Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

דווקא לעלות חוות דעת אחרי שעה של שימוש זה לעשות חסד עם מכשירי הגלקסי. לרוב הטבע האמיתי שלהם מתחיל להיראות אחרי כמה שבועות, שמורידים כמה אפליקציות. אז המכשיר מתחיל לגמגם ולהתקע.

השתמשתי במכשיר כ-20 דקות וזה הספיק לי להבין שזאת בדיוק אותה גברת בשינוי אדרת. לא מחדש כלום לעומת ה-S4, ורק ממשיך עם אותם לאגים ואיטיות בממשק מאז הגלקסי אס3(לשם השוואה יש לי מכשיר סיני בבית שעולה 50 דולר. יש לו ליבה אחת ו-256 מגה ראם, והוא פותח גלריה ואנשי קשר יותר מהר מגלקסי אס 5)

יש לך S5?

רשמת שסקירה של שעה זה חסד, אבל זה מרגיש פה כאילו מנסים להשמיץ את המכשיר בכח ומתעלמים מעובדות כי הסקירה שאני הבאתי היא אחרי שימוש אינטנסיבי יום יומי ואני קיבלתי את המכשיר יום לפני ההשקה.

הסקירה היא עד היום.

כמו כן, אני תמיד עם 2 מכשירים בו זמנית, אחד זה הS5 הפרטי והשני זה מכשיר מהעבודה.

אני בערך פעם בחודש מחליף מכשיר ככה שכל הדעות שלי הן מכשיר מול מכשיר בשימוש יום יומי.

הגלריה טוענת את התמונות לאט- את זה ציינתי מס' פעמים בפוסט.

אנשי הקשר והחייגן נפתחים מהר מאוד, באותה מהירות של הנקסוס 5 ובטח עם לאנצ'ר של ונילה.

RS, כמו שרשמתי כשנתתי את הסיקור לאתר של גלובוס, כל המבחנים חרטא, גם ב

-GSMarena לדוגמא.

כולם מוטים למכשיר שהכתב מעדיף ואוהב (ואולי אפילו יש לו אינטרס כלכלי או אישי לכך בחלק מהמקרים)

הM 8 הוא היחידי שממש מרגיש פרימיום ביד, ובשילוב עם האופציה לGPE הוא המוביל למי שמוכן לקבל את החסרונות שלו העיקריים שלו:

מצלמה שמוציאה תמונות לא טובות בגלל ההתעקשות להשתמש ב"מגה פיקסל" או איך שלא קוראים לזה, תיקונים שעולים הון תועפות אם בכלל תמצא מי שיתקן לך בארץ, יבואן שאיך שהוא מצליח להיות יותר גרוע מסאני ורונלייט (כנראה שבאמת צריך להתאמץ לשם כך) וסוללה לא נשלפת.

ומבחינתי, אין שום אופציה לטעינה אלחוטית וזה דיל ברייקר עצום.

אני מכיר את השיקולים שלך בבחירת מכשיר, וגם את העובדה שאתה תמיד עם מצלמה של מיליון דולר "בשלוף" ולכן החסרון הזה במכשיר לא מפריע לך אבל תיהיה אובייקטיבי בייעוץ מכשיר ולא מה שבהכרח מתאים לך נכון לכולם.

לא רשמת חיסרון אחד של המכשיר שמפריע לך באופן אישי, אלא "הקטנת" את החסרונות העיקריים כי לך הם פחות מפריעים.

אגב, למי שמפריע הגב של המכשיר בG3 ובS5, תמיד אפשר להזמין בדולר גב אחר (מאלומיניום לדוגמא) שמשדרג מאוד את התחושה של המכשיר ביד.

זה עדיין לא ייתן את תחושת המוצקות והפרימיום של הM 8 אבל משפר משמעותית את המצב (ובסטוק, המצב רע)

ואגב 2, אחרי שנתקלתי בעוד מכשירי G3 שנכבים לבד, גם כאלו אחרי עדכון התוכנה וגם כאלו חדשים לגמרי ומעודכנים הG3 צריך לרדת מהשיקולים לכל אחד שמתכנן עליו ולחכות שיפתרו את הבעיה.

ואגב 3, יצא עדכון תוכנה לS5, שיפר מאוד את חיישן טביעת האצבע. כרגע הם הצליחו להגיע לרמה של האייפון.

ואגב 4, מה הקשר לאייפון? הוא במקום אחר, מי שרוצה אייפון ייקח אייפון ויהי מה.

אין לו שום השוואה לעומת מכשירי האנדרואיד ולדעתי הוא גם לא מתחרה בהם.

ואגב 5, נקסוס 5הוא עדיין המכשיר הכי טוב לקנייה היום בארץ.

עולה חצי ממכשירי הפרימיום ונותן 90% והכי חשוב- הוא עדיין הכי מהיר ועובד מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, לא יודע מה השימוש הסביר שלך ביחס לזה של אחי. יכול לומר לך שהסוללה שלו מגיע ל-60% בשעות הצהריים והוא בקושי נוגע במכשיר (מחובר לוויפי, אבל גולש דרך הלפטופ של העבודה). ואין במכשיר שום APPים יוצאי דופן, רק וואטסאפ / פייסבוק ו-Delta. יתכן והמכשיר שלו נולד קצת לימוני או שהזמן לא מטיב עימו, אבל זה המצב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, לא הקטנתי כלום. אתה כנראה קראת את מה שקפץ לעיניך מבלי לשים לב לכל.

מצלמה - ציינתי, לא מדהימה. בהשוואה לנקסוס 5 - לא פחות טובה. היות ויש לי רלפקס בבית והיא רב הזמן איתי - עניין המצלמה לא מטריד אותי לחלוטין. למעשה, לצלם עם הסלולרי זה דבר שחריג שאעשה, בעיני זה סוג של עוול.

סוללה לא נשלפת - תציץ שוב בכתוב, ציינתי לרעה.

חוסר בטעינה אלחוטית - לא מעניין אותי בשום מכשיר שהוא. אני תמיד בקרבת חשמל, לא מפריע לי להטעין בדרך ה'ישנה" והמוכרת.

יבואן - שוב ושוב. תעלה למעלה ותציץ שנית, ציינתי זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, לא יודע מה השימוש הסביר שלך ביחס לזה של אחי. יכול לומר לך שהסוללה שלו מגיע ל-60% בשעות הצהריים והוא בקושי נוגע במכשיר (מחובר לוויפי, אבל גולש דרך הלפטופ של העבודה). ואין במכשיר שום APPים יוצאי דופן, רק וואטסאפ / פייסבוק ו-Delta. יתכן והמכשיר שלו נולד קצת לימוני או שהזמן לא מטיב עימו, אבל זה המצב.

נשמע ממש לא סביר. בשימוש שאתה מתאר הסוללה שלי בצהריים על 90% בכיף. נשמע שהשימוש שלנו דומה, גם אני במשרד עם מחשב, אז רוב השימוש שלי זה לשיחות (מעט), וואטסאפ, וקריאת מיילים כשאני מסתובב או בישיבות (אה, וTAPATALK :))

תבקש ממנו שיעשה צילום מסך של הUSAGE בסוף היום, וננסה להשוות. אולי ריסטור יעשה לו טוב, בלי שחזור מגיבוי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע ממש לא סביר. בשימוש שאתה מתאר הסוללה שלי בצהריים על 90% בכיף. נשמע שהשימוש שלנו דומה, גם אני במשרד עם מחשב, אז רוב השימוש שלי זה לשיחות (מעט), וואטסאפ, וקריאת מיילים כשאני מסתובב או בישיבות (אה, וTAPATALK :))

תבקש ממנו שיעשה צילום מסך של הUSAGE בסוף היום, וננסה להשוות. אולי ריסטור יעשה לו טוב, בלי שחזור מגיבוי.

אמסור לו (למרות שהוא אוטוטו יקבל 6). תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה שיש כבר את ה1+ בארץ? מי היבואן?

הFIND7A טוב מה1+ בהרבה פרמטרים שמצמצמים את ההבל במחיר, בעקרון ההסבר הכי פשוט:

+1: זה קורבט ZR1 שניראה טוב ועם מנוע מאוד חזק.

FIND7A :זה פרארי טיפה פחות כ"ס אבל יוקרתי ומושקע יותר :-).

גירסת ה16GB של FIND7 כוללת אפשרות להרחבת אחסון, מה שב1+ ב300$ לא אפשרי ושיש לך מכשיר שכזה האחסון נמוך מידי ולכן אתה צריך את גירסת ה64GB ב350$.

כעת היתרונות של הFIND7A:

-סוללה נישלפת.

-מטען סופר מהיר-פי3 מכל מכשיר שהכרתם(חייבים ליראות בשביל להאמין עד כמה שזה מהיר).

-רמקולים איכותיים יותר + עובדים בסטריאו(ב1+ עובדים במונו)

-תוספי סאונד של MAXAUDIO- החברה עם הפלאגינים באלפי דולרים לעריכת סאונד.

-אפשרות הרחבת אחסון עד 128GB

-איכות בנייה טובה יותר.

ובטח יש עוד משהו ששכחתי, המכשיר באמת מדהים וכל מי שרכש אותו לא יסתכל על המכשירים הפופולאריים שיש בשוק- רמה אחרת וחווית שימוש נהרת.

וגם אני אומר מניסיון אחרי מישחק קצר עם המכשיר- אחיין שלי עבר אליו מאייפון מאפען והוא מאושר מאוד :-).

בקיצרו שווים את ה150$ הפרש+לא צריך להמתין להזמנה.

בא לי על הFIND7A הזה. מהיכן להזמין? רק מהאתר שלהם ב500$? אין מקום יותר זול משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

לאחר שהורדתי GO לאונצ'ר ל-S4 שלי ודי התלהבתי מזה שהכל נהיה שונה פתאום, אני שוקל לעשות רוט מלא כמו שצריך ולהתקין רום אחר.

חייב לציין שזו הפעם הראשונה שאני הולך לעשות דבר כזה אי פעם. בעבר התעניינתי לעשות זאת לS1 הקודם שלי אבל העצלנות גברה עליי וזה לא יצא לפועל בסופו של דבר.

שמעתי בעבר שיכולות להיות בעיות עם תפעול של מכשיר לאחר מכן, לדוגמא GPS שלא מתפקד, בעיות עם מצלמה, WIFI וכו'. האם הדברים הללו עדיין קיימים או שאני סתם חיי במערה ושהגיע הזמן לצאת ממנה?

אני אשמח לקישור למדריך שמסביר הכל צעד-צעד (ממש כמו לילדים, אחרת אני אסתבך באמצע) מה בדיוק אני צריך לעשות, איך מגבים IMEI, איזה תוכנות להוריד וכו'.

מכשיר הוא S4 9505, איזה רום מומלץ להתקין? משהו שיהיה יציב, בשל, ללא באגים ורצוי שיהיה יפה.

או שבכלל כדאי לי לוותר על העניין הזה ולהסתפק במה שיש? :shock:

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

לאחר שהורדתי GO לאונצ'ר ל-S4 שלי ודי התלהבתי מזה שהכל נהיה שונה פתאום, אני שוקל לעשות רוט מלא כמו שצריך ולהתקין רום אחר.

חייב לציין שזו הפעם הראשונה שאני הולך לעשות דבר כזה אי פעם. בעבר התעניינתי לעשות זאת לS1 הקודם שלי אבל העצלנות גברה עליי וזה לא יצא לפועל בסופו של דבר.

שמעתי בעבר שיכולות להיות בעיות עם תפעול של מכשיר לאחר מכן, לדוגמא GPS שלא מתפקד, בעיות עם מצלמה, WIFI וכו'. האם הדברים הללו עדיין קיימים או שאני סתם חיי במערה ושהגיע הזמן לצאת ממנה?

אני אשמח לקישור למדריך שמסביר הכל צעד-צעד (ממש כמו לילדים, אחרת אני אסתבך באמצע) מה בדיוק אני צריך לעשות, איך מגבים IMEI, איזה תוכנות להוריד וכו'.

מכשיר הוא S4 9505, איזה רום מומלץ להתקין? משהו שיהיה יציב, בשל, ללא באגים ורצוי שיהיה יפה.

או שבכלל כדאי לי לוותר על העניין הזה ולהסתפק במה שיש? :shock:

תודה.

קלי קלות עם S4

1. תוריד ותתקין רוט - towelroot עושה עבודה טובה על S4

2. תתקין busybox מplay store

3. תתקין adb tools על המחשב ודרייברים של s4, לא חייב את ה Kies

4. תוריד efs backup pro ותגבה EFS

5. תוריד Odin 3.09 ותפליש twrp

עכשיו תמצא רום שאתה אוהב, יותר נקי או פחות נקי זאת כבר החלטה שלך

2 דברים חשובים, בכל רום שלא מבוסס על ה touchwiz המגעיל של סמסונג המצלמה תוציא תמונות פחות מוצלחות והסוללה תגמר מהר יותר

אחרי שעברתי כמה רומים (GPE\AOSP\SLIMKAT) נשארתי עם CM11 M9 snapshot עד שהחלפתי ל HTC ONE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז גישת רוט עברה בהצלחה, לפי המדריך הזה.

כעת אני רוצה לנסות למחוק את האפליקציות המעצבנות שבאות יחד עם המכשיר.

הבנת שיש אפשרות כזו, אך לא מצאתי מדריך מפורט. מישהו יכול לכוון אותי? :-D

sh33p

, איך אני מזהה שהרום לא מבוסס טאצ'וויז?

איפה ניתן להשוות רומים שונים, או לפחות להבין מי הם הטובים ביותר? יש יותר מדיי.

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי על החפירות, זקוק לעזרה :-D

התקנתי בהצלחה recovery של Philz לפי המדריך הזה, ועכשיו אני רוצה לצרוב רום מקורי של סמסונג 4.4.2 האחרון שיצא למכשיר זה.

האם אני צריך להוריד רום מותאם לישראל או שזה לא מחייב? האחרון שיצא היה ברומניה. אם הוא לא מתאים, אני צריך את עזרתכם ברום המקורי הכי טרי שכן מתאים לי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק רום לפי ה-CSC/PDA שלך זה מופיע ב-About תחת Baseband version ו-Build Number.

את תחפש את אחד הערכים ב-Sammobile/Firmwares ותראה מה יוצא לך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Baseband version: I9505XXUAME2

Build number: XXUAME2.CCOM

מה זה אומר?

עריכה: זה מוצא לי רק גרסאות 4.2.2, שזה מה שיש לי כרגע.

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...