Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמועה שהגיעה לאוזניי ממקור מוסמך - תוך 3 חודשים מחירי הדלק יעברו את קו העשרה שקלים.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיבה היחידה שאני רואה לקפיצה כזו בקרוב היא תקיפת המתקנים הגרעיניים באיראן. בתגובה מחיר הנפט יעלה מאוד.

אולי לא הבנת נכון את המקור שלך ? אתה בטוח שהוא דיבר על מס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דווקא המחיר אמור לרדת בתחילת החודש לאחר שמחיר חבית נפט ירד בכל העולם - בתקווה שזה ישאר ככה עד סוף החודש.

קשה לי להאמין שבממשלה עד כדי כך מטומטמים, אני לא חושב שיתנו לזה לקרות, כזאת העלת מיסים אגרסיבית. התקשורת תוכל אותם חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, פתחתי קבוצה בפייסבוק.

קוראים לה "נמאס מהמס". (ניתן להכנס כאן).

כיוון שמעולם לא היה לי פייסבוק (הפייסבוק שלי ושל החבר'ה זה שולחן עם כסאות, שתיה ופיצוחים), יכול להיות שהעימוד והעריכה לא הכי טובים. אבל הרעיון מובן.

הדרישה להצטרפות לקבוצה: נכונות לקחת חצי יום חופש, ולצאת להפגנה כשזו תיערך (בקרוב). כשנהגי המשאיות מודיעים שיחסמו את כביש 1 - הדבר ישר מקבל הד תקשורתי, ונעשים מאמצים לספק את רצונם כדי לבטל את ההפגנה. עכשיו תארו לכם מצב בו כל אזרחי המדינה חוסמים את כביש 1.

מי שלא מוכן להקדיש מעט מזמנו - מגיע לו שיידרכו עליו.

כל שינוי התחיל בקטן.

הפיצו לכל מי שאתם מכירים!

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת. הסיכוי היחידי שאני רואה בזמן הקרוב שהדלק יעלה את רף העשרה שקלים זה כאמור תקיפה באיראן, וגם זה לא בטוח :roll:

מישהו יתן לזה יד ? העלאת מיסים כזו תפגע במצבו החברתי המעורער ממילא של ביבי אנושות, ואני לא מאמין שמישהו מאיתנו יקבל את זה בשקט כמו שקיבלנו את ה7 ש"ח בנזין שהיה לפני מספר חודשים. אני לפחות לא מוכן לחזור לשלם מדי יומיים 1200 ש"ח כדי לתדלק את המשאית לעוד יומיים, משום שאני לא מתכוון להוביל סחורה על אוטובוס של אגד :shock:

כל יומיים 1200 ש"ח X 15 יום בערך = 18,000 ש"ח. בהנחה שאני לא עובד כל החודש נגיד 15,000 ש"ח. אני אישית מכניס 8000 ש"ח, ואשתי עוד 3000 ש"ח. עם איזה כסף אני ישלם את זה ? ברור שאין. נהגי משאיות ניסו לחסום את המדינה כשקו הסולר הגיע למעל 7 ש"ח, במקרה של עלייה מעל 10 ש"ח אף אחד לא יכנע ללימונדות וכאפות של שוטרים מעורערים בנפשם.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חמש שנים, כשהייתי בצבא ותדלקתי את הקגנו בסולר, על הצג הופיע 3.8 לליטר. (מחיר לפני הנחה למיטב זכרוני).

היום מחיר סולר לפני הנחה הוא 10.45 שקלים. (באמת! תבדקו אותי. לפחות כך זה היה בתחנת פז מסמיה לפני שבוע).

אם היית לפני 4 שנים אומר למישהו שמחירי הדלק יעלו ביותר מ-50% תוך 4 שנים, הוא לא היה מתייחס אליך.

הלוואי ונתבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aaa123 - כן, זה נכון. אבל פה מדובר על עלייה הדרגתית, שנמשכת 4 שנים, ואתה מדבר על עלייה מיידית של מעל 4 ש"ח. זה מוגזם, זה מסוכן ואני לא חושב שזה מוגזם להגיד שהממשלה בסכנה במקרה כזה. הדלק הוא מרכז הכלכלה הישראלית וכלכלת הבית, ופגיעה גדולה כל כך לא תהיה טובה לממשלה.

אני כיום מתדלק על 5.18 ש"ח לליטר סולר, אז כדאי שתחפש תחנות זולות יותר, זה מוגזם.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך, רק לפני חודש אחד התירוצים של נערי האוצר להעלאת המס של 30 אג' היה ש"גם ככה בתקופה האחרונה המחירים ירדו".

כל מה שיירד בנפט - ייכנס לכיס המדינה. לא לכיס שלך.

אין סיכוי שמישהו בממשלה ייתן לליטר בנזין לעלות ארבעה שקלים. תראה מה קרה עם הסולר. לפני עשר שנים ליטר סולר עלה שקל בודד!

חייבים להתארגן. אני לא מבין למה אנשים לא מסוגלים לקחת חצי יום חופש, ולהראות לממשלה שנמאס לנו להרטב (מהשתן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, פתחתי קבוצה בפייסבוק.

קוראים לה "נמאס מהמס". (ניתן להכנס כאן).

גם אני לא מומחה גדול לפייסבוק, אבל מה שקישרת אליו כאן זה משתמש בשם "נמאס מהמס" ולא קבוצה.

אולי זאת הסיבה שאתה חושב ש:

אנשים לא מסוגלים לקחת חצי יום חופש, ולהראות לממשלה שנמאס לנו להרטב (מהשתן).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך, רק לפני חודש אחד התירוצים של נערי האוצר להעלאת המס של 30 אג' היה ש"גם ככה בתקופה האחרונה המחירים ירדו".

כל מה שיירד בנפט - ייכנס לכיס המדינה. לא לכיס שלך.

אין סיכוי שמישהו בממשלה ייתן לליטר בנזין לעלות ארבעה שקלים. תראה מה קרה עם הסולר. לפני עשר שנים ליטר סולר עלה שקל בודד!

חייבים להתארגן. אני לא מבין למה אנשים לא מסוגלים לקחת חצי יום חופש, ולהראות לממשלה שנמאס לנו להרטב (מהשתן).

קצת פרופורציות, בנוגע לסולר אתה מספר רק חצי סיפור, אתה שוכח שהאגרה על הסולר ירדה במקביל להעלאת הבלו.

העלאת מחירי הדלק יגרמו לסיחרור אינפלציוני באמצע מיתון, דבר שיהיה הרסני לישראל, הטיפש אשר יעשה את הצעד הזה יהיה אחראי להפיכת מדינת ישראל למדינה נזקקת עם משבר כלכלי עצום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כולנו נהיה חברים של "נמאס מהמס"

הסיבה שאנשים לא יוצאים לרחובות זה לא כי לא רוצים או לא יכולים אלה כי אין אירגון שיניעה את כל העסק.

לדעתי צריך לארגן את העסק יש בפורום כ50,000 חברים גם אם 2000 מאיתנו יצאו לרחובות ויעשו מה שהדוסים עושים בירושלים זה יעשה גלים כי בניגוד לדוסים (ששהרבה מהעם שעובדים קשה וקורסים מהנטל של המס שונאים אותם ואת מעשיהם ואם יש גהנום הם (הדוסים) בטוח יגיעו לשם) רוב העם יהיה איתנו ועוד אנשים יצתרפו עד שנשיג את המטרה הפלת הממשל שילוח של כל הפולטיקאים הביתה והקמת כנסת נקיה,שתהיה מורכבת מאנשים שאכפת להם (כלומר אנחנו).

כמו שעושים מפגשי רכב צריך לארגן מפגש כזה של חובבי רכב בצמתים בבירה , מי שבעד שירשום נקבע יום ונתחיל לפעול.

כל מפולת שלגים מתחילה מפתית שלג בודד . אז יאללה.

ואם צריך אז אולי לפתוח שרשור חדש ודביק שבו כל מי שמוכן לתרום מזמנו ירשום את עצמו.

אם באירן זה כמעט קרה אז אולי אצלנו זה יכול לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמחיר של 10 שקל לליטר לא נראה לי כזה מופרך.

היום כשאני מתדלק את הרכב יוצא לי 7.70 ש"ח לליטר 99 אוקטן,וזאת לאחר 60 אגורות +- הנחה.כלומר כבר היום המחיר לא מאד רחוק מעשרה שקלים ל-99/8.

השבוע גם היה רשום בעיתון שיש תוכנית להטיל מ"ס נוסף על הדלק מעבר למה שהיה באחרונה.

המחיר נכון להיום נורא מוגזם ואני מפחד לדעת מה יהיה בעתיד.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זמן שאני יכול - אני משתמש בתח"צ כדי להגיע ממקום למקום ומשאיר את המכוניות חונות בבית. אבל - תח"צ גרועה + לא עובדת בסופי שבוע, לא מאפשרת לי להסתמך לגמרי עליה.

אפילו מחשבות על לבנות רכב חשמלי בעצמי הם חלומות באספמיה כי הרכב לא יעבור טסט (פשוט כי לא יהיה מנוע ולא יהיה ניתן לבדוק את פליטת המזהמים ממנו).

גם ככה קורעים אותנו במיסים - אבל כמו שנכתב כאן כבר - אנחנו נמשיך להתלונן ולא לעשות כלום.

קברניטי האוצר רק מעלים מיסים (בכל התחומים) ולא מבינים שהם רק גורמים לציבור לצמצם את הוצאותיו ולנסות ולהימנע מתשלום מס (שזו כמובן עבירה).

צריך רק להציץ לרפורמת המס שנעשתה באירלנד מלפני שנים ספורות שבהם הורידו את המס למינימום ואז, הפה וופלה, פתאום קופת האוצר נתמלאה וגל המהגרים מאירלנד החוצה התהפך. מס נמוך מניע את הכלכלה ומביא לאחוזים גבוהים יותר של משלמי מס.

כמה מכם היו מעדיפים לשלם במזומן רק בכדי להימנע מתשלום המע"מ?

ועכשיו תחשבו על על מע"מ של 6%. האם גם עכשיו הייתם מעדיפים להסתכן בעבירה על החוק ולהימנע מתשלום המס?

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...