Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן כללי לפי תגובות רואים דאגה מאוד עמוקה על מצב שניקלעה משפחתנו. תגובות מתחלקות לשני קבוצות. הקבוצה הראשונה ניגשת לעיניין שתיארתי באופן אובייקטיבי וקבוצה השנייה מחפשים מוצא פסיכולוגי לסיטואצייה המסוכנת הזאת, בגלל שבלבם יש חששות שזה עלול לקרות גם להם, הם מנסים לשכנע את עצמם בכך שדרך הזה מעולם אחר ולא נוגע באותם ע"י הכחשה.

התגובות מתחלקות לשתי קבוצות: קבוצה שצוחקת עליך בשירשור עצמו וקבוצה שנייה שדואגת לך אבל לא בגלל שטויות של קרינה מייננת וחרטות אחרות.

דואגים לך כי כל מה שאתה אומר נשמע הזוי וקלוש מהמציאות. לא משנה איך תנסה להוכיח את זה, זה עדיין לא הגיוני ולא מתיישב על הדעת. גם אלף תמונות של מוני גייגר או מד קרינה לא יעזרו. אם היה אפשר לעשות פה סקר היית רואה בבירור שמעטים מאוד (ותאמין לי שממש רציתי להגיד אף אחד) מאמינים לתיאורים שלך. אני אישית בהתחלה קיוויתי (ובאמת קיוויתי) שיסתבר שמדובר בבדיחה מצידך.

לא ברור מה ניסית להשיג בעצם פתיחת השירשור.

עזרה? אתה בעצמך אומר שהבדיקות יקרות ואף אחד לא יכול לעזור.

תשומת לב? בהחלט השגת תשומת לב, אבל זו לא תשומת לב חיובית.

הסתה נגד אתיופים? נו באמת....

מציע לך בכנות לחשוב טוב על מה שאתה אומר. זה בהחלט לא מוסיף לך.

ולשאר המגיבים בשרשור שצוחקים על פותח השירשור:

די ללעוג ולצחוק לבן אדם. אני יודע שזה מאוד קל ואפילו מרגיש נדרש אבל הבן אדם במצוקה. לא משנה אם כל הנושא אמיתי או לא אבל אני באמת מאמין שפותח השירשור נמצא במצוקה כלשהי.

אולי כדאי לתת לשרשור הזה לדעוך ולמות ולגמור עם הסיפור הזה.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עמדת הכחשה של עובדות המתוארות בשרשור היא טבעית, מכיוון שבן אדם באופן פסיכולוגי מנסה להגן על עולמו הקטן מלעלות על הדעת שדבר כזה עלול לקרות (דבר שקורה באמת עם משפחתנו).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, נסה להסביר לאנשים בארץ איך חיים במקומות אחרים והם פשוט לא יבינו.

רק היום סיפרתי למישהי שחייתי בצ'ילה והיא שאלה אם זו מדינה. אחר כך הייתה לי שיחה עם ידידה על אנגולה והתוכניות שלי והאידיוטית הראשונה (לא הידידה שלי) שאלה איפה זה ולמה כל המקומות האלו נשמעים כאילו שחיים שם מונגולואידים.

הידידה הסבירה לה שזה ממש לא ככה כי אנגולה זה באפריקה ומונגוליה זה באסיה ושיש "מונגולים", ולא "מונגולואידים" במונגוליה.

כתוצאה, המונגולואידית שאלה אם יש מדינה אמיתית שקוראים לה מונגוליה.

בקיצור, אנשים יודעים פחות ממה שהם חושבים ומפקפקים בהכל, בלי קשר לעובדות.

אין לי מושג בקרינה או במה אפשרי אז עזבתי את השרשור הזה מוקדם מאוד. אם באמת יש בעיה בדיוק כמו שאתה מתאר אותה, צריך לארגן צורה כלשהי לשרוף את כל מה שיש להם ולהרוס אותם לגמרי (הנסיבות דורשות), או פשוט לעבור דירה ולבקש הגנה מהמשטרה.

עוד אפשרות היא ללכת לעיתונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היום סיפרתי למישהי שחייתי בצ'ילה והיא שאלה אם זו מדינה.

הייתה לי שיחה עם ידידה על אנגולה והתוכניות שלי והאידיוטית הראשונה (לא הידידה שלי) שאלה איפה זה ולמה כל המקומות האלו נשמעים כאילו שחיים שם מונגולואידים.

כתוצאה, המונגולואידית שאלה אם יש מדינה אמיתית שקוראים לה מונגוליה..

דוגמא קלאסית של "אמור לי מי חבריך..."

לא יכלתי לצפות ל 2 פוסטמות יותר גדולות בתור חברותיך :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידידה שלי היא לא פוסטמה, החברה שלה היא כן. אתה יודע, סוג האנשים האלה שאומרים שטויות ורק בא לך לצעוק "פתחי את הדלת וקפצי החוצה! לא, אני לא אוריד את המהירות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיבות שלא היו תלויות בי נקלעתי אתמול לחברת אנשים שהיו על מסקלין ועוד כמה :loco::drinking::silly::puppydoge:crazyeyes

והם היו פחות הזויים מאלפה בומר

מגיע לבנאדם אוסקר !

זה כבר הרחק מסיפורי "חיים שכאלה"

הרבה מעבר לתעשיית הסרטים של בומבי

רק צריך לדאוג שהאשכול הזה יגיע לידיו של קוונטין טרנטינו ותראו איזה גורף קופות ייצא

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש דרך לסיים את השרשור ואת בעיותיו של הבחור.

תשלח לי בהודעה פרטית את המספר הפלא האישי ... תאמר לי היכן אתה גר,

אני יגיע עם מספר אנשים מפוקפקים או שכמה מהליצנים פה יבואו איתי, נצטייד במצלמת וידאו ונכנס (כמובן בדרך חוקית!) לדירת האתיופים, (שאני מאוד אוהב אנשים אדיבים וחמים) אם יתגלה משהו בסגנון שאתה מדבר עליו אז תאמין לי שהדבר היחיד שהם יוכלו לעשות זה אולי ללחוץ על כפתור המצוקה כדי לקרוא לפיליפינית שתעזור להם לקום מהמיטה ולחבר להם את האינפוזיה בחזרה. ואם לא אז אני כבר יחשוב על משהו יצירתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש דרך לסיים את השרשור ואת בעיותיו של הבחור.

עזוב, עוד תחטוף אתה והחברים שלך מקרה קשה של BHMT

(BEAYOT HALICHA MEROV TSHOK)

למה לך?

-בנימה רצינית.

אני עדיין מחכה לאישור שלך, אלפא.

לא התלוצצתי בעניין.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם מזלזלים בבן אדם ?

אתם יודעים איזה נזק נגרם לעם הרוסי אחרי פיצוץ צ'רנוביל ?

אחרי התייעצות עם פיית השיניים בדקנו את המצב וגילינו שאכן מופעלת לוחמה גרעינית עליו

ועל משפחתו.

לקחתי על עצמי את היוזמה על מנת לפתור את בעייתו של מר ALFA ואספתי כמה מהשכנים שלי כגון:

כיפה אדומה עם M16 , הזאב הגדול והרשע עם השיניים החדות , 7 הגמדים (כי הם קטנים וזריזים) ,

פיטר פן (כי הוא יכול להיכנס מהחלון ולנטרל את המכשיר) וכמובן הקוסם מארץ עוץ כי הוא יכול הכל.

תודיע לי אם אתה צריך את עזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לתומי חשבתי שהאשכול ננעל/נעלם או נפגע קשות מקרינה מייננת.

לפותח האשכול מצאתי פורום בשפה העברית עם סיפורים/בעיות אישיות והטיפול בהם על-ידי רופא מקצועי.

http://www.starmed.co.il/Forum/123

"אני אובחנתי כחולה בסכיזופרניה שהחלק הגדול ממנה הוא חרדות חרדות כל כך קשות שהם מפריעות לי בהליך החשיבה אני נוטל סרוקסט 50 וריספדל 4 אך זה לא עוזר לי אני עדיין מפחד מאינטראקציה עם אנשים זרים משפחה ובכללי בני אדם בגלל החרדות אני לא יוצא מהבית לא מתפקד ובכלל חיי חיים מאוד מצומצמים גם מבחינה של חשיבה אני מצמצם את עצמי כדי לא לאבד איזון מרוב החרדות איכות החיים שלי לא טובה אני מעשן 2 קופסאות ביום שותה חצי בקבוק של וודקה בעבר הייתי רזה כבר לא וזה כבר שנתיים כאשר נכנעתי לחרדות ו3 בכללי אני רוצה לנסות וויפאקס או אפקסור במקום סרוקסט וסרוקוול במקום ריספרדל האם שווה לנסות או בתכלס זה לא ישנה הרבה אני לא רוצה לסבול ולא לקבל התקף פסיכוטי מה שלא היה עוד בבקשה תייעץ לי ואני יפנה לפסיכיאטר שלי תודה מראש ניר"

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...