Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

נו אז מה - למוטוG יש עכשיו מרשמלו וביגלל זה רק בעיות, מה אני צריך את זה? מעדיף גירסה ישנה אבל מבושלת היטב.

חיפוש ברשת מראה שאני לא לבד, לא מבין מה אנשים שמחים שהם מקבלים את הגירסה האחרונה שלהם מגוגל במהירות הבזק.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה G היה מכשיר נפלא כל עוד מוטורולה היו בבעלות גוגל, מאז שעברו המושכות ליד לנובו אני כבר לא יכול להמליץ עליהם בלב שלם לצערי.

מבחינתי אחרי שנים עם אנדרואיד (עוד מהגלקסי S1) אני לעולם לא אקנה מכשיר למעט הנקסוס העדכני.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני מלכתחילה בעד קניה של מכשירים באזור האלף שקל, בטח שלא גלקסי S7 EDGE או G5, אני לא שם.

הקשקוש של העדכונים זה חשוב, חוץ משיפורים בממשק יש עדכוני אבטחה חשובים ואופטימיזציה שעושים לביצועים של המכשיר, בין היתר זמני סוללה.

הנקסוס 5 נניח עבר מ4.4 דרך 5 ועד 6, אני יכול להגיד לך בוודאות שזה לא אותו המכשיר כיום כמו שהוא היה על 4.4.

וזה מכשיר שמגרד אוטוטו 3 שנים בשוק, מתי פעם אחרונה מכשיר סיני בן 3 עבר שדרוג תוכנה משמעותי?

במכשירים של החברות הסיניות הגדולות במידה ויש עדכונים קריטיים הם מוציאים עדכון.

בגדול, אחרי שנתיים ממילא המכשירים לא רלוונטיים מבחינת חומרה, ומתחילים להרגיש

עייפים. זה לא משנה אם זה אייפון או גלקסי, או כל מכשיר אחר. אז שיש לך מכשיר

שעלה כמה אלפי שקלים אתה מתבאס להחליף. שיש לך מכשיר סיני שעלה 600-1000

שקל, אתה פשוט זורק וקונה חדש. אותו דבר אם נשבר לך מסך, או כל דבר אחר.

בכל מכשיר ממוצע פלוס, עלות התיקון היא כבר כמו מכשיר סיני חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש S6 בבית עם העדכון האחרון 6.0.1, עדכוני אבטחה של יוני

אשתי מרוצה, למעשה היא אומרת שזה עובד הרבה יותר טוב ממה שזה עבד עם לוליפופ שאיתו המכשיר הגיע

ובכלל כל פעם שאני משחק במכשיר שלה אני מבין עד כמה הexynos של סמסונג לא רואה את הSD של השנה שעברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות! מחפש סלולארי עם דרישות כדלקמן (מהגברת הראשונה): מצלמה איכותית, בטריה טובה, אמין. עדיפות לאחד לא סיני וללא צורך ברוטים וכו. תקציב עד 2500 מבחינתה, עד 2000 מבחינתי. תודות מראש למביא שלום בית.

Sent from my XT1572 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות! מחפש סלולארי עם דרישות כדלקמן (מהגברת הראשונה): מצלמה איכותית, בטריה טובה, אמין. עדיפות לאחד לא סיני וללא צורך ברוטים וכו. תקציב עד 2500 מבחינתה, עד 2000 מבחינתי. תודות מראש למביא שלום בית. אגב, אפשרי להביא מאילת/ אינטרנט וכו. חשבנו על s6. למישהו יש רעיון יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם נוספת - סוללה חזקה בניידים עם מסך 5+ אינץ' תמצא בסוני, לצורך העניין z5. יש לו גם מצלמה מעולה.

S6 מכשיר מצויין, אבל הסוללה שלו לא להיט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היוש,

כתבתי עכשיו באתר IANDROID בפורום של סוני, אבל לא נראה לי שהרבה אנשים יראו את זה, אז אשתף גם פה (האמת שזה בעיקר פה)

יש לי סוני אקספיריה Z2, בדצמבר יהיה כבר שנתיים,

מבסוטה אש, לא חושבת שיש אפשרות להיות יותר מבסוטה מהמכשיר (אולי מסך יותר צבעוני).

מבחינת הממשק, המהירות והנוחות הוא מדהים.

בכל אופן, תמיד המלצתי עליו (ועל ה-Z החדשים), אבל לאנשים שמאוד קרובים אלי, המלצתי על ה Z אבל לא בלב שלם, תמיד פחדתי מהאחריות עליהם ונתתי לאנשים לבחור בסמסונג, שילכו עם העדר ושלא יפלו עלי אחרי זה בטענות.

נאמר לי לא לסמוך על האחריות, שברס מתנערים ממה שאפשר, שהם בקושי זמינים ובשורה התחתונה, לא לבנות עליהם.

שבוע שעבר, ביום חמישי, הלך לי שקע האוזניות, פתאום משהו השתחרר שם ואין יותר שמע.

התקשרתי לשירות של ברס אלקטרה, ענו לי תוך דקה וחצי, תוך 3-4 דקות שיחה נקבע לי שליח ליום ראשון ואתמול בבוקר המכשיר כבר חזר אלי.

לא לקחו ממני שקל, לא ניסו להשחיל שום דבר, המכשיר חזר מושלם, עם גירסה עדכנית צרובה עליו.

אז בתאחלס? אותי הם הרוויחו כלקוחת סוני לנצח (או עד שיפסיקו ליצר אותו :| ...) ומעכשיו לא אשחרר אנשים לקנות סמסונג.

(חברה קנתה השבוע גלאקסי S7 חדש, הוא עובד יותר לאט מה Z2 שלי לפני התיקון).

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור ישפאר? ברס-אלקטרה מייבאים מכשירי סלולר של סוני

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S6 מכשיר מצויין, אבל הסוללה שלו לא להיט.

אכן, לי אישית זה מאוד מפריע. המכשיר ממש טוחן את הסוללה. אם משתמשים בו באופן אינטנסיבי, האחוזים יורדים מהר מאוד - ממש מול העינים, כמו דלק ברכב אמריקאי V8 קלאסי :D.

יש דרכים להאריך את חיי הסוללה, זה דורש התקנה של THEME שחור וביטול כל מיני סרויסים ואפליקציות הרצות ברקע. זה עדיין לא משהו, אבל הופך ליותר נסבל, וגם הפעלה של POWER SAVING שפוגעת בחווית שימוש (פחות בהירות מסך, פלאש לא עובד במצלמה והטלפון מגיב לאט יותר).

לפחות יש טעינה אלחוטית, זה אומנם לא מפצה, אבל לפחות הופך את תהליך הטעינה למעט יותר נוח (באיביי מטען אלחוטי מקורי עולה כ30ש"ח).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אפשרות להביא את ה p9 מסין באזור ה1800 ל32 גיגה. שתי שאלות- האם כל ההתאקלמות של המכשיר בארץ תהיה קלה ונוחה? האם ייתן מענה לדרישות שלעיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מכשירי MOTO G 2014 התחילו להישתגע לאחר העידכון האחרון ל6.0, בעיות בקבלת שיחות, כפתור בית לא עובד וכו' וכו'.

הולך ליזרוק אותם ולהזמין מכשירים סיניים, .

לפני שאתה זורק אותם. נסה למחוק כמעט את כל האפליקציות ותבדוק אם זה פותר את הבעיה. לי היו בעיות (אחרות) במכשיר הזה כשעודכן ל 6.0 והמחיקה פתרה את הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...