Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני יכול להזמין גרר? אדם חונה בחנייה שלי.

נהג_צעיר
שימו לב! השרשור הזה בן 5414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יתערבו. אבל לא אתה.

מדינת חוק אנחנו ויש רשות מבצעת אחת שאוכפת אותו- המשרד לביטחון פנים ונציגיו לובשי הכחולים.

הופה....

הרבה זמן כבר לא צחקתי ככה :-D:-D:-D.

חוק?

רשות מבצעת?

אוכפת?

אנחנו מדברים על סקנדינביה או ישראל?

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גר בחיפה בשכונה שיש על זה וויכוח רב של החניות הפרטיות, קרה לנו מקרה דומה עד שהשכן התייאש לבקש בנימוס ולקח פשוט פטיש וניפץ את הרכב של השכן (DL ישנה). אני מקווה שהבנת את הרמז .:twisted::wink:

שוב קודם תנסה בנימוס עדיף לפתור דברים לא באלימות.

אם השכן הפולש הוא מסוג השכן באדום, לא בטוח שהתפיסה שהוצעה על ידי אמיר היא הדרך הנכונה.

יש לשבת עם השכן , להבהיר לו כי השטח שלך , להראות לו מסמכים על כך אפילו, ואז לראות את תגובתו.

אם לא ישתכנע , הייתי מערב את המשטרה בכך, לאחר צילום הרכב הפולש במקום החניה שלי, ולא קובע לבד עובדות בשטח.גם אם יקח קצת יותר זמן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לאלו שהציעו לך לגשת ולפתור שוב את הבעייה בדיבורים, זכור שבמקרה הזה אלימות גוררת אלימות.. אתה תשבור לו - הוא ישבור לך. אתה מוזמן לעשות חיפוש בפורום לא חסרים מקרים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש שוב בנימוס אך באסרטיביות, במידה והבקשה לא עוזרת מצא חבר עם ג'יפ חזק, קשור שרשרת עבה מאוד בין 2 הרכבים וגרור לו את הרכב למקום אחר קרוב בצירוף מכתב שאומר שבפעם הבאה אתה פשוט תיגרור לו את הרכב לתוך הסלון שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף - אם הוא חמום מוח - אתה תשבור לו חלונות הוא ישבור לך עצמות. אני אומר - בוא אליו בנועם - הוא יבוא בנועם. אם הוא לא יבוא בנועם זה כבר סיפור אחר, ופה הרשויות צריכות להתערב.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל תגובות כאלו הפכנו להיות מדינת כאפות מבני דודנו וגם מהממשלה!

עם הפולש הוא חמום מוח אז לנסות שוב ושוב לדבר ברגוע?! פעמיים בנימוס זה מעל ומעבר לטעמי, החל מהפעם השלישית זה כבר רמז עבה לגביך שהוא שם עליך ז*ן ולא משנה כמה פעמים תבקש.

לי בעבר היה בחור על אופנוע שבא באופן קבוע לרחוב לבקר את שכנה שלי ומחנה את האופנוע בחנייה הפרטית שלי.

ביקשתי פעמיים בנימוס ולא עזר.

בפעם השלישית פשוט לקחתי את האופנוע שלו לתוך החצר שלי והעמדתי אותו בצורה שהבעלים יוכל לראות אותו וקשרתי אותו עם שרשרת שלי+ סטף אנגלי חביב שמנמנם צמוד לאופנוע.

כשהטמבל שעד עכשיו שם עלי ועל רכושי ז*ן בא לדרוש את האופנוע שלו חזרה הובהר לו בצורה חד משמעית שלשחרר את האופנוע יעלה לו לא מעט זוזים כפיצוי וקנס.

מיותר לציין שהבחור עשה אחר כך חושבים בבית והבין שמבחינה כלכלית עדיף לו לבוא ברגל ולא לשלם משכורת של חודש על חניית לילה :wink:

אסור לפחד מאף אחד! בדיוק בגלל זה יורים עלינו טילים! בכח מגיבים בעוד יותר כח ואין לצערי שום ברירה אחרת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאמר בכוח צריך היה לחיות לפני כמה עשרות אלפי שנים.

להזכירך , הבחור שביקש ביפו שיסעו לאט ליד מכוניתו, אלה היו מילותיו האחרונות.

אז שמור את השטויות שלך לעצמך.

כי בכוח יש תמיד אחד שיש לו יותר כוח משלך.

בשביל זה אנחנו כבר לא חיים בג'ונגל אף על פי שלפעמים זה נראה כמו ג'ונגל.

ומי שכינויו דג צריך לזכור שיש בים גם כרישים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר ולא שמעתי על הבחור ביפו.

מה שכן אתה צודק ולא חסרים מקרים כאלו אבל זה לא אומר שצריך לחיות בפחד, ההיפך הוא הנכון.

שים לב שלרגע לא המלצתי על אלימות פיזית או מילולית כל שהיא, רק על מעשה מספיק אגרסיבי כדי שהצד השני יפנים טוב טוב את ההשלכות למעשיו.

בכל מקרה אתה צודק ושכחתי להוסיף שמאוד מומלץ שיהיו לידך כמה חברים במהלך הביצוע "והפגישה" כשהצד השני מגלה את מר גורלו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי לך כרגע אין רכב נכון?

אז אולי השכן רואה שאתה לא משתמש בחניה שלך.

גש אליו והסבר לו כי בקרוב מאוד אתה רוכש רכב ואז "תאלץ" להשתשמש בקיעות בחניה שלך.

לדעתי הכל יסתדר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל תגובות כאלו הפכנו להיות מדינת כאפות מבני דודנו וגם מהממשלה!

עם הפולש הוא חמום מוח אז לנסות שוב ושוב לדבר ברגוע?! פעמיים בנימוס זה מעל ומעבר לטעמי, החל מהפעם השלישית זה כבר רמז עבה לגביך שהוא שם עליך ז*ן ולא משנה כמה פעמים תבקש.

לי בעבר היה בחור על אופנוע שבא באופן קבוע לרחוב לבקר את שכנה שלי ומחנה את האופנוע בחנייה הפרטית שלי.

ביקשתי פעמיים בנימוס ולא עזר.

בפעם השלישית פשוט לקחתי את האופנוע שלו לתוך החצר שלי והעמדתי אותו בצורה שהבעלים יוכל לראות אותו וקשרתי אותו עם שרשרת שלי+ סטף אנגלי חביב שמנמנם צמוד לאופנוע.

כשהטמבל שעד עכשיו שם עלי ועל רכושי ז*ן בא לדרוש את האופנוע שלו חזרה הובהר לו בצורה חד משמעית שלשחרר את האופנוע יעלה לו לא מעט זוזים כפיצוי וקנס.

מיותר לציין שהבחור עשה אחר כך חושבים בבית והבין שמבחינה כלכלית עדיף לו לבוא ברגל ולא לשלם משכורת של חודש על חניית לילה :wink:

אסור לפחד מאף אחד! בדיוק בגלל זה יורים עלינו טילים! בכח מגיבים בעוד יותר כח ואין לצערי שום ברירה אחרת!

אני לא אומר שמתי שהוא זורק ז** בלי חשבון צריך לבוא רק בנועם. אני אומר שלנסות פעמיים שלוש בנועם. לא עזר? להתחיל בקטן - לחסום ולא לאפשר יציאה לX זמן, ואז הוא יבין.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתחיל בקטן זה רק יחמם את הרוחות הנושבות ויחמירו את המצב, אם כבר עושים מעשה אז רק מכה חזקה וישירה תעמיד את העבריין במקומו.

כדוגמא "קטנה" קח את מקרה יפן וארה"ב במקרה יורושימה.

מכות קטנות מצד ארה"ב רק הסלימו את הלחימה עד שבאה "המתנה הגדולה" מצד ארה"ב :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החוכמולוגים

http://www.haaretz.com/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=357126&contrassID=1

קריאה מהנה

אם זה יחסוך מעשה אלימות אחד ובאתי על שכרי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי,דיברתי אם ועד הבית שהוא יפנה אליו,בכל זאת אני לא רוצה יחסים גרועים אם השכנים.

אמרתי לועד בית שיתן לו עד יום ראשון,בכל זאת לא פשוט למצוא חנייה חדשה באזור.

יום ראשון בצהריים אני רואה את הרכב שלו שם,אני מתקשר 100,בתקווה שישימו לב לפנייה שלי.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שזה תפקידו של הוועד (שנבחר להזכירך כדי לדאוג לתחזוקת הבניין) ?

יתכן שהם ידברו איתו ויתכן שלא, אבל זה לא נראה רציני והוא גם עלול ל"העלב" מעצם העובדה שהוועד התערב.

פעל לפי עצתם של אלה שהמליצו לך לפנות אליו בנועם ועם ניירת מתאימה, אל תאיים ואל תתגרה בו, פשוט תראה לו שהחנייה שלך וציין בפני שמעכשיו אתה צריך את החנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...