Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם לי גנבו את המערכת.

AviranB
שימו לב! השרשור הזה בן 5475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר פעם שניה שפורצים לי לרכב ודופקים את המערכת. בפעם הראשונה שברו ופירקו לי את כל הרכב אבל לפחות גנבו רק את הרדיו אבל הפעם גנבו גם את הרדיו החדש גם מגבר וגם סאב. רק סיימתי את התשלום האחרון על הרדיו לפני שלושה חודשים ואני כולי חייל תפרן.

ברצוני לנצל את הבמה הזאת ולאחל לגנבים שהמערכת מותקנת ברכב שלהם תאונה לא קלה ואם הם כבר הספיקו למכור אותה אז בעזרת השם שהכסף הזה לא יספיק להם אפילו לתרופות. תשמרו על הרכב ועל המערכת שלכם למרות שזה לא פשוט.

המשך שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי ביטוח למערכת של הרכב.

המחיר לביטוח של מערכת לרכב הוא לא זול בכלל, ועומד על 14% מהשווי של המערכת.

בכל מקרה תמיד מומלץ לפרק פאנל ולהצניע את הרכיבים המותקנים. והמהדרין גם מוסיפים להנמיך את הסאונד בכניסה לשכונה.

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה באמצע היום בב"ש בחניה הקטנה מול טומשין למי שמכיר מול התחנה המרכזית. את הגניבות הכי גדולות עושים לאור יום ואף אחד לא חושד בכלל. דווקא באותה נסיעה אחי אומר שהוא לא הדליק בכלל את הרדיו כנראה שמישהו הכיר את הרכב וחיכה להזדמנות. כואב הלב אבל ממשיכים הלאה הדרך היחידה למנוע את זה הייתה אולי עם אזעקה דו כיוונית אבל גם אני אשם בזה שלא מיגנתי קצת יותר את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב הלב לשמוע :cry:

אני מקווה שאתה שומר על כללי צניעות עם המערכת - אבל אולי כדאי שתמתין קצת עם ההבאה.

בכל מקרה מציע לך כרגע להסתפק ברכיבים זולים ורצוי מיד שניה עד שתעבור את השלב הזה שאתה נמצא במקומות שהמקרים האלה שכיחים בהם.

איתמר - אולי באמת יש משהו בדבריך...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...