Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיומת 61 לרכב חדש שיוצא בימים הקרובים מהסוכנות. הגיוני?!

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הם יכולים להחליף את הספרה עד הרגע שאתה משחרר את הרכב מהסוכנות. מנסיון.

ביקשתי מספר חביב לרכב, בביצוע הקנייה נתנו לי לבחור מתוך רשימה, וביקשתי אחד מסויים. בדיעבד הסתבר שהמספר הזה כבר בשימוש.

הסוכנות לא יכלה להציע לי מספרים אחרים כיוון שלא הייתה להם רשימת מספרים "מיוחדים" חדשה - לכן רשמו את הרכב שלי עם "סתם" מספר.

כמו שציינתי מקודם, אחרי שהרכב היה רשום והכל, בתור לעלות על המובילית למרכז - כמה הקלדות זריזות במחשב, והמספר רישוי שונה לשביעות רצון הלקוח.

- קנס על ביטול העסקה הוא קבוע עד מועד תשלום המס על הרכב. אחרי ששולם המס על הרכב, התנאים משתנים.

צריך לבדוק את זה בחוזה הקנייה.

- כמו שציינתי בהתחלה, אין להם בעיה להחליף את המספר כל עוד הלקוח לא קיבל את הרכב.

בגלל כל הזיופים, התחילו להצמיד מ"ר למספר שלדה.

נכון ללפני שנה, כל המספרי רישוי מוצמדים למספר שלדה ביום שהמספר שלדה נרשם ביבואן.

ככל הנראה, מה שאתה אומר לא מעודכן כי זה מידע שקיבלתי הבוקר מרחוב ברוך הירש בבני ברק.

וזו הכתובת שפותח השרשור יגיע כדי לשחרר את הרכב.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מציע להחרים את היצרן.

רעשים מהגיר, לוח שעונים ללא מד חום (רק נורות!), משענת יד מקרקשת והכי גרוע - מספרי רישוי ישנים!

על הפנים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- הם יכולים להחליף את הספרה עד הרגע שאתה משחרר את הרכב מהסוכנות. מנסיון.

ביקשתי מספר חביב לרכב, בביצוע הקנייה נתנו לי לבחור מתוך רשימה, וביקשתי אחד מסויים. בדיעבד הסתבר שהמספר הזה כבר בשימוש.

הסוכנות לא יכלה להציע לי מספרים אחרים כיוון שלא הייתה להם רשימת מספרים "מיוחדים" חדשה - לכן רשמו את הרכב שלי עם "סתם" מספר.

כמו שציינתי מקודם, אחרי שהרכב היה רשום והכל, בתור לעלות על המובילית למרכז - כמה הקלדות זריזות במחשב, והמספר רישוי שונה לשביעות רצון הלקוח.

- קנס על ביטול העסקה הוא קבוע עד מועד תשלום המס על הרכב. אחרי ששולם המס על הרכב, התנאים משתנים.

צריך לבדוק את זה בחוזה הקנייה.

- כמו שציינתי בהתחלה, אין להם בעיה להחליף את המספר כל עוד הלקוח לא קיבל את הרכב.

1+

היבואנים מעבירים את הרכב רישוי במכון רישוי פרטי משלהם, (לכל יבואן יש מכון רישוי בבונדד, שבו כל רכב חדש עובר טסט)

בדרך כלל, היבואנים לא מעבירים את הקובץ עם מספרי הרישוי של הרכבים החדשים למשרד הרישוי, עד יומיים שלושה אחרי מסירת הרכב ללקוח, בכדי שאם תהיה בעיה ברגע האחרון ניתן יהיה לבטל או לשנות את פרטי הרישוי.

יותר מזה, אפילו רכב שמשוחרר ממכס עם פטור ממיסים כגון עולה חדש ניתן לבטל, רק שמדובר בכאב ראש ליבואן. לכן הם מספרים שלא ניתן. אבל, בוודאות ניתן להחליף מספר רישוי.

במקרה שלך, בוודאות ניתן לשנות את מספר הרישוי, אלא אם מישהו שידר את הנתונים למשרד הרישוי. אם מישהו יתרח לשנות את הפרטים ולהחליף את לוחויות הרישוי על הרכב בשבילך, זה כבר סיפור אחר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שיפה ברכב חדש, מהסוכנות, זה שמזמינים אותו בדיוק איך שרוצים!

אז מה קרה??? הבן אדם רוצה שהאוטו יהיה בדיוק איך שהוא חלם עליו? מה הקטע שלכם?

למה, כשאתם כותבים, כל אחד, את המנטרה שלו - זה טוב יותר? מה ההתחסדות הזאת?

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטל הזמנת רכב עקב מספר לוחית רישוי ?

אולי כדאי לבטל רכישה של בית כיוון שהצבע על הקירות מהקבלן לא נראה לך ?

צריך להיכנס לפרופורציה, קצת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שיפה ברכב חדש, מהסוכנות, זה שמזמינים אותו בדיוק איך שרוצים!

אז מה קרה??? הבן אדם רוצה שהאוטו יהיה בדיוק איך שהוא חלם עליו? מה הקטע שלכם?

למה, כשאתם כותבים, כל אחד, את המנטרה שלו - זה טוב יותר? מה ההתחסדות הזאת?

כי בחוזה לא כתוב שהם מחוייבים לתת לו מספר כזה או אחר, אי לכך ובהתאם לזאת הוא יכול לקפוץ להם.

הוא הזמין את הרכב שכתוב בחוזה, נקודה.

מחר יבוא מישהו אחר ויגיד "הבטיחו לי בעל פה נהג צמוד ונערת פלייבוי שתשב לידי כל הנסיעה", נראה לך הגיוני שכל אחד יבוא ויגיד "הביטחו לי"?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם זה כזה חשוב לו, הוא צריך לפחות לנסות לשנות את המספר.

אם לא ילך, אז לא הייתי מבטל על זה הזמנה.

אני זוכר שאבא שלי קיבל את הסובארו B4 שלו בספטמבר 2007 עם סיומת ישנה : "61". כאשר כבר היו B4 עם 63 או 64....

לי אישית הסיומת לא משנה, קודם היתה לי גולף 2001 עם סיומת : 10 , עכשיו יש לי גולף 2001 עם סיומת 24... איזו מבין שתיהן יותר חדשה? למי אכפת :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם קנה אוטו חדש, ואם לא יפתח איזה שרשור, שתים או עשר איך נזכור?

חוץ מזה עושה הרושם שכל מי שקונה פאביה קצת :screwy:

המשתמש כמעט לא כתב הודעות בשנתיים שהוא רשום בפורום. אם לא יכתוב איזה הודעה מיותרת, איך נזכור שהוא קיים?

בנתיים, רכב למפגש של הפביות אין לך, ולא בגלל החגים, בגלל שאתה עושה קונצים מזוג ספרות. תראה איך אתה אוכל את עצמך ומוכן לדפוק את הראש בקיר בשביל מספר שאפילו אחד שמתעסק ברכבים כמו חנן, לא יודע מה המשמעות של הסיומת.

מי אמר לך שגם אם היה לי רכב, הייתי נוסע למפגש הפביות?

אם חנן לא מבין את משמעות המספרים זה אומר שכולם לא מבינים?!

השירשור הזה הוא תזכורת מצויינת לכל המשתמשים בפורום שיראו מול מי היבואנים והמוסכים צריכים להתמודד ביום-יום.

איציק

באמת שדווקא ממך לא ציפיתי לרמה כה נמוכה.

לבטל הזמנת רכב עקב מספר לוחית רישוי ?

אולי כדאי לבטל רכישה של בית כיוון שהצבע על הקירות מהקבלן לא נראה לך ?

צריך להיכנס לפרופורציה, קצת.

אם אתה נותן דוגמא, לפחות שהיא תהיה נורמלית.

אם הצבע של הבית שרכשתי אינו לרוחי, אני יכול לצבוע אותו. כאן מה אני יכול לעשות, לשנות בעצמי את המספר?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראינו את התגובות שלך בשרשור של המפגש פביות, אתה הרי מת להגיע לשם עם הרכב.

ובעניין המספרים, היבואן לא חייב לך כלום כי הוא לא חתם איתך על חוזה שמופיע בו משהו לגבי המספר רישוי, אם אתה נהנה לדפוק את הראש בקיר אז בבקשה בקיר אחר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DISCOVER,

אני עוד לא ראיתי BMW שלא יצאה עם סיומת 16, החדשות מתחילות ב - 60, הסיומת עדין 16,

לפותח השרשור: אני לא כל כך מבין למה זה חשוב לך אבל אם אתה רוצה לדעת אם דפקו אותך תחפש פאביות אחרות שנקנו קצת לפנייך או קצת אחרייך ותראה עם קבלו 61 או אחר. אני ראיתי היום פאביה שנראית חשדה לגמרי, עדיין ניילונים על הכסאות האחוריים והספרות בסוף......61 !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראינו את התגובות שלך בשרשור של המפגש פביות, אתה הרי מת להגיע לשם עם הרכב.

אז אתה גם ראית שהם לא מוכנים לחכות עד שאשחרר את הרכב וכבר קבעו מועד למפגש, כך שזה לא רלוונטי כלל.

ע"פ בירור בתוך משרד הרישוי מתברר שהרכב רשום על שמי כבר כדת וכדין, ועל כן אני לא מתכוון לעשות לסוכנות בעיות בנושא, רק חבל שהסוכן מזלזל בבקשה כה קטנה ומזערית של הלקוח. בפירוש התאכזבתי באופן מוחלט מהסוכנות הספציפית הזו.

מסתובבות פה לא מעט פביות עם סיומת 64 ורומסטרים עם סיומות 67.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב שתתחדש ותהנה ממנה בשנה החדשה.

אגב, גישה נכונה ללקוח יכולה לעשות פלאים.

אני במקומך אם לא הייתי ממש חם דווקא על הסקודה פביה, הייתי בוחר באלטרנטיבה אחרת.

{לא חסר האמן לי}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, אני בספק אם גיא יגיע למפגש של הפאביות, המפגש מתקיים במרכז וגיא הוא צפוני, ממה שנוצר הרושם הבחור לא יוצא מתחומי הצפון עם הרכב למעט מקרים חריגים, משמע הוא שומר על הרכב ליד הבאה.

גיא, לגבי התגובה של אבי: זה שהוא רשום שנתיים ולא מגיב הרבה, לא אומר שומדבר, האמן לי הלוואי ורק 10% מאנשי הפורום היו כמותו, באמת.

יש גם פאביות עם סיומת 67 (למשל הפאביות של ידידנו שניר).

אני עדיין בדעתי שזה קשקוש בלבוש, לראיה: לי יש רכב חדש בן שבועיים, לוחית 67, כל אדם שרואה את הרכב שואל אם זה חדש מהסוכנות, אני עדיין לא נתקלתי במישהו שהתסכל על הלוחית רישוי "אהה 67, אוטו חדש, תתחדש".

כשאני באתי לסוכנות לקבל את הרכב, לא עניין אותי הלוחית רישוי בכלל, בדקתי את המצב הכללי של הרכב שריטות/שאריות דבק טפטים וכד'.

אבל כל אחד בשלו, תתחדש חבר.

שאלה מעניינת:

אם היית מקבל מספר נניח 55-777-61, היית מתלונן על סיומת ישנה או סותם ?

(אם לא הבנתם, אני רומז למספר מכוער שהוא הסיבה למהומה, לא הסיומת)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מותר לי להוסיף את דעתי,

אחרי כל הציניות שאתם כותבים, תזכרו דבר אחד:

פותח השרשור הוא בעל רכב ישן וסוף סוף זוכה לרכב חדש (אני ממש לא מזלזל, אני עוד לא זכיתי להגיע לכך) ולכן כל דבר, שנראה לכם הכי קטן, חשוב לו.

אתם יודעים מה? אני מבין אותו. עם סכום כזה גבוה, צריכים להיות מרוצים ב-100 אחוז ולא אחוז אחד פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...