Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון בנושא מקצועיות מוסכים מורשי יבואן (פוצל מדיון הצמיגים הגמורים של הGTI החדשה)

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

** שרשור זה פוצל מתוך שרשור בנושא אחר. התגובה עליה מדובר בהודעה זו נמצאת כאן **

עכשיו שהתגובה כאן. (תודה לצביקה פיקה)

אני יכול להגיב.

בפורום הרבה פעמים מתלוננים על צ'מפיון. ואין התיחסות בכלל מכיוון של צ'מפיון.

פתחו שרשור לגבי רכב יקר. ו"ולקוח עם מזומנים." שרוצה לקנות רכב. שמתלונן על החברה. ועל העניין.

ופתאום נכנסים אנשים להגן על המערכת. ולהבטיח לעזור. ולסגר. וכו. (לא שיש מה להגן על החברה. היא לא הבעיה כאן)

למה לא עושים את אותו הדבר כאשר יש לקוחות שמקללים את הרגע שקנו VW. כי המוסכים שלהם פשוט מתחת לכל ביקורת.

קטנים כגדולים. הייתי ב3 בירושלים. ושלושתם שסמל VW בכניסה. היחס היה פשוט בזיון. נציגי השרות על הפנים. היחס מזלזל. הצעת מחיר לא הגיונית. (עם אין לך קשרים / חברים) אתה תשלם בין 10% ל30% יותר על הכול. וזה בדוק.

אז למה אתם לא קמים / מפנים אנשים אצלכם לראות מה קורה. ולמה אנשים מתרחקים מהרכבים האלו ולא בגלל הרכב. רק בגלל המוסך שתטפלו בו יותר מאוחר. כי הם לא רוצים להתקרב למוסכים של הרשת..

אני פונה אליך. כי להערכתי פניה אליך אולי תעיר את המערכת הרקובה של צ'מפיון. ויתחילו להבריא אותה ואולי תביאו למצב שאנשים יקנו רכב רק בגלל היחס במוסך כאשר צריך עזרה.

לדוגמא.

כאשר חיפשתי ג'אנטים חדשים לרכב. (במידה מאושרת וחוקית!)

אמרו לי מה הבעיה תלך לצ'מפיון. חצי דקה מוציאים לך דף שכתוב איזה מידה מותרת לך. ואישור.

לא אמרו לי שצריך לשלם 100 שקל על כלום.!!

בררתי שוב.

אמרו לי. לך למכון טסטים. שיבדקו לך בחוברת שיש להם. לפי סוג הרכב איזה מידת ג'אנטים מותר לך להרכיב על הרכב.

הלכתי. בדקתי. ואכן מותר.

יום לפני הטסט קניתי צמיגים חדשים. הרכבתי את הג'אנטים החדשים והלכתי לעשות טסט.

שילמתי 20 !! שקל על אישור זמני (למשך שנה. כי ברשיון החדש היה את המידה הישנה)

אז למה אני צריך לשלם לצ'מפיון 100 שקל. על הדף הזה?

למה? למה לדרוש סכום כזה? למה לא לעשות שרות ללקוח. שרוצה להנות מהרכב שלו?

במוסך שלי היום אני לא משלם על בדיקת מחשב! על חיבור מחשב שלוקח בין 2 דקות ל 5 דקות במקרה הכי גרוע.

אז למה? לדרוש בין 250 ל 350 שקל על הבדיקה הזה. ? שצריכה להיות חלק בלתי נפרד מהביקר במוסך.

אני ישמח לראות תשובה רצינית.

בשבילי ובשביל כולם כאן בפורום.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

+1 Soundman

יש גם את הסיפור שלי החביב שיש לי מכתב רשמי ממוסך מורשה צ'מפיון שבו כתוב "יש להחליף ממסר מאוררים"

לא הסכמתי לשלם את המחיר המגוחח שהם דרשו, קניתי ממסר תקין מפירוקיה וגיליתי שזו לא הבעיה.

מנהל מחלקת חשמל בלי לחשוב פעמיים או להודות בטעות פשוט הכניס את הרכב שוב לבדיקה והכריז הבעיה בפורק שסתום ולא בממסר.

אז כן, זה היה הפורק אבל אף אחד לא לקח אחריות על טופס רשמי שבו הם רשמו בפירוש שחלק תקין ברכב שלי היה תקול.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל קטע. שיכול לרושש בן אדם. עם יכנס לצ'מפיון. ויצא בסוף עם נקניקיה ביד

היה לי בעיה ברכב. הגיר היה משתגע. נכנס למצב חירום. והיו מלא תקלות במחשב.

בצ'מפיון חיברו את הרכב למחשב. (לקחו יפה יפה את הכסף על החיבור)

הודיעו לי שיש לי בין 5 או 6 חישנים דפוקים!! לפי התקלות שיש במחשב. (לא זוכר בדיוק אבל היתה רשימת תקלות נכבדה.!)

אמרתי בסדר. איך פוסלים אותם. ולא מחליפים חישנים של אלפי שקלים.

את התשובות ענה לי נציג סיוט לקוחות.

* התשובה: מתחילים להחליף. וכאשר הבעיה מסתדרת משלמים על החלקים והעבודה עד לנקודה הזו

שאלה: אמרתי סבבה. אז על מה אני ישלם בסוף.מה יעשו עם יש לי חישנים תקינים? יחליפו לישנים בחזרה?

* התשובה :לא מחזירים ישן. על כל חישן שהחליפו. תשלם. כי אי אפשר להחזיר חלק אחרי שהחליפו אותו.

שאלה: אבל אני לא מאמין שכל כך הרכב חישנים דפוקים ביחד. ובמכה אחת.

* תשובה: זה רכב שמלא באלקטרוניקה רגישה. ואי אפשר לדעת.

שאלה: אז למה אני צריך לשלם על חישנים תקינים. עם החישנים שלי יהיו תקינים?

הרי אתה מדבר על להתחיל להחליף חיישן חיישן. ולראות עם התקלות חוזרות.

* תשובה: זה המדיניות. יש לך רכב שאנשים אחרים הרסו אותו. והתעסקו איתו. ומלא בקומבינות חשמל.

שאלה: איזה קומבינות?

*תשובה: CD אחר לא מקורי. אזעקה. וקודנית.

שאלה: אז מה שאתה אומר. שצ'מפיון לא מוכנה לנסות לעזור ולפתור את התקלה ולחייב רק על התקלה עצמה?

אתה תחייב אותי על כל השעות של העובדים. והחיישנים. וכל חיבור למחשב.

* תשובה. לפי הסכום הסופי. נראה איך נוכל לבוא ולתת לך הנחה.

היה עוד המשך

אבל אני יקצר לך את הסיפור. וישר ילך לתקלה האמיתית.

מי שפתר את זה היה מוסך אוטו בדק (סקודה לא צ'מפיון) בגבעתיים. בתוך פחות מ10 דקות. ובדיקה לבדוק שדיאגנוסטיקה נכונה. סיכמתי איתם שהם מגלים את התקלה. ואני מתקן אותה. (עלה לי בדיקת מחשב )

הפתרון היה להעביר את הניתוק של הקודנית מהמחשב גיר שמכניס את המחשב גיר למצב חירום. ואת כל החישנים משגע!. משם נסעתי למתקין מערכות וקודניות. והעברנו את הניתוק מהמחשב. למקום אחר. ועשינו קוסמטיקה מתחת להגה.

תקלה תוקנה ב 30 דקות. וב150 שקל + טיפ.

אגב כל החיישנים תקינים. אין תקלות מחשב בכלל. ולמען הסר ספק זה לא היה אתמול. זה היה לפני שנה וחצי להערכתי.!

איזה מזל שלא הלכתי לצ'מפיון. הייתי מפסיד את המכנסיים.

היו מחליפים לי את כל החיישנים. ובסוף גם לא מוצאים את התקלה. (וגם אז אני צריך לשלם!)

אתה חושב שצ'מפיון היו מדברים איתי אחרי זה? היו מחליפ כמו גדולים. ומגהצים את הכרטיס בסוף בלי למצמץ.

והתקלה אני בטוח שהיה נשארת.!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לטפל בצ'מפיון אתה יודע... אני לא נכנסתי לשם כבר 6-7 שנים מאז שהיתה איזו פאדיחה באחד ממוסכי הרשת.

זה לא אומר שהמוצרים לא מצויינים, פשוט צריך למצוא את נותן השירות הנכון.

למרות שאכלתי מהם כמה מרורים ,דווקא במקרה של התקנה מקומית שנותנת קודי תקלה לא נכונים אני יכול איכשהו להבין אותם כי מה הם צריכים את הכאב ראש הזה של להתעסק בבעיות חשמל שנגרמו ע"י אזעקה צד ג' ברכב בן 10 (הימרתי נכון?).

בקשר לאישור צמיגים, אתה מדבר על סכומים זניחים, בשביל 100 שקל לא הייתי טורח אפילו לרשום הודעה בפורום,

בכל מקרה לידיעתך, במכוני הרישוי יש אוטודאטא שבו קיימות כל המידות המותרות לגולף, כשאני אישרתי מידה לא הייתי צריך בכלל את צ'מפיון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה סיפורים נכבדים עם מוסכים מורשים של צ'מפיון, יצאתי משם פשוט מזועזע.

והאמת? הGTI מאוד קורצת לי, מאוד הייתי נהנה מכזה רכב וישנה אפשרות מאוד ריאלית שאפילו הייתי רוכש כזה רכב, אלמלא הייבואן הנ"ל.

אפילו החלפת כויל הצתה שזה עניין של PLUG N PLAY של בדיוק 10 שניות לוקח אצלהם מעל שעתיים, וגם בזה הם מצליחים לפקשש.

מי שמוכן לשלם את הסכומים שהם דורשים, ולהכנס להרפתקאה של ה"שירות" שלהם, שיבושם לו.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא נתקלת עדיין במוסכים מורשים של יבואנים באמת גרועים.

כנס עם אופל אומגה חדישה (עדיף V6) למוסך UMI בגרירה, לא מתניעה ואני מבטיח לך שברוב המקרים לא יצליחו להתגבר בכלל על הבעיה ולאחר שבוע שהאוטו תקוע שם ימליצו לך לגרור את הרכב למוסך במרכזי, שם הוא יהיה תקוע עוד שבוע ויתוקן רק אחרי שהחליפו חצי מהמכלולים ברכב ובפוקס בסוף עלו על החלק התקול, לא לפני שיגישו לך חשבון על 15-20K ש"ח. :x

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היו לי חוויות מאוד טובות עם מוסך מורשה UMI בהרצליה במהלך משהו כמו 10 שנים שהחזקנו אופל קורסה, שאמנם לא נזקקה להרבה זמן מוסך, אבל כשהיינו צריכים שם, הם היו שם בשבילנו במחירים סבירים מאוד ובזמן תגובה נאה לכל הדעות.

אל תמהר להחליט שאני לא יודע מה זה מוסכים גרועים, בכל זאת היה לי גם צרפתייה באמתחתי :lol:

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד הראוי לקורסה, לא מדובר במכונה מורכבת מכנית/ אלקטרונית כמו מכוניות פאר (נו, סוג של...) מודרניות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל יקירי (אח של ליביו נכון?) ,

אני יכול להגיד לך שמאז שאני עובד בצ'מפיון נוכחתי לגלות כי יש כאן מכונה שעובדת-גם על הדברים הרעים =תקלות וכד'.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ופלא שכל ה-VAG הספורטביות נטשו מזמן את המוסכים של צ'מפיון?

למזלנו, היום יש אלטרנטיבות הרבה יותר טובות לVAG, גבי, איציק ומוסך רון

מבינים הרבה יותר ואמינים יותר מצ'מפיון.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי אני מאוד שמח שיש פתרון לתקלות ובלה בלה בלה, אבל אני לא צריך מלכתחילה להגיע למצב הזה.

והעובדה היא שהגעתי למצבים הללו יותר מפעם אחת.

אין מה לעשות, בסופו של יום אני מוחק מאחורי את השם הרע שיש לצ'מפיון ומסתמך רק על חוויות שלי ושל חברים קרובים בעלי רכבים דומים, וההרגשה היא פשוט של חוסר מקצועיות מוחלט.

החל ממוסך שמרים רכב על ליפט ומקפיץ את החצאיות אחרי שעשרות פעמים דרשו ממנו ליפט לרכב נמוך, עד כך שהרכב מטופל מאחורי המוסך כך שלא תוכל לראות מה מתרחש, ועד לזה שהוא יוצא עם מדבקות פרסומת מטומטמות במקום המסגרת ניקל ללוחית רישוי.

אה ואיך זה לא יהיה סיפור שלם אם גם בסופו של כל התעללות הזו גם דופקים את המכסים בחצאית בצורה שהם הלכו לחלוטין, וגם התקלה חוזרת אחרי 50 מטר מהמוסך כי אף אחד לא טרח לעשות נסיעת מבחן לבדוק שהכויל יושב במקום:x

ובדרך איבדו לי קליפס שסוגר את המכסה שסתומים..

העובדה היא שאולי ה106 הוא רכב פשוט, או הקורסה הקודמת גם כן רכב פשוט, אבל עובדתית כשנכנסתי למוסך לא הרגשתי כאילו אני בשכונת התקווה ושמים עליי פס.

זאת הסיבה שאותי בתור לקוח הם איבדו, ולפני שקניתי לאון, עוד חשבתי לחכות לאיביזה קופרה החדשה, והשם בזמנו (שהיה הדבר היחיד שהכרתי) היה אחד המרכיבים שמנעו ממני ללכת ולרכוש רכב חדש "באחריות".

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי ,בחייאת, השירות אצל רוב היבואנים בארץ הוא מזעזע, אז תפסול על זה את כל הרכבים?

היבואן היחיד בארץ שאני יכול לציין לטובה את השירות שלו הוא יבואן טויוטה יוניון מוטורס. כל השאר מאכזבים וזה בלשון המעטה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אל תגזים. דווקא השירות של הרוב טוב. אני יכול להגיד לך לגבי דלק וכלמוביל שיש להם שירות מצויין.

(ואני מדבר על יונדאי, לא מרצדס).

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם UMI בירושלים (רכב של חברה שעבדתי) היה יחס מצויין. וטיפולים זרזים. ותמיד התקלות נפתרו מהר.

לאבא שלי יש. ולי היה רנו. וטיפלנו במורשה בכניסה לירושלים שרות מצויין!! יחס אישי.

מוסך נירגד בירושלים יחס לא רע בכלל. טיפול טוב. (לצערי יש השפעות של צ'מפיון על המערכת. ומרגישים את זה.)

**מוסך רון. לא צריך להוסיף מילים.

חברה שלי חפשה רכב חדש מהנלונים. רצתה גולף. לא אני ולא אבא + אחים + חברים. לא הסכמנו בגלל המוסכים.

אגב בעקבות הרכב החדש שלה. עוד 2 אנשים קנו את אותו סוג הרכב. כי הם סומכים על הבחירה של המשפחה.

כאשר אבא שלי קנה רנו מגאן בפעם השניה. חצי שעה אחרי זה אחותו קנתה רנו בפעם הראשונה בעקבות ההמלצה שלו.

כאשר הוא הקנה בפעם השלישית! אחותו לא הרבה אחריו החליפה לרנו חדשה. עוד זוג חברים קנה רנו.

וזה בגלל היחס במוסך שהם מטפלים. וכמובן בגלל שהרכב נוח. ועונה לצרכים שלהם.

אבל עם המוסך היה על הפנים כמו צ'מפיון. אבא שלי היה זורק את הרכב בתקלה הראשונה. ולא מתקרב לשם יותר.

אני קניתי בורה. ומזל שהיא דומה לאוקטביה שתי טיפות מים. אז אני מטפל במורשה סקודה.

אחרת הייתי מזמן מוכר את הרכב. כי לצ'מפיון אני ימות ולא יתקרב לשם.

ואני לא יקנה שום רכב. שכאשר אני יצתרך להכנס למוסך אני יחשוב פעמיים לפני זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Soundman ,

אני מסכים עם כל מילה לצערי.

ואייל זה לא נכון שהיבואן והשירות שלו לא משחקים תפקיד ברכישת רכב חדש, לא רק זה שהוא משחק תפקיד הוא אפילו משחק תפקיד די משמעותי בעניין.

כשאני קונה רכב חדש, אני לא מצפה שהחברה תהיה לצידי במהלך המכירה בלבד, תתנהג במקצעויות באולם המכירות וכו', אני מחפש חברה שתוכל ללוות אותי במהלך כל אורך החיים של הרכב שאני קונה, ואם הם לא מסוגלים לעשות את זה, אז זה מאוד פוגע ברכישה עצמה.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...