Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת גולף GTI 99 - היבט כספי

smoooth0
שימו לב! השרשור הזה בן 4891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין בעיה לשלם מעל המחירון, לפעמים לרכבים מסויימים שפשוט מוצאים חן בעיינך אין מחירון, אבל אל תלך על זה בצורה

עיוורת, כי יש אנשים שבכיף ינסו לנצל את זה.

כמו למשל להגיע למכור רכב שהוא מלוכלך וישכחו להגיד שמתחת עשו צביעה כללית שהסתיימה לא טוב, ושעולה 1000 שקל לתקן את זה. ושרק במזל אתה עולה על זה.

אגב, עד היום מפורסם הרכב המדובר, גם פה בפורום, ובטח שבלי לציין את עניין הצבע, אולי תוקן, ככה אני מקווה בשביל מי שיבזבז את הזמן שלו ויבזבז שעה נסיעה למוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אגב, עד היום מפורסם הרכב המדובר, גם פה בפורום, ובטח שבלי לציין את עניין הצבע, אולי תוקן, ככה אני מקווה בשביל מי שיבזבז את הזמן שלו ויבזבז שעה נסיעה למוכר.

לא הבנתי מה הכוונה שלך, אתה מקווה שזה תוקן או לא תוקן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שזה תוקן מן הסתם.

בקיצור, כמו שאמרו לך פה הרבה אנשים, מחיר לא חייב להיות לפי מחירון לוי יצחק או יד שתיים כי הם לא בעלי הרכב, אלא המוכר עצמו.

מחירון בא לתת לך אומדן, כולל התוספות כמובן, אבל תכניס לעניין את הנדירות של הדגם והאחזקה הספציפית של הרכב וגם את זה צריך לכמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי בפוזיציה שלך לפני שנה+ בחיפושיי אחר GTI 2001-2003 שמורה.

לאורך כמה חודשים ואחריי אינספור טלפונים וGTI שבורה שסוחר ניסה למכור לי (נתקלתי באנשים עלובים מהתחתית של התחתית) התייאשתי לגמרי וירדתי מהעניין כי הבנתי שזה לא בשבילי.

(חיפשתי בנרות אחת שמורה מבן אדם נורמלי שמבין ולא עארסים שאין להם מושג וחצי כיצד לטפל בו ומחפשים איך להדביק/לקדוח כמה שיותר פלסטיקים מסביב לרכב "בשביל האוירודינמיקה" :))

הייתי במצב שאני שמחתי לשלם 10K מעל המחירון ללא ויכוח בשביל רכב באמת שמור!

(אם אייל היה מוכר את הרכב שלו בתקופה שחיפשתי כנראה והייתי נוסע ברכב שלו היום.)

החשבון שלי הוא שה10K שתשלם עכשיו יחסכו לך 10K+ ועגמת נפש אחר כך.

במיוחד כשמדובר ברכבים ספורטיביים שעבדו קשה ויעבדו קשה. (מה לעשות גם שרכבים ספורטיביים בארצנו נדירים גם בלי הערסים שהורסים אקסמפלרים טובים)

אני לא מבין את ענייני האגו בארץ בענייני מחירי הרכב ואת כל החוכמולוגים שמתעצבנים כאשר בן אדם מבקש גבוה יותר על הרכב שלו ואז טוענים שהוא "הזוי" וזה שקנה שילם מעל המחירון אז הוא אוטומטית "פרייאר",

זאת חוצפה לדעתי ומאפיינת בעיקר סוחרי רכב עלובים ואנשים קטנים שמנסים לערער את הבטחון של אנשים שמבינים פחות או שניתן לערערם.

את כל אלה שחוסכים בדרך כלל פוגשים לאחר מכן פה בפורום טכני או משפטי עם כותרת היסטרית והרבה סימני שאלה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה אחרים

:)

קח לדוגמא :

-רכב שהמחירון המשוקלל שלו 135 והבעלים דורש 125, ז"א 10 מתחת למחירון עוד לפני בדיקה

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicDetails.php?CatID=1&SubCatID=1&CarID=1723782&Code=1b2437a248a66bae9c9519d0e675a9b2

-רכב יד 3 עם 150 אלף ק"מ במצב שמור ומטופל, עם תוספות והוא דורש 6 מעל למחירון לפני בדיקה והוא גמיש, ז"א אפשר להגיע איתו למחיר ששוה למחירון + תוספות, ז"א שהוא בעצם לא דורש מעל למחירון למרות שזה רכב "חדש יחסית" לקטגוריה שלו.

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicDetails.php?CatID=1&SubCatID=1&Expensive=&CarID=1754145&Code=1b2437a248a66bae9c9519d0e675a9b2

ותמיד אפשר למצוא דוגמאות כאלו.

אמרת שחיפשת כמה חודשים, לכן אם אתה חושב שזה נכון לשלם 10 מעל למחירון אז נראה לי שהיית מוצא GTI במצב סביר.

אבל אני מאמין שגם אתה הבנת שזה לא נכון לעשות דבר כזה וירדת מהעניין.

החכמולוג הוא זה שחושב שהוא יודע כמה הרכב שווה, וחושב שהוא עם יותר ידע מהשמאים של לוי יצחק ומהשמאים של יד 2 ושל מוטוקאר,ויכול לקבוע מה המחיר האמיתי ורוצה שאשלם על הרכב כמה אלפים מעל למחירון :-)

אם תהיה תאונה והרכב יהיה טוטאל לוס, אז ההוא שיודע מה המחיר ההאמיתי יבוא אלי ויתן לי את ההפרש בין מחיר המחירון למחיר האמיתי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לי קנה מזדה3, או קורולה או פוקוס, בקיצור הבנת...

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

smooth, עשית בדיקה שיטחית ביד2 וקבעת עובדות.

הGTI 2008 עם קילומטראז' של כ32K בשנה שהוא הרבה מעל הממוצע ועוד לא הוצאנו פירוט טיפולים מהמוסך המרכזי - שמנזק VAGיות על ימין ועל שמאל.

לגביי הGTI 2001, היא יד 3 משפרעם, המוכר הוא גו'זף. (לצורך העניין אין לי שום דבר נגד ערבים חוץ מזה שהם נוהגים לחסוך בעלויות בקומבינות חאפריות יותר משל הערס הישראלי הממוצע)

I rest my case.

(וחשבתי שאני rookie בענייני משומשות :))

זאת בדיוק החוכמולוגיה שאני מדבר עליה! כולם אוהבים לצעוק מהצד.

ירדתי מהעניין כי כמו שאתה רואה כבר למדתי "משהו" בענייני משומשות וראיתי שהמצב בכי רע ואני לא מספיק חכם ובעל ידע על מנת לא ליפול עם אקזמפלר דפוק.

ודווקא בשביל השקט הנפשי וניסיון להמנע מהטרטור והעצבים שעברתי כבר ויש לי עוד לעבור החלטתי לשלם הרבה יותר מ10K!

(תעשה חשבון על שחיקה במחיר של גולף GTI 2010 בהוצאה מהסוכנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק0 ,

יש כללי שוק שונים לכל רכב ולכל שנתון.

למשל: הרכב שלי שהמחירון שלו כבר דו ספרתי, יכול להימכר מעל המחירון מכיוון שהוא נמצא בתחום השגה הרבה יותר ממודל 2008DSG שהמחירון שלה משמעותית יותר גבוה ומכיוון שיש כאלו יחידות ספורות על הכביש .

אם אתה רוצה לקנות GTI משפרעם במחיר מחירון , שיהיה בהצלחה.

אין לי שום דבר נגד הציבור הזה, אבל יש לי הרגשה שעדיף לשלם קצת יותר על רכב שאתה יודע איפה טופל, מה עשו ומה מצבו המדוייק.

אני חושב שאתה בן אדם של רכב חדש או לחילופין רכב לא ספורטיבי עם עבר ליסינג , כי אתה מחפש קומבינות ולאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

רן, חבל באמת שלא מכרתי בתקופה שחיפשת, הייתי שמח לראות את הרכב ולהעביר אותו למישהו שיידע לשמור עליו.

אני לא יודע מה הגישה של זה שמכרתי לו אבל יש לי תחושה שהרכב פחות שמור כיום במידה והוא עוד בחיים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון זה 35 והוא דורש 45, המחירון המשוקלל הוא 38.5 ולא נראה לי שמישהו מסתכל על זה.

10 מתוך 35 זה קרוב ל 30% , ז"א הוא מבקש 30 אחוז מעל המחירון, וזה מוגזם מאוד.

על רכב שמור שאני ממש ממש ממש רוצה אני מוכן לשלם 10% מעל למחירון ,

המחירון הבסיסי מתייחס לרכב דימיוני עם נתונים ממוצעים.

המחירון המשוקלל הוא המחירון האמיתי לרכב ספציפי.

אם אתה באמת חושק ב-GTI, תרגיש נוח לשלם 4,000 ש"ח מעל למחירון המשוקלל,

אני הייתי נוהג כך.

הסכום פעוט לעומת ההנאה העתידית שתקבל מהרכב.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בהמשך חיפוש !

אולי כדי לך לשקול רכישה של רכב אחר, כזה שיותר קל למצוא ואפשר גם לקנות במחיר מחירון ומטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק לא קיים, נראה לי שהרכב נמכר כבר, מעניין כמה שילמו לו :)

תהיה בטוח שלא מחירון ומטה... :)

קיבלת שיעור קטן ,למרות שאת הרכב הזה לקח קצת זמן למכור .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...