Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרור נגד נכה ורכבו

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני גר בעפולה.

-יש לכם צילומים או משהו של המכשיר? אחזקה של מכשיר כזה דורשת כמובן אישורים מיוחדים

כן, יש לנו צילומים של המכשיר וגם צילומי קריאה מהצג שלו. אחזקה של מונה גייגר אינה דורשת אישורים מיוחדים וכל אזרח יכול לרכוש כזה. העיניין היחיד, זה מחירו הרב של המכשיר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאין להם אישור כזה. הם מחזיקים את המכשיר באופן לא חוקי וככל הניראה הוא מטייל ברחבי הארץ ומשמש לפגיעה של אזרחים נוספים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מזמן אמרתי שאם חלק גדול מהאוכלוסייה הנורמטיבית בוחר לפנות למשפחות הפשע שיפתרו להם את הבעיות אחרי שפנייה למשטרה רק גרמה לנזקים, אז אנחנו חיים במערב הפרוע, תרתי משמע.

זה לכאורה נותן לגיטמציה שחוק וסדר משליטים גופים חוץ שילטוניים.

אם כך, אין להתפלא שיהיו גם "חוקים" אחרים שיהפכו לנורמטיביים ברבות הזמן.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה עיר אתה גר ?

אני גר בעיר, שחוקי המדינה בה לא עובדים (עפולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לכאורה נותן לגיטמציה שחוק וסדר משליטים גופים חוץ שילטוניים.

אם כך, אין להתפלא שיהיו גם "חוקים" אחרים שיהפכו לנורמטיביים ברבות הזמן.

.

מאוד קל לגלגל את האשמה על האזרח הקטן משלם המיסים והארנונה אשר מקבל אפס שירותים בתמורה.

ברגע שהמשטרה ומשרדי הממשלה יתחילו לתת שירות כמו שצריך אז כל התוהו ובוהו הזה יפסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני עוד לא מבין למה אתה לא מטפל בזה כמו שצריך אחת ולתמיד.

תפוס איתך 10-20 חבר'ה תיכנסו להם לדירה ותעלימו את התוכן שלה על כל יושביה.

זה בעיה?

תביאו גם כמה חבר'ה חיילים שיאבטחו אתכם קצת, או אזרחים בעלי רשיון נשק.

אין משהו אחר? העולם התחתון - אל תלך לשם לדעתי, אתה אף פעם לא יודע איך זה יגמר.

אבל ראשית הייתי מתחיל מטיפים שיש פעילות של סמים בדירה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רק עולם תחתון, באיזור שלך יש בשפע, רק תזהר שאם ותלך למישהו, שלא יווצר מקרה לא נעים שהוא זה שמפעיל אותם.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לנסח את עצמי בעדינות. אני לא מבטיח שגם יצליח לי.

או שאתה לא יודע על מה אתה מדבר, או שאתה מבלבל כל מיני מושגים שתפסת בסדרות מדע בידיוני עם פנטזיות.

רק לשם הדוגמא, אתה אומר שמונה הגייגר הפרטי שלכם מדד קרינה של 100 רנטגן. אבל רנטגן הוא תחום של קרינה אלקטרומגנטית ולא מדד לכמות קרינה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבהיר קצת על דברי צביקה:

מונה גייגר אינו המכשיר האידאלי למדידת קרינת רנטגן, שהיא קרינה אלקטרו מגנטית.

המכשיר יעיל למדידת קרינות מיננות.

או כפי שכתוב כאן:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94_%D7%92%D7%99%D7%99%D7%92%D7%A8

וגם כאן (לדעתי מנוסח טוב יותר ופשוט יותר):

http://www.246.co.il/daat/itmab.asp?fn=710080927-179

אז אולי לא מפציצים אותכם ברנטגן אלא בקרינה מיננת?

אולי יש להם בבית משדר ענק שמשדר מעבר לים לכל סוחרי הסמים לגבי הזמנות משלוחים.

אולי יש להם מתקן של אנטנה סלולרית שמוחבא בתוך הבית.

אולי הם עוסקים בריגול ולכן יש להם משדר כה חזק.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנטגן הוא תחום של קרינה אלקטרומגנטית ולא מדד לכמות קרינה.

שלושה מושגים נפוצים משמשים לתיאור חשיפה לקרינה: רנטגן (roentgen), ראד (rad) ורם (rem). רנטגן ® היא יחידת חשיפה והיא משמשת להגדרת חשיפה חיצונית שמקורה בקרני-X וקרני גמה.

רנטגן הוא אכן חלק מספקטרום של קרינה אלקטרומגנטית, אבל חלק הזה שונה משאר הספקטרום בכך שהוא מיינן. בגלל תכונה זו, הוא נקרה קרינה מייננת ולכן הוא ביותר מסוכן לגוף האדם.

>>"אתה אומר שמונה הגייגר הפרטי שלכם מדד קרינה של 100 רנטגן"

איפה בדיוק ראית שאני אומר דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בומר, ולאוטו שלך הם לא עושים כלום?

מצב לא פשוט, מצד אחד אם לא היה לך מה להפסיד הייתה יכול להשתמש באלימות (בלי תאורים פלאסטיים),

מצד שני אתה נשמע לי אדם נורמטיבי שלא מחפש צרות ושלא שש לתיק או שניים במשטרה, לכן אולי כדי לבדוק (אבל ממש

בזהירות) פנייה לגורמים ''מוסמכים'', כי כמו שכתבו קודם אתה לא יודע איך זה יסתיים.

החברה המגיבים בנושא, אני חושב ש alfa164TS הוא משתמש רציני, ראו את ההודעות שלו בפורום.

ולהתייחס אליו סטייל 'מה אתה מעשן אחי?' זה לא רציני.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...