Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפסתי ילד מפרק לי פקק ונטיל מהאוטו, או: כך מלמדים לתת כבוד לרכוש הזולת

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לחנך אותו יהיה יעיל.

ילד מוכה רק ייצא יותר ממורמר וכועס על החיים במידה וההורים שלו מכים אותו.

יש הורים שמרביצים מאהבה ויש הורים שמרביצים.

לא חסרים ילדים ממשפחות טובות שעושים שטויות, צריך לראות את הילד וכבר אפשר לדעת ברוב המקרים איך הוא מחונך.

ילדים שמסתובבים ברחוב וגורמים נזק לרכבים הם ילדים שסביר להניח ממשפחות דלות אמצעים שההורים שלהם לא מוצאים זמן לחנך ו/או לעקוב אחרי הילדים שלהם כראוי, אז אם הם ירביצו לילדים שלהם זה לא יתן כלום ואף יגרום לנזק לחינוך של הילד.

מאידך, כמו שנראה בשירשור אחר בפורום, יש הורים שמודעים טוב מאוד למעשים של הילדים שלהם.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=234743

מול אנשים כאלה אין הרבה מה לעשות, מנסיון.

תסביר, תראה, תצעק, כלום לא יעזור.

במקרה אחר אפילו ראיתי אבא של ילד שכל פעם מפעיל אצלי את האזעקה בבעיטה, צועק על הילד ואומר לו נו,נו,נו וחמש דקות אחרי זה מסתכל על הילד מפעיל את האזעקה.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ארים יד על הילדים שלי מתוך כעס, אלא רק מתוך צורך בחינוך.

כל ילד צריך כאפה פעם ב... רק כדי להבין באמת שהוא עשה משהו ממש חמור.

ברגע שההורה מכניס רגשות לעניין ומרביץ בכעס, המסר החינוכי הופך מ"אסור לעשות את זה ובגלל זה אתה משלם עכשיו" למסר פחות יעיל, שהוא "אני כועס ופורק עליך עצבים וככה זה לגיטימי לבטא רגשות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרביץ זה לא יעיל.

לגרום להורים שלו להרביץ לו זה כן יעיל.

ורק תסביר לי איך בדיוק אתה גורם להורים שלו לחנך אותו ? הרי אם הוא עושה את זה ,הם לא חינכו אותו עד עכשיו שצריך לשמור על רכוש הזולת , ולא משנה מה הסיבות לאי החינוך . אז איך אתה גורם להם להתחיל לחנך אותו דווקה עכשיו כשהוא פוגע בך ?

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים ההורים של הילדים פשוט לא מודעים למה שהילדים שלהם עושים.

יש הורים שמוכנים לחנך את הילדים שלהם כמו שצריך אבל לא מודעים למה שקורה בחוץ.

המינימום שצריך לעשות הוא להביא לידיעתם שהילד שלהם הוא פרי השטן.

לדעתי גם צריך להתחיל את האחריות הפלילית בגיל 12, אבל גם לפני זה צריך אופציה להעניש ביד קשה את ההורים שלא מחנכים את הילדים שלהם.

הילדים למשל שעושים רעש ליד הבית שלי, הייתי מת לתפוס אחד מהם, לברר מי ההורים שלו ושהם יקבלו קנס על הרעש שהילד שלהם עושה ועל הנזק (משחקים בנפצים באמצע הלילה ושוברים חלונות של מכוניות עם כדור).

אם ההורים היו יודעים שהם עומדים לחטוף עונש בגלל הילד, אני בטוח שהם ילמדו אותו יותר משמעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הורים לא מודעים למה שילדם עושה , אזי אני לא ממש בטוח שהם ממש מחנכים אותם . לחנך זה גם לדעת מי החברים שלך ולעקוב אחרי חיי החברה שלך

אז הם לא מחנכים . הם רוצים לחנך אבל הם לא מוכנים לשלם את המחיר של זמן והשקעה נפשית בילד , זה בסדר , אבל אל תקרא לזה חינוך

המינימום שצריך לעשות הוא להביא לידיעתם שהילד שלהם הוא פרי השטן.אם הוא פרי השטן אזי גם הוריו הם פרי השטן , ולא אני לא צוחק

לדעתי גם צריך להתחיל את האחריות הפלילית בגיל 12, אבל גם לפני זה צריך אופציה להעניש ביד קשה את ההורים שלא מחנכים את הילדים שלהם.

הילדים למשל שעושים רעש ליד הבית שלי, הייתי מת לתפוס אחד מהם, לברר מי ההורים שלו ושהם יקבלו קנס על הרעש שהילד שלהם עושה ועל הנזק (משחקים בנפצים באמצע הלילה ושוברים חלונות של מכוניות עם כדור).

אם ההורים היו יודעים שהם עומדים לחטוף עונש בגלל הילד, אני בטוח שהם ילמדו אותו יותר משמעת.

12345

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, מה שעשית, הוא דבר טוב ונורמלי לחלוטין

אבל, כנראה שהונטילים שלך יותר מדי "מושכים את העין" וילד בן 12 לא חושב פעמיים ומבצע את הגניבה.

מה שאני מנסה להגיד, זה שיכולים לגנוב לך את הונטילים בשנית ללא שתשים לב (או במקרה הנ"ל: שאמא שלך תשים לב), לכן, הייתי מציע לשים איזו מצלמת דמה (להתרעה) במידה ויש לך מרפסת, או אפילו על-יד החלון של חדרך. שוב, זאת על-מנת להתריע, ולא יותר. כי היום שמת לב, ולמזלך, החזרת את הונטיל. אך אם מחר זה יחזור על עצמו? אני בספק אם תצליח להחזיר את הונטיל בשנית.

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה. יש לך ילדים?

לא. אני אבל רואה את בן דודי ולו יש הרבה , למה אתה שואל ?

ועוד דבר חשוב אני עבדתי בתחום משיק שזה עזרה לבעיות למידה ע"י טכניקה שנקראית מוח אחד כך שיש לי ידע לגבי למידה וחינוך

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, מקל זה טוב, הוא משאיר צלקת שהילד יראה ויחשוב פעמיים לפני שהוא עושה פשע שוב.

אני מתפלל לאלוקים שאתה צוחק, כי אחרת אני מקווה מאוד שלא תצליח להוליד שום ילד , הצלקות הנפשיות שאתה תגרום לו יכולות להיות כ"כ כואבות שהוא יגמור בתור סוציופאט רצחני

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אני אבל רואה את בן דודי ולו יש הרבה , למה אתה שואל ?

היה ברור לי שאין לך ילדים, ובגלל זה אתה מרשה לעצמך לכתוב אמרי שפר כאלה (באדום):

אם הורים לא מודעים למה שילדם עושה , אזי אני לא ממש בטוח שהם ממש מחנכים אותם . לחנך זה גם לדעת מי החברים שלך ולעקוב אחרי חיי החברה שלך

אז הם לא מחנכים . הם רוצים לחנך אבל הם לא מוכנים לשלם את המחיר של זמן והשקעה נפשית בילד , זה בסדר , אבל אל תקרא לזה חינוך

המינימום שצריך לעשות הוא להביא לידיעתם שהילד שלהם הוא פרי השטן.אם הוא פרי השטן אזי גם הוריו הם פרי השטן , ולא אני לא צוחק

ילד זה לא עציץ, הדבר הזה זז ממקום למקום, יש לו רצונות עצמאיים משלו, וכשהוא גדל יש לו גם חיי חברה משלו, וגם אם תשתיל לו קפסולת מעקב - הוא תמיד ימצא את הדרך להסתיר ממך מידע שהוא רוצה.

זכור כלל אחד לחיים - הילד שלך תמיד יהיה יותר חכם ממך, כמו שאתה יותר חכם מההורים שלך (אני לא מדבר כרגע על הישגים אקדמאיים, אלא על יכולתו להסתגל לחיים). הילדים שלי עושים לי בי"ס בכל הקשור לתפעול גאדג'טים, ואני עוד בא מהתחום הטכני.

אל תשלה את עצמך שאתה מסוגל בכלל לשלוט במאה אחוז במה שקורה לילד. זה מקביל לשתילת עץ באדמה - אתה יכול לפזר אדמה טובה, לתת מים בזמן ודשן, אפילו לשים תמיכה כדי שיגדל ישר - ועדיין יהיו עצים שיגדלו קצת עקום, יתנו פירות רקובים וגם ייפגעו ממכת ברק. לא הכל ידוע מראש.

זה שעבדת בתחום משיק - תסלח לי, אבל לא שווה הרבה כשאתה צריך להתמודד באופן יומיומי ו-24 שעות עם אדם בעל רצונות משלו. בהרבה מקרים זה אפילו הפוך. יסלחו לי אנשי החינוך על ההכללה (וכמובן שלא כולם כאלה), אבל דווקא לאנשי חינוך מדופלמים, כולל מורים/ות ומחנכים/ות יוצאים הרבה פעמים ילדים דפוקים לגמרי (ואפילו אפשר להבין את זה. מורה שהתמודד/ה עם 40 ילדים במשך 7 שעות בכל יום - הדבר האחרון שיש לו/ה בראש זה להתעסק עם עוד ילד, אפילו אם הוא שלו/ה ויש רצון עצום לתת לו את המקסימום).

בקיצור - כדאי שתתנסה בחוויית ההורות לפני שאתה קובע דעה זו או אחרת על הורים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...