Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשם שינוי - צל"ש ותודה למשטרת התנועה

אבי777
שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפיים לשוטרים!

וכעת, אם אתה באמת רוצה לגמול להם על הטובה שעשו לך, כתוב מכתב יפה ופרסם אותו באתר המשטרה. ככה גם זוג השוטרים הזה ירגיש טוב עם המעשה שעשה, וגם לשוטרים נוספים תהיה מוטיבציה לנהוג כפי שהם נהגו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד.

מציע לפתוח ת'רד נוסף בנושא -

מקרים בהם שוטר היה שם כשהיה צריך אותו.

דעתכם?

שרשור כזה דינו לדמם למוות לאט לאט או במילים אחרות הוא יהיה ריק.:wink:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח..

כאן בשרשור כבר יש שני מקרים ולי יש מקרה להוסיף...

כבר שלוש? שווה נסיון, לא?

רוב השוטרים, יש לאמר, מנייאקים בארץ - כשם כן הם.

אז למה לא לפרגן למעט הטובים שיש ? :lol:

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

לא יתפוס... מעטים המקרים שבהם אתה מרוצה מדרך פעולתו של שוטר תנועה.. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

לא יתפוס... מעטים המקרים שבהם אתה מרוצה מדרך פעולתו של שוטר תנועה.. :|

לא נכון, לי קרה מקרה שבו השוטר נהג באמת האופן מופתי, ונתן לי ד"וח על הסתרת מספרר (שמתי אופניים על המתקן)...

אין לך מושג כמה שבע רצון מהשירות האדיב, הוא אפילו כתב את תגובתי על הדו"ח!!!

ואתה יודע מה הייתה התגובה? - "לא ייתכן שהמשטרה תיקח את החוק לידיים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש מקרה ראוי לציון שקרה לפני למעלה משנה.

נסענו בערב מספר חברים במונדיאו ישנה, הרכב התחיל להתחמם ונאלצנו לעצור בשולי הדרך, הודלקו 4 מאותתים.

נעצרנו בכביש שהיה בזמנו בשיפוצים והוא היה דו סטרי חד מסלולי עם שוליים לא מספיק רחבים, להזכירכם זה היה בערב ובחוץ חשוך- מצב מסוכן למדיי.

אחרי מספר דקות הגיעו פתאום זוג ניידות ועצרו ליידנו, שאלו לשלומנו והסברנו להם את המצב. הדבר הראשון שהם עשו זה לאבטח את הכביש והפעילו צ'קלקה כדי שיזהו אותנו מרחוק.

פתחנו מכסה מנוע, השוטרים הביאו מהניידת מספר בקבוקים על מנת למלא את המיכל ואפילו נסעו לצומת הקרובה למלא אותם שוב! ביש מזל, יש נזילה.

השוטרים הוציאו מהתא מטען של האוקטביה מוט ברזל גורר, חיברו לאוקטביה מצד אחד ולמונדיאו מצד שני וגררו אותנו לצומת הקרובה, שאפו!

אבל לא הכל מושלם- כשגררו אותנו לצומת נסענו במושב האחורי של הניידת, לצערי נוכחתי לראות שהשוטרים שיושבים מקדימה אינם חוגרים חגורה. אפילו שהם גררו אותנו על 20 קמ"ש, זה עדיין לא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא ניתקלתי בזה ששוטר עזר לי במשהו

תמיד הם היו סתם מגעילים וניטפלים .

מקווה לא לראותם לא להזדקק להם ושהם לא יזדקקו לי,שיתרחקו ממני גם שצריך וגם שלא

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא ניתקלתי בזה ששוטר עזר לי במשהו

תמיד הם היו סתם מגעילים וניטפלים .

מקווה לא לראותם לא להזדקק להם ושהם לא יזדקקו לי,שיתרחקו ממני גם שצריך וגם שלא

וישמן ישורון ויבעט, ברוך הבא למדינת ישראל.

כשתצטרך משהו מהמשטרה, ולא משנה מה - תעודת יושר, הגשת תלונה, דיווח על תפיסת חניה פרטית ועוד, תדע יפה מאוד לגשת לתחנה/לחייג 100 ולנצל את זכויותיך.

אם תמיד המשטרה נטפלת אליך, כנראה שמשהו גורם להם לעשות את זה.

למה אליי המשטרה לא נטפלת? (ולא, אני לא אשכנזי...)

חומר למחשבה.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שכולם אומרים כל הכבוד ושמקרים כאלה נראים כיוצאי דופן היא כי למשטרה בעקבות חוסר בתקציב ובכוח אדם יצא תדמית לא טובה ולא ניכנס לפרטים. כולנו שמענו בחדשות ובעיתונים על כל מיני מקרים וכולנו מכירים מקרים שהמשטרה סוגרת תיקים עקב "חוסר עניין לציבור"

ביפן/סין למשל (לא זוכר אני תמיד מתבלבל) התפקיד של השוטרים זה לעזור בכל דבר הכי קטן שהאזרח נתקל בו, התפקיד שם של השוטרים זה לשרת ולעזור ללקוחות שלהם (לציבור)

אז אני יודע שבמשטרה לא כל השוטרים הם כמו התדמית שמצטיירת להם אבל תדמית היא דבר שנורא קשה לשנות וחבל שהמשטרה לא לוקחת זאת לתשומת ליבה. חברות משלמות עשרות ומאות מליוני שקלים על תדמית טובה אז השקעה קטנה בטווח הקצר בשביל לבנות תדמית לטווח הארוך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סין ויפן? בלוס אנג'לס אם הכלב שלך הולך לאיבוד, יש יחידה מיוחדת במשטרה המקומית שאחראית לעזור לאזרח במקרים כאלו, ויוצאים צוותים לחפש את הכלב.

אבל אתם לא מבינים דבר אחד. הבעיה היא לא במשטרה שלנו, אלא בהתנהלות של הממשלה שלנו. יהיה תקציב יותר גדול - המשטרה תעבוד יותר טוב. יגדילו את הסמכויות לשוטרים - המשטרה תרתיע יותר. יגדילו את המשכורות של השוטרים - יותר אנשים יתגייסו למערכת. הדג מסריח מהראש - למישהו שם למעלה כנראה עדיין לא נפל האסימון...

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה דבר המעשה : נסעתי צפונה עם המשפחה ברכב חברה ( תכף תבינו מדוע אני מציין זאת ) , 2 ק"מ לאחר בת שלמה - פנצ'ר ,

פותח תא מטען בכדי להוציא את הספייר , ו..ניחשתם נכון , גם הוא עם פנצ'ר ! עמדתי אובד עצות באמצע שום מקום ומנסה לחשוב

את מי להזעיק , והנה עוצרת לידי ניידת תנועה , השוטר - מה קרה? ,אני - פנצ'ר כפול , השוטר יורד ,לוקח את הספייר ואומר לי בא ליקנעם (בערך 8 דקות נסיעה ולא אציין באיזו מהירות הם נסעו..) , הגענו לפנצ'ריה , הם המתינו לי עד שסיימו לתקן ו.. החזירו אותי לאוטו , כשהגענו הם גם רצו לעזור לי להחליף , אך כמובן שאמרתי להם שעשו מעל ומעבר.

מה אומר - זה היה ממש לא צפוי ומפתיע , וכל הכבוד למשטרת יקנעם שאלו שוטריה!

ד.א אינני נראה כמו אחד שזקוק לעזרה בפנצ'ר אם כך השתמע ..

מכיוון שאני נתקל בזה הרבה, מה לא ברור לגבי פיסוק בהדפסה?

רווח, אחריסימן הפיסוק.

אין כזה דבר שתי נקודות עוקבות (..). יש שלוש נקודות (לפי כללי הפיסוק, היכן שמתאים) או נקודה.

אחרת הטקסט מעצבן לקריאה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זמן מה ירדתי ממחלף נתניה לכביש 2, הירידה מתבצעת בעיקול נחמד שאני מכיר בעל פה ולכן לוקח אותו במהירות דיי הזויה.

למטה בתחנת האוטובוס המתין לי שוטר תנועה שעצר אותי וביקש רישיונות.

כבר התחלתי לחשוב לעצמי שהמצב לא יכול להיות נורא, הרי לא נמדדתי בשום מהירות והאוטו לא זרק טוסיק כך שגם "נהיגה בקלות ראש" יהיה קשה להלביש פה.

אחרי בדיקה קצרה הוא חזר, חייך חיוך גדול, החזיר את הרישיונות ואמר לי "תהנה מהאוטו!".

קבינימט, שוטר תנועה שמעודד בעל קליאו ספורט "להנות מהאוטו", מה הוא לא יודע איך זה יגמר? :)

יצאתי מאוד מרוצה מהמפגש.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי בדיקה קצרה הוא חזר, חייך חיוך גדול, החזיר את הרישיונות ואמר לי "תהנה מהאוטו!".

קבינימט, שוטר תנועה שמעודד בעל קליאו ספורט "להנות מהאוטו", מה הוא לא יודע איך זה יגמר? :)

יצאתי מאוד מרוצה מהמפגש.

נכון, כי במדינת ישראל להנות זה פשע.

שימו לב שכל מה שמהנה לא חוקי.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו ניידת עצרה לך בבת שלמה, ניידת שיטור קהילתי של יקנעם (רנו קנגו)?

ביקנעם אין ניידות של משטרת תנועה, אנחנו שייכים ליחידת עמקים (ממזרח ומצפון) ובכבישים ממערב למתנ"א זבולון. באשר למשטרה רגילה יש נקודה קטנה שלא פתוחה כל הזמן, אנחנו שייכים לתחנת עפולה. מעניין מי עצר לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב השוטרים, יש לאמר, מנייאקים בארץ - כשם כן הם.

אז למה לא לפרגן למעט הטובים שיש ? :lol:

ללא ספק, אין אדם שאוהבים לשנוא אותו יותר משוטר תנועה.

שוטר תנועה סה"כ מבצע את הוראות הממונים עליו - הוא לא הזרוע המחוקקת ולא הזרוע השופטת.

ויחסית למשטרות תנועה בארצות אירופה "הנאורות" ושוחרות הנהיגה, שוטרי התנועה בארץ חביבים ונחמדים להפליא.

לא ממליץ לרבים מכם להתקל בשוטר תנועה גרמני או אוסטרי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...