Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית RNS510 - האם ניתן להחליף תוכנת ניווט?

שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם רוצים לגנוב, זה הדבר האחרון שיחפשו, בית ליד חבר טוב פרצו כדי לגנוב A6, פרצו עם האוטו את השער, ולא שער של חניה בבין משותף, חניה של Garage... ממש כמו בסרטים, ככה ש... זה הדאגה האחרונה לדעתי.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 416
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את השער שלי אפשר לפרוץ מקסימום עם D9,

זה שער סורגים מאסיבי וכבד (מרוב שהוא כבד המנועים מתקלקלים פעמיים בשנה) ביציאה מחניון תת קרקעי (כלומר פויינטר לא רואים את הרכב אלא רק כשהוא כבר יצא ואז זה מאוחר מדי).

בקיצור אין סיבה לתת כלים לגנבים. כלומר לא הייתי רוכש את הכפתור שכתוב עליו GATE :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עוד לא התפניתי לצלם ולכתוב בצורה מסודרת.

עקרונית אני מאוד מרוצה מהמכשיר.

הכל עובד פיקס : ניווט באייגו8 עם המפות המעודכנות ביותר, USB , SD , DVD , דיבורית , הטאץ' עצמו.

עוד לא הרכבתי את מצלמת הרוורס כי טירוף לעבוד בחום הזה בשביל משהו שהוא לא מאוד חיוני.

קליטת רדיו באיכות קצת פחות טובה מהמקורי אבל זה עקב העובדה שלמכשיר יש כניסת אנטנה אחת בלבד בניגוד למקורי לכן רק אנטנה אחת מחוברת (איחוד האנטנות זה פתרון שאני עובד עליו)

כמו כן הוא לא מראה שמות שירים עבריים אבל גם זה בטיפול. בגלל שאני חלוץ בארץ עם המכשיר הזה אין לי פתרונות אינסטנס שניתן למצוא באינטרנט.

זהו,בשורה התחתונה: אחלה רכישה, אני מבסוט.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה עבודה ואחלה פתרון, למרות שאני אישית מעדיף את הפתרון של חיבור השלט לאורות הגבוהים,

וככה היבהוב באורות פותח את השער

אבל זה מעולה לא פחות ללא ספק

אגב ב-Q7, וגם בטוארג יש 3 לחצנים לתיכנות לפתיחת שערים, מקורי מהיצרן

כבר המון זמן שרץ לי בראש הרעיון הזה לקבע את שלט השער החשמלי בדשבורד ולהפעילו בעזרת לחצן כלשהו, אך זו הפעם הראשונה שאני שומע על הרעיון של האורות הגבוהים. יש לי כמה שאלות:

1. בהנחה והפעלת האורות הגבוהים מדמה "לחיצה" על כפתור השלט, נסיעה ממושכת עם אורות גבוהים לא עלולה לגרום נזק לשלט?

2. השלט שברשותי מופעל ע"י סוללה כזו, יתכן ויגרם לו נזק אם אחבר אותו ישירות למתח הרכב (בשל המתח הגבוה יותר שקיים כשהמנוע פועל)? או שעדיף ליצור לו מעגל ייצוב מתח פשוט?

אבירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום מעגל יצוב

אתה משאיר את השלט לעבוד על סוללה,

אתה רק ממתג את הכפתור שלו

בקשר לנסיעה עם אורות,רוב השלטים שאתה לוחץ על הכפתור הם סוגרים מעגל ואחרי מספר שניות "משחררים" עד עזיבה ולחיצה שוב

ככה שגם אם אתה מדליק אורות גבוהים, זה יתן לחיצה אחת כמו בהבהוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום מעגל יצוב

אתה משאיר את השלט לעבוד על סוללה,

אתה רק ממתג את הכפתור שלו

העניין הוא שאם אני כבר מקבע אותו, אני לא רוצה שהוא ימשיך להיות תלוי בסוללה. מה גם שהסוללה שלו היא 12V, מה שאמור להקל על העניין. אז כדאי להזין אותו ממתח הרכב או לייצב לו 12V?

בקשר לנסיעה עם אורות,רוב השלטים שאתה לוחץ על הכפתור הם סוגרים מעגל ואחרי מספר שניות "משחררים" עד עזיבה ולחיצה שוב

ככה שגם אם אתה מדליק אורות גבוהים, זה יתן לחיצה אחת כמו בהבהוב.

ברור לי שבלחיצה ארוכה השלט סוגר מעגל לזמן קצר ולאחר מכן משתחרר, אך הלד ממשיך לפעול ואין לי מושג מה צריכת החשמל שלו במצב כזה (אם רק הלד צורך מתח או רכיבים נוספים בשלט). אם מזינים את השלט ממתח הרכב זה לא אמור להוות בעיה, אך אם משאירים אותו מוזן מהסוללה, זה עלול לצרוך חשמל לשווא.

תגובתי באדום.

אשמח לתגובה ומקווה שהייתי ברור.

אבירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...