Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה למומחי הרנטגן.

במקומות שעושים בהם רנטגן על בסיס קבוע: יענו מכוני רנטגן, רופא שיניים וכו'.

אני יודע שכשהרופא מצלם הוא יוצא רגע החוצה.

השאלה שלי היא כזאת, האם אחרי אותה דקה שהוא יוצא ונכנס לא נשאר שום שריד לקרינה בחדר.

האם אין ספיגה של הקרינה בקירות או לא יודע מה וזה פשוט משפיע רק ברגע ה"ירייה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוודאי שיש ספיגה, רנטגן הוא גל אלקטרומגנטי. כשאתה משדר אותו יש אנרגיה וכשהיא נספגת במשהו היא הופכת לסוג אחר של אנרגיה, למשל חום.

אם התכוונת לשאול אם הקרינה ממשיכה לאחר כיבוי המקור אז התשובה היא לא. אין מדובר כאן על חומר רדיואקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר בעצם זה שלך בבית יש ציוד מדידה ששוויו מעל הציוד שיש לממ"ג?

איפה ראית שאמרתי דבר כזה? מה שאמרתי, בזמן הקרנה פלילית, מד קרינה הראה מנה ספוגה של 8.22 רנטגן. להשוואה הראתי שבמצב רגיל, קרינה שמקור שלה סביבתי היא בסדרי גודל של מיקרו רנטגנים. כדי לגלות באיזה עצמה הקרינו ומתי דרושות בדיקות מעבדה. מד קרינה מייננת מודד קרינה נוכחית. כמו שכבר ציינתי, מכיוון שאין ברשותנו איזוטופים, במצב רגיל, לא תיראה רמת קרינה חריגה.

חוצמזה, אל תודה לי. אני לא רוצה לעזור לך לממן את הבדיקות, אני רוצה להוציא אותך מההזיות. (וגם BMW חינם, אם היא בכלל שלך)

בומר חינם בטח שלא תקבל. כי אם יעשו את הבדיקות הדרושות, תיאלץ להפרד מפונטו שלך (אל תידאג אני יאפשר לך לקנות אותה חזרה במחיר מופחת :wink:). אתה לא יכול להוציא אותי מהזיות, מכיוון שאני הצגתי כאן ממצאים אוביקטיביים, תוצאות מדידה של מכשיר בזמן הקרנה פלילית.

אני מוכן לבקר בבית השכנים שלך, איתך.

מכשיר בעוצמות שאתה מתאר (אני לרגע מדמיין שאתה יודע על מה אתה מדבר) אמור להיות די גדול, מספיק בשביל לראות אותו ב"סיבוב" בבית.

דבר הזה יידרוש ממך צו חיפוש על ביתם של שכנים. תצליח להוציא דבר כזה? מעבר לזה, אם תסתכל בתמונה מאירוע הקרנה פלילית אחרונה שנרשמה בביתנו (היה כימעט לפני חצי שנה), יש תאריך בקובץ, יש סיכוי שמאז המכשיר נדד לבית אחר בישראל שבו מקרינים על עוד משפחה.

במהלך שנים אחרונות, היו כמה אירועי הקרנה מייננת פלילית מצידם.

הערות שלי באדום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתערב בדיון הזה, אבל עלו לי כמה שאלות.

כמו שהבנתי, אתה חיי עם אביך ואמך ביחד, נכון?

במהלך זמן רב מקרינים האיתיופים קרינה חזקה עליכם, נכון?

היחיד שסובל מהקרינה הזאת זה אביך? כיצד זה יתכן?

אם הוא באמת סובל מקרינה כמו שאתה טוען, להתקשר לרשויות יום אחד ולטעון שהאתיופים עושים לך SILENT HOLOCAUST

לא הולך לעזור. מה לעשות זה באנת נשמע הזוי.

(אצלי במסעדה האיתיופים בקושי יכולים לשתוף כלים...:roll:).

אני מציע לך לקבוע טור לקופת חולים, להתלונן על הכאבים שיש לו - כתוצאה מהקרינה (לא כאבים קיימים מהנכות או משהו כזה).

שם יתנו לו הפנייה לרופא המתאים שיאבכן מה קרה ולמה. אחרי שיהיו לכם אישורים שבאמת הוא נחשף לכמות קרינה גדולה פנו למשטרה ותדווחו על חפץ חשוד אצל האיתיופים - מחשש לפיגוע טרור. (רק אל תגיד טרור של SILENT HOLOCAUST)

המשטרה תגיע במטרה למצוא פצצה אבל במקום זה תיצא באמצע המטבח אצלהם מכשיר ענק שמקרין קרינה- ותחרים להם אותו. וזהו ניגמר הסיפור.

בהצלחה.

I :inlove: MY Mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך זמן רב מקרינים האיתיופים קרינה חזקה עליכם, נכון?

[עריכה]

אירועי קרינה מייננת הם נקודתיים. בינתיים תפסנו רק אירוע אחד כזה עם מד קרינה. אבל היו גם אירועים קודמים, לפי סימפטומים בריאותיים מאוד ספציפיים להקרנה מייננת. קודם פשוט לא היה ברשותנו מד קרינה מייננת.

אבא שלי חש על עצמו סימפטומים מאוד ספציפיים, בהיותו רופא לשעבר, הוא בדיוק יודע בגלל מה זה יכול לקרות. פעם ראשונה הוא לא האמין שדבר כזה קרה לו. פעם שנייה כשזה קרה, הוא התחיל לחשוד ואחרי זה רכשנו מד קרינה מייננת, כדי באופן חד משמעי לוודא שחששות של אבא שלי אינן נכונות. לצערי, החששות אכן אומתו, רק הפעם הייתה באפשרותנו לתעד את אירוע הקרנה מייננת.

מכיוון אירועי הקרנה מייננת קוראים פעם ב, אני מאמין שהם לא מחזיקים את המתקן אצלהם בבית באופן קבוע, אלא הוא מטייל בדירות אחרות בארץ וגורם נזק לאזרחים נוספים.

היחיד שסובל מהקרינה הזאת זה אביך? כיצד זה יתכן?

אבא שלי לא נפגע יחיד מקרינה. למשל באותו אירוע של הקרנה פלילית בלילה שאני מתאר, גם אימא קיבלה מנת קרינה גדולה.

אני מציע לך לקבוע טור לקופת חולים, להתלונן על הכאבים שיש לו - כתוצאה מהקרינה (לא כאבים קיימים מהנכות או משהו כזה).

שם יתנו לו הפנייה לרופא המתאים שיאבכן מה קרה ולמה.

היינו כבר בקופת חולים, רופא נתן את ההפנייה שצריך, כולל דו"ח שלו שמכיל תיאור של כל הסימפטומים שהיו לאבא ואימא. הבעייה, קופת חולים לא מאשרת את ההפנייה. כאשר אנחנו ורופא מנסים לברר בקשר להפנייה הזאת עם קופת חולים, לא מקבלים מהם שום תשובה. זה המצב שאנחנו תקועים בו.

אחרי שיהיו לכם אישורים שבאמת הוא נחשף לכמות קרינה גדולה פנו למשטרה ותדווחו על חפץ חשוד אצל האיתיופים - מחשש לפיגוע טרור. (רק אל תגיד טרור של SILENT HOLOCAUST)

המשטרה תגיע במטרה למצוא פצצה אבל במקום זה תיצא באמצע המטבח אצלהם מכשיר ענק שמקרין קרינה- ותחרים להם אותו. וזהו ניגמר הסיפור.

Ivgeni, תודה על הממלצות שלך. הערות שלי באדום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתערב שהשרשור הזה התחיל כבדיחה ועכשיו האלפיסט על הבימר עלה גבוה מדי, למקום שממנו הוא לא יכול לרדת.

כל הצעה להפריך או לאמת את העניין נתקלת באותם THV.(למתקשים: Tiruzim Hozrim Venishnim) של משפחת פשע אתיופית שמחזיקה ציוד כ"כ מתקדם ומשוכלל, פי כמה ממה שידוע שיש בעולם בגדלים המתוארים.

משפחת פשע זו (כמדומני Nitch הואשם בהמנות על שורותיה) כ"כ חזקה עד שמדינת ישראל מפחדת להתעסק איתה, שלא יעשו לה Genocide ע"י NSE. (בתרגום: Neshek Shel Etiopim)

מילא היינו מאמינים לך, אבל בינתיים אתה היחיד שמאמין לעצמך. (לפחות מישהו).

מעניין לעניין- באותו עניין.

סבתא שלי שיחקה Kadooregel עם ABAM. תוך כדי משחק העב"מ תקף אותה ב RKA (למי שלא מכיר- Rasia Koevet Ahoosharmoota). הלכנו למשטרה, לצבא, למכבי האש, למד"א ולכל פורומי הרכב המובילים בארץ, כולם אמרו לנו שהם לא מתעסקים עם ABAMים. יש לי צילומים של הABAM, אני מפחד להעלות אותם מכיוון שקראתי באינטרנט שיש על שבתאי ADSL ואני מפחד שיראו אותם שם ויעשו לי ולכל העולם Genocide.

מה לעשות?

Simon377 שלא רוצה SHBCF.

(Shirshurim Hazooim Be CarsForum)

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חראם על המקום בסרבר

שלח לי הודעה פרטית - לא מזמן הגיעו אלי שני עבריינים מעדת הבאהיים בחיפה, הם רצו לחסל מישהו שדרך להם על הכריזנטמות בעזרת מד-גייגר-אבל-לא-הקרינה-אלא-גייגר-משיקאגו-הופ

עזרתי להם לבנות מכונה שמחזירה אחורה בזמן והם נתנו לאבא שלו קונדום.

אולי אוכל לעזור לך

בינתיים גגל על המונחים הבאים:

ריטלין

קונצרטה

ציפרלקס

נוזינאן

ואבן

קסאנקס

תראה מה בא לך ופנה עם זה לגורמים המתאימים.

בהצלחה וחשש קל מקרינה בלתי מייננת אולטרא מיבבת

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי חלק מהנאמר פה לתסריט שאני כותב.

מבקש את אישורך, אלפא.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתערב שהשרשור הזה התחיל כבדיחה ועכשיו האלפיסט על הבימר עלה גבוה מדי, למקום שממנו הוא לא יכול לרדת.

אתה מסתכן להפסיד בהתערבות, לפחות כי ראית מספרים שנמדדו ע"י מד קרינה מייננת.

כל הצעה להפריך או לאמת את העניין נתקלת באותם THV.(למתקשים: Tiruzim Hozrim Venishnim) של משפחת פשע אתיופית שמחזיקה ציוד כ"כ מתקדם ומשוכלל, פי כמה ממה שידוע שיש בעולם בגדלים המתוארים.

אם היית מציע דבר אובייקטיבי לאמת או להפריך, היה על מה לדבר. אבל, מה שהצעת, מעיד רק על כך שאינך מבין בקרינה מייננת ושאתה מתעלם בקשר למה שרשמו כאן מגיבים אחרים, ראה מחוץ לציטוט:

בתמונות שהעלת יש 2 מדידות שונות האחת מודדת רנטגן ומראה 8.22 רנטגן(שזו מראה על חשיפה ממש קשה לקרינת רנטגן)

אם התכוונת לשאול אם הקרינה ממשיכה לאחר כיבוי המקור אז התשובה היא לא. אין מדובר כאן על חומר רדיואקטיבי.

מילא היינו מאמינים לך, אבל בינתיים אתה היחיד שמאמין לעצמך. (לפחות מישהו).

נושא הזה חשוב מידי כדי להאמין או לא להאמין. זה לא דת. יש אמצעים אוביקטיביים כדי לאמת.

באופן כללי לפי תגובות רואים דאגה מאוד עמוקה על מצב שניקלעה משפחתנו. תגובות מתחלקות לשני קבוצות. הקבוצה הראשונה ניגשת לעיניין שתיארתי באופן אובייקטיבי וקבוצה השנייה מחפשים מוצא פסיכולוגי לסיטואצייה המסוכנת הזאת, בגלל שבלבם יש חששות שזה עלול לקרות גם להם, הם מנסים לשכנע את עצמם בכך שדרך הזה מעולם אחר ולא נוגע באותם ע"י הכחשה.

להנסיך. יש כבר ניסיון בריפוי חששותיו ע"י תרופות, מכאן הכרות כ"כ מעמיקה בסוגים ספציפיים, במילים אחרות להכניס את הראש לחול.

ברחבי העולם, גישה אובייקטיבית ומכתיבה לבצע בדיקות סטנדרטיות ברגע שיש חשש לדברים כאלה כמו פגיעה מקרינה מייננת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספתי חלק מהנאמר פה לתסריט שאני כותב.

מבקש את אישורך, אלפא.

אם זה יגיע לאקרנים, כשתגיע לשלב הליהוק, זכור אותי.

אני רוצה להיות אתיופי קרימינל עם רובה ליזר.

אגב, זה גם שכן שלך? רואים פה בבירור ENBT!

(Etyopi Noge'ah Be Tamroor)

2hGqqTPybb8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי לפי תגובות רואים דאגה מאוד עמוקה על מצב שניקלעה משפחתנו. תגובות מתחלקות לשני קבוצות. הקבוצה הראשונה ניגשת לעיניין שתיארתי באופן אובייקטיבי וקבוצה השנייה מחפשים מוצא פסיכולוגי לסיטואצייה המסוכנת הזאת, בגלל שבלבם יש חששות שזה עלול לקרות גם להם, הם מנסים לשכנע את עצמם בכך שדרך הזה מעולם אחר ולא נוגע באותם ע"י הכחשה.

להנסיך. יש כבר ניסיון בריפוי חששותיו ע"י תרופות, מכאן הכרות כ"כ מעמיקה בסוגים ספציפיים, במילים אחרות להכניס את הראש לחול.

ברחבי העולם, גישה אובייקטיבית ומכתיבה לבצע בדיקות סטנדרטיות ברגע שיש חשש לדברים כאלה כמו פגיעה מקרינה מייננת.

אז בנוסף לשגלן מוחות אתה גם פסיכולוג?

במידה וכן, תגיד כאן ועכשיו ותסתום לכולם את הפה. שים לב שהכול מתועד כאן שחור ע"ג מסך.

במידה ולא, תסתום את הפה כאן ועכשיו ותפסיק לז%*ן את השכל לפורום שלם.

מה אתה אומר?

קיבלת הצעה.

neep.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התמרור שאתה צריך להציב לעצמך בנושא השרשור הזה, מכיוון שתגובות שלך חסרות תוכן ומהוות פילפוליסטיקה (ז&%ן מוח).

קיבלת הצעה.

neep.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה לרשות, לפי חוקי זכויות היוצרים בארץ.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...