Jump to content

Aviran_n

 • פרסום הודעות

  863
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Aviran_n

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. חיפשתי המון. לא מצליח להפעיל שיקוף, ובאנדרואיד אוטו שום אפליקציה שימושית לא תומכת (מצאתי אחת שתומכת בשביל הבדיקה, זה עבד אבל אין לי בה שימוש...).
 2. קניתי את הלפטופ שלי עם WIN7, ומאז השדרוג ל10 אני מוצא את המחשב בתיק חם ממש ועם סוללה גמורה. למיטב הבנתי, המחשב מאפשר לעצמו להתעורר ממצב שינה בכל פעם שהוא צריך לבצע הפעלה מחדש לצרכי עדכונים, ונשאר דלוק ללא אוורור בתוך התיק עד שהסוללה נגמרת. שיחה עם מיקרוסופט הייתה שווה לשיחה עם קיר כמובן... לפני שאני מתחיל לכבות את המחשב בסוף כל שימוש (ואני ממש ממש מעדיף להימנע מזה!), אשמח לדעת אם יש פתרון לעניין. תודה, אבירן.
 3. ניתן לשקף את הסמארטפון (גלקסי S8 PLUS) ע"ג ה-Pioneer AVHX8750BT? אם כן, אשמח לדעת מה נדרש ואיך זה מתבצע. אפילו רק עבור אפליקיית ניווט. תודה, אבירן.
 4. הדפסתי לי אחד אתמול לצורך הניסיון (רזולוציה לא גבוהה כ"כ, אבל יותר ממספיקה למודל כזה), רק רציתי לעדכן שהאם הייתי מעצב את זה בעצמי, יש כמה דברים שייתי עושה קצת אחרת, אבל זה ללא ספק יצא מעולה לדעתי ויכל לעשות לי הרבה סדר בעבודות אם זה היה לי בארגז הכלים קודם. צרפתי כמה תמונות להמחשה.
 5. אני לא תקשרתי איתם, אני רק עוקב אחרי הדברים וראיתי לנכון להזהיר כאן כדי שלא תיפגע מהנושא. יש כאן קצת מידע.
 6. כרגע מדובר בתקנה חדשה שדורשת אישור מהמשרד לביטחון פנים, והם לא מכירים את התקנה ולא נותנים מענה לנושא. יש דיבור גדול בנושא בקבוצות פייסבוק העוסקות בתחום. יש שם אנשים שלא מצליחים לשחרר את המדפסות שלהם ויש אפילו יבואן שסובבו לו חזרה לחול משלוח של 10 מדפסות בלי לדרוש אישורים בכלל. אני לא הייתי מנסה להזמין עד שזה יוסדר, הסיכויים נראים לא גבוהים בכלל. אדפיס בשמחה, רק שזה יקח קצת זמן בגלל תקופת המבחנים שבפתח. מדוד בינתיים את קוטר הכבלים שאתה משתמש בהם. שאם צריך להתאים את המודל, אעשה זאת לפני ההדפסה.
 7. הקיטים האלה דורשים המון שעות כיולים והתעסקויות עד לקבלת הדפסה סבירה, ולא מציגים אמינות גבוהה לאורך זמן. בכל אופן, כרגע לא ניתן לייבא מדפסות תלת מימד עקב תקנה חדשה שדורשת אישור מהמשרד לביטחון פנים, והם כמובן לא ממש יודעים על זה. חכה שתהיה הסדרה של הנושא אם אתה רוצה להזמין מדפסת מחו"ל.
 8. https://www.amazon.com/iOttie-Universal-Holder-Samsung-Packaging/dp/B01BZC262Q - ממליץ מאוד! http://www.thingiverse.com/thing:282474 http://www.thingiverse.com/thing:949560 אפשר להדפיס כאלה בתלת מימד. נראה שיצא לא רע בכלל. כשתעבור תקופת המבחנים אנסה להדפיס את ההוא שבקישור הראשון ששמתי לך פה, אם לא יצא מספיק מסיבי, אמדל אחד רציני יותר. יש זמן עד לסיום המבחנים אבל אשתדל לעדכן כאן איך יצא.
 9. מישהו נתקל בבעיה שפרסמו פה? https://www.facebook.com/groups/1675603569374013/permalink/1825073897760312/
 10. Aviran_n

  מלחם בדיל

  יש לי HAKKO 981 שלא מאכזב לרגע, ממליץ. כגיבוי יש לי את זה: http://www.ebay.com/itm/220V-60W-Adjustable-Temperature-Welding-Heat-Pencil-Soldering-Iron-Tool-EU-plug-/272373311324?hash=item3f6ab6e75c:g:bbAAAOSwknJX1mMx קניתי בעקבות המלצה. טמפ' משתנה, מתחמם במהירות שיא ועולה כמעט חינם. בינתיים גם הוא ספג תקופות קשות ולא אכזב.
 11. תודה, אבל לא חושב שהמכשיר של שיאומי מיועד להתמודד עם החלקיקים המדוברים. עוד קצת מידע בנושא: https://3dprintingindustry.com/news/toxic-abs-pla-fumes-3dsafety-org-inquires-vocs-60796/ https://www.dezeen.com/2016/02/16/health-study-reveals-harmful-toxic-effects-hazards-3d-printing-illinois-institute-technology/
 12. אני לא מתמצא במושגים, אז אולי שנינו מתכוונים לאותו הדבר אך קוראים לו בשמות שונים. הרעיון הוא ליצור משהו דומה לזה: (רובו די בנוי כבר האמת) אני מנסה להבין מהי הדרך היעילה ביותר (בעלויות שפויות כמובן) להימנע מנשימת החלקיקים הנפלטים בזמן ההדפסה.
 13. לחות לא עושה טוב לדברים האלה. לא למדפסת, וממש לא לחומרי הגלם. בנוסף, הדפסות בחומרים כמו ABS דורשות טמפ' סביבה אחידה ודי חמה, כך שבהדפסות כאלה המדפסת ממש סגורה כדי לאפשר כמה שפחות זרימת אוויר על המודל המודפס. במרפסת קשה הרבה יותר להגיע לתנאים אופטימליים...
 14. בשימוש במדפסת תלת מימד, בעיקר עם חומרי גלם כמו ABS, נפלטים לאוויר המון חלקיקים רעילים ומזיקים. אחרי שנה עם מדפסת בבית, אני רוצה למזער נזקים וליצור "אקווריום" שיכיל את המדפסת ויסנן עבורי את האוויר הנפלט לחלל החדר. לקחתי רעיון שמצאתי באינטרנט והתחלתי לבנות משהו דומה בעצמי. עכשיו לשלב הקריטי ביותר, בחירת הפילטרים. לקחתי את חלק הפלסטיק הלבן שבתמונה המצורפת, ואני רוצה לעטוף אותו בשכבת פילטר פחם בעובי 10 מ"מ שקניתי כאן, ומעליה עוד שכבה של החומר הזה בעובי 5 מ"מ, וכל האוויר שעובר דרך השכבות, יצא דרך החור הצדדי בעזרת מפוח קטן. קניתי את הפילטרים די מזמן, ועכשיו כשאני לקראת הרכבה, אני לא כל כך בטוח שזה יספק את ההגנה הנדרשת. כבר חשבתי לשנות כיוון ולבנות תא לשימוש בפילטר כזה אבל אני עדיין די בחוסר ודאות לגבי הבחירה. כמובן שהעדיפות היא להוציא את האוויר (גם לאחר סינון) בעזרת צינור מהחלון, אך לא תמיד זה יתאפשר ואני רוצה לסנן את האוויר בצורה יעילה. אשמח לעצות והכוונה בנושא. תודה, אבירן.
 15. שני גופי תאורה שונים, בני כמה שנים, מתו לפתע. בשניהם היו שתי נורות T5 54W. ה"צ'וק" מת (מפתיחה שלו נראה שאיזה רכיב רתח בפנים עד שנמס - אותו הרכיב בשני הגופים). קניתי שני חלקים חדשים של חברת OSRAM ונורות חדשות. מהחלק הישן יצאו 8 חוטים אל הנורות, ובחלק החדש, של OSRAM, רק 6. הבנתי שלשם ההחלפה בין הצ'וקים, אצטרך לבצע גשר בין שני חוטים. את ההחלפה בניהם ביצעתי (ע"פ הבנתי וע"פ עצת המוכר בחנות) כך: [TABLE=width: 500] [TR] [TD=align: center]צ'וק ישן[/TD] [TD=align: center]צ'וק חדש[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]1[/TD] [TD=align: center]23[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]2[/TD] [TD=align: center]24[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]3[/TD] [TD=align: center]22[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]4[/TD] [TD=align: center]גשר[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]5[/TD] [TD=align: center]גשר[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]6[/TD] [TD=align: center]21[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]7[/TD] [TD=align: center]26[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]8[/TD] [TD=align: center]25[/TD] [/TR] [/TABLE] בהתחלה הכל עבד מצויין, אך לאחרונה (מספר שבועות אחרי ההחלפה) בשני הגופים יש תופעה של כיבויים פתאומיים ואפשר להדליק את האור שוב רק אחרי המתנה של מספר דקות. אני חושש שחיברתי משהו לא נכון. צרפתי תמונות של החלק הישן ושל החלק החדש של OSRAM. אשמח להבין אם חיברתי נכון ולקבל כיוון איך לפתור את הבעיה. תודה, אבירן.
×
×
 • Create New...