Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני יכול להזמין גרר? אדם חונה בחנייה שלי.

נהג_צעיר
שימו לב! השרשור הזה בן 5414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בעד להמשיך עוד קצת בנועם. אם זה לא יעזור תמשיך הלאה, דברים שהציעו לך.

יש לי חבר שעבר לא מזמן דירה ויש לו חניה בטאבו. שכן חנה להם בחניה בגלל שלדיירת הקודמת לא היה רכב והיא הרשתה לו לחנות בחניה שלה (לו אין חניה בטאבו). כאשר הם עברו הם ניגשו בבקשה להפסיק לחנות את הרכב שם בגלל שלהם יש רכב והם כן צריכים את החניה. השכן מצדו החל להתעצבן ואמר שהוא ימשיך להחנות בגלל שהוא חנה בחניה הזו ב-10 השנים האחרונות והוא לא ישנה את הרגלו.

כאשר הוא חנה שם פעם נוספת הם יתקשרו למשטרה והיא אפילו טרחה והגיעה (!) אבל השוטרים אמרו שהם לא יכלוים לעשות כלום כי הוא "ותיק" או "מוכר" (משהו כזה) והם לא מוכנים להתעסק איתו :evil:. מה זה אומר? שלפני כמה שנים הוא עלה על בניין העירייה ואיים להתאבד- לקפוץ מהגג- אם לא יקבל כמה הטבות בכמה דברים (לא זוכר מה בדיוק).

מה עושים במצב כזה? הם החליטו לא לוותר. הבת שלהם ריסקה רכב ובינתיים חבר נתן לה סוזוקי קטנה, ישנה וחבוטה. הם חנו את הרכב כך שהשכן הזה לא יוכל להכניס את הרכב שלו (טנדר גדול) וכך שהם כן יצליחו (שברולט- דייהו- אבאו).

הוא הבין את הרמז העבה ויותר לא חונה שם.

אישית אני לא מבין למה בכלל נתנו לו את הדברים הללו. לדעתי היו צריכים לתת לו לקפוץ או לא לתת לו לקפוץ אבל להכניס אותו לאישפוז ארוך מאוד (ואם יעשה מעשה דומה להחזיר אותו לשם לכל החיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עמוד עם מנעול בכניסה לחניה יפתור את הבעיה . קנה רכב גמור ב500 ש"ח ותחנה אותו קבוע ,וכשתיקנה לך רכב לינסוע תימכור את הרכב השני לפרוק ב 500 ש"ח .פזר בלילה בחניה מסמרי נינג'ות (כמו שזורקים על הכביש בשטחים) וכשיחנה השכן יתפנצ'רו לו ארבעת הגלגלים.

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומטען כמו לאלפרון מתחת לרכב

כמה אלימות במדינה אחת. מדהים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריך לנסות עוד פעם אחת בנועם ואז ללכת על צעדים דרסטיים.

זה לא עניינו של השכן אם יש או אין רכב. אם יש לך חניה שרשומה בטאבו, זכותך שהיא תישאר ריקה גם אם אין רכב.

אתה לא צריך לתרץ.

מזכיר לי ויכוח עם שכן שהחליט שהחניה הפרטית שלי שרשומה בטאבו יותר ארוכה מהרכב שלי ולכן הוא יכול לחרוג עם עגלת נגרר של אופנוע ים לתוך השטח שלי (בלי לבקש רשות כמובן), מה שמונע ממני לחנות עם הבגאז' צמוד לקיר כמו שאני תמיד חונה, וכמובן מסכן אותי בכל פעם שאני לוקח רוורס (כי החלק הקדמי של הנגרר נמוך ואני עלול להתנגש בו בלי לראות)

אחרי כמה פעמים שהוא לא הגיב לבקשות שלי, פשוט שחררתי את הבלמים של הנגרר ודחפתי אותו לתוך החניה של השכן (מה שגרם לו לעשות לי אמבוש ולתקוף אותי (על גבול הפיזי) בשעה 2 בלילה, אבל זה סיפור אחר)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החוכמולוגים

http://www.haaretz.com/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=357126&contrassID=1

קריאה מהנה

אם זה יחסוך מעשה אלימות אחד ובאתי על שכרי

מה שלא הולך במוח הולך בכוח , ומה שלא הולך בכוח הולך בעוד יותר כוח .

קרא ותהנה חוכמולוג.

השורה הראשונה בחתימה שלך נכונה ,רק חבל שהחיים יסתיימו מוקדם מהמתוכנן

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל סיפורים מרתקים מאוד:)

אז כמה עידכונים,בסוף השכן הצעיר מוכן להוזיז את רכבו.

החנייה שלי נמצאת במקום כמאט הכי רחוק מהיציאה,אבל קשה לחנות שם בתור נהג חדש.

הוועד בית הנחמד הציע לי עזרה ממנו ברגע שאני ירכוש אם טיפים לחנות שם דיי מסובך.

שאלה שניה ושלישית אחר כך.

,אני לא רוצה לפתוח עוד נושא סתם.

יש אפשרות לשים מצלמה בקרבת האוטו?לאוטו שאני רוכש יש אזעקת ביפר אבל אני מעדיף שתהיה גם מצלמה באזור.

למישהוא יש מושג מה העלות של זה?

יש אפשרות לשים גגון באזור החניה שלי?

הנה דוגמא לא טובה למה שאני מתכון,כמובן יותר קטן ושאפשר להתקינו על הקרקע שיתאים למכונית שלי מפני השמש.

לקחתי את התמונה מגוגל,יש לי דוגמא יותר טובה,אני יצלם מחר.

1_large.jpg

כמובן משו הרבה יותר פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל טוב שזה נגמר איך שזה נגמר.

לגבי המצלמה, היו שירשורים שכבר דובר על הנושא. ביצוע חיפוש פשוט יענה על השאלה.

הנה חיפשתי עבורך וזה הראשון שעלה:http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=259621&highlight=%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA+%D7%90%D7%91%D7%98%D7%97%D7%94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא ותהנה חוכמולוג.

השורה הראשונה בחתימה שלך נכונה ,רק חבל שהחיים יסתיימו מוקדם מהמתוכנן

נתתי קודם פיתרונות הולמים אבל במידה והשכן שלי לא היה מבין היתי גורם לו להבין . כתבה יפה מאוד (דחף אותה , דקר אותו )

באמת חיים במדינה של גן חיות ,ברכב יש לי מנעול הגהה והוא לא עולה על ההגה אבל אני יותר שקט שהוא על הספסל האחורי (בדיוק בגלל קופים נחמדים כאלה) עד היום לא יצא לי להישתמש בו , ומסיבות כאלה ואחרות יש לי גם נשק אישי להגנה עצמית. (תמיד במכות שני הצדדים מקבלים מכות השאלה מי מקבל יותר) אם מישהו מוכן לקבל סתירה ולתת את הלחי השניה בבקשה. השכן חונה בשטח פרטי של הבחור , טוב מחר הוא גם יתנחל לו בבית וזה בסדר שהוא פונה אליו והוא לא מיתיחס ? יפה אהבתי. :evil: ניסוי. בטבע יש שרשרת מזון והקוף הגדול יתקוף את הקוף הקטן והחלש יותר, במידה והקוף הקטן יגבר על הקוף הגדול הוא זה שיהיה מנהיג החבורה השולט בעינינים. אני לא אומר לחפש צרות אבל יש מצבים שאנשים לא מבינים אחרת. על חניה ברחוב היתי מחפש חניה אחרת ,אבל בחניה הפרטית שלי , אין מצב שהיתי יושב בשקט.

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חיים במדינה של גן חיות ,ברכב יש לי מנעול הגהה והוא לא עולה על ההגה אבל אני יותר שקט שהוא על הספסל האחורי (בדיוק בגלל קופים נחמדים כאלה) עד היום לא יצא לי להישתמש בו , ומסיבות כאלה ואחרות יש לי גם נשק אישי להגנה עצמית. (תמיד במכות שני הצדדים מקבלים מכות השאלה מי מקבל יותר) אם מישהו מוכן לקבל סתירה ולתת את הלחי השניה בבקשה.

על זה כבר נאמר ש: "הפוסל - במומו הוא פוסל...".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שלא קראת את הכתבה מהתחלה ועד הסוף ,כי אז היית לומד שאולי החניה תהיה של היורשים שלך ולא שלך.

העיקר הסיפור על הקופים היה מאלף ביותר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...