Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה לרכב עם תו נכה

TAL01
שימו לב! השרשור הזה בן 5050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידן. יש לי זכות כשרה למהדרין לתו ירוק. אבל אני בחרתי שלא להשתמש בה כי אני לא רואה סיבה ולא מתכוון לנצל זאת, למרות הנוחות וחסכון כספי לא מבוטל. לצערי יש הרבה אנשים שהזכות ניתנה לא להם והם מנצלים אותה בציניות. זאת תופעה מכוערת ואלון צודק. יש משפחות שבעל הזכות נמצא במוסד ואינו משתמש ברכב כלל ועדיין הם מרשים לעצמם לחנות באותן חניות ליד הסופר או בקניון. אלון צודק מאה אחוז. אין כאן עניין של צרות עין. יש סלידה וגועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מבין שיש לך רגשי נחיתות בגלל שאין לך תו, נכון יש אנשים צרי עין שהנושא מכאיב להם שהם אינם יכולים לחנות איפה שהם רוצים.

האמת, גם בתור אוייב וגם בתור חבר לא מאחל לך שתחזיק תו כזה בעבור שום סיבה שבעולם. תגובתך היא מטופשת ועדיף שתמחק אותה.

לגבי חניה במעבר חציה - אני לא ציינתי שחנה במעבר חציה אלא ליד מעבר חציה, כראיה לטעות שנעשתה על ידי העירייה הם אפילו לא חייבו את הקנס.

לסיכום - פעם הבאה שאתה בוחר להגיב שים לב שאתה לא בוחר לתקוף אוכלוסיה חלשה ממך על לא עוול בכפיה

"רגשי נחיתות"?! זה הדבר הכי טיפשי שקראתי!

אכן, איזה באסה למי שלא נכה ולא יכול להחנות איפה שבא לו :roll:

ולעיניין "חבר", להחנות "ליד" מעבר חציה זה גרוע לא פחות מלהחנות במעבר חציה, מאותה הסיבה בדיוק, פשוט לא רואים נמוכי קומה שעוברים במעבר החציה (כגון ילדים).

אגב, הכי אבסורד זה נכה שחונה על מעבר הולכי רגל (מדרכה) וחוסם את המעבר לנכה אחר בכסא גלגלים.

העיקר שיש לך "זכות" להחנות על מדרכה.

ולדעתי העיריה ביטלה לכם את הדו"ח ללא סיבה מוצדקת, אז אל לך להתהלל בעובדה זו.

יום טוב שיהיה לך, "חבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעיניין "חבר", להחנות "ליד" מעבר חציה זה גרוע לא פחות מלהחנות במעבר חציה, מאותה הסיבה בדיוק, פשוט לא רואים נמוכי קומה שעוברים במעבר החציה (כגון ילדים).

אגב, הכי אבסורד זה נכה שחונה על מעבר הולכי רגל (מדרכה) וחוסם את המעבר לנכה אחר בכסא גלגלים.

יום טוב שיהיה לך, "חבר".

לרכב נכה, גם עם תו כחול אסור לחסום את המדרכה. מותר לו לעלות על המדרכה כך שישאר מעבר לכסא גלגלים ולעגלת תינוק.

אוסטרליה, אוסטרליה, ההיית או חלמתי חלום:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 :arrow: אגב, אני לא מבין למה נכה לא יכול לשלם לחניה כמו כל אזרח מן השורה?!

לדעתי זה ניצול האדיבות של העיריות.

הייתי אומר לך את מה שאני חושב עליך ועל הדעות שלך, אבל אז הייתי מקבל התראה מהמנהלים.

אנשים נכים זכאים לתנאי יתר כי הם מוגבלים. כן, נכה זקוק לרכב כדי להתנייד וכן, נכה זכאי לחנות קרוב יותר למקום חפצו ממך או מאזרח נורמטיבי מהשורה. בשבילך לעבור כביש זה ימינה שמאלה והופ, בשבילם זו פרוצדורה קצת יותר מסובכת ואף בלתי אפשרית במקומות מסויימים.

אז כן, נכה זכאי לקבל פריווילגיות שאזרח מן השורה לא זכאי, אבל האם היית רוצה להיות נכה? לא נראה לי.

מי שקיבל תו נכה קיבל גם הגדרות ברורות מאוד מה מותר ומה אסור, כולל תנאים בהם מותרת חנייה באדום לבן או מדרכות (למרות שככל הזכור לי אסורה החנייה על המדרכה בכל מצב).

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,

בגדול, אפשר להגיד שלנכה אין פריווילגיה מעוגנת בחקיקה.

ההתייחסות אליו כמבליגה, היא כל עוד לא מהווה הפרעה לתנועה, להולכי רגל וכד'.

יש דגשים מפורשים היכן אסור לו לחנות גם אם אינו מפריע לתנועה.

עד כמה שאני זוכר, אם יש מקום חניה מוסדר במרחק קצר ממחוז חפצו, הוא מחוייב לחנות במסודר. אם בצד ימין של הדרך יש אדום לבן ובצד שמאל של הדרך יש כחול לבן ויש מקום כמובן, אזי יתכבד ויחנה בכחול לבן גם אם זה עוד 30 מטר. אם יש חניון בתשלום, יכנס לחניון ולא יחנה על המדרכה. עובדתית, במקרים רבים מבליגים על זה, אבל זה כבר ענין של רצון טוב.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק אומר שמותר לרכב נכה לחנות על מדרכה בשני מצבים בלבד: "כשאין בנמצא מקום חנייה, ואין לנכה היכולת להפעיל את פתח יציאת כיסא הנכה."

"כשאין מקום חנייה ותבנאי שהחנייה לא מפריעה מעבר סביר של הולכי רגל"

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לשים סוף לויכוח מצורף החוק בקישור ( כן יש חוק בנדון )

http://www.lawdata.co.il/UpLoad/Hok/29616.doc

אני חושב שבכך ילמדו כולם את המותר ואת האסור.

בכל מקרה לאחל לפלוני שיהיה נכה זה תת רמה של הכותב בדרגה הכי גבוהה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פשוט תכתוב מכתב לעירייה, רצוי עם צילום של המקום, ובהנחה שזה לא נעשה באופן

שמסכן ומפריע להולכי הרגל, אני מניח שהם יבטלו את הדוח.

במידה ולא, תוכל לבקש להישפט על כך, ואז אביך יגיע גם למשפט וימסור את עדותו.

השופט יקבע אם הדוח היה מוצדק או לא, אבל אין לדעת מה תהיה התוצאה.

לכל אלה שמתלהמים כאן, אני מציע לכם לחשוב רגע מה המשמעות של להיות נכה.

אחרי שתחשבו שניה, תגיעו למסקנה שלא הייתם מתחלפים איתו בעד שום הון,

ותגובות כמו של חלק מהאנשים כאן ייראו לכם הזויות.

זה שיש קומץ של אנשים שעושים שימוש ציני ופושע בתוי נכים, לא הופך ציבור שלם

של נכים לעבריינים ומפירי חוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

הקישור שלך רק מחזק את הדברים שכתבתי קודם לכן. זכרתי נכון.

ברמת העיקרון - אין נכה שלא יודע את כל הדברים האלה. כשהוא קיבל את התו, יחד איתו הוא קיבל דף הסבר עם החוק.

בישראל כמו בישראל - יהיה בסדר, אכלו לי שתו לי ...

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל

זה שיש קומץ של אנשים שעושים שימוש ציני ופושע בתוי נכים, לא הופך ציבור שלם

של נכים לעבריינים ומפירי חוק.

מהכרותי את המטריה מבפנים - כ70% מאנשים שחונים בחניות נכים בסופר או קניון בצהרי יום שישי אינם משתייכים לציבור זה.

אין להם נקיפות מצפון, בזמן שנכה אמיתי עושה פרסה וחוזר הביתה כי אין לו מקום חניה שמאפשר להוריד את הרמפה ולצאת מהאוטו עם כסא גלגלים. אני מדבר מהכרות עם כמה אנשים שמתפקידים רק ביד אחת מכל אברי הגוף.

לאחרונה אחד מהם סיפר לי סיפור הזוי איך הוא הגיע לאיזשהוא מקום ומצא ניידת משטרה חונה בחניית נכים. עשה פרסה, הגיע לתחנה וחנה במקום המרווח של מפקד התחנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל מרתיח. אני לא מבין איך אדם מסוגל לחנות בחניית נכים?!

גם לא לחמש שניות. ואח"כ באים אליהם בטענות שהם חונים על מדרכות וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום טוב שיהיה לך, "חבר".

גבר, אתה פשוט אידיוט, ואני לא אגיב יותר מזה. התגובה שלך היא פשוט תת רמה לבן אדם שנמצא מאחורי המקלדת.

לך תזדכה על עצמך ועל השפיות שלך, מקומך לצערי לא בין אנשים הגיוניים לפי איך שאתה כותב.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר, אתה פשוט אידיוט, ואני לא אגיב יותר מזה. התגובה שלך היא פשוט תת רמה לבן אדם שנמצא מאחורי המקלדת.

לך תזדכה על עצמך ועל השפיות שלך, מקומך לצערי לא בין אנשים הגיוניים לפי איך שאתה כותב.

לדעתי הוא צודק בתגובתו,בגלל שאנחנו רואים שנכים נותנים לבני משפחתם את הרכב והם מנצלים אותו לרעה,במקרה כזה אם זה היה תלוי בי הייתי שולל לאותו בעל רכב את התו לאלתר.

נכון,עכשיו תתרץ לי שיש מקרים מסויימים,אז אענה לך שעל המקרים המסויימים האלה אני לא מתכוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצדיק את הנושא שיש אנשים שמשתמשים לרעה בתו ובכך מכפישים אוכלוסיה שלמה, לא על אלו אני ואתה מדברים.

אני מצד שני מגיב ליציאה המטופשת האישית שלו לסיפור שאני העלתי כמה תגובות קודם לכן.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן. בוא לא נתמם. אביך כשקיבל את התו היה רשום עליו שאסור לו לחנות בתחום 12 מטר ממעבר חציה. על התו הגדול עצמו זה היה רשום. היום זה מגיע כדף הסבר. היה מותר לעריה לגרור את הרכב וכך עשו. גם דיבורים על זה שפקחים כמעט גמרו במיון לא מוסיף רמה וכבוד לתימוכין שלך שפסולים במילא.

אין לי עניין להתעמת אתך, אבל הגזמת בתגובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...