Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע, אתה נשמע לי בחור טוב, אבל איכשהו השרשור הזה יותר הזוי אפילו מהשרשורים הכי טובים של פרנקוס.

אני נוטה להסכים עם שמר.

עינויים, בסגנון רעש בתדירות נמוכה שגורם לויברציה...מכשירי מדידה שמראים באופן חד משמעי על שימוש באמצעים כאלה שבעולם הרחב נקראים DEW - DIRECT ENERGY WEAPON....לכנופיית סמים מקומית, הם ממוצא אתיופי... מאזעקת מד קרינה מייננת (מכשיר GEIGER תוצרת חברה הישראלית ונמצא בשימוש במרכזי מחקר כמו טכניון ודומים). ...מוסדות האחראים מונעים ממשפחתנו גישה לבדיקות ... הובאה לארץ גם היררכיה של ציות עתיקה וגם הובא מנגנון כוח על שמירת היררכיה הזאת בצורת אנשי פעולה הנקראים naftenya (מיליציות קולוניאליות)...בניסיון התנקשות סדרתי...יש אפילו אתרים שמראים איך להסב מיקרוגל ביתי לנשק כזה...

וואו, ואני חשבתי שלי אין מזל.:arrow:

אלפא, חבל שלא עזרת לכתוב את אינדיאנה ג'ונס האחרון, זה אחלה תסריט לסרט הרפתקאות קלאסי, כולל השבט העלום מאיזור ג'ונגל טרופי.

אני מקווה מאד שזה לא אמיתי הסיפור הזה.

רק לאחרונה סגרו את אברבאנל.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברווז, אני מסכים שסיפור שלנו מתאים לתסריט, אבל רק לסרט תעודה. אנשים צריכים לדעת באיזה עולם הם חיים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להפעיל לחץ דרך קהילה שלהם.

1. עם מי מהקהילה ניסית לדבר? איך אתה יודע שאי אפשר?

2. האם השתמשת במילים כמו "קרינה אלקטרומגנטית"? אם כך, יתכן והניסוח שלך לא היה אופטימלי לקהל היעד.

3. מהיכרותי עם הקהילה האתיופית (היכרות טובה, אחרי 10 שנים בדרום נתניה), מעטים הדברים שהם לא יכולים לבצע.

לסיכום, אני חושב שאם היית בא אליי עם ניסוח כמו שהבאת כאן בפורום ומבקש את עזרתי מול מישהו מהאנשים "שלי", גם

אני הייתי חושב פעמיים, או במקרה הגרוע, מעיף אותך לעזאזל. תקשורת היא עניין מתוחכם, וכל מסר צריך להיות מותאם

לקהל היעד שלו. לפי תוכן הודעותיך הקודמות אני רואה שאינך בקיא במיוחד בדברים האלה. במצב כזה, הדיונים והפעולות

שלך עלולים לגרום לך ולמשפחתך יותר נזק מתועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי על הישירוּת, אתה מז$$%ן את השכל ברמות.

ACUTE RADIATION SYNDROME (בהודעתך הראשונה)= תסמונת קרינה חריפה.

בהעדר טיפול מיידי בחדר טראומה אביך הייה מת תוך 36-48 שעות. קרוב לוודאי שגם עם טיפול.

אם מדובר בקרני אלפא וביתא- הרי שהם נעצרים בקלות ע"י הקירות והרצפה\תקרה.

אם מדובר על קרני גמא\רנטגן- בהעדר מיגון מתאים, מה-20.09.08 ועד עתה הייתם מתים כולכם. גם אתה, גם האתיופים וגם השכנים.

Derish, אבחנות שאתה מדבר עליהן "Borderline Crazyness וגם Accute Paranoya" ניתן לרפא מאוד בקלות, ע"י בדיקות מעבדה שאנחנו מנסים להשיג, אשר מבוצעות במעבדות רפואיות בארץ והומלצו לנו ע"י רופאים.

:shock::shock::shock::shock:

:shock2::shock2::shock2:

:hihi::roflmao::roflmao:

אתה בטוח במה שאתה אומר?

א. אי אפשר לרפא כלום ע"י בדיקות.

ב. Acute Paranoia = פראנויה חריפה.

Borderline Crazyness = מחלת נפש לא יציבה.

תגיד ל"בדיקות מעבדה" שלך שהם מיליונריות.

אולי כאן יוכלו לעזור לך.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי על הישירוּת, אתה מז$$%ן את השכל ברמות.

ACUTE RADIATION SYNDROME (בהודעתך הראשונה)= תסמונת קרינה חריפה.

בהעדר טיפול מיידי בחדר טראומה אביך הייה מת תוך 36-48 שעות. קרוב לוודאי שגם עם טיפול.

אם מדובר בקרני אלפא וביתא- הרי שהם נעצרים בקלות ע"י הקירות והרצפה\תקרה.

אם מדובר על קרני גמא\רנטגן- בהעדר מיגון מתאים, מה-20.09.08 ועד עתה הייתם מתים כולכם. גם אתה, גם האתיופים וגם השכנים.

ACUTE RADIATION SYNDROME מופיעה לאחר הקרנה החל מ-100 רנטגן. לרוב מנה הזאת אינה קטלנית. אבל פגיעה בגוף עלולה להיות כמה פעמים קשה יותר, אם רוב מנה נופלת על איבר נבחר, במקרה כזה מנה יכולה להיות 200-500 רנטגן ויותר וגם היא לא קטלנית. מנה כזאת גורמת לפגיעה קשה מקומית באיבר ובאותו זמן מסביב למקום ההקרנה, מנה יכולה להיות 100 רנגטן ויותר, דבר שייגרום בנוסף ל-ACUTE RADIATION SYNDROME כמו במקרה שלנו.

simon377, לפני שאתה רושם דברים לא נכונים, הקרא על כך באינטרנט ותשכיל. עובדה שמדינה לא מאפשרת למשפחתי לבצע בדיקות מעבדה שנותנות תשובה חד משמעית (ביודוזימטרייה רטרוספקטיבית), נותנת מקום לכל מיני הסקות כמו שלך שלא קשורות למציאות.

אנחנו לא מתעקשים על קבלת הקרנות מייננות פליליות כעובדה, אנחנו רק דורשים בדיקות שנועדו לאמת מול כל הציבור, מכיוון שאנחנו בעצמנו בטוחים לחלוטין בתוצאות מדידה של מד קרינה שלנו.

לסיכום, אני חושב שאם היית בא אליי עם ניסוח כמו שהבאת כאן בפורום ומבקש את עזרתי מול מישהו מהאנשים "שלי", גם

אני הייתי חושב פעמיים, או במקרה הגרוע, מעיף אותך לעזאזל.

Derish, מה שרשמתי זה תיאור של המתרכש, לא מדובר כאן על שום ניסוח. העובדה שאתה מוכן להעיף לעזאזל אנשים, בגלל שניסוח לא מוצא חן בעיניך, מעידה על גישה צינית שלך שכ"כ אופיינית למוסדות המדינה שגרמו לכך שמצב התדרדר למה שמתואר בשרשור הזה.

אתה יכול לתרום את החלק שלך למאבק הזה ולעזור לנו לנסח את מה שכתבתי כמו שצריך.

על איזה הדברות אתה מדבר, כאשר מדובר על שכירי חבר של כנופייה שיש לה קשרים עם מוסדות האחראים בעיר?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. במידה ונמדדה עוצמת הקרינה שציינת אזי מזמן השכנים שלך היו חולים בסרטן הדם או נמקים לאט ובטוח.'.

מרק, פתרת את התעלומה.

הם בכלל לא אתיופים אלא חיזרים שהיו ירוקים והשחירו בגלל הנמק מהקרינה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי ז., כפי שכתבתי קודם בשרשור הזה, אותם שכנים פועלים באכזריות בלתי אנושית, ע"י אמצעים ביותר קטלניים, ממשכים להרוס בריאותו של נכה ובני משפחתו שמהווים תמיכה יחידה בו במדינה הזאת. הם משפחה ברוכת ילדים, פוגעים במשפחת נכה הקטנה וקוטעים את המשך השושלת (GENOCIDE).

Volk, מה שאתה מציע לא יפתור שום דבר. כנופייה הזאת, זה לא רק משפחה שיושבת מעל ראשנו, אלא כל הכנופייה שלהם המונה עשרות אנשים.

זה תפקיד של מוסדות המדינה לטפל במקרים כאלו. יש הרבה דוגמאות בחו"ל שמדינות שונות מתמודדות בתופעות כאלה בצורה מאוד יעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alfa164TS איפה בדיוק בעפולה אתה גר? אם זה בגבעת המורה, קיים מתקן קשר צבאי באיזור, ייתכן וזה בא ממנו.

איכשהו לא נראה לי הגיוני שקיים תותח EMP ברשות כנופיית אתיופים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עשרות אנשים ניתן לפתור מהצורך לחיות בעזרת שלוש מחסניות לכל היותר.

בשכונה ה"חדשה" שלי בפ"ת, איזה ערס חסר מוח שלף פעם אקדח על אבא שלי שהעיר לו על זריקת זבל ברחוב. ( מיותר לציין את העובדה שההורים שלי הם הדבר הכי יקר לי בעולם) המטומם כבר שנה וחצי בכסא גלגלים, והוא לא ילך בזמן הקרוב. אבל כשהוא והחברים שלו רואים את אבא שלי הם עוברים לצד השני של הרחוב.

אלפא, תסלח לי, אבל אתה פראייר, פשוט ככה. אם היתי במקומך, הייתי מארגן כל חבר, כל בן אדם שאני מכיר, כל מי שחייב לי טובה, וכל מי ומה שהם יכולים להביא איתם ופשוט מוחק את הבני זונות מעל פני האדמה, ובלי לחשוב יותר מדי.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת נשמע בחור טוב, אבל יש דבר אחד שאני רוצה להגיד לך...

אני לא בן אדם אלים,אני לא בן אדם כועס...

אבל מה לעשות? אנחנו לא חיים בלה-לה לנד.

בחייאת רבאק,זה אבא שלך! והוא בן אדם נכה - אתה הילד שלו אתה צריך לעמוד ולהגן עליו.

אז כן בן אדם אחד נגד כנופייה זה לא מספיק, אבל אני מאמין שיש לך חברים.

אהה ועוד משו ,לא חסרים חבר'ה שבתמורה לתשלום סמלי ישמחו לטפל בהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו... פשוט סיפור הזוי ברמה...

שמע המקרה הזה כל כך מסובך.

אני לא מכיר אותך ברמה האישית, אני יודע שאני הייתי עושה הכל כדי שהם יבינו שהם צריכים להפסיק, ולעבור דירה.

אבל, אם אתה לא רוצה לפעול בדרכים לא חוקיות, אתה חייב אבל חייב לעבור דירה. אין מה לעשות, אולי "תצא פראייר" אבל זה שווה את זה, ותהיה לפחות בראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...