Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב עד 50K,מראה ספורטיבי,ויחסית חזק.

נהג_צעיר
שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בזמן הקרוב אני עומד למכור את האוטו השני שלי, סובארו אימפרזה טורבו GT בציר 1999, לאחר שהייתה לי סיאט איביזה 1600.

הדרישות מהרכב שלי שהרכב היה בעל מראה ספורטיבי, וחזק יחסית!

מה זה יחסית?בשבילי כל מה שמעל 130 כ''ס יספיק לי!אני רוצה משהוא אם אפשר במסגרת התקציב טיפה יותר חזק מסיאט איביזה שהייתה לי, רק קצת יותר זה הכול.

לגבי דרישות דלק:

אחרי הסובארו יש לי טראומה מאוד גדולה אם תחנות דלק, אני רוצה רכב שיבקר כמה שפחות בתחנות דלק.

זאת אומרת שאם אני ירצה לצאת למקום מסווים, אני לא יחשוב על כמה דלק ביזבזתי או להסתכל כל שניה על מד הדלק.

וכמובן שהרכב היה דיי חזק ולא עצל, ורק אוטו שדורש דלק 95.

אני חושב שצריכת דלק של 1ל-9, בעיר בערך תספיק לי, מחוץ לעיר כמובן הרבה יותר, זה כמובן בלי רגל כבדה על הגז.

אם יש אפשרות לצריכת דלק יותר טובה אז למה לא...

אני פשוט בן אדם שלפעמים אוהב לעשות נסיעות לילה רגועות לפתוח חלון, מוזיקה ולהנות קצת בשעות הקטנות של הלילה, בלי להתחשבן יותר מידי אם להוציא את הרכב או לא.

בנוסף דבר שחשוב לי הוא טיפולים לא יקרים מאוד!וכמובן אמינות של הרכב!

תנאי נוסף שלי הוא שהרכב היה מעל שנת 2000 אם זיקה למעל שנת 2003, ואפילו יותר אם אפשר.

חשוב לי שפנים הרכב היה מודרני ונעים לשבת בו, בערך כמו באיביזה 2001.

חשוב לי שהרכב היה קטן כמו האיביזה ולא גדול, אפילו את הסגנון של פי'גו 106 הישנות אני אוהב!

לאומת זאת סגנון כמו האיביזה 2003-2008 ברמת גימור של 5 דל' אני לא אוהב, אבל 3 דל' אני כן!

מקווה שהבנתם את הטעם שלי.

חשוב לי שהרכב היה 3 דלתות, אבל זה לא תנאי גדול!

כמובן רק ידני!

לא חשוב לי כמה הרכב היה נוח מי בפנים, אני אוהב רכבים קטנים כמו האיביזה 2001 3 דל', שעד היום אני מתגעגע אליה, אך בתקופה שמכרתי אותה רציתי יותר, אבל לא יותר מידי כמו אם הסובארו.

פשוט אני מחפש רכב פאן, שאני לא יצטרך לחכות חצי דקה אחרי שאני מניע אותו בבוקר, או לחכות כמה זמן בזמן שאני מכבה אותו בערב, שאני לא יתקמצן על נסיעות רגילות!

אני פתוח להכול כולל מכוניות אם גג נפתח, גיפים חסכונים למיניהם הכול!

כמובן שאם יש אפשריות אז לא צריך את כל ה-50K.

כמובן שאני יודע על ישור קו והכול, אבל מעדיף אופציות בפחות מי 50K.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלפא 147 1.6/2.0 ידנית, יש 3 דלתות.

מעוצבת יפה חיצונית ואלגנטית מאוד מבפנים.

הגה אדיר וניחוח איטלקי.

מודל 02מיעלה בסביבות 40K.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי קצת על האלפא 147 מחיפוש קצר בפורום.

נראה שגירסת ה-1600 יותר מתאימה לי מבחינת תצטרוכת דלק.

מה ההבדלים ביו גירסת ה-1600 ל-2000?פשוט במידה ואני יחליט לרכוש רכב זה, שהיו לי יותר אופציות כי קשה למצוא אחת שמורה.

אבל מה שמפחיד אותי ממה שקראתי הם החלקים כפי שתואר שיקרים, המוסכים המעטים שיודעים לטפל בה כמו שצריך.

לגבי שאר הדברים שקראתי היא נראת לי מתאימה, גם מבחינת מחיר שישאיר לי עודף יפה בכיס.

וכמובן 120 כ''ס שזה בהחלט מספיק לי.

וכמובן עיצוב פנים כמו שאני אוהב!

הפעם אני רוצה לעשות קניה בטוחה ושהאוטו שווה את הכסף שאני קונה אותו.

הרכב הבא שאני יקנה ישאר אצלי שנים רבות, וחווית נהיגה חשובה לי.

תודה רבה על התגובה, בהחלט אני יכניס את האלפא 147 לרשימה של המכונית הבא שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאוד אוהב את ה147 רק קח בחשבון שקשה יחסית למצוא את גרסת ה120 כ"ס וגרסת ה105 ממש עגלה.

בנוסף הייתי מכליל ברשימה את האיביזה טורבו 2001-2002 ואת הגולף GTI שקצת יותר גדולה מה147 אבל עדיין יחסית קומפקטית.

מנוע ה1.8T מציג צריכת דלק מצויינת ובטח ובטח לעומת הביצועים ועם רגל קלה על הגז 1ל16 זה לא מילה גסה בכביש מהיר על 90 קמ"ש באיביזה, הגולף כבדה יותר אז היא צורכת קצת יותר דלק.

בתוך העיר הצריכה עולה משמעותית וזה משהו שאתה צריך לקחת בחשבון.

רוב הטיפולים זולים והמנוע אמין בטירוף ואפילו הטורבו יחסית לא רגיש לעומת מגדשים אחרים.

מה שכן בדוק טוב טוב קלאץ' כי זה עסק יחסית יקר (2700 ש"ח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו ספורט דור 2 תענה מצויין על רוב הדרישות.

מנוע מעולה, צריכת דלק מצויינת ומהנה מאוד לנהיגה.

ה-147 אכן יכולה להיות אופציה טובה אבל בגירסת ה-120 כ"ס היא מרגישה כבדה מאוד (שוקלת כ-1300 קילו) ולא בטוח שתספק את הסחורה.

רכב נוסף שאתה יכול לקחת בחשבון הוא ה-206GTI , מאובזר, אמין, יפה, מהנה לנהיגה וזול יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור ביקש רק דלק 95 ופנים מודרני ונעים, 2 דברים שהקליאו ניפסלת בגללם.

ההפרש במחיר בין 95 ל98 הוא לא משמעותי .

פנים מודרני ונעים מתרגלים.

ואז הקליאו עונה לדרישותיו כמו כפפה ליד.

יש גם כאלה שמתדלקים ב 95 ומפעם לפעם מוסיפים תוסף, ולא נגרם נזק למנוע.

עדיף כמובן 98

ואת "הבזבוז" בדלק הוא יכסה מהביטוחים היחסית נמוכים .

רק לך תמצא אחת טובה!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שבאתי להגיד, לא אהבתי כ''כ את הקליאו למרות שהיא מהנה לנהיגה היא לא חסכונית בעליל וצריך לדתלק 98 בנוסף לטיפולים השוטפים בה, טוב נו צרפתיה.

אבל זה לא אומר שאני פוסל אותה על סף, אחרי שאני ישמע עוד תגובות של אנשים אני יעשה לעצמי רשימה מסודרת ויבדוק.

לאט לאט.

לגבי ה-206GTI אני לא אוהב את הצורה שלה, את האוטו הנ''ל אני בטוח לא יכניס לרשימה שלי.

fish:

סיאט איביזה 1.8:

אני חושב שהיא גם דורשת 98, אבל זה לא מה שבאתי להגיד לך.

היה לי כבר סיאט איביזה 1600 ואני רוצה משהוא אחר!אני לא יכול לחזור אחורה למרות שהיא שונה לגמרה אני מאמין.

לגבי הגולף GTI אתה לא חושב שהיה תהיה קצת גדולה מידי בשבילי?היא נראת יותר משפחתית ולא בשבילי, ואני אוהב רכבים קטנים בלי סיבה מיוחדת.

בכל מקרה תודה על התגובות!מחכה לתגובות הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור המליץ על דור שני:

BLOG_NewClio3v2.jpg

לטעמי נעים ומודרני בהחלט (בניגוד לדור ראשון המבחיל), את עלות 98 מול 95 ניתן לפתור באמצעות כרטיס תדלוק ואז ההבדל מצטמצם לכ-30 אגורות לליטר - לא כזה נורא.

טיפולים שוטפים בקליאו לא יקרים, טיפוליים תקופתיים כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר רשמו כאן, הפנים של הדור ה-2 הוא החלט מודרני ונחמד, המושבים הם מעור אלקנטרה איכותיים מאוד ובכללי, ה-interior דיי יפה.

צריכת הדלק של הקליאו מעולה ! אני לא מתייחס כרגע לנושא ה-98 אלה לצריכה עצמה שבנסיעה רגועה אפילו חסכונית מאוד ויכולה להגיע ל 1 ל14-15 בנסיעה בין עירונית.

נכון שצריך לשלם קצת יותר על טיפולים תקופתיים אבל מצד שני אתה מקבל רכב עם התנהגות מעולה, נוחות לא רעה בכלל, ביצועים מדהימים ואמינות טובה.

עלות התחזוקה השוטפת ברכב כזה משמעותית נמוכה מאימפרזה GT לצורך העיניין.

במגבלות התקציב והדרישות זה כפפה ליד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף GTI מאיזור 2001.

עונה על כל הדרישות שציינת.

כסטנדרטית במשולב הגעתי לצריכת דלק של 1:10 בנסיעה לא רגועה.

עלויות האחזקה של הרכב הזה נמוכות , למעט טיימינג (כ2K שביחס לקליאו זה באמת פינאטס) וקלאץ' (כ3-3.5K) ומדובר באחד המנועים האמינים ביותר בנמצא.

יש בשוק איזה אקזמפלר מעניין מ2002, יד 2 עם 119 אלף ק"מ. שווה בדיקה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ביקש רכב אמין ורכב פאן, לכן גולף GTI כמו גם ה-147 לא מתאימות.

אם אתה יכול להסתפק ברכב קטן עם מנוע חלש על הנייר אבל בפועל רכב מהיר מ-147 גם בגרסת ה-1.6 120 כ"ס לך על יאריס TS, אמרת שאתה אוהב רכב קטן? זו צריכה להיות הבחירה. היא תהיה גם זולה משמעותית לאחזקה מכל האחרות בשרשור.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא יודע מה זה פאן שבילך.

בשבילי רכב פאן הוא:

1.רכב מהנה לנהיגה.

2.רכב שהשוק שלו לא מלא במכוניות יד 10 וכדו', לפי דעתי רכב שהשוק שלו יד 5+ומעלה, זה רכב שלא מהנה לנהיגה, למה?כי אם החליפו את הרכב כל שנה וקצת כנראה שיש פה משהוא.

את האלפות ראיתי שבקושי יש יד 3 כולל קליאו לאומת מכוניות אחרות.

איו לי בעיה אם יד פשוט בשבילי יד גבוה היא סימן שכנראה לא אהבו את הרכב במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל אתה מדבר שטויות.

דגם שיש אקזמפלרים שלו בשוק עם יד גבוהה לא מצביע בהכרח על זה שהוא רכב לא טוב. ברכבים ספורטיביים יש נטייה להחליף הרבה ידיים במס' מועט יחסית של שנים, בגלל כל מיני סיבות כגון: מיצוי מהיר של יכולותיה ומעבר לאוטו יותר "מאתגר", אי-יכולת כלכלית להחזיק ולטפל באוטו וכו'. כמובן שאתה יכול ליפול על אקזמפלר עם המון ידיים כי הוא "לימון" , אבל זה לא אומר שצריך לפסול את כל המכוניות כי בשוק יש להן מס' ידיים גבוה יחסית.

נ.ב: איביזה 1800 טורבו (בכל הדגמים/שנים) לא דורשת 98.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...