Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן, אם לא היינו מכירים את הודעותיך בפורום היינו מתייחסים בזלזול, שכן הסיפור נשמע מאוד מוזר.

במשטרת עפולה יש שוטר ממוצא אתיופי, ראש אגף התנועה. בחור נחמד מאוד, שגם מעורה היטב בנעשה בעדה. תוכל לפנות אלי כדי לקבל את פרטיו, ולנסות ליצור הידברות דרכו.

אגב, אתה גר בעיר או בגבעת המורה \ עפולה עילית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צביקי, תודה על הצעתך. העיניין שכבר ניסינו לפנות עליהם דרך שיטור קהילתי, כל מיני הסכמי גישור וכד'. שום דבר לא עזר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי קצת מופרך כל הסיפור הזה, והשימוש באמצעים כאלו נדיר עד כמעט לא הגיוני בארץ. בכל אופן במידה ובאמת מדובר בהתנכלות כזו קשה אני מציע בשלב ראשון אפילו עם כל המשפחת פשע או מה שלא יהיה, לנסות לתפוס בחור מהעדה שלהם להסביר לו את המצב ולבקש שיתרגם עבורך בשפה שלהם, לגשת אליהם למעלה ולהזמין את אותם החברה לכוס קפה במטרה ידידותית לחלוטין. לנסות להסביר את המצב הרגיש בצורה הכי טובה שניתן שתיהיה אוירה רגועה ולא עוינת משני הצדדים.

כמובן שאני מאוד מאוד מציע בזמן שכל העניין הזה מתקיים, להזמין גם כמה חברים טובים (זה הזמן להשתמש בקשרים מהצבא), כמה מטכ"ליסטים או חי"רניקים בעבר או בהווה שיהיו מוכנים להגן עלייך ועל שאר הדיירים בבית בזמן שכל העניין הזה מתקיים במידה והצד השני יצא משליטה.

כמו שאמרתי נשמע לי קצת מופרך, וקצת תמוהה כל הסיפור אבל ככה אני חושב שאני הייתי מתמודד איתו ראשית.

במידה ובאמת כל האמצעים כשלו הייתי שוקל מעבר דירה, ולא הייתי רץ להתחבט מול משפחת פשע כזו או אחרת.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי חיפוש קטן בגוגל על DIRECT ENERGY WEAPON

ומדברים בכלל על נשקי העתיד , מאיפה הבאת את זה שיש את הנשקים האלו לאתיופים ועוד בעפולה ? :shock:

אני גר באיזור ובחיים לא שמעתי על דברים כאלה בעפולה , זה שיש פשיעה כמו בכל עיר זה ידוע אבל על מליציות אתיופיות עם נשקים כאלו לא יצא לי לשמוע עדיין .

נישמע לי הזוי לחלוטין , איך זה עוד לא עלה לתקשורות כזאת פרשה?

היכן אתה מתגורר בעפולה? (עיר, עפולה עילית, גבעת המורה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת DEW, מדובר על כלי נשק שאמצעי הפגיעה שלהם הוא אנרגייה. אנרגייה זו יכולה להיות למשל קרינה אלקטרומגנטית, קרינה מייננת, רעש בתדרים מסויימים וכד'.

יש אפילו אתרים שמראים איך להסב מיקרוגל ביתי לנשק כזה, כולל הוראות שימוש.

נשק זה לא בהכרח כלי שלחצת על כפתור ומישהו מת במקום. כאן מדובר על כלים שרוצחים את הקורבנות לאט ותוך כדי עינויים.

כל הרעיון שעומד מאחורי כלי נשק כזה, הוא מקסימום נזק במינימום עדות.

"לא ראיתי ולא שמעתי" - זו פרופנצייה סטנדרטית של מוסדות האחראים בגישה עלינו.

>>"איך זה עוד לא עלה לתקשורות כזאת פרשה?"

בשאיפה שהפרשה כן תעלה לתקשורת. ניתן למצוא פרשום דומות באינטרנט ממדינות אחרות.

הנה לינק לכתבה בנושא:

http://www.freewebs.com/icesh/worldtiday.htm

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מצד אחד אני לא ממש ידעתי איך להתייחס לסיפור שלך.

רציני? לא רציני?

אני המשוגע? אתה המשוגע?

אבל לאורך הזמן קראתי את התגובות שלך וראיתי שאתה אדם נורמטיבי לחלוטין (ככה לפחות נראה)ולכן אני מתייחס ברצינות להודעות שלך.

מצד שני אני יכול להגיד לך 2 דברים בוודאות:

1. כל גורם רשמי שתיגש אליו במדינה (או בכל מדינה אחרת בעולם) עם הסיפור הזה במקרה הטוב יצחק עליך עם כל הנוכחים ובמקרה הרע ישאף לאישפוזך המיידי בכפיה. לכן עצתי לך, בתלונות שאתה מגיש כנגד השכנים המטרידים, אל תציין את כל עניין השואה השקטה, הנשק שמשפיע על המח והקרינות. מאחר וכבר ציינת שהגשת מספר תלונות אני לא אתפלא עם בתחנת עפולה רצות כבר הרבה בדיחות על חשבונך.

2. הקישור שנתת עכשיו לא ממש עוזר לאמינות שלך כי אם ממשיכים לגלוש לכל מיני תתי נושאים באתר הזה מגלים בוודאות מוחלטת שלפחות שם מדובר בחבורת סכיזופרנים בעלי תסביך רדיפה חמור שתאוריית קונספירציה הם האני מאמין שלהם.

קח דוגמא להזיה הצרופה שלהם:http://www.freewebs.com/icesh/surveillanceissues.htm

בלי שום קשר, מקווה שאביך ירגיש טוב בקרוב ובין אם הוא סתם מותרד קונבנציונלית או ע"י כוחות על אנושיים, הייתי ממליץ להוציא אותו להתאווררות והתחזקות בבית קרוב משפחה או חבר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא שהעלתי כאן עד כדי כך חשוב שאסור להשאיר אותו ברמת עמדה עיוורת "אני מאמין"/"אני לא מאמין", בעיקבות שזה נשק הכי אכזרי בידי פושעים. זו הסיבה שאסור למדינה לזלזל.

אכן הנושא הזה הוא לא עיניין של אמונה. יש בדיקות מעבדה שבאופן חד משמעי יכולות להעיד על עובדת הקרנה, מנה שנספגה בגוף ומיקום.

כל מה שביקשנו ממשרד הבריאות ומשרד איכות הסביבה, שהם יבצעו את הבדיקות האלו, אבל הם מונעים באופן ציני מגישה לבדיקות אלו. במקרה שיש חשש לפגיעה מקרינה מייננת, אירגון לאנרגייה אטומית עולמי IAEA שמדינת ישראל חברה בו, ממליץ לבצע את הבדיקות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כל הזמן חוזר על אותן בדיקות מעבדה - אבל לפי מה שאני מבין לא ביצעתם בדיקות כאלו בעצמכם - אתם רק מבקשים מהמדינה לאפשר לכם לבצע כאלו בדיקות על אביך ושאר בני המשפחה, נכון? אם כך - למה אתה כל כך משוכנע שהקרינה היא הגורם לכל הצרות? וכיצד אתה יודע שהיא זו שפוגעת באביך ומנסה להרוג אותו?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מבקשים ממדינה לאפשר לנו לבצע את הבדיקות האלו. פנינו גם עם מוכנות לממן בעצמנו את הבדיקות. אך בינתיים הפניות שלנו לא מזיזות לאף אחד.

>>"למה אתה כל כך משוכנע שהקרינה היא הגורם לכל הצרות? וכיצד אתה יודע שהיא זו שפוגעת באביך ומנסה להרוג אותו?"

אבא שלי רופא לשעבר ויודע מה בדיוק השפעה של קרינה מייננת על גוף האדם. קרינה זו קטלנית במנות גדולות, היא משמידה גנום, גורמת לסרטן ומוטציות. כיצד אני יודע שקרינה היא זאת שפוגעת? באמצעות מד קרינה מייננת שמראה את זה באופן חד משמעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא חשבת לבדוק אולי אם יש לכם אנטנה סלולרית ליד הבית? למה אתה משוכנע שמישהו מנסה להרוג אתכם עם מכשיר יוצר קרינה יקר ומסוכן? נראה לי שיש דרכים קלות יותר לפגוע בבן אדם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד קרינה מייננת שברשותנו, מגיב רק לקרינה מייננת ולשום סוג קרינה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדת אותי באיזה שלב, אמא שלך קמה באמצע הלילה מהאזעקה של המודד גייגר, ראיתם שאבא שלך במצב קשה מאוד וסביר להניח שמיד לקחתם אותו לבית חולים.

הגעתם לבית חולים, אמרתם לרופא במיון שאבא שלך ספק כמות של יותר מ 100 רנטגן ומה ההמשך?

הוא לא התעניין מאיפה? אין לך דו"ח חדר מיון שהגעתם למיון עם נפגע של קרינה קשה?

עם זה אולי תתקבל ברצינות קצת יותר גדולה במשטרה אבל בכל מקרה, לפני כל מיני תאוריות קונספירציה של הק.ג.ב האטיופי שמחסל ישראלים תמימים אחד אחד עד שלא ישארו (דוקא נשמע יותר אופיני לק.ג.ב. של החברה ממאדים) אולי תבדוק אם אין לכם על הבניין (או בניין שכן) אנטנה סלולארית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira, יש דו"ח מרופא שמתאר בדיוק את המצב.

אביב, מונה גייגר מסוג ROTEM RAM R-200.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...