Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוטוס סופר 7 החיפאית עושה עליה למרכז וזוכה לבעלים חדשים

און יעקבסון
שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציפוי הטרמי מיותר לחלוטין,השחור יעשה את העבודה מצוין,תאמין לי מניסיון.גם חוט רגיל שיגיע לאלטרנטור יחזיק מעמד,אין לך שם באזור הזה יותר מ100 מעלות,גם עם יהיה 150 הבידוד של חוט חשמל סטנדרטי מחזיק.

פשוט חבל לדעתי להוציא כסף על דברים מיותרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 924
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה thermo-sleeve נראה לי מוצר מעניין, ויש לי עבורו כמה שימושים. האם אפשר לדעת היכן רכשתם אותו?

בתודה מראש -

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציפוי הטרמי מיותר לחלוטין,השחור יעשה את העבודה מצוין,תאמין לי מניסיון.גם חוט רגיל שיגיע לאלטרנטור יחזיק מעמד,אין לך שם באזור הזה יותר מ100 מעלות,גם עם יהיה 150 הבידוד של חוט חשמל סטנדרטי מחזיק.

פשוט חבל לדעתי להוציא כסף על דברים מיותרים.

אז שנוריד אותו? :wink:

תאמין לי, מניסיון, האזור הזה ליד הסעפת לוהט. כאשר המנוע עובד הסעפת פולטת חום אדיר. 100 מעלות, או 150 - זה לא משנה. החום ממש מרכך את החוטים שעוברים בסמוך ולכן נעשתה "ההשקעה" הזו בבידוד. ויודע מה, גם אם אתה צודק - להזיק זה לא יכול להזיק. רק לסייע ולכן השאלה אם צריך או לא צריך הייתה מיותרת במקרה הזה. צריך ראש שקט. גם לנושא פליטת החום מהסעפת יש כבר פיתרון והוא בדרך. פרטים ותמונות - בקרוב.

תודה, בכל מקרה.

ה thermo-sleeve נראה לי מוצר מעניין, ויש לי עבורו כמה שימושים. האם אפשר לדעת היכן רכשתם אותו?

בתודה מראש -

בהחלט מדובר על מוצר מעניין ויש להם עוד כל מיני מוצרים אחרים המעניקים בידוד כנגד חום. ניר בן ארי יוכל לענות על השאלה הזו יותר טוב ממני, כי הוא זה שהזמין עבורנו את השרוול, אבל אם אני לא טועה, הוא מיובא על ידי "היוגב".

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק , על כוס ויסקי שובינסקי וצ'פמן דנים בשינויים המבוצעים בארץ הקודש ביצירות שלהם .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק , על כוס ויסקי שובינסקי וצ'פמן דנים בשינויים המבוצעים בארץ הקודש ביצירות שלהם .

יכול להיות. השאלה היא האם הם מתכננים מסע נקמה, או מורידים את הכובע... נראה לי שמי שמגיע למעמד כזה, מבנה האישיות שלו לא יאפשר לו להוריד את הכובע. בקיצור, מתחיל להכין את ההסברים לשלב השימוע... :lol:

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט מערכת החשמל כמעט הסתיים, ומתחילים לבצע פעולות אחרונות לקראת סיום. אפילו קצת מרגש לכתוב את המילים האלו.

הנה:

1. את החיווט לתאורת תא המנוע הכנו מבעוד מועד. עכשיו צריך לבצע את החלק האחרון על מכסה המנוע. מאחר שצירי מכסה המנוע נמצאים כל הדרך מלפנים ומשם גם מגיעה צמת החשמל, אין בררה אלא להעביר את החוטים לאורך פנים המכסה. ומאחר שקדיחת חורים לא באה בחשבון, ופיברגלס עובד מצוין עם פיברגלס, אז... הדבקנו את השרשור עם פיברגלס!

2. וככה זה נראה בתום תהליך ההתייבשות.

3. עוד שלב מרגש: החיבור מחדש של התגית המקורית של לוטוס.

4. וגם התגית הזו, חוזרת למקומה.

5. בדיקה של כל המחוונים ונורות האזהרה. הכל עובד ונראה מצוין.

6. אז אפשר להרכיב בחזרה את גלגל ההגה הנוראי (והזמני הזה).

7. המנוע עובד ומד הסל"ד ולחץ השמן מראים נתונים תקינים. שקע המצית נוסף לא עבור המעשנים, אלא לצורך טעינת מכשיר טלפון. על כל צרה שלא תבוא...

8. וזה כבר מראה ממש לא תקין ומאוד מדאיג. אלמלא הייתה מותקנת במכונית מניפה חשמלית עם יוניט, היינו דואגים. כי בהתחשב בכך שהמניפה לא נכנסה לפעולה לפני שהמחוון הגיע לטווח הזה ובהתחשב בכך שהמניפה גם מפסיקה לעבוד - מה שמצביע על הורדת טמפרטורת עבודה - אין מקום לדאגה. הבעיה היא במחוון, או ביוניט שלו.

לכבוד המאורע, קבלו את הבדיקה גם בסרטון:

ועוד אחד: ואחרי קצת כיוונים - המנוע נכנס לתלם ושומר על סרק יפה.

תמונה 398.jpg

תמונה 399.jpg

תמונה 432.jpg

תמונה 433.jpg

תמונה 430.jpg

תמונה 396.jpg

תמונה 420.jpg

תמונה 422.jpg

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לעבור על כל השרשור.

און והצוות ,שיפוץ מדהים, כל הכבוד!!

אל תשכח את טינה.

הלו הלו! חשבתי שמדברים עלי,איך התחת של יוסי התחיל לככב כאן?

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה היום - כל כך התחשק לי להשתחל פנימה לכיסה הנהג רק כדי להבין איך זה מרגיש :)

גנאדי

ספר לי על זה. אני עושה את זה בכל יום שאני שם וזה לא נמאס...

מדהים , בהצלחה!!!

יופי של פרוייקט!

אני מעריך שידית ההלוכים לא תישאר (עדיף שלא)?

attachment.php?attachmentid=302290&d=1345740163

סיימתי לעבור על כל השרשור.

און והצוות ,שיפוץ מדהים, כל הכבוד!!

אל תשכח את טינה.

תודה למברכים בשם הצוות! סוף השיפוץ מתקרב בצעדי ענק והמטרה היא להחזיר את הלוטוס לכביש בהקדם ולהתחיל להריץ אותה במטרה לגלות ולתקן באגים וכן, גם לבצע מקצה שיפורים ועידכונים שיכול להיעשות כאשר האוטו עם רישוי ובשימוש. גם בנוגע לידית ההילוכים יש דיון. אל דאגה, היא לא תשאר במצבה הנוכחי.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שינוי שמתבקש גם ברום שלי [מנוע אסקורט סטנדרטי ] עברנו להצתה אלקטרונית והשינוי הורגש לטובה

רק שאלה קטנה למה במפלג החדש אין דיאפרגמה לקידום הצתה ?

לבקשתו של און אני עונה על השאלה: במנועים מרובי לועות 4 במקרה שלנו אין סעפת יניקה משוטפת לכן כשמחברים ואקום ניתן רק מלוע אחד דבר שיוצר פולסים של ואקום, ניתן ליצור רצף על ידי צמצם אך התגובה נהיית איטית יותר.לכן משתמשים במפלג עם משקולות בלבד .במנוע משופר כמו זה מחליפים את הקפיצים הנגדיים למשקלות לחלשים יותר על מנת לאפשר קידום הצתה מהיר בעליית סל"ד.

אני מקווה שההסבר ברור מספיק לרום שלך הצתה אלקטרונית של פיאסטה עושה את העבודה ,יש לי במידה ואתה מעוניין.

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להלשין, אבל ראיתי את הגברת במלוא הדרה מפזזת לה,ביצאה מהסדנה..

השמועה אומרת ביצעה את הנסיעה השניה שלה סה"כ מאז תחילת השיפוץ והיעד הינו מכון הרישוי.

במבט חטוף,התמונות בשירשור הזה עושה לה עוול , האדום בוהק , הרכב נראה כאילו הוא מוכן עכשיו לתקוף מרוץ במסלול לרכבים קלאסים.

בקיצור.

הרבה פירגון

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להלשין, אבל ראיתי את הגברת במלוא הדרה מפזזת לה,ביצאה מהסדנה..

השמועה אומרת ביצעה את הנסיעה השניה שלה סה"כ מאז תחילת השיפוץ והיעד הינו מכון הרישוי.

במבט חטוף,התמונות בשירשור הזה עושה לה עוול , האדום בוהק , הרכב נראה כאילו הוא מוכן עכשיו לתקוף מרוץ במסלול לרכבים קלאסים.

בקיצור.

הרבה פירגון

אני בוחר להגיב באותו האופן שמדינת ישראל מגיבה בנוגע לגרעין: לא יכול לאשר ולא יכול להכחיש... 8)

ותודה על המחמאות!

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...