Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג חדש ומהירות מופרזת(מאוד) מה יקרה לי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני שתטיפו לי, אני יודע שהייתי אידיוט, זה לא קורה לי אף פעם ואני מאוד מצטער על זה(רשיון הוא אוויר לנשימה בשבילי).

אני נהג חדש(עוד 3 חודשים עד שאהיה נהג רגיל, עכשיו כנראה כבר לא...) ונתפסתי על מהירות של 164 קמ"ש בכביש בין עירוני כשהמהירות המותרת היא 90. את בדיקת השכרות עברתי בהצלחה, לא התווכחתי עם השוטרים והייתי ילד טוב. מחר מחכה לי שימוע מול קצין. האם הוא בטוח יפסול לי את הרשיון( אפילו אם אני בן 21, ללא עבר תעבורתי, ויש לי בעיה חמורה בקרסול שמפריעה לי ללכת)? האם בטוח אצטרך לעשות מחדש תאוריה וטסט? האם צריך לקחת עורך דין לשימוע? איזשהן הצעות? אני אובד עצות ומאוד מבואס מהמקרה כי בלי רשיון אני לא יכול. בבקשה תעזרו לאדם במצוקה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה מכשיר תפס אותך.

איפוא תפסו אותך.

עשה חיפוש בפורום ממל"ז או מכשירי מדידה תלמד לא מעט.

עו"ד חיוני, לא בטוח שתצליח לאתר אחד טוב עד לשימוע מחר.

הקצין ישלול לך מינהלית ל 30 יום אם תבוא לבד ועם עו"ד ל 30 יום, אלא אם העו"ד ימצא שמפעיל המכשיר היה שיכור, ולא נקט בכל האמצעים הדרושים לבדיקת המכשיר לפני התחלת המשמרת או בסיומה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מילים שיוכלו להמחיש כמה שאתה אידיוט גמור.

בן 21 ללא עבר תעבורתי???!? איזה עבר תעבורתי יכול להיות לך??! אתה נוהג 40 שנה??! אתה עוד עם חלב על השפתיים !

תחכה עם התאוריה והטסט. יש סיכוי טוב שמעבר לזה גם תקבל פסילה בפועל בבית המשפט מעבר לקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

הקצין ישלול לך מינהלית ל 30 יום אם תבוא לבד ועם עו"ד ל 30 יום

אז מה ההבדל?

לאון 1.8 TSI DSG - כבר לא בדרך, היא כבר כאן!

- אין מישהו שעקפו אותו מימין וזה לא הגיע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בהמשך השורה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אכן אדיוט, ומזל שנתפסת לפני שהרגת מישהו או נהרגת בעצמך (בסדר החומרה הזה).

לא קרה לך אף פעם? "גררו אותך"? "נפלת לסמים"? "החברה גרמה לך למעוד"? כבר בגיל 21 אתה מתחיל עם התירוצים?

קח אחריות, תגיד שרצית להרגיש איך זה מהירות כזאת, תפנים שסיכנת אחרים ואת עצמך, שלם את המחיר כמו גבר ואל תעשה זאת שוב!

אני מצטער, אבל במקרה כזה בו אתה מודה שנסעת במהירות מטורפת כזאת אני לא מבין את מי שמנסה לעזור לך לצאת מזה בקלות.

"תחסכו ממני את ההטפות", בחייאת.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה אתם קופצים עליו כמו משוגעים? מה יש לכם מי ישמע מזה 160 קמ"ש:evil:

אם הוא נסע באיילון ב4 לפנות בוקר ויש לו רכב טוב? יש רכבים שבמהירות הזאת רק נכנסים ל3000 סל"ד

נהג מתחיל - כל פעם התגובות שלך מראות כמה אתה חסר ניסיון או שוטר

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא נסע באיילון ב4 לפנות בוקר ויש לו רכב טוב? יש רכבים שבמהירות הזאת רק נכנסים ל3000 סל"ד

איילון זה לא הכביש הפרטי שלך. 160 קמ"ש תסע בגינה שלך בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מועד מדי פעם, גם אתם, מושלמים שכמותכם. הכביש היה פתוח לחלוטין, חזרתי בשש בבוקר מבילוי פיקח אבל עייף ולא שמתי לב למהירות שצברתי. לא סיכנתי אף אחד אבל בגלל הטעות הזו אני עלול לשלם ביוקר. אני מעולם לא נוסע כך ואני נהג רגוע וזהיר מאוד, אבל מזל ביש ותפסו אותי ברגע המעידה שלי. רשיון הוא לא רק נוחות בשבילי, אלא משהו שפשוט לא אוכל להסתדר בלעדיו בגלל בעיה חמורה ברגליים. אם ישללו לי אותו לא אוכל לעבוד, לא אוכל לעשות סידורים, לא אוכל כלום. אז אנא מכם, תעזרו לי לצאת מהמצב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

ישנו הבדל עצום אם הנהג הוא עם 20 שנות נסיון או רק שנתיים.

מהירות זה לא רק ללחוץ על הגז, זה להרגיש את הרכב, זה לקרוא נכון את הכביש, זה לדעת מתי אפשר ללחוץ ומתי אי אפשר.

ואת דברי הצדקנות האלה כותב אחד מגדולי חובבי המהירות שבפורום. כשאני או חבר מנוסה נוהגים כך זה ממש לא מפריע לי - אם הבן שלי ינהג כך הוא יצטרך לבקש ממני את בחזרה את מפתחות הרכב שלו (שתבין - הרכב שלו שייך לו ורשום על שמו).

דבר שאני מקבל אצל אחד כמעשה לגיטימי שבשגרה, אצל האחר והלא מנוסה הופך להיות מעשה שלא יעשה.

אגב, ה- 160 שהשוטר רשם, לפני הפחתה וזיוף מד המהירות היו בסביבות ה- 180 על השעון, ואת זה עושה נהג חדש, מי יודע באיזה רכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שקו ההגנה שלך הוא לא "הייתי עייף ולכן נסעתי 160". זה ממש פתטי ובודאי שלא יסייע לך במשפט.

את הבקשה לעזרה אתה צריך להפנות לעורך דין טוב. האמפטיה של חברי הפורום לא תעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך, אבל מהירות כזאת ונהג חדש מריח לי כמה שנים של שלילה.

זו אפשרות אחת

אפשרות שניה זיכוי, עם מדובר בממל"ז ויש לו עו"ד טוב שמכיר לרגע זה את פסק הדין של השופטת ברקאי מבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לתת לך תקוות, לכן בשימוע הרשיון שלך ילקח על ידי הקצין התורן למשך 30 ימים.

למשפט כדאי להגיע עם עורך דין, אולי יצליח לעשות משהו ויסגור עסקת טיעון "שתקל" על גזר הדין.

שלילה, תאוריה טסט מחדש.

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, "כל פעם"? עשית מחקר מדעי? אתה מגלה גישה דומה לזה שפתח את השרשור, ואני מקווה שעל הכביש אתה שקול יותר.

יש לי שנות נהיגה כמו שנות חייו של הילד שפתח את השרשור.

אני רחוק מלהיות שוטר, אבל ראיתי מספיק תאונות שנגרמו על ידי אדיוטים צעירים חסרי נסיון שחשבו שהכביש זה פלייסטיישן.

לפותח השרשור - טעית? שלם כמו גבר ותלמד מזה, אל תייבב ותתחנן לעזרה אחרי מעשה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...