Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

A3000 זה מה שכתוב לי במכשיר.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מכשיר חדש/ישן שכעת נימכר במחיר טוב ב189$- מדובר בגירסת הפרימיום של NUBIA Z7 עם מסך 2K ו3GB זיכרון ומייצב אופטי למצלמה ועוד כל מיני חמוצים טובים.

שיצא נימכר סביב ה600$+ אאל"ט, אני הייתי מרוצה מהZ7 MINI שלי, שוקל להזמין גם את זה ולהיפטר מהLETV שלי.

http://www.banggood.com/ZTE-Nubia-Z7-5_5-Inch-2K-Screen-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-801-Quad-core-4G-Smartphone-p-1107846.html?p=2O09152737382013098T

גילוי נאות- הלינק עם הפניה שלי :-).

החסירון היחידי בזמנו בשבילי היה תמיכה באנגלית למכשיר, להיתעסק קצת בהורדת הרום מהיצרן שהעמודים בסינית ותמיכה בעברית כשפת מימשק למי שזה חשוב.

http://ui.nubia.cn/rom/detail/11

אם זה מעניין מישהו- תהנו :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניכנסתי לעומק אבל כמובן שהזוק עדכני יותר מבחינת ציפסט חזק וחדש יותר וקורא טביעות אצבע וכו' כי הוא חדש יותר, אבל הוא ללא מסך 2K, מייצב אופטי למצלמה, צריך ליבדוק איזה מגבר אוזניות יש לו לעומת AKM שיש לנוביה ומסך קטן יותר למי שזה חשוב.

עריכה: במיפרט של הזוק לא מצויין מייצב אופטי אבל בכמה ביקורות קטנות שמצאתי הם כן מציינים שיש.

באמת יש על מה להיתלבט, מבחינתי אחרי שהיתרגלתי לLETV עם מסך 2K ומייצב אופטי למצלמה אלו שתי הדברים שלא אתפשר עליהם על המכשיר הבא שלי גם,(2K למסכי 5.5+ זה שווה).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הפירוט המפורט!

בסוף הזמנתי את ה-ZUK, הגודל שלו מתיישב בול עם מה שאני צריך, איכות המסך\סאונד

יש לו באגים בתוכנה אבל לא משהו שרום לא יפטור :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר גרוע.

היה לי Huawei שהייתה לו נורה, אבל המטומטמים הגדירו שהיא משמשת רק לחיווי טעינה ולא להתראות.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cos 12.1

הרשמי הכי עדכני שיצא למכשיר הזה

סוגר שנה ללא תקלות

כמובן שבxda תוכל למצוא cm 13 ואולי אפילו 14, וכמו כן zui שמבוסס על מרמשלו

Sent From My ZUK Z1

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לשדרג לאמא שלי את הנייד. היא רוצה מסך גדול ,רוב השימוש שלה זה פיסבוק וקצת משחקי קזינו

הפלאפון הזה יהיה לה טוב?

http://www.buy2.co.il/o/fa506312-3274-40b0-86fc-179901e88113?utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=BUY2_BLACKFRIDAY_SPECIAL_ELECTRIC_25_11_2016&_atscid=2_4162_38396293_2698738_0_T3a3jwxjfaua8cs82#_at=0.2.2698738,0.38396293.3a3jwxjfaua8cs82

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקה טובה, אבל שים לב למעבד MTK (אם כי מסדרה Helio X שנחשבת טובה).

תצטרך להתרגל למערכת הפעלה סינית שיכולה לשגע פילים.

הייתי מחפש באמאזון מוטו G4 - מסך באותו גודל, מעבד בדרגת ביניים SD617, ואנדרואיד (כמעט) נקי. קניתי אותו לאשתי בגרמניה, אחרי החזר מס יצא כ-180 אירו, ומאושרת אתו - מהיר, מסך טוב וסוללה שמחזיקה יומיים. עם זאת המכשיר מגיע עם מטע רגיל ומומלץ להשקיע עוד כמה שקלים במטען QC3.0 מבית טוב ובכבל טעינה איכותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בKSP גירסת ה16GB נימכר ב799, אאל"ט רק גירסת ה2GB היא בינלאומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...