

אין לך מה להעלב עלי :) כאילו אתה איש צ'מפיון ונגסתי לך בבורקס.

שוב צריך לציין את כל הבעיות הללו ולספר את כל התמונה.

בזמן הטיפול האחרון היו 2 אנשים באמצע החלפת גיר DSG 7 בעלי JETTA שאלתי קצת ומסתבר שהרכבים עברו לא יותר מ 70/60 אלף קילומטר והתיבות חוות בעיות.

להזכירך, זה מה שרשמת:

"בואו לא נשכח שמנוע 1.4 TSI זה הדבר הכי לא אמין שיצא מVAG מזה שנים, יש רכבים שלא מגיעים עד בית הלקוח מהחנות.

וזו בעיה שלא התגברו עליה"

אני לא נעלב עליך ואני גם לא איש צ'מפיון אבל בינתיים אתה אומר דברים חסרי בסיס ואני מבקש ממך שתבסס אותם או שתחדול מלהגיד אותם.

(דברים ששמעת במוסך מורשה זה לא בסיס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת ניתן לפגוש בשוק הישראלי תמורות טובות יותר של € - ש"ח. אך זה כמובן איננו השיקול העיקרי ברכישת רכב. כך או כך המחיר הנקוב של הג'טה איננו מוגזם כלל ועיקר ואפילו נוטה לצידה החיובי של הסקלה.

מה שאתה מתכוון לומר זה, שביחס לגנבים האחרים, צ'מפיון אולי לא השתוללו בתמחור הג'טה.

ואני אומר - אם חברות הליסינג כל כך ממהרות לדחוף את הרכב (והן ממהרות, אפילו על חשבון הונדה, למשל) - הן מרוויחות פה כנראה לא מעט, כלומר המחיר כן גבוה כי יש שם די בשר לספק את צמאון הליסינג + רווחי היבואן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לדעת מהו המחיר בו היבואן רוכש את הרכבים, אלה רק לנחש ולהעריך (לא מכבר המידע לגבי אי-אלו דגמים דלף לתקשורת; המחיר היה נמוך להפליא, בערך 60% מי מה שמקבל הצרכן האירופאי). כך שלא אתפלא אם מחיר ה-FOB נמצא בסביבות 14-15 K אירו, וליבואן אכן ישנם השומנים לתת הנחות כאלה ואחרות (אומנם לא 30% כמו במקרה של שברולט) לחברות הליסינג. השאלה שיש לשאול איך אנו בתור הצרכנים ניזוקים מכך? לדעתי ההפך הוא הנכון. הדגמים שנמכרים לליסינג הרי זוכים ליחס מעודף במחירון לוי יצחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמצחיק הוא, הוא שכל הצרכנים ניזוקים מכך. הצרכן הפרטי - משום שהמחיר TAG הוא גבוה יותר, ונהג הליסינג משום שהוא משלם יותר כל חודש. מי שמרוויחים הם רק היבואן + חברת הליסינג.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שאתה רציני. מאיפה אתה יודע כמה שוקל כל אדם ביונדאי הזאת? יכול להיות שמדובר בשני אנשים ששוקלים למעלה מ-250 ק"ג ביחד, ויש להם עוד חבר נעול בתא המטען. ובכלל, לקבוע שרכב X זבל כי מצאת תמונה באינטרנט שמצביעה על...מממ...כלום?!

ציינתי שראיתי מחזה דומה בארץ עם דגם אחר של אותה חברה (רק שמאחור ישבו שלושה אנשים). חוץ מזה, לדעתי כל רכב אמור להתמודד בהצלחה עם שלושה אנשים ומטען שלהם (לזה מיועד תא המטען, לא?). למצב כמו בתמונה מבחינתי הגיוני שיגיע רכב שמילאו אותו בבלוקים מבטון מאחור. אתה לא מסכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...