Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו אתה בכלל מדבר על קרינת קרני רנטגן?

בתמונות שהעלת יש 2 מדידות שונות האחת מודדת רנטגן ומראה 8.22 רנטגן(שזו מראה על חשיפה ממש קשה לקרינת רנטגן), והתמונה השנייה שאתה העלת מראה קריאה של 14 מיקרורנטגן/שעה שזה ממש זניח ובמקום מקום בארץ אתה תקבל קריאה כזו.

שתבין שצילום רנטגן שעושים לבית החזה/גב/בטן הוא בעל חשיפה של כ100 מיליגרם באותה חשיפה.

באופן כללי בחוץ במקום מגורך יש קרינה שמגיעה עד 500-1000 מילירנגן בשנה.

כאשר לאדם מותר לספוג עד 2000 מילירנגן בשנה.

בקיצור,עשה לנו טובה ואל תקשקש פה עם מכשירי DEW שנמצאים אצל שכניך ועדיין לא הגיעו למדפים של צה"ל ושאר צבאות העולם.:shock:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו אתה בכלל מדבר על קרינת קרני רנטגן?

רוב הזמן אני מדבר על קרינה מייננת. מדובר על מקור קרני גמא, טוב בשמת לב.

בתמונות שהעלת יש 2 מדידות שונות האחת מודדת רנטגן ומראה 8.22 רנטגן(שזו מראה על חשיפה ממש קשה לקרינת רנטגן), והתמונה השנייה שאתה העלת מראה קריאה של 14 מיקרורנטגן/שעה שזה ממש זניח ובמקום מקום בארץ אתה תקבל קריאה כזו.

טוב ששמת לב. מדידה שנייה הובאה לשם השוואה ומקורה קרינה סביבתית רגילה.

בקיצור,עשה לנו טובה ואל תקשקש פה עם מכשירי DEW שנמצאים אצל שכניך ועדיין לא הגיעו למדפים של צה"ל ושאר צבאות העולם.:shock:

אתה בקיא בכל התכולה של מדפי צה"ל ושאר צבאות העולם? :shock: ידידי, קצת הגזמת עם פופנצייה שלך, אני בטוח שעוד לא הספקת לבקר בכל המחסנים של כל צבאות העולם.

בקיצר, זה אתה אל תקשקש פה, כל קרניים שניתן לכוון על אדם ולפגוע בו, זה DEW. יפה ציינת בעצמך, עד כמה רמת קרינה שנמדדה בביתנו חריגה.

הערות שלי באדום.

green monster, אתה סותר את עצמך. ראית את קריאת מד קרינה בזמן חשיפה להקרנה מייננת פלילית מצד שכנים וראית קריאות מד קרינה במצב רגיל. ציינת בעצמך ש-8.22 זו חשיפה ממש קשה לקרינת רנטגן.

משפחתנו חשופה לטרור רדיולוגי חמור מאוד שקורה למשפחתנו במשך עשר שנים אחרונות. אנחנו בטוחים שגם אזרחים נוספים במדינה שלנו חשופים לטרור הזה, רק אין ברשותם הבנה על מה שקורה איתם ואין ברשותם מד קרינה מייננת כדי לנטר את זה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבאתי כדוגמא אתר אינטרנט, מה הבאת אתה כדי להצדיק ולאמת את דבריך?

הנה אתר שמוכיח שבנץ הוא רשע.

והנה תמונה שמוכיחה בבירור שהוא הפיל את התאומים :

bert911.jpg

אם אתם לא מאמינים לי אני יכולה להוציא מידע מויקיפדיה על ציד המכשפות בסיילם.

"חבר, אתה נוחר"

ביני אוטוביאנקי A112 ג'וניור 84'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

אני לא סותר את עצמי כי אין לי מושג איך זה נמדד, מתי זה נמדד ובאיזה אופן.

זה שאתה מעלה לפה תמונות לא הופך שום דבר לקדוש, מבחינתי הלכת לרופא שיניים ושמת את המכשיר בזמן צילום רנטגן, או שנפחת אל מול פני המכשיר, זה ממש לא מעניין אותי.

אף אחד פה במדינה לא סובל מטרור ראדיולוגי חמור במשך עשר שנים וDEW זה נשק העתיד שכרגע מוגדר כרעיון בלבד.

עשה לכולנו טובה, אתה מדבר פה על דברים הזויום ותלושים מהמציאות בלי שמץ של מושג לגבי מה שאתה כותב ואתה מנסה עוד לשכנע אותנו שיש פה איזה קונספירציה של יוצאי אתיופה שהם עבריינים בעלי יכול להשיג ידם על נשק העתיד שתרם הומצא והוא בגדר רעיון וכל זה נגד השכן המסכן שלהם במשך 10 שנים?

רבע'ק אנשים נראים לך מטומטמים? את יעקב אלפרון חיסלו בפיצוץ - אבל את המשפחה שלך מנסים לחסל עם קרינה מייננת של קרני X/גאמא במשך 10 שנים?

צר לי על כך שאתה חי בפארנויה שמה תקום יום אחד בבוקר באסון צ'רנוביל אבל אני מבטיח לך, אין לך שום קרינה מיינת בביתך.

אני מתחיל לחשוד שאולי אתה עובד בסניף של בלוקבסטר או צומת ספרים?:shock:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

green monster, יקר.

מנת קרינה שמתקבלת בצילומי רנטגן, כולל שיניים היא בסדרי גודל של מילי רנטגנים. מנה שנמדדה אצלנו בבית, פי אלפי פעמים גדולה יותר. קורבן קיבל עוד מעל פי 10 יותר ממדידה.

כפי שתיארת על פיברוק של תוצאות מדידה, זה לפי מנטליות שלך, כניראה שזו דרך החיים שלך. אנשי משפחתנו, אנשים ישרים.

ניגמרו לך תירוצים רציונאליים, התחלת לחפש רמאות בקרב קורבנות שסובלים מפצעים קשים שנגרמו ע"י מכת קרינה מייננת?

אני מתחיל לחשוד שאולי אתה עובד בסניף של בלוקבסטר או צומת ספרים?:shock:

ואני חושד שאתה עובד של אחד ממוסדות המדינה האחראים שנטשו אותנו ומכסת"ח את המוסד שלך בצורה צינית ובוטה.

אני מבטיח לך, אין לך שום קרינה מיינת בביתך.

אינך יכול לקחת על עצמך אחריות על הבטחה הזאת, כי סכנה כזאת יכולה להיות גם לאזרחים נוספים.

על סמך מה אתה יכול להבטיח דבר כזה? הרי לא ביצעת למשפחתי בדיקות רפואיות הספציפיות לקרינה מייננת.

באיזה שוק ירקות אתה קונה הבטחות שלך? כמה עולה אצלך קילוגרם?

אנשים משכילים מבינים, שהבטחות לחיים צריכות להיות מצד מוסדות המדינה, בצורת מוכנות לעשות בדיקות הדרושות ולא הבטחות של סבתא משוק.

green monster, אני יותר לא מתכוון לנהל איתך ויכוח ריק. פילפוליסקטה שלך לא מבוססת על שום דבר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש תירוצים רציונאלים, מי שצריך לחפש את הרציונאל זה אתה.

אתה צודק,

אתה ומשפחתך הם קורבנות לטרור ראדיולוגי שמופעל נגדיכם ע"י כנופיית סחורי סמים אתיופיים ,שמשתמשים בלוחמה אלקטרונית מתקדמת שתרם הומצאה.

ואתה צודק,

אני מכהן כראש היחידה לחקר השימוש בנשק של אנרגיה ישירה- כלפי אזרחים תמימים ועוברי אורח.

אתה סובל ממקרה קשה של קונספירציה..

WE ARE THE M.I.B

MIB-2-1024x768.jpg

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא לדגל את עורכי הדין שבפורום.

מי מכם יוכל לנסח מסמך בעל תוקף משפטי?

אני מוכן לחתום איתך מר alfa164TS, כמובן עם שמך האמיתי על מסמך כדקלמן:

(ינוסח בצורה עם תוקף משפטי)

אני אגיע לביתך עם 2 "מומחים לקרינה".

שניהם עובדים בממ"ג (מרכז מחקר גרעיני) שורק.

נגיע לביתך עם מכשירי מדידה מתקדמים ומקצועיים.

במידה ויתגלו ממצאים המאששים את טענתך (כנופית אתיופים יורים עליכם קרינה) נלך יחד לדואר ובו במקום נבצע העברת בעלות על הרכב שלי על שמך, על חשבוני. (פונטו SX 2001-מצ"ב תמונה)

*מה גם שמומחים הנוגעים בתחום מגוף ממשלתי יהיו מעורבים בעניין וישימו סוף ל"סיפור"

במידה ויתגלו ממצאים המאששים את טענתי (אולי שכנים שלך הם אתיופים, לא סובלים אותך ויש להם מיקרוגל, אבל הם לחלוטין לא "יורים עלייך קרינה מיננת") נלך יחד לדואר ובו במקום נבצע העברת בעלות על הרכב שלך על שמי, על חשבונך.

סגור?

במידה וכן, תגיד כאן ועכשיו ותסתום לכולם את הפה. שים לב שהכול מתועד כאן שחור ע"ג מסך.

במידה ולא, תסתום את הפה כאן ועכשיו ותפסיק לז%*ן את השכל לפורום שלם.

מה אתה אומר?

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, תגיד לי אתה:

** התמונות הוסרו לבקשת המשתמש **

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר?

סוף סוף קם מישהו ועשה משהו...:roll:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי להבין... (והנקודות כאן הן מהמוצדקות ביותר שנראו בCF)

אתה בעצם מתלונן שכנופייה של אתיופים מתעללת בך ובמשפחתך בעקבות תלונות שלכם על רעש.

לפי מה שאתה אומר אותה משפחה משתמשת במיכשור רדיואקטיבי על מנת לנקום בכם.

אתה טוען כי יש לכם מונה גייגר על מנת לנתר את אותה הקרנה (שנעשתה באופן ספציפי על אבא שלך), וכאשר אמא שלך הרחיקה את אביך מאותו אזור הקרנה, התגלו אצל אביך תופעות הדומות לאלו הנחשפים לקרינה גבוהה.

אם אכן כך המקרה ומה שאתה אומר הוא נכון, הייתי ממליץ לך באופן מיידי לתדלק את החללית שלך ולחזור ביחד עם משפחתך לכדור הארץ מהכוכב עליו אתם נמצאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

simon377, קח בחשבון, שלא משנה כמה ציוד משוכלל יביאו מומחים האלו, זה לא יעזור, מכיוון שאין בביתנו איזוטופים.

כבר היו מומחים ממשרד איכות הסביבה עם מכשירים מאוד מתקדמים ויש לנו דו"ח שלהם, בו רשום שאין בביתנו איזוטופים. לגבי חשיפה לקרינה מייננת, הם רשמו שמקור שלה יכול להיות פלילי בלבד (כי לא יכולה להיות בסביבה קרינה מייננת בסדרי גודל כאלו בשום מקום ציבורי בארץ).

לאחר הקרנה מייננת, נישארות בגוף של בן אדם ובסביבה בה הוקרן (בטון, כפתורי בגדים וכו') טביעות מאוד ספציפיות (TRAPPED CHARGE).

בקשר לבדיקות הדרושות, קרא במסמך הבא: http://pubs.drdc.gc.ca/PDFS/xtr9/p518062.pdf

בעמוד 37 (פרק 4.4 Dosimetry Comparisons עמוד 51 ב-PDF), אתה תיראה טבלה עם מחירים של בדיקות דרושות.

However, radiation dosimetry is often required for people

who are not badged, as is often the case under accident conditions. For this

case, biological dosimetry is clearly the best choice, as it is a direct indicator

of radiation damage.

personnel.

purposes and not for quantitative estimation of cost for a particular test.

כפי שניתן ליראות, עלות בדיקות כדי לאמת מיקום הקרנה + עלות בדיקות כדי לגלות מנה ספוגה ע"י קורבנות עוברת ערך רכב שלך ושלי ביחד (עשרות אלפי דולארים). בדיקות האלו מבוצעות בארץ ואנחנו יודעים בדיוק איפה, אבל גופים אחראים לא מגיבים לבקשתנו. אין גישה לבדיקות אלו לאנשים פרטיים.

אני מאוד מעריך את כוונתך, לצערי אין לנו אפשרות לממן את הבדיקות האלה בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

simon377, קח בחשבון, שלא משנה כמה ציוד משוכלל יביאו מומחים האלו, זה לא יעזור, מכיוון שאין בביתנו איזוטופים.

כבר היו מומחים ממשרד איכות הסביבה עם מכשירים מאוד מתקדמים ויש לנו דו"ח שלהם, בו רשום שאין בביתנו איזוטופים. לגבי חשיפה לקרינה מייננת, הם רשמו שמקור שלה יכול להיות פלילי בלבד (כי לא יכולה להיות בסביבה קרינה מייננת בסדרי גודל כאלו בשום מקום ציבורי בארץ).

אז מה שאתה אומר בעצם זה שלך בבית יש ציוד מדידה ששוויו מעל הציוד שיש לממ"ג?

חוצמזה, אל תודה לי. אני לא רוצה לעזור לך לממן את הבדיקות, אני רוצה להוציא אותך מההזיות. (וגם BMW חינם, אם היא בכלל שלך)

אני מוכן לבקר בבית השכנים שלך, איתך.

מכשיר בעוצמות שאתה מתאר (אני לרגע מדמיין שאתה יודע על מה אתה מדבר) אמור להיות די גדול, מספיק בשביל לראות אותו ב"סיבוב" בבית.

אם ה MMM )Makhshir Mesukan Meod) שלהם נראה ככה, רק תגיד, שנדע:

85acf7b85fd9c1d1f6915f432b79c024-orig

בכל מקרה, אני לא יודע מה הספורט האהוב עלייך, אולי זה?

8747313

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...