Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקעתיק: מכירה וקניה של רכבים קלאסיים, חלקים וספרות מקצועית, ייעוץ במחירים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם את שלושת הג'יפים הבעיתיים שהיו לו בחברה הוא השמיד או מכר ל"פראייר" אחר?

ארז,

לשאלתך, הרכבים לא נמכרו "לפראייר" אחר. שניים מהם נמכרו לחלקים , פשוט כי לא היה מה לעשות איתם חוץ מזה. השלישי עודו זרוק בחצר לאחר שחבר אחד לקח ממנו את המנוע, חבר אחר לקח ממנו גיר וכיום כל שנותר ממנו הוא שילדה.

מה לעשות הדגם הזה של הדיסקו היה מכת מוות.

ולשאר התייחסיותיך: הקאמרו לא תימכר ככה שאין עליה שאלה והספיטפייר היא אכן עגלה (גם אם מנוע 1500 סמ"ק) במסווה של רכב ספורט. אבל, מראש הייתי מודע למה זה ספיטפייר כשקניתי את הרכב, עשיתי זאת בידיעה מוחלטת על מה הוא. אשר לרכב של לירוי, לא התייחסתי לרכב שלו ספציפית אלא לכלל הדגם שהוא בעייתי. (למה אתה חושב שהיום דיסקו כזה נמכר במחיר של 25, - 30 אלף ש"ח? ולא פעם אף פחות מכך, כי הוא כזאת הצלחה?).

אין כאן שאלה של פירגון.

מענין שלירוי הבין זאת ואתה ובני ה. לא.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הבדל בין השמצה לבין עובדות.

אם אני אספר על רכב שהוא בעייתי אז זה לא אומר שאני לא יודע לפרגן, אפילו שלחבר שלי יש רכב כזה.

מבחינתי יש הבדל, מצטער.

דווקא לי המילה פרגון בהקשר שכזה נראת ממש לא כשרה.

חוץ מזה לא דובר על הרכב ספציפי, כמו שORI0610 אני גם יכול(וכל מי שחפץ לקנות) להכנס לפורום ג'יפים ולשאול על הג'יפ לא בעיה, גם דיי לגיטימי לאדם שדיי ירוק בעניין השטח, לגוגל את זה.

אתה צודק, השמצה להגיד שכל הנשים בוגדות אבל עובדתית עד 70% מהזוגות בוגדים בבני זוגן. אני מציע להגיד למשה (שם בדוי) לרוץ הביתה כי יש סיכוי של 7/10 שימצא את אשתו עם גבר אחר.

מה שORI0610 עשה זה מקביל ליצחק (שם בדוי) שהגיב להודעה של חבר שסיפר שהוא עומד להתחתן עם פולניה בתשובה בסגנון:

לא כדי לך, אתמול "גררתי" אחת כזאת והיא ממש עגלה (אל תעלב אבל זאת האמת - תשאל כל גבר) היא ממש גרוטאה...

אני מקווה שהבנת את ההקבלה למרות שהיא רק 70% מדוייקת...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז,

לשאלתך, הרכבים לא נמכרו "לפראייר" אחר. שניים מהם נמכרו לחלקים , פשוט כי לא היה מה לעשות איתם חוץ מזה. השלישי עודו זרוק בחצר לאחר שחבר אחד לקח ממנו את המנוע, חבר אחר לקח ממנו גיר וכיום כל שנותר ממנו הוא שילדה.

מה לעשות הדגם הזה של הדיסקו היה מכת מוות.

ולשאר התייחסיותיך: הקאמרו לא תימכר ככה שאין עליה שאלה והספיטפייר היא אכן עגלה (גם אם מנוע 1500 סמ"ק) במסווה של רכב ספורט. אבל, מראש הייתי מודע למה זה ספיטפייר כשקניתי את הרכב, עשיתי זאת בידיעה מוחלטת על מה הוא. אשר לרכב של לירוי, לא התייחסתי לרכב שלו ספציפית אלא לכלל הדגם שהוא בעייתי. (למה אתה חושב שהיום דיסקו כזה נמכר במחיר של 25, - 30 אלף ש"ח? ולא פעם אף פחות מכך, כי הוא כזאת הצלחה?).

אין כאן שאלה של פירגון.

מענין שלירוי הבין זאת ואתה ובני ה. לא.

שלום אורי,

פרסמתי את התגובה לAMITEXC בטרם ראיתי את תגובתך.

מה אתה מציע ללירוי לעשות? אולי לגרוס את הג'יפ שהוא אוהב ובו השקיע את מיטב כספו.

תסלח לי על חוסר האמון שאני מפגין לגבי גורלם של הדיסקואים בסיפור שלך. כמה שנים הם עבדו בחברה, כמה קלומטר עשו לפני שהוחלט למכור אותם כחלקים האם כרכב חברה הם עברו התעללות שיטתית?

ואיך החלטת שלירוי הבין את מה שכתבת? הוא שלח לך ה"פ ובה כתב כמה שאתה צודק אבל הוא חייב למכור את הרכב ולדפוק פראייר אחר?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז ההקבלה שלך לא משהו,

מכונות הן דבר עקבי, כאשר ישנו שימוש בחומר לא מתאים הוא פשוט יכשל.

כשדגם בעיתי אז הוא בעייתי, לא חסרים כאלה רכבים, העובדות מדברות בעד עצמן.

לא חסרים אנשים שאוהבים רכבים למרות שהוא הם נחשבים לבעייתיים, מי שקונה רכב כזה בדר"כ יודע לאן הוא נכנס.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שירשור של שוקעתיק או סתם שוק?:idea:

לא קרה דבר,

נמשיך את השירשור בלי להגיב

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לענייני שוקעתיק

למכירה לרציניים בלבד !!! טנדר פיג'ו 404 73' יד ראשונה. טסט עד 30/6/2008. רשום כרכב אספנות.

היה במצב נסיעה עד לפני חודשיים. עומד עקב פלג שקפץ. (החל פרוק ראש, כל החלקים נמצאים).

מבט כללי:

404e.jpg

פנים הרכב:

404a.jpg

צד שמאל:

404c.jpg

צד ימין:

404b.jpg

צילום מאחור:

404d.jpg

המנוע:

404f.jpg

יימכר למציע ההצעה הגבוהה ביותר. לא ממהר לשום מקום. אז אנא פניות באמת רציניות, למי שמעריך את הרכב הזה, מעבר לסך חלקיו.

שי

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אורי,

פרסמתי את התגובה לAMITEXC בטרם ראיתי את תגובתך.

מה אתה מציע ללירוי לעשות? אולי לגרוס את הג'יפ שהוא אוהב ובו השקיע את מיטב כספו.

תסלח לי על חוסר האמון שאני מפגין לגבי גורלם של הדיסקואים בסיפור שלך. כמה שנים הם עבדו בחברה, כמה קלומטר עשו לפני שהוחלט למכור אותם כחלקים האם כרכב חברה הם עברו התעללות שיטתית?

ואיך החלטת שלירוי הבין את מה שכתבת? הוא שלח לך ה"פ ובה כתב כמה שאתה צודק אבל הוא חייב למכור את הרכב ולדפוק פראייר אחר?

ארז היי

הרכבים עבדו כ3 שנים שבמהלכן נסעו עליהם שלושת השותפים בחברה (הם שימשו כרכבים פרטיים שלנו - השותפים) הרכבים עשו בממוצע כ250,000 ק"מ והצרות איתם היו מהרגע הראשון ואתן לך דוגמא ברכב שהיה אצלי נשבר הקראנק ב59,000 ק"מ. לא התעללו ברכבים ולא בטיח. לצורך ההבנה הרכבים שקדמו להם היו בלייזרים מהמודלים 82, 83 ו90 ששניים מהם ה83 וה90 עדיין נמצאים ברשותנו (ה90 משמש אותי כרכב יומיומי) הרכבים הללו עברו למעלה ממליון ק"מ ועדיין עובדים. ה83 יצא עכשיו למכירה לאחר שהשותף שנסע עליו (אבא שלי) נפטר בנובמבר האחרון. ככה שתבין לבד את ההבדלים בין הרכבים.

הלאה קצת היסטוריה בעוד הלנדרובר דיפנדר בצורותיו ודגמיו השונים הינו אחד מרכבי השטח הטובים בעולם שמיוצר מראשית שנות ה40 של המאה הקודמת ועדיין מוצלח ביותר. הדיסקברי של ראשית שנות ה90 (עד שנת 97) לקו בבעיות רבות, כנ"ל גם הריינגרובר של ראשית שנות ה90.

אשר לשאלתך, כן ללירוי ולי היתה חליפת מסרים בה"פ ומה שנאמר בה הינו בין שנינו ובינינו בלבד. שיהיה לך יום נפלא.

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest shlomimycars

למכירה פורד אנגליה 105E 1962 + טסט

רכב במצב מצויין מנוע 1000

רכב קל לתחזוקה ממולץ למי שרוצה להתחיל באספנות

90 אחוז ממכלולי הרכב חדשים הרכב מקורי עד רמת הבורג

יחד עם הרכב ינתנו חלפים (ספיירים) מכניים רבים אפילו גיר

חייבים לראות כדי להבין לרצינים בלבד

חייב להימכר בהקדם האפשרי

בבקשה רצינים בלבד

אשמח לקבל פניות

בה"פ או בטלפון 052-3303265

dsc4530640x480rt3.jpg

dsc4539640x480lo8.jpg

img7531640x480bf0.jpg

תצוגת מכוניות מועדון החמש בגרנד קניון חיפה , 15-18 במאי 2008

dsc05161024x768jb6.jpg

תצוגת מכוניות מועדון החמש בגרנד קניון חיפה , 15-18 במאי 2008

dsc0513zh9.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מקום לקנות מגבים מניקל (לא זרועות) חדש או משומש ולא משנה מצב הגומי.

נא לפנות בהודעה פרטית.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ

למכירה מבחר חלפים לחיפושית

0525554246

attachment.php?attachmentid=109548&stc=1&thumb=1&d=1205141243 attachment.php?attachmentid=109549&stc=1&thumb=1&d=1205141243 attachment.php?attachmentid=109550&stc=1&thumb=1&d=1205141243 attachment.php?attachmentid=109551&stc=1&thumb=1&d=1205141484

attachment.php?attachmentid=109552&stc=1&thumb=1&d=1205141484 attachment.php?attachmentid=109553&stc=1&thumb=1&d=1205141484

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנסים אחוריים לקוגר שלמים ויפים כמו בתמונה של הקוגר.

שמשה קידמית למוסטנג 71 ושמשה אחורית למאך 1.

לא ברור אם אתה מחפש או מוכר:roll:

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה רנו 4 מסחרית וסובארו מיני 700 סמק לפירוק.

יש אפשרות למכירת חלקים בודדים.

אסף 0502102525

26 001.jpg

26 002.jpg

26 003.jpg

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...