Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם עשרות אנשים ניתן לפתור מהצורך לחיות בעזרת שלוש מחסניות לכל היותר.

בשכונה ה"חדשה" שלי בפ"ת, איזה ערס חסר מוח שלף פעם אקדח על אבא שלי שהעיר לו על זריקת זבל ברחוב. ( מיותר לציין את העובדה שההורים שלי הם הדבר הכי יקר לי בעולם) המטומם כבר שנה וחצי בכסא גלגלים, והוא לא ילך בזמן הקרוב. אבל כשהוא והחברים שלו רואים את אבא שלי הם עוברים לצד השני של הרחוב.

אלפא, תסלח לי, אבל אתה פראייר, פשוט ככה. אם היתי במקומך, הייתי מארגן כל חבר, כל בן אדם שאני מכיר, כל מי שחייב לי טובה, וכל מי ומה שהם יכולים להביא איתם ופשוט מוחק את הבני זונות מעל פני האדמה, ובלי לחשוב יותר מדי.

חבל שהיום האנשים כבר לא ככה...אני לגמרי בעד איתך.

רק אם מפגרים כאלה צריך להזהר כי הם יודעים לבכות למשטרה וחבל שאתה תדפק אבל אם מתחננים את זה נכון בהחלט נכון.

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו...

, אתה חייב אבל חייב לעבור דירה. אין מה לעשות, אולי "תצא פראייר" אבל זה שווה את זה, ותהיה לפחות בראש שקט.

"הפשרה של היום היא השגרה של מחר" :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
איך הגעת למסכנה ש-DEW לא ישים מבחינה טכנית? גם מיקרוגל ביתי רגיל אפשר ללא בעייה להסב לשימוש בתור נשק קרינה.

קשקוש שאין לו שום בסיס.

במיקרוגל יש משדר אלקטרומגנטי פיצפון שרק עם תיעול האנרגיה בגלבו קצרצר יכול מקסימום לחמם אוכל במרחק של כמה ס"מ.

בנוסף, התחום שבו עובד מיקרוגל לא מתאים לשימושים כאלו.

ידידי, אני קצת לא מבין את מאיפה אתה מביא את הדברים הללו.

אני קראתי בזמנו את כל התרד' ההזוי שלך על "טרור נגד נכה ורכבו".

תשמע, נראה לי שאתה מבזבז את זמנך בכל מיני אתרי קונספירציה כאלו ואחרים.

מכיון שאין לך שום ידע בנושא ואתה ניזון משטויות שאתה קורא ברשת באתרים מפוקפקים אני חושב שמעבר לעובדה שאתה רושם דברים הזוים אתה מפתח לעצמך תאוריות שהפורום הוא גם ממש לא הבמה לזה.

מכיוון שעסקתי בל"א שנים, אני חייב לציין ששטויות כאלו לא שמעתי הרבה זמן.

קרינה אלקטרו מגנטית מתחילה להיות מסוכנת ברגע שמדובר על תחומים גבוהים ובעצומות אדירות של כמה מגה-וואטים טובים.

ואת זה אתה יכול למצוא במערכות ל"א בשימוש בחיל ים,אוויר ומודיעין או במכ"מים שמיועדים לבקרת אש או הרכשת טילים.

אין שום אדם פרטי שיכול להרשות לעצמו משדר בהספקים הללו וכמובן אתה מבין שזה לא משהו שמפעילים על חשמל ביתי שבמקרה הטוב הוא תלת-פאזי אלא מדובר על תצרוכות של אמפרז' שגם לכל הבלוק שאתה גר בו, אין.

חשיפה לטווח ארוך של קרינה אלקטרומגנטית עדיין לא הוכחה בכלל כמסוכנת, ואפילו לא כמסרטנת בטווח הארוך- אחרת כל מי שהולך לשרת בחיל הים על הספינות היה צריך להיות מאושפז במצב קריטי במחלקה אונקולוגית.

בקיצור, אני לא יודע מאיפה שאבת את המידע הזה, אבל אל תתפלא אם תגרור אחריך תגובות כאלו כי סה"כ שאתה לא מבין על מה אתה מדבר זה קצת מפריע.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש שאין לו שום בסיס...במיקרוגל יש משדר אלקטרומגנטי פיצפון...

באמת??? אז איך אתה מסביר של DR. EVIL ול MINI ME זה כן עבד ככה?

והם גם הצליחו להשתלת על העולם!

Dr%20Evil%20-%20lead%20counsel%20and%202nd%20chair.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש שאין לו שום בסיס.

במיקרוגל יש משדר אלקטרומגנטי פיצפון שרק עם תיעול האנרגיה בגלבו קצרצר יכול מקסימום לחמם אוכל במרחק של כמה ס"מ.

בנוסף, התחום שבו עובד מיקרוגל לא מתאים לשימושים כאלו.

קח מד קרינה אלקטרו מגנטית שמסוגל למדוד מיקרוגלים, תמדוד קרינה סביב מיקרוגל מבודד בזמן עבודתו ואחרי זה תדבר. כאשר מיקרוגל יהיה פתוח תמדוד שוב (זה יידרוש לבצע כמה שינויים במיקרוגל כדי שיוכל לעבוד עם דלת פתוחה).

מכיוון שעסקתי בל"א שנים, אני חייב לציין ששטויות כאלו לא שמעתי הרבה זמן.

אם אחרי שעסקת בל"א, אתה עדיין אומר שזה שטויות, אז אני לא יודע באיזה ל"א עסקת.

מעבר לזה, בקורסים צבאיים לא מספרים על נזקי קרינה מספיק. אם בצבא היו מספיק דואגים לבריאות חיילים, לא היה קורה, מה שקרה לצוללנים בכישון.

הערות שלי באדום.

bagira, ציניות שלך לא מצחיקה. "מה שלא שומע ולא רואה - לא קיים" זו פרופנצייה לשמה.

פעם אנשים חשבו שכדור הארץ שטוח, אחרי זה חשבו שכל הכוכבים מסתובבים סביב כדור הארץ. לפני שהיה מיקרוסקופ, חשבו שאין דבר כזה חיידקים. פעם שרפו אנשים שעסקו במדע באישום שאלה מתעסקים בכשפים.

פעם רדיו זה היה מדע בדיוני. הרי לא רואים ולא שומעים גלים אלקטרו מגנטיים, איך מידע יכול לעבור באויר?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון אלפא 164,

אל תכתוב לי "תבדוק ותמדוד ורק אחרי זה תדבר", כי התנסתי בדברים הללו במשך כמה שנים טובות.

לי, בניגוד אלייך יצא לבדוק משדרים אלקטרומגנטיים "קצת" יותר משוכללים ממיקרוגל ו"טיפל'ה" יותר חזקים, גם מד הספק שמחובר ישירות לגלבו של המיקרו לא מקבל תוצאה שקרובה לדמיון שלך לגבי כלי נשק.

תבין, למשדר של מיקרוגל אין מספיק עוצמה כדי לתת פולס שגיע למרחק של יותר מכמה ס"מ בודדים נניח עד 20 ס"מ ויהיה מסוכן.

אז אתה רוצה שהוא יעבור קירות ויגיע לבית של השכנים?:shock:

אם היה לך מושג קלוש על מה אתה מדבר הייתי עוד איכשהוא נמנע מלהגיב ,אבל מצטער פשוט אתה לא יודע על מה אתה מדבר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי, בניגוד אלייך יצא לבדוק משדרים אלקטרומגנטיים "קצת" יותר משוכללים ממיקרוגל

בניגוד אלי? אתה מדבר על זה מיתוך הכרות אישית שלך איתי ועיסוקיי?

כי במקרה גם לי יצא להתעסק עם משדרים "קצת" יותר משוכללים ממיקרוגל.

בימי הביניים אינקויזיציה שרפה אנשים שעוסקים במדע, כי אלה ניסו להאיר את פניהם של אנשים בדברים שלא היו גלויים להם אז. לאינקויזיצייה היה כדאי להחזיק את העם על הברכיים בחושך ולמנוע מהם אבולוצייה.

כחלק מקונפורמיזם של העם מול אינקויזיציה, הייתה להם גישה עם דפוס מאוד מסויים, כל דבר שהם לא מבינים היה עבורם כשפים, הם התאספו לגדודים, רדפו אחרי אנשים ושרפו במדורות.

תפקיד של אינקויזיצייה לקחו על עצמם בארץ מוסדות המדינה האחראים, שבכל כוחם מנסים להחזיק את העם על הבירכיים בחושך.

להבדיל מאנשים של ימי הביניים, לאדם מודרני צריכה להיות גישה שונה, אשר מוכנה בביקורתיות לקבל דברים שעדיין אינם ידועים לו. אבל, כפי שאפשר לראות, מאז ימי הביניים לחלק מאנשים גישה לא השתנתה בהרבה, רק את המילה כישוף החליפה המילה שטויות.

את תפקיד של גדודי ענישה, לקחו אלה שמתנכלים במשפחתי.

ליגיטימצייה מוחלטת שמוסדות המדינה העניקו לפושעים שמתנכלים במשפחתי, גרמה לאבולוצייה בשיטות פגיעה שלהם. הם עברו משיטות שקל לנטר לשיטות שגורמות למקסימום נזק במינימום עדות, כולל שימוש במתקן קרינה מייננת (אליו באופן חד משמעי מעיד מד קרינה מייננת שיש ברשותנו) ושימוש במתקני קרינה בלתי מייננת (עליהם באופן חד משמעי מעיד מד קרינה אלקטרומגנטית שיש ברשותנו).

לכן, במקום לעסוק בפילפוליסטיקה ולקבוע דברים שאינכם בהכרח מבינים עד הסוף כמדע בידיוני ושטויות, שפרו את הגישה שלכם מזאת של ימי הביניים לזאת של אדם המודרני שמוכן לקבל דברים חדשים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, מה שרשמת זו פרופנצייה.

זו פרופנצייה לשמה.

סליחה על הבורות שלי אבל מה זאת המילה הזאת שאתה חוזר עלי?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוש המילה סילוף.

זה אומר, שדברים מסויימים, אתה מנסה להראות לא בדרך שהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד אלי? אתה מדבר על זה מיתוך הכרות אישית שלך איתי ועיסוקיי?

כי במקרה גם לי יצא להתעסק עם משדרים "קצת" יותר משוכללים ממיקרוגל.

בימי הביניים אינקויזיציה שרפה אנשים שעוסקים במדע, כי אלה ניסו להאיר את פניהם של אנשים בדברים שלא היו גלויים להם אז. לאינקויזיצייה היה כדאי להחזיק את העם על הברכיים בחושך ולמנוע מהם אבולוצייה.

כחלק מקונפורמיזם של העם מול אינקויזיציה, הייתה להם גישה עם דפוס מאוד מסויים, כל דבר שהם לא מבינים היה עבורם כשפים, הם התאספו לגדודים, רדפו אחרי אנשים ושרפו במדורות.

תפקיד של אינקויזיצייה לקחו על עצמם בארץ מוסדות המדינה האחראים, שבכל כוחם מנסים להחזיק את העם על הבירכיים בחושך.

להבדיל מאנשים של ימי הביניים, לאדם מודרני צריכה להיות גישה שונה, אשר מוכנה בביקורתיות לקבל דברים שעדיין אינם ידועים לו. אבל, כפי שאפשר לראות, מאז ימי הביניים לחלק מאנשים גישה לא השתנתה בהרבה, רק את המילה כישוף החליפה המילה שטויות.

את תפקיד של גדודי ענישה, לקחו אלה שמתנכלים במשפחתי.

ליגיטימצייה מוחלטת שמוסדות המדינה העניקו לפושעים שמתנכלים במשפחתי, גרמה לאבולוצייה בשיטות פגיעה שלהם. הם עברו משיטות שקל לנטר לשיטות שגורמות למקסימום נזק במינימום עדות, כולל שימוש במתקן קרינה מייננת (אליו באופן חד משמעי מעיד מד קרינה מייננת שיש ברשותנו) ושימוש במתקני קרינה בלתי מייננת (עליהם באופן חד משמעי מעיד מד קרינה אלקטרומגנטית שיש ברשותנו).

לכן, במקום לעסוק בפילפוליסטיקה ולקבוע דברים שאינכם בהכרח מבינים עד הסוף כמדע בידיוני ושטויות, שפרו את הגישה שלכם מזאת של ימי הביניים לזאת של אדם המודרני שמוכן לקבל דברים חדשים.

1. אני לא צריך להכיר אותך כדי לדעת שהעובדה שאינך מבין דבר בנושא , ואת זה אני פשוט מאוד מפרש מתגובותיך שאין להם כל בסיס מוצק ואמיתי אלא איזה נסיון של חידוש תאורייות קונספירציה לגבי כנופיות פשע מאורגן ממוצא אתיופי בעלי נשק מתקדם יותר מאשר הצבאות המתקדמים בעולם וכל זאת נגד משפחתך שאינה הסבה להם כל פגע רע.

אינני בא לשפוט לכאן או לכאן וזה גם ממש לא מטריד אותי באם זה נכון או לא, העניין פה הוא אך ורק לגבי עובדות בנושא לוחמה אלקטרונית,קרינה אלקטרומגנית וההשלכות שלה.

לכן, עם העובדות הללו אני מגיע לדיון הזה ולא שום דבר אחר.

2.ההערה הכביכול מלומדת שלך והכתיבה הכביכול משכילה שלך- לא הופכת את הנושא מהזיה לעובדה מאומתת.

צר לי, אבל בניגוד להרבה אנשים אחרים אני דווקא מאילו שיודעים בדיוק על מה אתה מדבר.

הבעיה נעוצה בזה שאתה אינך יודע על מה אתה מדבר.

תגובות כאורך הגלות על ימי תקופת האינקוויזיציה וההשלכות של עיסוק במדע בימי הביניים ממש לא קשורות לדיון, זה לא הופך אותך לחכם יותר והאמת זה גם לא הופך אותך לצודק יותר.

העובדה היא מוגמרת, שום מיקרוגל שבעולם לא יכול להפוך להיות נשק לוחמה אלקטרונית מתקדם.

אם היה לך מושג קלוש כמה עולה משדר חסימה של ל"א לא היית פורס בפניינו את הגיגך.

לטעמי אתה חי בפראנויה בלתי מובנת שעם מיטב הבנתי אולי מדובר על איזה אנטנת סלולאר ששתולה באחת הגגות ליד איזור מגוריך.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני לא צריך להכיר אותך כדי לדעת שהעובדה שאינך מבין דבר בנושא , ואת זה אני פשוט מאוד מפרש מתגובותיך שאין להם כל בסיס מוצק

כששאלתי אם אתה מכיר אותי, התכוונתי, האם אתה מכיר אותי מאותו קורס ל"א או אולי בסיס ששירתתי בל"א.

אני הבאתי כדוגמא אתר אינטרנט, מה הבאת אתה כדי להצדיק ולאמת את דבריך? דברים שרשמת הם באויר ורק מראים את רמת ההבנה שלך על קרינה. אם דיברנו על מיקרוגל, הרי ברור שהוא לא יישרוף חור בגוף של בן אדם. זה לא M16 שלחצת על הדק ובן אדם מת במקום. מדובר על נזק מצטבר מקרינה שגורם לסרטן, מחלות, וכד'. הבאתי מכשיר מיקרוגל בתור דוגמא בלבד, כדי להראות לאנשים ש-DEW זה לא דבר תיאורטי, אלא ישים גם ברמה ביתית, אני בטוח שברשותם של שכנים מכשיר הרבה יותר מתקדם וחזק.

2. צר לי, אבל בניגוד להרבה אנשים אחרים אני דווקא מאילו שיודעים בדיוק על מה אתה מדבר.

הבעיה נעוצה בזה שאתה אינך יודע על מה אתה מדבר. אם אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר, למה שלא תסביר ובצורה כזאת תעזור לי?

תגובות כאורך הגלות על ימי תקופת האינקוויזיציה וההשלכות של עיסוק במדע בימי הביניים ממש לא קשורות לדיון, זה לא הופך אותך לחכם יותר והאמת זה גם לא הופך אותך לצודק יותר. הבאתי אינקויזיצייה כדוגמא לגישה של אנשים שהשמידו אנשים אחרים אשר הביאו לעולם הזה אמת על תופעות שלא היו מוכרות ליפני ולא היו נוחות לשילטון של אותם זמנים.

אם היה לך מושג קלוש כמה עולה משדר חסימה של ל"א לא היית פורס בפניינו את הגיגך.

יש לי מושג כמה עולה מכשיר שאתה מדבר אליו. בוא נסגור עיניין של ל"א, שמוכר לי לא פחות מאשר לך, זה לא עיניין לדיון אזרחי.

לטעמי אתה חי בפראנויה בלתי מובנת שעם מיטב הבנתי אולי מדובר על איזה אנטנת סלולאר ששתולה באחת הגגות ליד איזור מגוריך.

אנטנה סלולארית לא מסוגלת לייצר קרינה מייננת. ברשותנו מד קרינה מייננת מקצועי, כזה כמו משתמשים בו במרכזי מחקר בארץ, בצבא ומשטרה. מד קרינה הזה מגיב לקרינה מייננת בלבד. כל מקור לפראנויה שלכם זאת גישה של מוסדות המדינה לעיניין של שימוש פלילי במתקן קרינה מייננת. כדי לשים קץ לספקות שלכם ופילפוליסקוטה, יש לעשות לבני משפחתנו את הבדיקות הדרושות אשר במדוייק יוכיחו על מה שקרה באמת.

הערות שלי באדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כמחווה של רצינות, פעם אחת תעלה לפורום תמונה של מד הקרינה שלך, שבה רואים שנמדדה כמות קרינה חריגה?

בינתיים, חוץ מסיפורים תמוהים, לא הבאת כל סימוכין שיגרום למישהו כאן להאמין שיש יסוד של אמת בטענותיך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה הראשונה אנחנו רואים מנה של 8.22 רנטגן שספג המכשיר באירוע הקרנה והפעיל אזעקה שלו. מכשיר היה במרחק של מטר מקורבן. לפי תסמינים שהיו לקורבן, מנת קרינה שספג הייתה 100 רנטגן ויותר (בעקבות שהופיעה ACUTE RADIATION SYNDROME שמופיעה במנות החל של 100 רנטגן - הדבר מתועד על ידי רופא).

בתמונה השנייה אנחנו רואים מדידה שהתבצעה היום, לפני דקות אחדות, קצב של 14 מיקרו רנטגן לשעה (מיקרו = מיליונית).

לפי כך, מנה שמדד המכשיר באירוע גדולה פי יותר מחצי מיליון פעמים ממנה שמקבל בן אדם בשעה במצב רגיל.

EventRadiationReadings.JPG

TodayRadiationReadings.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אולי סתם אני יורה כאן באוויר.

אבל ניסית לקחת את המכשיר למקום אחר, לא יודע, נניח קניון או שכונה אחרת ולבדוק אותו??

אולי יש מצב הוא מזייף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר לא מזייף. הגיע עלינו איש ממשרד איכות הסביבה עם מד קרינה שלו, לבדוק אם אין בדירה קרינה של איזוטופים. במכשיר שלנו ושלו הופיעו אותם מספרים, אשר העידו שאין בסיבתנו קרינת איזוטופים - אם פתאום יופיעו, אנחנו נדע וזה יהיה שלב חדש של טרור רדיולוגי.

בנוסף יש לנו עוד מכשיר מד קרינה מחברה אחרת המיוצר בחו"ל, גם למכשיר הזה יש תעודה בין לאומית על מהימנות וכיול. גם במכשיר הזה קריאות יום-יומיות תואמות.

הסתובבנו עם מכשיר שלנו גם במקומות אחרים, לא מצאנו רמת קרינה חריגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...