Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון בנושא מקצועיות מוסכים מורשי יבואן (פוצל מדיון הצמיגים הגמורים של הGTI החדשה)

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמור למעלה לא נכון, לפחות מההתרשמות שלי.

את ההתרשמות שלי כתבתי כאן כבר ואני בטוח שתוכל למצוא אותה בקלות. החל במזכירה ועד סוכן המכירות, דרך מנהל האולם קיבלתי את היחס הכי גרוע שקיבלתי אי פעם בסוכנות כלשהי (ועברתי כמה כשחיפשתי רכב חדש).

קיבלת פרחים? כל הכבוד להם. התחלה טובה, אבל בוא לא נתחיל להשוות בין הצ'ופרים שמקבלים על רכישת VW לצ'ופרים שמקבלים על רכישת אלפא. אני מבטיח לך שתפסיד.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמור למעלה לא נכון, לפחות מההתרשמות שלי.

קיבלתי לפני כשעתיים טלפון "שלום, מדברים מ'zer4u', יהיה מישהו בבית בשעות לפנה"צ?".

שאלתי ממי הפרחים? ענו מ"פולקסווגן".

להזכירכם, הזמנתי גולף TSI חדשה לפני כשבוע.

שיחקו אותה "בענק"...

ה- IS נמצאת ברשותי יותר משלוש שנים, מאז - כל ראש שנה וכל יום הולדת אני מקבל מהם משלוח, פעם ערכת טיפוח לגבר, פעם חבילת שוקולד של מקס ברנר, פעם חבילת מעדנים של שמן זית זיתים משובחים ועוד ועוד...

זר פרחים קיבלתי עם המיצובישי סופר-לנסר (ידנית) שרכשתי אי שם לקראת אמצע שנות התשעים של המאה הקודמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה לא צריכה לשחד את הלקוח שלה על מנת לקבל חוות דעת טובה. שירות טוב, טיפולים טובים ובעיקר אמינות במוסכים! הייתה עושה שירות הרבה יותר טוב מאיזה זר פרחים מזר-פור יו.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלתי אף פעם זר פרחים. אבל זה לא מה שמשנה לי בשירות או ביחס.

את היחס שאני מצפה לקבל מהסוכנות בה קניתי את הרכב קיבלתי, ועוד הרבה מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההטבות האלה בכלל לא מעניינות. פרחים, ערכות טיפוח וכו'... שום דבר לא יסיט אותי מהעיקר שזה רמת המקצועיות של המוסכים והאיכות של המוצר.

אתם רוצים לצ'פר אותי, תנו לי טיפול חינם או משהו אחר רלוונטי.

השרות בצ'מפיון בעייתי, רק מוזר לשמוע עקיצות חוזרות ונשנות מכאלה שמסתמכים על רשת מוסכי קרסו (ו/או לובינסקי) שזה בכלל שערורייה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, היום קרסו לקחו את השירות מאוד ברצינות והשירות טוב מאוד.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרות בצ'מפיון בעייתי, רק מוזר לשמוע עקיצות חוזרות ונשנות מכאלה שמסתמכים על רשת מוסכי קרסו (ו/או לובינסקי) שזה בכלל שערורייה.

נו ברור, אם "אצלי" חרא זה לא ממש משנה...העיקר שגם אצל אחרים גם חרא (או כך לפחות נדמה לך).

העיקר שאתה מבסוט.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה לומר, אבל דברי לא כוונו אליך אלא למישהו ספציפי שבטוח הבין.

לי ,בניגוד לאחרים אין בעיה להודות שהשירות במוסכי היבואן של הרכב שלי גרוע. בגלל זה כבר 5 שנים לא נכנסתי למוסכי הרשת.

שי, דברים לא יכולים להשתנות מהיום להיום וגם לא תוך כמה שנים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אולי זמן טוב לשפוך קצת בנזין למדורה. הייתי עם הקליאו אצל מורשה קרסו בשבוע שעבר. מכיוון שעכשיו חורף, סולק מקרר הקרטיבים ונאלצתי להסתפק בקפה שחור. :( בקשר לטיפול עצמו: אני לא יכול להגיד כמה הוא היה מקצועי כי אין לי שום ידע במכונאות, אבל הוא ללא ספק היה קפדני. ביקשתי וקיבלתי את המכונאי שכבר הכיר את האוטו. הוא העלה אותו על ליפט, פירק 4 גלגלים ובחן אותו במשך קרוב לשעה (!). אני לא חושב שיש חלק בשלדה\מתלים\בלמים שהוא לא בדק. כל הנוזלים הוחלפו\מולאו, לא הייתה להם שום בעיה להשתמש בשמן מנוע שאני הבאתי. בנוסף למכונאי שעבד על האוטו הגיעו עוד כמה כדרך אגב ובדקו דברים שונים ומשונים. אני קיבלתי תחושה שלעובדים באמת היה אכפת מהמכונית ושרוצים שאצא מרוצה. ביקשתי שמכונאי יוציא אותה לנסיעת מבחן ארוכה מהרגיל, כדי שיוכל לבדוק בסל"ד יחסית גבוה ולהעמיס על הגיר, קיבלתי. לא בוצע שום נזק למכונית, שמו על המכונית שמלות כמו שצריך, העלו לליפט בצורה מסודרת, לקחו את הזמן ולא נראה שחיפפו בשום שלב. אפילו עברו עם צינור לחץ אוויר וניקו את תא המנוע. עד כאן הצימוקים.

הביאושים ? אובחנה גרמושקה שנקרעה. החלק לכאורה הוזמן באותו יום. שבוע אחרי, אני עדיין מחכה שתגיע.

בסופו של יום - לדעתי טיפול מאד טוב. בקרסו ובמוסך הספציפי ההוא - אין ספק שיש מרחק עצום בין המוניטין הרע והמציאות הדי ורודה.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אני מטפל במורשה של רנוט רק 4 שנים מאז שקניתי מגאן חדשה (ברנו הקודמות טיפלתי במוסך לא מורשה יבואן).

השירות הטוב מתבטא בכלים מכויילים במוסך, שימוש בטורק בר, בדיקה מקיפה לרכב בכל טיפול (כולל חגורות בטיחות, נורות, צמיגים ואפילו לחץ אויר), שטיפת הרכב בסיום הטיפול, החלפת נורות שרופות ללא תשלום (אם תביא את הנורה שלך לא תשלם כלום ואם לא יחייבו אותך ב 45 ש"ח על נורה), טיימינג שבוצע ברכב עם 60,000 ק"מ ופחות מחודש לסיום האחריות ללא חיוב וללא תלונות מצידי כי המכונאי החליט שהחגורה יבשה וכבונוס בגלל החלפים המקוריים הטיפול כלל גם עוד שנת אחריות לטיימינג וכמובן שכשאני משאיר את הרכב לטיפול מקפיצים אותי חזרה לעבודה.

בנוסף קרסו בודקת את המוסכים המורשים שלה ע"י סקרים טלפוניים בין הלקוחות ומדרגת אותם תקופתית עם ציונים בכל מיני פרמטרים והדירוג תלוי במוסכים (נתקלתי בו תלוי בשני מוסכים מורשים שביקרתי בהם).

יש לי ניסיון גם עם מורשים של פיאט, UMI, UTI, כלמוביל ולובינסקי. פיאט בסדר, כלמוביל (יונדאי) מעולים (אבל האוטו היה חרא) והשאר בינוניים עד גרועים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, הפרחים זה מה שאתם מוכרים לאישה כדי שלא תדע שזה מהמאהבת ???

כל כך הרבה מכוניות חדשות עברו אצלי ולא זר פרחים אחד...

משנה לי ? ממש לא.

אני רוצה דבר אחד בלבד אחרי שקיבלתי את הרכב, שבמוסך יתחסו אלי יפה ו-מ-ק-צ-ו-ע-י

שהאוטו יעלה לליפט בצורה מקצועית תוך התחשבות בכל הפלסטיקה התחתונה שלו, שיטפלו באוטו עם הכלים הנכונים, שכל החלקים יורכבו חזרה ולא בשיטת ה"אופס, לאן היה שייך הבורג הזה", שלא יאשימו אותי בתקלות שלהם, שלא יטנפו את פנים הרכב עם גריז שמן או כל נוזל אחר.

לצערי צמפיון ממש לא בכיוון הזה, וכמו שאמרתי כבר קודם בשרשור, לצערי עוד לא קם המתשמש שיגיד שיש להם מוסך שהוא צדיק בסדום...

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...