Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשם שינוי - צל"ש ותודה למשטרת התנועה

אבי777
שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כמה שנים, היה לי בדיוק אותו מקרה, בצומת סומך. היה לי פנצ'ר ולא היה לי גלגל ספער, (מדוע ?) ושוטר תנועה עצר לי ולקח אותי לשפרעם,ברכב המשטרתי, המתין שאתקן את הגלגל והחזיר אותי לרכב. חן חן ! ! !

הרעיון של אלעד, אכן מקורי, ואכן, לאותם שוטרים ספורים, שזוכרים בעת שהם לובשים את המדים, שבלילה הם בעלי משפחה כמונו, מגיע להם צ'פחה. :lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי בשתי שוטרות תנועה בגרמניה. היו חמודות להפליא. החבר שלי שטייל איתי לא יכל להתאפק וביקש תמונה איתן. לא תאמינו - הן הסכימו. שופופו בעצמכם.

IMG_1447.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד- למה בארץ אין שוטרות כאלה? פשוט יפהפיות!

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסי מין מותרים רק מדרגת תת ניצב ומעלה.

שוטרים נראה לי חייבים על פי הוראות הנוהל לסייע לרכב תקוע בדרכים.

אם זה לא כך , אז יש לציין את אותם יחידי סגולה שכן מסייעים.

אפילו לפתוח דביק כאן, או באתר המשטרה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי הדמיון עובד שעות נוספות כשאני רואה שוטרות + מדים + גרמנית :shock: ?

אני לא בטוח שהייתי מתאפק ומשאיר להן את כתובת המלון. :oops:

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלון שלנו ניצב ממול המקום שבו צולמה התמונה. הן עמדו שם עם הניידת שלהן, אנחנו הגענו עם הרכב השכור ולא מצאנו חניה, אז הן הציעו לנו שהן יעבירו את הניידת לאמצע הכביש כדי שנוכל לחנות במקומן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלון שלנו ניצב ממול המקום שבו צולמה התמונה. הן עמדו שם עם הניידת שלהן, אנחנו הגענו עם הרכב השכור ולא מצאנו חניה, אז הן הציעו לנו שהן יעבירו את הניידת לאמצע הכביש כדי שנוכל לחנות במקומן.

לאאאאאאאאאאא...

פיצצת לי את הפנטזיה ---> בתמונה מאחור יש אופנוע (אחד) ושוטרות יש שתיים. :rolleyes:

רק לי הדמיון עובד שעות נוספות כשאני רואה שוטרות + מדים + גרמנית :shock: ?

אני לא בטוח שהייתי מתאפק ומשאיר להן את כתובת המלון. :oops:

לא, לא רק הדמיון שלך עובד שעות נוספות, אתה לא לבד, יש לנו קבוצת תמיכה בדיוק בנושא הזה. כתוב לי הודעה פרטית ואדאג להכניס אותך למעגל החברים.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד להם, אבל חבל שהגענו למצב שבמקרים כאלה כ"כ מופתעים שהשוטרים עוזרים שהם צריכים לעשות זאת בכלל ממסגרת תפקידם.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד להם, אבל חבל שהגענו למצב שבמקרים כאלה כ"כ מופתעים שהשוטרים עוזרים שהם צריכים לעשות זאת בכלל ממסגרת תפקידם.

דווקא אני לא מופתע, שעתי על הרבה מקרים כאלה, כשאתה מפר חוק קל לשנוא משטרות, אבל תיהיה הגון שבאמת שהם לא ינסו להדליף לך דוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע להם הבאת תודה. אבל אל תשכחו, הם היו במשמרת ולא עשו את זה בזמנם הפנוי. ותפקידם האמיתי הוא לעזור לנהגים. חבל שזה נתפס כמקרה יוצא דופן.

לפעמים מה שנשאר זה רק לצוטט.

Opel Corsa 2002

נהג חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ישראל ידוע כעם שעוזר בעת צרה.

שוטרים הם חלק מעם ישראל יודעים לא לוותר שצריך , ועוזרים הרבה שצריך.

שוטר = בן אדם .

למה אתה מתפלאים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ישראל ידוע כעם שעוזר בעת צרה.

שוטרים הם חלק מעם ישראל יודעים לא לוותר שצריך , ועוזרים הרבה שצריך.

שוטר = בן אדם .

למה אתה מתפלאים ?

כי לעמוד במקומות הזויים לחלוטין ולתפוס אנשים על שלט עצור ששמו שם בטעות זה פשוט גועל נפש. הרבה מאוד שוטרים עושים את זה, וכך נדבקה התדמית.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...