Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project MKV - My Red GTI (יש מה לראות, לא תכנסו?)

Aviry
שימו לב! השרשור הזה בן 4824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עומרי, האוטו נראה מצוין! במציאות עוד יותר יפה מאשר בתמונות!

יש לך טעם טוב בשיפורים.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סחתיין !

יפה מאוד, הג'נט יושב מצויין על הרכב. הלכת על הטוב ביותר ולא חסכת.

, בקשר לביצועים , אתה עדיין על STAGE 2 ?

אגב החסכון במשקל הוא מול ג'נט מקורי של GTI או מול הרפליקות שהיו מורכבות לך על הרכב?

הצביעה של החצאיות מוסיפה הרבה, למזלי אצלי הן בצבע הרכב (עבדו עליך ! :D)

בקשר לתופעות ה TFSI , גם אני החלפתי את הכוסית ב CAM FOLLOWER לפי המלצות פורומים בחו"ל ובחינת פוטנציאל הנזק במקרה של פריצה שלה ופגיעת קפיץ משאבת לחץ הדלק בקאמשאפט שיכול להיות נזק אסטרונומי יחסית למחיר החלק.

עם זאת, ה PCV והפורק אצלי עדיין שלמים ותקינים (רכב 06 עם 80 אלף ק"מ) ונבדקים בכל טיפול ובכל סריקה ע"י VAGCOM שאני מבצע , ככה שאני לא מוצא סיבה להחליף אותם על עיוור.

לדעתי השיפורים גרמו לחלקים האלה לסיים את חייהם בטרם עת , וכך גם אצל רוב החבר'ה מVORTEX.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין !

יפה מאוד, הג'נט יושב מצויין על הרכב. הלכת על הטוב ביותר ולא חסכת.

, בקשר לביצועים , אתה עדיין על STAGE 2 ?

אגב החסכון במשקל הוא מול ג'נט מקורי של GTI או מול הרפליקות שהיו מורכבות לך על הרכב?

הצביעה של החצאיות מוסיפה הרבה, למזלי אצלי הן בצבע הרכב (עבדו עליך ! :D)

בקשר לתופעות ה TFSI , גם אני החלפתי את הכוסית ב CAM FOLLOWER לפי המלצות פורומים בחו"ל ובחינת פוטנציאל הנזק במקרה של פריצה שלה ופגיעת קפיץ משאבת לחץ הדלק בקאמשאפט שיכול להיות נזק אסטרונומי יחסית למחיר החלק.

עם זאת, ה PCV והפורק אצלי עדיין שלמים ותקינים (רכב 06 עם 80 אלף ק"מ) ונבדקים בכל טיפול ובכל סריקה ע"י VAGCOM שאני מבצע , ככה שאני לא מוצא סיבה להחליף אותם על עיוור.

לדעתי השיפורים גרמו לחלקים האלה לסיים את חייהם בטרם עת , וכך גם אצל רוב החבר'ה מVORTEX.

כשהחלפתי פורק, הוא לא היה קרוע לגמרי, אלא סדק קטן, החלפתי כי האוטו נסע יותר טוב אחרי זה, לא כי זה סוף העולם :)

PCV החלפתי על עיוור, גם אצלי כשפירקתי אותו הכל היה פיקס.

CAM FOLLOWER גם כן על עיוור.

לגבי הג'נט, חסכתי מול מה שהיה לי, אבל בדקתי, מה שיש לי קל גם יותר מהמקורי שלך, לא בהרבה, אבל קל יותר, אז ניצחתי! ;)

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסתי אותך על חם :)

ידעתי שמשהו לא מסתדר לי עם ה2 קילו הבדל.... עכשיו הכל ברור.

גם אני החלפתי את הCAM FOLLOWER על עיוור.

האחרים במעקב, ברגע שיהיה "חשש לחשד" יוחלפו מיידית.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הג'נטים, אני אישית מאד אוהב אותם, אבל יש לי חולשה לBBS, ואתה פשוט מעליב אותם, כי להדביק על הלנסו מדבקה של BBS כשזה אפילו לא רפליקה של הביביאס, זה יותר גרוע מלהדביק על סופר לנסר מדבקה של טורבו. אז מה עשית בזה?

Flash Red VW Corrado 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חו"ל! פשוט יפייפיה.

אני אשמח לקבל פרטים על הצבעי ה"אומן", יש לי גג קשיח לבימר שאני צריך לצבוע מחדש רק אצל מישהו תותח שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הג'נטים, אני אישית מאד אוהב אותם, אבל יש לי חולשה לBBS, ואתה פשוט מעליב אותם, כי להדביק על הלנסו מדבקה של BBS כשזה אפילו לא רפליקה של הביביאס, זה יותר גרוע מלהדביק על סופר לנסר מדבקה של טורבו. אז מה עשית בזה?

.

זה LENSO ?!

הבחור שם APR STAGE 2 שכולל דאון פייפ ועוד כמה תופינים, עשה הנמכה והחליף ג'נטים.

זה לא נקרא פרוייקט?

אנשים מעלים לך כאן פרוייקט על החלפת וישרים ולא אומרים להם כלום, אז זה לא פרוייקט?!

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'נטים האלו הם ג'נטים שפיטסטופ מיבאים, ג'נט שהוא לא רפליקה של WORK VS-XX, ולא רפליקה של BBS LM, אלא דגם שקלע בין לבין (טוב נו אני חייב להתיחס גם אליך ישירות מר HATER - אם לא הייתי נותן בעצמי לפיטסטופ את התמונות של הWORK המקוריים על הMK5 שאותם הם פרסמו בפייסבוק, לא היית יודע בכלל שזה דומה לWORK VS-XX!!)

חזרה לעניין:

הג'נט מגיע עם קאפה בולטת ומכוערת, משהו שמזכיר לי אישית ג'יפ, במשך החודש שהג'נטים אצלי הם לובשות קאפות BBS מקוריות שהזמנתי בעצמי מחו"ל, ולאורך כל הזמן הזה במקביל אנחנו (ואני ופיטסטופ) קאפות מתאמות יותר, כי גם על הBBS אני לא סגור ב100 אחוז.

אז כן, אלו לא באמת BBS, אבל מי שבאמת אוהב את האוטו שלו על ג'נטים מיוחדים, ובאמת משקיע בזה כסף, יודע שבמדינה הזו אפילו כסף לא יכול לקנות לך את הג'נטים שאתה רוצה. ומה לעשות, בוחרים את הטוב ביותר שיש מבין מה שקיים בארץ.

ואני חושב שבזה הצלחתי.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...