Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התמונות נשלחו למוסדות מדינה האחראים. בסוף החקירה, אני אפרסם את התמונות.

הנה נתונים של המכשיר:

http://www.arrowtechinc.com/ramr_200.htm

אנחנו משתמשים בגלאים מובנים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ידידי היקר,

מה הסנפת או שתית ? מהודעתך נראה כי קראת קצת בויקיפדיה מהי קרינה וכתבת לנו אחלה סיפור.

לפני כ-18 שנים וקצת עבדתי עם חומרים רדיו אקטייבים כגון: איזטופים רדיואקטייבים מסוג אירידיום 192,קובלט וגם ציוד רנטגן קבוע ונישא ואנוכי בעל הסמכה לטיפול ושימוש בחומרים וציוד רדיואקטיבי מטעם נחל שורק.

בהודעה שלך נפלו מספר אי-דיוקים והם: (למיטב זכרוני מלפני כ-18 שנה).

1. מונה גייגר לא נמכר כמוצר מדף לכול העם ובכדי לשחרר מכשיר כזה מהמכס יש צורך באישורים מתאימים.

2. בכדי לרכוש ולהשתמש במכשיר רנטגן הפולט קרינה מיננת יש צורך באישור והסמכה מטעם נחל שורק/משרד העבודה/משרד הבריאות ככה שאינני יודע מאיפה לשכנים שלך יש ציוד כזה.

לי אישית יצא לי לשחרר איזוטופ רדיו אקטיבי מהמכס בבן-גוריון (סיפור מהסרטים)

3. בכדי לייבא חומרים רדיו אקטייבים הפולטים קרינה מייננת בעוצמה של 100 קירי יש צורך במיליון אישורים והסמכות !!! לכן לא נראה לי שלשכנים שלך יש מקור רדיואקטיבי הפולט קרינה בעוצמה של 100 רנטגן (הלווינים האמריקאיים היו מגלים את מקור הקרינה)

4. במידה ונמדדה עוצמת הקרינה שציינת אזי מזמן השכנים שלך היו חולים בסרטן הדם או נמקים לאט ובטוח.

נניח ולשכנים שלך יש מקור של קרינה מייננת הפולט קרני X בעוצמה של מכשיר רנטגן לשיקוף ריאות, אזי שכבת הבטון+חול מהווים סיכוך מצויין בפני קרינה זו.

חול/מים/בטון הינם בולעים קרינה מייננת מצויין ! כמובן עדיף 10 מילימטר של יריעת עופרת.

אתה יכול לבצע בדיקה פשוטה לראות מהי עוצמת הקרינה המייננת בצורה הבאה.

1. קפוץ לאחד מבתי החולים שעדיין יש להם שקפים (פילם) לשיקוף ריאות ובקש פילם מסוג D4 או D7.

2. תניח את השקף על הריצפה ועל השקף מטבע של 1 שקל.

בצד השני של הפילם הפונה כלפי התיקרה תניח נייר כסף (לפחות 2 שכבות).

תמתין 5 דקות או אפילו כול הלילה וקח את הפילם לפיתוח.

3. במידה וקיימת קרינה הפילם צריך להשחיר מסביב למטבע !

המלצות להגנה בפני קרינה מייננת

1. ככול שמתרחקים ממקור הקרינה אזי עוצמת הקרינה יורדת בריבוע (שמור מרחק)

2. במידה ומדובר על קרניי X או גמא מומלץ להדביק יריעות עופרת בעובי 10 מילימטר על הקירות וכול הפתחים.

3. במידה ומדובר על קרינה מסוג ביטא אתה יכול להסתפק ביריעות ניילון

4. מומלץ לרכוש תג קרינה+דוזימטר לשם ניטור כמות הקרינה שספגת. מומלץ ולשלוח פעם בחודש את תג הקרינה למעבדה בנחל שורק בשביל לקבל תמונה ברורה של כמות הקרינה שנספגה בגוף. (כמובן עלייך לשאת את תהג על גופך כול היום).

אתה יכול להתקשר למעבדה שעבדתי בה לפני 18 שנים ולבקש בהשאלה או שיבואו לבצע אצלך בדיקה 'מעבדת גבי שואף לבדיקות לא הורסות NDT'.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עכשיו את כל השרשור מהתחלה ואני רוצה לתת לך 2 עצות -

1. תרחיק את אבא שלך מהבית הזה לכמה שיותר זמן.

2. תרחיק את עצמך מאבא שלך לכמה זמן. מתוך דאגה כנה לבריאות הנפש שלך.

בכל ההודעות האחרות שלך אתה נשמע בנאדם שפוי ומחובר למציאות. נראה לך באמת הגיוני שכמה ערסים-ונדליסטים אתיופים יפעילו נשק מתוחכם רק בשביל לפגוע באדם מבוגר שהתלונן על הונדליזם שלהם?!

נראה לי שיותר מדי זמן אתה יושב בבית ושומע שטיפות מוח מאבא שלך וזה ניתק אותך לחלוטין מהמציאות (לא מזלזל בו חס ושלום, אבל לא נראה לך תמוה שדווקא מומחה בתחום יותקף בנשק מתוחכם מהתחום שהוא מבין בו?) .

אתה חייב לאוורר קצת את הראש ולהחזיר קצת common sense לחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. במידה ומדובר על קרניי X או גמא מומלץ להדביק יריעות עופרת בעובי 10 מילימטר על הקירות וכול הפתחים.

איזה קטע, באת לי טוב מארק:

למכירה במחיר מצויין יריעות עופרת 10 מ"מ ו-25 מ"מ. מחירים טובים לקראת החגים.

:lol:

**התאורייה נהדרת, אפילו בתור הכנה לתסריט טוב...אבל פושעים אתי*&ים בעפולה ומכונת לייזר משוכללת?

נו באמת?!?!!!

אבא שלך מודע לזהות השכנים שסביבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערות שלי בבורדו.

ידידי היקר,

מה הסנפת או שתית ? מהודעתך נראה כי קראת קצת בויקיפדיה מהי קרינה וכתבת לנו אחלה סיפור.

לפני כ-18 שנים וקצת עבדתי עם חומרים רדיו אקטייבים כגון: איזטופים רדיואקטייבים מסוג אירידיום 192,קובלט וגם ציוד רנטגן קבוע ונישא ואנוכי בעל הסמכה לטיפול ושימוש בחומרים וציוד רדיואקטיבי מטעם נחל שורק.

בהודעה שלך נפלו מספר אי-דיוקים והם: (למיטב זכרוני מלפני כ-18 שנה).

תרשה לי להפריך את הטענות שלך לאי דיוקים שמצאת.

1. מונה גייגר לא נמכר כמוצר מדף לכול העם ובכדי לשחרר מכשיר כזה מהמכס יש צורך באישורים מתאימים.

מונה גייגר כן נמכר כמוצר מדף, ניתן להזמין אותו בארץ ממספר יצרנים ללא צורף בשום אישור מיוחד במידה ויהיה צורך, נציג מול גורם מוסמך את הקבלות על מכשירי מדידת קרינה שלנו אשר נרכשו בדרך חוקית, כולל תשלום מכ"ס ומע"מ.

2. בכדי לרכוש ולהשתמש במכשיר רנטגן הפולט קרינה מיננת יש צורך באישור והסמכה מטעם נחל שורק/משרד העבודה/משרד הבריאות ככה שאינני יודע מאיפה לשכנים שלך יש ציוד כזה.

אף אחד לא אמר שאנשים האלה שאנחנו מתארים הביאו מכשיר כזה באופן חוקי.

3. בכדי לייבא חומרים רדיו אקטייבים הפולטים קרינה מייננת בעוצמה של 100 קירי יש צורך במיליון אישורים והסמכות !!! לכן לא נראה לי שלשכנים שלך יש מקור רדיואקטיבי הפולט קרינה בעוצמה של 100 רנטגן (הלווינים האמריקאיים היו מגלים את מקור הקרינה)

אותה תגובה שלי כמו לסעיף 2.

4. במידה ונמדדה עוצמת הקרינה שציינת אזי מזמן השכנים שלך היו חולים בסרטן הדם או נמקים לאט ובטוח.

אלא אם כן יש להם אמצעי מיגון מתאימים והם מפעילים את מכשירי הקרינה מרחוק כפי שמקובל להפעיל אותם. בנוסף, למכשירים האלו אמור להיות בידוד כדי להפחית את הקרינה שנפלטת מסביב. מעבר לזה, איננו יודעים מה מצב בריאותי שלהם.

חול/מים/בטון הינם בולעים קרינה מייננת מצויין ! כמובן עדיף 10 מילימטר של יריעת עופרת.

תודה על ההמלצה. היכן ניתן בארץ להשיג יריעת עופרת?

המלצות להגנה בפני קרינה מייננת

1. ככול שמתרחקים ממקור הקרינה אזי עוצמת הקרינה יורדת בריבוע (שמור מרחק)

3. במידה ומדובר על קרינה מסוג ביטא אתה יכול להסתפק ביריעות ניילון

4. מומלץ לרכוש תג קרינה+דוזימטר לשם ניטור כמות הקרינה שספגת. מומלץ ולשלוח פעם בחודש את תג הקרינה למעבדה בנחל שורק בשביל לקבל תמונה ברורה של כמות הקרינה שנספגה בגוף. (כמובן עלייך לשאת את תהג על גופך כול היום).

אתה יכול להתקשר למעבדה שעבדתי בה לפני 18 שנים ולבקש בהשאלה או שיבואו לבצע אצלך בדיקה 'מעבדת גבי שואף לבדיקות לא הורסות NDT'.

תודה, במיוחד על המלצות למיגון.

קראתי עכשיו את כל השרשור מהתחלה ואני רוצה לתת לך 2 עצות -

1. תרחיק את אבא שלך מהבית הזה לכמה שיותר זמן.

2. תרחיק את עצמך מאבא שלך לכמה זמן. מתוך דאגה כנה לבריאות הנפש שלך.

במילים אחרות, אתה מנסה להציג כאן את עצמך כגורם מוסמך לבריאות נפש. במידה ואתה לא גורם מוסמך, אין לך סמכות לחוות דיעה בנושא בריאות נפש של אנשים אחרים. לצורך זה יש רופאים.

בכל ההודעות האחרות שלך אתה נשמע בנאדם שפוי ומחובר למציאות. נראה לך באמת הגיוני שכמה ערסים-ונדליסטים אתיופים יפעילו נשק מתוחכם רק בשביל לפגוע באדם מבוגר שהתלונן על הונדליזם שלהם?!

מראש הבהרתי שלא מדובר בונדליזים, אלא טרור. למה אתה חושב שבני עדה אתיופית, צברים, שיודעים להפעיל מחשב ושאר מכשירים לא פחות טוב מכל ישראלי ממוצע אחר, לא יוכלו להפעיל אמצעים כאלה?

לא התלוננו על ונדליזים שלהם. התלוננו על טרור מצידם. ניסיון לסובב את זה לכיוון ונדליזים, זה סילוף ציני של דבריי.

אני חוזר ואומר את אותם הדברים:

נושא שהעלתי כאן עד כדי כך חשוב שאסור להשאיר אותו ברמת עמדה עיוורת "אני מאמין"/"אני לא מאמין", בעיקבות שזה נשק הכי אכזרי בידי פושעים. זו הסיבה שאסור למדינה לזלזל.

אכן הנושא הזה הוא לא עיניין של אמונה. יש בדיקות מעבדה שבאופן חד משמעי יכולות להעיד על עובדת הקרנה, מנה שנספגה בגוף ומיקום.

איזה קטע, באת לי טוב מארק:

למכירה במחיר מצויין יריעות עופרת 10 מ"מ ו-25 מ"מ. מחירים טובים לקראת החגים.

:lol:

**התאורייה נהדרת, אפילו בתור הכנה לתסריט טוב...אבל פושעים אתי*&ים בעפולה ומכונת לייזר משוכללת?

נו באמת?!?!!!

אבא שלך מודע לזהות השכנים שסביבו?

BMW, מה שרשמת כאן, זה דוגמא מובהקת לציניות ורשלנות של מוסדות מדינה האחראים, שמעדיפים להתעלם מתלונות במקום לבדוק אותן, למרות שיש נהלים ברורים למקרים של חשש מפגיעת קרינה מייננת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניר - הבנאדם נראה במצוקה, בין אם אמיתית או לא, למה להתבדח על חשבונו?

alfa164TS - אתה יכול לשלול אנטנות סלולריות - הן משדרות עד תדר 2.1 GHz ובעוצמות של כ-2-5W (תחום נמוך בהרבה מרנטגן, ובעוצמות חלשות בהרבה).

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אם כבר יש פה איזה עניין אז הוא לא מכוון ספציפית אליך.

הכוונה שלי לא על הוואנדליזם אלא הקרינה, יכול להיות ששכיניך (אמרת שהם בעיסקי הסמים) מנהלים אופרציה של גידול סמים בתוך הדירה, גידול כזה מצריך צריכת חשמל גבוהה (בדוק אם המונה שלהם משתולל), כמו כן יש צורך לשימוש במיקרוגל לשם סטריליזציה של האדמה ושאר חומרים.

יכול להיות שבאמת כל האופרציה הזו גורמת לתדרים משונים, רעשים למיניהם וכו', אם תצליח למצוא עדות למשהו כזה, כל מה שאתה צריך לעשות זה לשלוח טיפ אנונימי למשטרה והם כבר ישימו עין על מה הולך שם.

כמו שאתה רואה הסיפור שלך אפילו אם יש בו אמת גורם לתגובות של "על איזה חומר אתה ..." ולכם אין לצפות שהמשטרה לא תגיב אחרת אלא אם תביא עדויות מהסוג ששוטרים מבינים או רגילים אליהם.

אתה צריך להבין שאפילו אם היתה נוחתת לך צלחת מעופפת בחצר והיית קורא למשטרה סביר שהם היו פותרים אותך ב"תעזוב אותנו באמא'שך".

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניר - הבנאדם נראה במצוקה, בין אם אמיתית או לא, למה להתבדח על חשבונו?

alfa164TS - אתה יכול לשלול אנטנות סלולריות - הן משדרות עד תדר 2.1 GHz ובעוצמות של כ-2-5W (תחום נמוך בהרבה מרנטגן, ובעוצמות חלשות בהרבה).

כי זה נראה לי מופרך.

אם טענה כזו רצינית, למה לא לגשת למשרד ממשלתי שמטפל בזה - ידיעה כזו ב YNET תעשה בלאגן רציני, ידיעה כזו אצל כל כתב זה או אחר תעשה בלאגן רציני, בעיקר שיש הוכחות.

מכל עיתון ישמחו לבוא ולצלם את המונה ואת כל ההוכחות ולעשות מזה סקנדל שיתאים לעיתון 7 ימים.

אז תעשה לי טובה, אם היו מקרינים עלי קרינה שיכולה לגרום לי לסרטן הייתי:

1. עובר בינתיים למקום אחר

2. דואג שיגיעו מהרשויות

3. מכין תביעת ענק !

4. פונה לעיתונות

ובטח לא הולך ומתבכיין על זה בפורום.

אי לכך, ובהתאם לזאת - בולשיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות ששכיניך (אמרת שהם בעיסקי הסמים) מנהלים אופרציה של גידול סמים בתוך הדירה, גידול כזה מצריך צריכת חשמל גבוהה (בדוק אם המונה שלהם משתולל), כמו כן יש צורך לשימוש במיקרוגל לשם סטריליזציה של האדמה ושאר חומרים.

אכן מונה החשמל של השכנים משתולל. אבל מד קרינה מייננת לא מגיב לקרני מיקרוגל, אלא רק לקרינה מייננת.

ערכים שהראה המכשיר הם לא במיקרו ואפילו לא במילי רנטגן, אלא ברנטגנים. המכשיר מגיב גם לקרינה סביבתית שהיא במיקרו רנטגנים.

מעבר לזה, ברשותנו גם מכשיר למדידת קרינה אלקטרו מגנטית, שמראה בביתנו לעיתים קרינה שחורגת נורמות מותרות בישראל קרוב ל-100 פעם.

בתלונות שלנו למשטרה צייננו שהשכנים עוסקים בסמים.

אני מתנדב להיות המפיק, מישהו מתנדב לכתוב את כל זה עם סוף שמח ?

במילים אחרות, אתה אומר שאתה מוכן לממן אירגון טרור שפועל נגד נכה ומשפחתו וגם נגד אזרחים אחרים בארץ שאינם מודעים לכך שהם קורבנות של שיטות פגיעה SILENT HOLOCAUST. לפי כך ניתן להסיק שסוף שמח בשבילך שאותו אירגון יסיים את העבודה, כלומר קורבנות יירצחו בשקט.

אי לכך, ובהתאם לזאת - בולשיט.

איך אתה יכול לקבוע את מהימנות דבריי מבלי שביצעת את הבדיקות הדרושות שהן באופן אובייקטיבי וחד משמעי יגידו מי צודק?

עמדה שלך לא אובייקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alfa164TS,

1. מי מוכר בארץ מונה גייגר שיכול לנטר קרינה מייננת בתחום של 100 רנטגן לשעה ?

2. כפי שכבר כתבתי החבר'ה האלה צריכים להיות קרמינלים בסדר גודל בינלאומי בכדי להשיג איזוטופ רדיואקטיבי בעוצמה של יותר מ-100 קיריי בכדי שאביך יספוג בזמן קצר 100 רנטגן לשעה למרות המרחק מהדירה שלהם והסיכוך של הקירות.

3. בטוח שאין ברשותם מכשיר רנטגן המפיק קרניי X בעוצמה כזו מכיוון שמכשיר כזה צריך להיות ענק מבחינה מיימדית ולא קל להבריח.

4. מונה הגייגר בקישור שצירפת מסוגל למדוד קרינה מייננת בקצב של עד 100 רנטגן לשעה , כלומר סוף הסקאלה ! אתה יודע איזה חתיכת מקור רדיואקטיבי צריך בשביל זה ? בל נשכח שהמיטה של אבא שלך נמצאת במרחק של מספר מטרים וקיים גם סיכוך של בטון+חול.

5. במידה ובכול זאת יש להם מקור רדיואקטיבי.

כול חומר רדיואקטיבי יש לו זמן מחצית החיים שבו עוצמת הקרינה יורדת ב-50 אחוז ועד לעוצמה ממש נמוכה שבו השכנים שלך חייבים להשיג כול תקופה מסויימת התלוייה בסוג החומר הרדיו קטייבי איזוטופ חדש בכדי לגרום נזק.

לכן אני שולל אפשרות שיש להם חומר רדיואקטיבי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק10, תשובות לשאלות שלך:

1. מי מוכר בארץ מונה גייגר? יצרן שמייצר אותו. בנוסף יש גם יבואנים שמביאים לארץ מכשירים שמיוצרים בחו"ל, למשל POLIMASTER.

2. שכנים האלה, שייכים לארגון הנקרא modern naftenya” אשר תיארתי אותו בהודעה הראשונה בשרשור הזה. ארגון זה ידוע בזכות אכזריות חסרת תקדים שלו.

4. מכשיר שיש ברשותנו וראית בקישור, מודד RATE ו-DOSE. אזעקת המכשיר מופעלת בשני מקרים:

מקרה 1. RATE

מקרה 2. DOSE

עבור כל אחד מהמקרים יש למכשיר ערכי סף מוגדרים. אזעקת המכשיר התחילה לצפצף בגלל DOSE. גם המכשיר היה ליד הקורבן ולא על הקורבן עצמו, לכן לא קיבל את מלוא המנה שקיבל הקורבן. על כך מעיד ACUTE RADIATION SYNDROME שהיה לקורבן אחרי הפגיעה. לפי הסימפטומים שהופיעו אחרי האירוע מתרכשים במנות של 100 רנטגן ויותר.

כול התופעות הקליניות מאותו מקרה מתועדות ע"י רופא שנתן לקורבן הפנייה לבצע את הבדיקות הדרושות. הבעייה, קופת חולים לא מאשרת את ההפנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה הסבר לי,

1. מדוע אתה לא מוציא את אביך מהבית ?

2. מדוע לא פנית לחברת החדשות, לכתבי העיתונות - אם בידך הוכחות כאמור (מספיק להזמין כתב אחד לראות "לייב" את מונה הגייגר שבשרשותך)

3. מה נאמר לך ברשויות החוק ?

אני רוצה תשובות רציניות, בעיקר ל 1 ו 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק10, תשובות לשאלות שלך:

1. מי מוכר בארץ מונה גייגר? יצרן שמייצר אותו. בנוסף יש גם יבואנים שמביאים לארץ מכשירים שמיוצרים בחו"ל, למשל POLIMASTER.

2. שכנים האלה, שייכים לארגון הנקרא modern naftenya” אשר תיארתי אותו בהודעה הראשונה בשרשור הזה. ארגון זה ידוע בזכות אכזריות חסרת תקדים שלו.

4. מכשיר שיש ברשותנו וראית בקישור, מודד RATE ו-DOSE. אזעקת המכשיר מופעלת בשני מקרים:

מקרה 1. RATE

מקרה 2. DOSE

עבור כל אחד מהמקרים יש למכשיר ערכי סף מוגדרים. אזעקת המכשיר התחילה לצפצף בגלל DOSE. גם המכשיר היה ליד הקורבן ולא על הקורבן עצמו, לכן לא קיבל את מלוא המנה שקיבל הקורבן. על כך מעיד ACUTE RADIATION SYNDROME שהיה לקורבן אחרי הפגיעה. לפי הסימפטומים שהופיעו אחרי האירוע מתרכשים במנות של 100 רנטגן ויותר.

כול התופעות הקליניות מאותו מקרה מתועדות ע"י רופא שנתן לקורבן הפנייה לבצע את הבדיקות הדרושות. הבעייה, קופת חולים לא מאשרת את ההפנייה.

1. איך זה שאין נפגעים אחרים מבני הבית? אתה/אימא שלך/ שכנים?

2. האם הקרינה שהם שולחים היא ממוקדת? אם כן לאיזה גודל שטח?

3. בהנחה שהתשובה שלך ל 1 היא כן: מאיפה הם יודעים את המיקום המדוייק בו נמצא אבא שלך בתוך הבית?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש נפגעים נוספים. אמא שלי למשל שגררה את אבא ממקום ההקרנה. גם אצלה הופיעו סימנים של ACUTE RADIATION SYNDROME, יש כמובן תיעוד על זה מרופא עם כל הסימנים הקליניים.

2. איננו יודעים באיזה מכשיר הם משתמשים, ניתן רק לשאר שספוט קרינה עיקרי הוא בערך מטר.

3.ככל הניראה הם משתמשים במכשיר בסגנון זה: http://www.policeone.com/police-technology/press-releases/107577/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...