Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

רק שנקסוס עולה חצי מאפל...

מכשירים שמריצים כל כך הרבה יישומים מכל כך הרבה מקורות, שהולכים ונהיים מתוחכמים יותר ויותר, לא יכולים להפגין אמינות גבוהה.

איך שהם כן עובדים, זה כבר חתיכת הישג דמיוני, למי שזוכר היסטוריה של תקשורת נתונים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעניין האמינות נובע יותר מלוח זמנים קצר והנסיון להמציא כל פעם את הגלגל מחדש, ואז יוצא שמשחררים לשוק מוצר לא גמור. זה עלול לבוא לידי ביטוי בכמה באגים, או במקרה הפחות הטוב, תקלה סדרתית בלוח האם ומכשירים שמתלקחים. כנראה שיש סיבה שהחומרה והתוכנה של אפל תמיד מפגרות מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מתקרבים אליהם הם LG.

עם באגים בשיחרור הG3 והG4 שמת אחרי שנה של שימוש.

תוסיפו לרשימה את LG G FLEX 2 , המכשיר שלי (בן שנה) חזר ביום שני מבילוי של 3 שבועות במעבדה של החברה המרכזית לתיקוני טלפונים ( נותן השירות של היבואן המקביל "מובייל ישראל"), טענו שנשרף המעבד ותיקנו במסגרת האחריות.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כמה חודשים מופיעה ידיעה על איזה אקספלויט שנמצא בגרסאות אנדרואיד ישנות ומשפיע על מיליארדי משתמשים,

ובכן, לא לקח הרבה זמן להתאושש מאקספלויט ה 'stagefright' הידוע לשימצה ונראה שניצב איום חדש בשכונה, הפעם ברמת הבוטלודר של מכשירים מסויימים (ככל הנראה בעיקר סיניים עלומים/זולים אבל לא בהכרח).

http://www.androidpolice.com/2016/10/12/critical-vulnerability-pork-explosion-revealed-by-jcase-cripples-security-on-some-phones

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא - שים לב שהאיום האחרון הוא רק למכשירים הנמצאים פיזית בידי הפורץ.

והתקלה (שאינה מכוונת או שכן מכוונת) אינה אלא של פוקסקון - שהוא גם היצרן של אפל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו אחרי שהבנתי והחלטתי לרכוש את המכשיר נקסוס 5x 32gb למה צריך לשים לב מבחינת מערכת הפעלה? אני ארכוש מכשיר עם אחריות ייבואן רשמי.

בנוסף, ברשותי lg g3 32 gb שמעולם לא עדכנתי גירסה מהסיבה ואף פעם לא התנסיתי בזה. סה"כ אני מרוצה ממערכת ההפעלה אך אעדיף להתקדם ולראות לאן זה יוביל.

מערכת ההפעלה על המכשיר היום היא אנדרואיד 4.4.2.

לאיזה מערכת כדאי לעדכן ואיך מבצעים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שנקסוס עולה חצי מאפל...

מכשירים שמריצים כל כך הרבה יישומים מכל כך הרבה מקורות, שהולכים ונהיים מתוחכמים יותר ויותר, לא יכולים להפגין אמינות גבוהה.

איך שהם כן עובדים, זה כבר חתיכת הישג דמיוני, למי שזוכר היסטוריה של תקשורת נתונים.

הנקסוס אכן.

הפיקסל, כבר לא. גוגל לא הודיעה על שינוי במדיניות העדכונים לאחר העלאת מחיר הטלפון.

לא שזה יגרום לי לקנות אייפון, זה פשוט מעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנדרואיד 6 ל G3, מעדכנים דרך הגדרות > אודות הטלפון > עדכוני מערכת.

נקסוס 5X מגיע כבר עם אנדרואיד 6 ובעתיד תוכל לשדרג אותו ל 7 (כרגע לא מומלץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנדרואיד 6 ל G3, מעדכנים דרך הגדרות > אודות הטלפון > עדכוני מערכת.

נקסוס 5X מגיע כבר עם אנדרואיד 6 ובעתיד תוכל לשדרג אותו ל 7 (כרגע לא מומלץ).

כשאני מנסה מבלי להתחבר למחשב זה מה שהוא רושם לי

0bd4f086762ed4c522fea57128a6acfe.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טומי, כשעדכנתי את הG3 שלי מ4 ומשהו ל5, זמני הסוללה אצלי ירדו באופן ניכר. אני לא יכול לכמת את זה היום כי עדכנתי לפני יותר משנה, אבל ממליץ לך להישאר עם מה שיש לך עכשיו במידה ואין משהו ספציפי ב5 שממש חסר לך.

בסוף נכנעתי ו''השתדרגתי'' למייזו ב600 ש''ח שבינתיים נותן לG3 בראש בכל פרמטר חוץ מהמצלמה המעולה שהייתה לקוריאני.

Sent from my M3s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, j7 במחיר הזה לא משתלם.

מעבר לזה שמדובר במכשיר של 1000 שקלים גג, הוא מציע מפרט נחות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיפו לרשימה את LG G FLEX 2 , המכשיר שלי (בן שנה) חזר ביום שני מבילוי של 3 שבועות במעבדה של החברה המרכזית לתיקוני טלפונים ( נותן השירות של היבואן המקביל "מובייל ישראל"), טענו שנשרף המעבד ותיקנו במסגרת האחריות.

עדכון: כנראה שהמעבדה של החברה המרכזית לא משהו, או איכות החלפים של LG , כרגע המסך התחיל לרצד עד לא לעבוד כלל, אך עדיין יש טאץ', אני יכול להקיש על המסך לשמוע את מסך הנעילה נפתח, אך לא לראות כלום.

כל זה פחות משבוע אחרי התיקון!

למישהו יש עצות? אני מתחיל להתייאש מהמכשיר הזה, אבל מבאס להשקיע במכשיר חדש אחרי שנה בלבד.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד ממתין.

תודה.

מבקש המלצה ממומחי הסלולר כאן על טלפון: huawei mate 8

תודה רבה

נ.ב

אני יודע שגודל המסך שלו 6 אינץ.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...