Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיומת 61 לרכב חדש שיוצא בימים הקרובים מהסוכנות. הגיוני?!

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יכול להיות שהרכב ישב הרבה זמן במחסן, בגלל שהייבוא של המכוניות האלו התחיל בתחילת 2008. מדובר בדגם חדש יחסית בארץ.

העיניין הוא שאני ביקשתי מראש עוד במעמד חתימת החוזה ותשלום המקדמה שאני אקבל סיומת עדכנית, אז לא יודע מה הם שם בסוכנות חושבים לעצמם, אולי עושים בכוונה?! הריי בן אדם ביקש, מה הבעיה לבוא לקראתו?

אני קניתי רכב בעיקר כדי להנות ממנו וגם להראות לכולם שקניתי רכב חדש. אני צריך להתבייש במשהו?

לא איכפת לי לשלם להם סוג של "קנס" לביטול ההזמנה, אבל הסיומת הזאת לא נשארת על הרכב. לא אשמתי שהם נתקעו עם מספרי רישוי. חוץ מזה הם בכלל לא התחילו לעבוד על הרכב, הוא לא מוכן, רק נתנו לו רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ויש לנו זוכה בתואר השרשור ההזוי ביותר לשנה היוצאת!

הבנאדם קונה פאביה חדשה, מדגם שודאי שלא ישב במחסנים משך חודשים ושנים, ובמקום להנות מהרכב בודק מה המספר שלו!

נכון, גם אני מעדיף מספר גבוה ככל הניתן בכדי שכולם יראו שהרכרב חדש. א-ב-ל, וזה אבל גדול, מכיוון שלא היו פאביות חדשות ב-2007, אין חשש שמישהו יחשוב שזה רכב משנת 2006 או 2007. אלא אם הוא לא מבין מהחיים שלו, ועם כאלו אני לא מתעסק (וגם עם נשים נשואות, אבל זה כבר סיפור אחר, לשנה הבאה...)

מכיוון שביטול יעלה לך כמה אלפי ש"ח אתה בבעיה - במיוחד אם כבר שילמת את מלוא הסכום והרכב כבר ממוספר (קרי יש לו רישום בארץ על שמך כיד ראשונה).

ובנימה זו - שנה טובה לכולם.

מיקי

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיניין הוא שאני ביקשתי מראש עוד במעמד חתימת החוזה ותשלום המקדמה שאני אקבל סיומת עדכנית, אז לא יודע מה הם שם בסוכנות חושבים לעצמם, אולי עושים בכוונה?! הריי בן אדם ביקש, מה הבעיה לבוא לקראתו?

הבקשה הזאת רשומה בחוזה שחתמת עליו? אם כן לך איתם ראש בראש, אם לא אכלת אותה כי אתה לא חתמת על חוזה שמחייב אותם לתת לך מספר כמו שביקשת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי ששאל למה זה משנה- זה משנה כי לקרובי משפחה יש פיג'ו 307 חדשה (לפני שנה וחצי) עם סיומת 62, אז למה שאני אקבל 61?

אז למה לא אמרת קודם, עכשיו הכל הגיוני! (NOT!)

אגב, אצלנו במרצדס משנת 2001 יש סיומת 61 (מונית לשעבר). מה אתה ממליץ לעשות לכל אלה שקיבלו סיומת 59,60 ברכבים לפני שנתיים שלוש? ללכת להחליף מרוב הבושה?

תעשה לעצמך טובה ואל תשבור את הראש בגלל שטויות. העיקר שהאוטו חדש ותהיה מרוצה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני בטוח שכבר ראיתי הכול בקארספורום, אני מקבל צלצול הערה בצורה של פתיחה הזויה עוד יותר מהקודמת של שרשור חדש.

אני כל היום מקבל לידיי רכבים ישר מהנמל ולאחר שהם עברו רישוי ועוד לא התעכבתי להבין את משמעות המספרים, אז האדם הסביר בכביש מבין אותם?

יש אתר של מועדון משועממים חסרי חיים אמיתיים עם הסברים למספרים? (לא נעים לי, פשוט. אני מסתובב בכביש ולא יודע איזה כבוד לתת לנהגים מסביבי כי אני לא יודע לפרש את המספרים של הרכבים שלהם)

נ.ב. הוזמן לי ברלינגו חדש (אמיתי, לא בצחוק). מישהו יודע מהו המספר שהוא אמור להגיע איתו? שנדע שלא עבדו עליי. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר- זה היה בקשה בעל פה.

גולף- אצלך זה משהו אחר, כי לרכב שלך כמונית היתה סיומת 25. כאשר מוכרים מונית מחוייבים לשנות את המספר של הרכב, אז קיבלת 61. אגב גם רכבי אספנות מקבלים מס' בן 7 ספרות.

חנן- אני שמח ש "שיעשעתי" אותך, אבל אם לקוח מבקש שהסוכנות תבוא לקראתו, סביר להניח שהם לא יעשו בכוונה כמו במקרה זה. נכון, הם לא חייבים לי כלום, אבל זה עיניין שולי שאין להם בעיה לסדר תוך שנייה.

אני לא מאמין שזה יגיע לרמה כזו של ביטול ההזמנה בפועל, אבל לא יזיק לאיים לבטל את ההזמנה. אני מאמין שהם יעדיפו לשנות מספר מאשר לבטל הזמנה של למעלה מ- 100 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הסרט שלכם!

לבנאדם חשוב עניין המספרים , זה הכסף שלו וההזמנה שלו !

אני יכול רק להוריד את הכובע - שהוא מתעקש לקבל את מה שנראה לו חשוב .

צונזר.... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הבאה הוא ידרוש שמספר הרישוי יורכב ממספרי המזל שלו, גם אז יצטרכו לבוא לקראתו? רחמים על הסוכן שמטפל בהזמנה. זו הדרישה הכי שולית ומיותרת שיכולה להיות ברכישת רכב. טוב, אולי לדרוש שהמסמכים יגיעו על גבי דפים בצבע האהוב על הקונה יהיה קצת יותר מוגזם, צריך לחשוב על זה.

נ.ב.: אני מדביק תזכורת על הדשבורד כדי שלא אשכח לצחוק בכל פעם שאני רואה בכביש רכב עם מספר רישוי שמסתיים ב-61.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה משנה איזה סיומת תהיה? אתה חושב שעובדים עליך רק בגלל שקיבלת סיומת 61?

תגיד, אתה מטורף ? השכנים עוד עלולים לחשוב שהוא קנה רכב מודל 2006 ושילם על 2008.

אסור שזה יקרה !!!

צריך לתקן את העוול ומייד !!!!

רכב מודל 2008 עם סיומת של רכב משנת 2006 נראה לך הגיוני ?!

שערוריה ! אני אישית הייתי מבטל את ההזמנה ותובע את היבואן בתביעות קטנות על עוגמת הנפש שהיתה עלולה להיגרם מול השכנים והציבור הרחב !

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם קנה אוטו חדש, ואם לא יפתח איזה שרשור, שתים או עשר איך נזכור?

חוץ מזה עושה הרושם שכל מי שקונה פאביה קצת :screwy:

היה אחד שפירק את כל ההתקנות המקומיות כי סבתא של הדודה של האחיין שלו סיפרה לו שהמתקין גרוע ומהיום והלאה רק בעיות חשמל... בשביל זה הוא פירק את הכל , עשה רעש בסוכנות והתקין מחדש.

עכשיו מישהו שהסיומת של המספר מטרידה אותו...למי זה בכלל משנה?????????????

עכשיו ברור למה היבואנים נותנים הנחות נדיבות לחברות הליסינג, כי שם אף אחד לא מבלבל להם את המוח והם לא צריכים לממן טיפול פסיכולוגי לסוכני המכירות שלהם.

אין ספק, השרשור ההזוי של השנה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר- זה היה בקשה בעל פה.

ועכשיו אני אלך איתך ברצינות גמורה, תוכיח שהם הסכימו לתת לך מספר כמו שביקשת!

כל עוד אין לך הוכחה (כתובה או מוקלטת), אין לך שום קייס מולם ואתה נתון לרצון הטוב שלהם.

בנתיים, רכב למפגש של הפביות אין לך, ולא בגלל החגים, בגלל שאתה עושה קונצים מזוג ספרות. תראה איך אתה אוכל את עצמך ומוכן לדפוק את הראש בקיר בשביל מספר שאפילו אחד שמתעסק ברכבים כמו חנן, לא יודע מה המשמעות של הסיומת.

אתה צריך להבין שיש מצבים בהם אין אפשרות להחליף מספר, ואם אתה תעמיד אותם מול האפשרות של לבטל עסקה או להחליף מספר, יכול מאוד להיות שהם יעדיפו לבטל את העסקה.

1. ברגע שאתה מבטל עסקה במעמד הזה שאתה נמצא בו, הקנס יהיה כנראה די גבוהה

2. אם לא תהיה להם אפשרות להחליף מספר אתה בעצם תאלץ אותם להביא לך רכב אחר מהמלאי עם מספר אחר, והם בעצם יפסידו את הרכב שאתה הית אמור לקבל וזה הפסד גדול מידי כדי להסכים לכזאת אפשרות.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הזה הוא תזכורת מצויינת לכל המשתמשים בפורום שיראו מול מי היבואנים והמוסכים צריכים להתמודד ביום-יום.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך, עד היום BMW מוציאים רכבים עם סיומת 16

כבר לא :)

גם BMW עברו ל"שיטת המספור החדשה". BMW יוצאות היום מהסוכנות עם 66/67 בסוף.

נכון, גם אני מעדיף מספר גבוה ככל הניתן בכדי שכולם יראו שהרכרב חדש. א-ב-ל, וזה אבל גדול, מכיוון שלא היו פאביות חדשות ב-2007, אין חשש שמישהו יחשוב שזה רכב משנת 2006 או 2007. אלא אם הוא לא מבין מהחיים שלו, ועם כאלו אני לא מתעסק.

אם הבנאדם לא מבין מהחיים שלו ולא יודע שהפאביות החדשות לא הגיעו לארץ כמודל 2006-7, למה שהוא ידע ש61 זו סיומת של מודל 2006-7 ?

בפעם הבאה הוא ידרוש שמספר הרישוי יורכב ממספרי המזל שלו, גם אז יצטרכו לבוא לקראתו? רחמים על הסוכן שמטפל בהזמנה. זו הדרישה הכי שולית ומיותרת שיכולה להיות ברכישת רכב.

יש אנשים שאוהבים את ה"שטויות" הללו ומספר "מיוחד" (גם אם מדובר בסתם סיומת), צבע המסגרת של המספר ועוד 1001 דברים קטנים אחרים - זה מה שעושה להם את הגומות בחיוך כשהם חותמים על שחרור הרכב מהסוכנות.

אז כל עוד לא מדובר על בנאדם שקנה, נעלם וחזר לקחת את רכב - ואז מציף את הבעיות,

אלא בנאדם שציין את רצונותיו עוד במועד ביצוע ההזמנה, מה הבעיה לתת לו מה שהוא מבקש?

אם אתם לא יכולים - תגידו מראש. אל תשלימו הזמנה, תגבו את הכסף ואז תזכרו שאתם לא יכולים לתת ללקוח מה שהוא ביקש.

ולא משנה כמה קטן, שולי או טיפשי הנושא - מדובר פה על שירות ללקוח.

אתה צריך להבין שיש מצבים בהם אין אפשרות להחליף מספר, ואם אתה תעמיד אותם מול האפשרות של לבטל עסקה או להחליף מספר, יכול מאוד להיות שהם יעדיפו לבטל את העסקה.

1. ברגע שאתה מבטל עסקה במעמד הזה שאתה נמצא בו, הקנס יהיה כנראה די גבוהה

2. אם לא תהיה להם אפשרות להחליף מספר אתה בעצם תאלץ אותם להביא לך רכב אחר מהמלאי עם מספר אחר, והם בעצם יפסידו את הרכב שאתה הית אמור לקבל וזה הפסד גדול מידי כדי להסכים לכזאת אפשרות.

- הם יכולים להחליף את הספרה עד הרגע שאתה משחרר את הרכב מהסוכנות. מנסיון.

ביקשתי מספר חביב לרכב, בביצוע הקנייה נתנו לי לבחור מתוך רשימה, וביקשתי אחד מסויים. בדיעבד הסתבר שהמספר הזה כבר בשימוש.

הסוכנות לא יכלה להציע לי מספרים אחרים כיוון שלא הייתה להם רשימת מספרים "מיוחדים" חדשה - לכן רשמו את הרכב שלי עם "סתם" מספר.

כמו שציינתי מקודם, אחרי שהרכב היה רשום והכל, בתור לעלות על המובילית למרכז - כמה הקלדות זריזות במחשב, והמספר רישוי שונה לשביעות רצון הלקוח.

- קנס על ביטול העסקה הוא קבוע עד מועד תשלום המס על הרכב. אחרי ששולם המס על הרכב, התנאים משתנים.

צריך לבדוק את זה בחוזה הקנייה.

- כמו שציינתי בהתחלה, אין להם בעיה להחליף את המספר כל עוד הלקוח לא קיבל את הרכב.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף- אצלך זה משהו אחר, כי לרכב שלך כמונית היתה סיומת 25. כאשר מוכרים מונית מחוייבים לשנות את המספר של הרכב, אז קיבלת 61. אגב גם רכבי אספנות מקבלים מס' בן 7 ספרות.

ואם לא בא לי 61? מי קבע שאני רוצה 61? היו גם מוניות לשעבר עם סיומת 60 ו-15. נראה לי יותר יפה.

אגב, למה אתה רוצה סיומת 68? ראיתי היום פאסאט CC עם סיומת 69. עוד חס וחלילה יתנו לך סיומת 68 לא עדכנית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...