Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

אזהרת ספוילר בהמשך.

לא קראתי את הקומיקס, אבל הבנתי ששם ריק מאבד ידו, בניגוד למה שקרה בסדרה. דבר שמוביל להידרדרות שלו מדמות הגיבור. מקווה שגם פה יהיה איזשהו תהליך מעניין כזה, למרות שעל פניו, נראה שהכותבים השתפנו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מראה שחורה סדרה טובה, יצאה כבר עונה רביעית לפי מה שראיתי. לפעמים זה מרגיש כאילו הם מנסים לחנך במקום לבדר, אבל זה בהחלט שווה צפיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרת ספוילר בהמשך.

לא קראתי את הקומיקס, אבל הבנתי ששם ריק מאבד ידו, בניגוד למה שקרה בסדרה. דבר שמוביל להידרדרות שלו מדמות הגיבור. מקווה שגם פה יהיה איזשהו תהליך מעניין כזה, למרות שעל פניו, נראה שהכותבים השתפנו.

*אזהרת ספוילר גם כן*

את זה הם דווקא עשו יפה. שילבו בפרק את הגרזן והרבה קלוזאפים של היד שלו מחזיקה אותו. במקום היד שלו הלכו על היד של קארל וברגע האחרון...

לא ייפטרו מריק - הוא הגיבור של הסדרה, לטוב ולרע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, ברור שהשטאנץ דומה. אבל עונה שנפתחת בכזו אווירת מחנק וחוסר תקווה, לא זכורה לי. בד"כ הפתיחה אופטימית ואז מגיע המשבר.

ככה זה, אתה יודע.

עניין של המבנה הדרמטי שיסודותיו הונחו עוד על ידי המחזאים היוונים. לרוב נלווית אליו גם חלוקת-על לשלוש מערכות, אך לעתים גם חמש (הודות לאופרה).

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רף האלימות והסיכון.

הפרק אכן יצר אווירת ייאוש וחוסר תקווה - אצל הצופה, לא רק אצל הגיבורים. אני לא רואה איך הסדרה עלתה מדרגה. להפך - לנוער יותר קל לקבל את כל האלימות הזו כ"מגניבה". מבוגרים מסתכלים על זה ואומרים - בשביל מה זה היה נחוץ?

Fuck.

כמובן שזו דעתך ובחירה שלך לא להמשיך לצפות בסדרה. אני אגב עברתי מזמן (ממש מזמן) את גיל הנעורים אפילו הילדים שלי עברו את הגיל הנ"ל. עדיין נהנה "מרף האלימות גבוה" שאכן קיים. למה? כנראה אני רואה את הדברים בצורה אחרת. נכון שהקטעים די קשים -אבל ראיתי דברים יותר גרועים בחיי

בסרטים/סדרות. דווקא ניבולי פה/סקס... אני פחות אוהב. (Spartacus סדרה גדולה,סקס מוגזם שדילגתי עליו לא פעם)

מעבר לזה אין כמעט שום סדרה שמצליחה לשמור על רמה אחידה, יש עונות טובות, וטובות פחות.

זה בסדר כל עוד קו העלילה נשמר. כמובן שזה גם עניין של טעם אישי. למשל עונה 3 של Dexter קיבלה ביקורות פחות טובות ברשת - ודווקא מבחינתי זו הייתה אחת הטובות/מותחות/מרתקות גם בגלל שהופיע שם "אליל נעורי" Jimmy Smits. לעומת זאת רק חיכיתי ש- Sons Of Anarchy תיגמר, כי הותשתי.

את House Of Cards העפתי אחרי 4/5 ניסיונות. מה זה אומר? כלום - טעם אישי בלבד.

אני כמובן אמשיך את עונה 7 ואחכה בקוצר רוח שכל העונה תהיה זמינה אצלי

רק אז אתן דעה מגובשת ולא על סמך אלימות חולנית בפרק אחד. (גם אם זה ימשיך בשאר העונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין את הבכי והנהי מהאלימות בפרק הראשון. שש עונות שחותכים, מבתרים, נמרחים באיבריהם הפנימיים של "מתים" - ונאכלים על-ידם בפירוט גרפי - זה בסדר. אבל שני "טובים" מאבדים את הראש עם אלה והמעריצים בהיסטריה.

סה"כ היה פרק מעניין, מותח ושווה צפייה - משהו שאי אפשר לומר כמעט על אף פרק של עונה 6 כולה.

נ.ב: ותראו Baskets. לואי סי.קיי וזאק גאלאפאנקשםארוךמדי יצרו קומדיה שחורה מקסימה, עם משחק מצוין (במיוחד לואי אנדרסון בתפקיד ענק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שנגעל מהאלימות בפרק הראשון של המתים המהלכים יכול לבחור לצפות בפרק הראשון עונה 7 של הסדרה חסרי בושה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין את הבכי והנהי מהאלימות בפרק הראשון. שש עונות שחותכים, מבתרים, נמרחים באיבריהם הפנימיים של "מתים" - ונאכלים על-ידם בפירוט גרפי - זה בסדר. אבל שני "טובים" מאבדים את הראש עם אלה והמעריצים בהיסטריה.

כתבתי כאן קודם - יש הבדל מהותי בין אלימות של זומבים שזה הטבע שלהם, לבין אלימות שנועדה אך ורק כדי ליצור מניפולציה על הצופים, ואין מאחוריה שום סיבה תסריטאית הגיונית (או הגיונית בכלל). הפרק אמנם היה מותח, אבל באותה המידה רציתי שיסתיים כבר - מתחו את ההריגה הכפולה הזאת לאורך כמעט שעה ותקעו באמצע כל מיני שטויות (פלשבקים, חלומות בהקיץ). חוצמזה שבאמת לא הייתה סיבה להראות מוות כל כך מגעיל של דמויות אהובות. זה לא עניין של היסטריה, סתם גועל נפש.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקביל ל-masters of sex שאני צופה עם חברה שלי (התחיל טוב, בסוף העונה השנייה נעשה כבר יותר מדי סדרת בנות, ואפילו השחקנים הראשיים המעולים מתחילים כבר לעצבן), הומלץ פה על The Strain וחיפשתי סדרת אפוקליפסה חדשה עם פוטנציאל. אז לקראת סוף העונה הראשונה אני יכול כבר לומר: מה לעזאזל הם חשבו לעצמם כשעיצבו את הפרצוף של The Master? הוא נראה כמו Ogre חביב מאיזו סדרת מפלצות משנות השמונים, והפרצוף שלו חסר הבעה לחלוטין. ו... טוב, אני פשוט אגיד את זה: הוא נראה חצי מפגר. מה חצי, full-fledged מפגר. מפגר בריבוע. לא מפחיד בשיט.

חוצמזה הסדרה נמרחת, רוב הדמויות משעממות או סתם לא ברורות, התקציב די עלוב (יש פאקינג אפוקליפסה בחוץ, וניו יורק נראית כמעט רגועה) והתסריטאים עצלנים כל כך שהם אפילו לא מנסים לגרום לדמויות שלהם להתנהג בהגיון. אה, והזקן אמור להיות בן 94, אבל הוא מסוגל לרוץ ולהרוג ערפדים עם חרב. אהא, בטח.

כמובן שאני חסר חוט שדרה ולכן אמשיך לצפות גם בעונה השנייה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפית לעיצוב טוב של דמויות? בסדרה של גיירמו דל טורו?!

ראית מה הוא רצה לעשות לעיצובים ב״הוביט״ בשעתו? מה ציפית ממישהו שרצה לתת לדרקון הקלסי ראש בצורת גרזן ולשים למלך האלפים קעקועי חינה?!

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל ראיתי את הפרק הראשון של ההוביט, ואחרי שלא קרה כלום במשך שעתיים וחצי החלטתי לוותר על שני הפרקים הבאים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאשים את דל טורו שמעדיף פרויקטים שבהם הוא יכול להתפרע כמו The strain אז הוא פורש מסרטים באמצע.

מצחיק, לפני שבוע ראיתי (שוב) את אותו סרט בגרסה הביתית שמגרדת את השלוש שעות, אבל זה עניין לשרשור הסרטים....

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...