Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות מהנסיעה שלי ל Nurburgring

bodovg
שימו לב! השרשור הזה בן 5723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טעות שלי.. מגבלת הביטוח היא 100 מליון יורו עם גבול של 8 מליון יורו לכל אדם שנפגע בתאונה-

Unlike many of our competitors, we extensive insurance coverage, and this is most important, which is even valid for driving the Nordschleife and which is already included in the rental fee.This is not something that goes without saying. But for us it does.

The amount insured is 100 million euros, whereas the benefits for bodily injury are limited to 8 million euros per injured person.

ועושה רושם שאין השתתפות עצמית. זה כבר כלול במחיר ההשכרה :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לרכב שאני השכרתי היתה השתתפות עצמית עד 10,000 יורו (!!!).

מה זה אומר - שאם אתה אשם והרכב טוטל לוסט אז הלכו 10,000 יורו.

אם מישהו אחר פוגע בך, אין השתתפות עצמית. לניזקי גוף (עצמי ו ג') יש כיסוי מלא.

אבל הסכום הוא "עד 10000 יורו", כך שלדוגמא פגיעה בגדר ונזק חלקי לרכב - התשלום בהשתתפות היה נמוך משמעותית.

בהקפות הראשונות, המסלול היה ממש קפוא והיו נקודות שהאוטו פשוט לא אחז (בבלימות ובסיבובים ואפילו בהאצות) - שם באמת זה קצת מבהיל אבל זה נעלם עם האדרנלין. נסעתי עם בקרת יציבות מופעלת (והיא עבדה שעות נוספות - החיווי לא הפסיק להבהב).

בהמשך אתה מתחיל לסמוך על הרכב (ועל עצמך). הבעיה העיקרית היתה שבשלב מסוים המסלול התחיל להתייבש (לפחות בקו הנכון) אבל אם פיספסת את הקו או ניכנסת לאזור מוצל (ואז כל הכביש רטוב ולפעמים קפוא) .... בבת אחת האוטו מאבד אחיזה.

בפניה עיוורת (אחרי עליה) שהייתי משוכנע שהסיבוב הוא ימינה, והפנייה היתה שמאלה..... בלמתי מאוחר מדי, בקו הלא נכון (בגלל שחשבתי שאני פונה ימינה ולקחתי את ה"קו הנכון" שלמעשה היה ממש לא נכון והפנימי) והכביש היה רטוב, האוטו פשוט ניכנס לתת היגוי מטורף והמשיך לי ישר לכיוון הגדר. פעולה נכונה הצילה אותי אבל 5 שניות אחרי אתה מרגיש את הלב בתחתונים. לאחר ההקפה הזאת יצאתי לנוח, להסדיר נשימה ולאכול משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

discover, עכשיו אתה מבין למה שאלתי ולא הסתמכתי על מה שכתוב באתר ? (אפילו אי-אפשר לקרוא לזה האותיות הקטנות כי זה כלל לא רשום באתר)

10 אלף יורו זה לצרכים פרקטיים כמעט כמו בלי ביטוח (ההסתברות הגבוהה ביותר היא לנזק בסכומים האלה) רק שיש לך שקט נפשי מסויים בזכות limit ברור וארצי ביחס לפוטנציאל המטורף של משכון החיים שלך בערך אם אין לך שום ביטוח.

bodovg, תודה על המידע והשיתוף. כיף לקרוא.

אגב, משום מה חשבתי שברינג הולכים בגישה של trackday מבחינת אשמה. כלומר כל אחד אחראי לנזק שלו.

אחרת המשמעות למציאת האשם היא עצומה ולא ממש פשוטה (זה לא "הוא נכנס לי לנתיב בלי לאותת במהירות מטורפת").

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אני איתי באותו תאריך שם אבל מגלל מזג האוויר נסעתי לטייל בהרי הרץ ואמסטרדם ואחרי שבוע חזרתי והיה מזג אוויר חלום 22 מעלות ואפילו יותר

כמה פעמיים איתה שם

ומה התוצאה אפילו על רטוב

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...