Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה החדשה שלי !

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 4510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו לקצת תשובות:

פרוססור-

כרגע יש לי את ה P90RS COMBO, על אף שאני מאוד רוצה לעבור ל- MS-8, עוד לא מיציתי את הפרוססור הזה ולו קמעא, כך שאני מאמין שאני אתנסה איתו לפני שאחליף אותו.

מה גם שאני אהיה בדילמה איזה HU לשים במקומו. יש כרגע כמה רעיונות בראש, אחד מהם הוא להשאיר את הP9 כמקור ולשלב אותו עם ה MS-8. רעיון נוסף שעלה הוא להשתמש בטאבלט/פלאפון SAMSUNG GALAXY TAB ולחבר אותו ל MS-8. אני אוהב את הייחודיות שבעניין, אך אני סבור שאיכות השמע תרד ואין לי עניין בדבר כזה.

הגברה-

ההגברה בפרויקט תהיה Celestra RA, כבר בסטאפ הקודם רציתי מאוד לקחת את המגברים האלו, הרבה לפני שהייתי היבואן שלהם, אך הטרו בילט היה יותר זמין והלכתי עליו. בשיא הכנות אני יכול להגיד שאני מאוד מרוצה מהטרו שלי ואף לא נראה לי שאציע אותו למכירה, אך עכשיו אוכל לשים את המגברים שבאמת רציתי, לא מה שהתפשרתי עליו.

קיקפאנל-

כמו שניתן לראות בחלק מהתמונות, ישראל בנה קיקפאנל לסקנדינביה, בערך 1.5L.

לא היו לי קיקפאנלים ברכב שלי לפני כן, ובהתחלה היה מן עומק לבמה ואהבתי את ה, אך עם הימים גברו החסרונות על היתרונות, והחלטתי סופית שקיקפאנלים זה לא בשבילי.

הרגליים חוסמות את הסאונד, המיד נשמע לא טבעי ולא שקוף כמו במיקום גבוה.

כל תזוזה של הרגליים משנה את מיקום ומרכוז הבמה, מה שמשגע אותי לחלוטין.

יגידו מה שיגידו על גובה תלוי כיוונים- זה לא היה גבוה כמו אותו הזמן שניסיתי את הסקנדינביה למעלה, וגם הקיק היה מיקום מאוד "מסגיר" מבחינת צלילים. ראיתי את זה גם ברכב של אלי י. כשהוא העביר את המיד לקורה, פתאום אין הסגרה של צלילים, אני לא שומע פסנתר למטה ווקאל למעלה. ואני לא מדבר על סטאפ פשוט או לא מכוון, אני מדבר על אחדג הרכבים הכי טובים ששמיתי אם לא הטוב מכולם (בגלגולים מסוימים שלו :) ).

אני מקווה מאוד למצוא את הזמן להתקין כמו שצריך ולא פעם ב-אף פעם כמו ההתקנה הקודמת.

בברכה,

ישראל

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לקצת תשובות:

...

קיקפאנל-..., וגם הקיק היה מיקום מאוד "מסגיר" מבחינת צלילים. ראיתי את זה גם ברכב של אלי י. כשהוא העביר את המיד לקורה, פתאום אין הסגרה של צלילים, אני לא שומע פסנתר למטה ווקאל למעלה. ואני לא מדבר על סטאפ פשוט או לא מכוון, אני מדבר על אחדג הרכבים הכי טובים ששמיתי אם לא הטוב מכולם (בגלגולים מסוימים שלו :) )...

1) מה??? שמעו אצל אלי מעולה , מה כבר יש לשדרג? :shock: רוצים תמונות!!!

2) קיק פאנל - פשרה כואבת , אני לדוגמא מעדיף רוחב ועומק במה על חשבון פירוט., וגם השבוע במפגש ,בכל הרכבים שהמיד היה מותקן למעלה (דהיינו קורות או דש) הבמה הייתה צרה.

שיהיה בהצלחה איש יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו!!! אני מחכה לתוצאות! ישראל מפתיע אותי כל הזמן מחדש.. פשוט אין מילים!!!

מערכת בבניה!!! HU: אלפיין 9855.

מגבר: AUDISON LRX 4.1K. מונו: AUDISON LRX 400.1 קומפוננט:CS 265 Rainbow P Vanadium Cross בהרצה! אחוריים: רמקול קואקסיאלי סאב: עדיין לא התקבלה החלטה! חיווט/rca: גם של מי אם לא AUDISON!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרול,

אני מבין את הנכונות בכך שיבואן של ציוד יתקין אותו ברכב שלו מתוך לויאליות.

אבל תסלח עלי החדרת הרעל הרב לשרשיר שלך - אם זאת מתבקש.

אתה דיברת על הסקנדינביה בתור סט ששובר גבולות באודיו לרכב, תיארת לי באחד המפגשים במילים שלך עצמך שאנשים שנבעו שהבמה היתה בגובה 3 מטר או משהו דומה (זה דברים שאתה אמרת...) ושהעומק של הסט הוא חסר תחרות ועוד הרבה בלה בלה בלה.

מה הדיעה שלך כרגע על הסקנדינביה?

האם אתה עדיין חושב שמדובר בסט טוב יותר שמתעלה מעל מותגי על של חברות אחרות?

מעניין אותי לדעת אם משהו השתנה בדיעה שלך לגבי SEAS כי כמו שאני רואה לנכון -אם לא היית רוכש את SEAS כנראה שאתה היית מתקין את הסקנדינביה בכל מחיר - גם אם היית צריך לוותר על שדה ראייה, גם אם היית צריך לוותר על נוחות לרגליים ועוד כמה מכשולים נוספים.

לגבי יחידת המקור - יש לך אחת מספיק טובה.

לגבי המתקין - בחרת מתקין מדהים ובן אדם שאני מאוד אוהב.

וסליחה - אבל כל כך הרבה דברים נאמרו כאן על קיק פאנלים שזה פשוט לא יאומן, מידת ההכללה שבוצעה כאן - אני מזיז את הרגליים שלי כמה שאני רוצה - כל עוד שאני לא מביט למטה, שום דבר אבל שום דבר לא זז לי בתמונה הכללית שהמערכת מייצרת לי וזה בשני הרכבים. חברי פורום ישבו לי ברכבים (בשניהם) אחד אחרי השני - האנשים שטענו שהרגל שלהם מפריע להם היו בודדים. אל תכלילו מכך שזה קונקרטי בבקשה.

ואם מישהו חושב שהוא שומע את הסאונד רק מהמערכת - תחשבו שוב, כל הרכב מנגן ביחד עם המערכת וחלק מהצלילים פשוט עוקפים ועוטפים אותכם.

הפעם היחידה שמשהו "נחסם" לי בסאונד זה דווקא כשאני שם את יד ימין על ההגה - לפעמים זה קצת קצת משנה לי משהו בקצה הגבוה של הטוויטר - אבל עד היום אני מנסה להבין אם זה פסיכולוגי או לא ואם לא אם בכלל יש לזה השפעה כלשהיא מעבר לזניח.

אם זאת - אני רואה בהתקנה של מידים על הדשבורד כמיקום נהדר ומהנסיון שאני מקבל עד היום - התוצאות מעולות כשמתקינים ומכוונים נכון, הבעיה היא שבאמת אם אין מקום מוכן מראש - צריך לפרק הכל ולהכין מקום כזה ולפעמים זה אומר לפגוע בפרקטיות של המזגן...

--------------------- הבהרה ------------------------

אני לא רוצה להרחיב את הדיון בקיק פאנל או לא קיק פאנל - הבעתי את דעתי ולא אגיב יותר.

כל מה שאני רוצה לדעת זה מה עמדתו של סרול לאחר שנהיה יבואן של SEAS לעומת הבחירה המקורית שלו ללכת דווקא על הסקנדינביה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרול, אח יקר!

המון המון מזל טוב על המערכת החדשה! שנה הבאה נעשה ברבקיו עצמאות כפול לכבוד המאורע...אתה יוצא לחירות.

מאחל לך רק הנאה ונחת מהסט החדש, כי מגיע לך. אתה רק עוזר ומסייע ומייעץ, וחסרים לי אנשים כאלה בעולם, בייחוד בפינה הקטנה שלנו.

תעשה חיים!

The Derek Trucks Band - "Younk Funk"

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Derek Trucks Band - "Younk Funk" =Yuval Frank

the Tank & Truck= Yuval Frank יבולפס :wink:

אמת בדברייך יובל ישראל באמת איש שאוהב לעזור תמיד {לפעמים הוא דורך על על אנשים רזים:-) }

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקינטנק הזה יושב בחוץ כל כך הרבה זמן שזה חילחל למי התהום של תל אביב ג'וניור.

ישראל תתחדש אתה מטורף. לא הבנתי בסוף ויתרת על הסקנדינביה ?

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אומר שקצת לאחר שהעליתי את התגובה שלי על גבי הפורום, סרול שוחח איתי אישית והסביר לי את הסיבות שבגללן הוא לא התקין את הסקנדינביה בנוסף על מהי השקפתו לגבי הסט הזה.

אני חייב לאמר שהתשובה היתה לעניין.

אני לא אציין מה היתה התשובה כי אלו לא היו המילים שלי רק אומר שהיא היתה עניינית מאוד ומתומצתת.

אם סרול ירצה להרחיב או להעתיק את התשובה אל עבר השרשיר זה יהיה נהדר, אם לא, אני לא רוצה להשאיר אתכם עם איזשהו טעם מר ממני ולכן רצוי שתדעו שהכל בסדר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...