Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות מהירות ממוצעת - בקרוב אצלנו

Guest shady2006
שימו לב! השרשור הזה בן 6017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מופז הוא ראש עקום לגמרי. כמו שאומר הביטוי: "עץ עקום לא ניתן ליישר אחרי 50 שנה..."

מה שמעציב, זה שאנחנו מחפשים את הדרך לעקוף, לתחמן, לדפוק את המערכת כמה שיותר. למה? כי המערכת פועלת בצורה מטומטמת, חסרת חוט שדרה, מתכווננת לפי העולם, ולא לפי הצרכים שלה.

בקיצור: אנחנו מנסים לעקוף ולדפוק, רק כי המערכת עוקפת ודופקת אותנו!

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יהודה,

אם לדוגמה ניקח את איילון כדוגמה, ההיגיון אומר לשים מצלמות שכאלה לאורך כל הדרך. כך שתהיה חייב לנהוג לכל אורכו כחוק. כשאתה כבר יוצא מאיילון ונכנס לעיר הפקוקה, איזו מהירות בדיוק תעזור לך? כך שבעיר הסיכוי שתטוס בתוך הפקק הוא לא גדול במיוחד.אם אתה חושב שרק כך יוצבו המצלמות , אתה לא חיית בארץ כבר שלושה עשורים לפחות . אז מעניין מהיכן אתה מדבר ? מאירופה ? או מאמריקה ?

אתה מאמין שבמדינת ישראל לא ישתמשו בזה בכבישים שהם למעשה מלכודת מהירות ? כי הם בנויים היטב ישרים ואין עליהם כמעט תנועה ? ראה כביש הערבה . מדינת ישראל הפכה להיות כמו כול דבר אמריקה אבל בלי היתרונות , באמריקה כולם יודעים שלפני העיירות השריף ממתין לקנסות , אבל כך בכבישים המדינתיים משתמשים בגלאים והרבה יודעים היכן "מותר" לנסוע מהר . כי הממשל מבין לנפש הנהגים (אולי כי הוא מבין שהוא משרת ציבור אמיתי ) כאן מה ? כאן המשטרה הארורה היא משאבת מיסים קלוקלת .

וסליחה לרגע על האופטופיק המשטרה הארורה רוצה לייסד לי F.B.I ישראלי , למה כדי להלחם בפושעים ? ואתה יודע מה יקרה ? זכויות האזרח שלך ושלי ילכו קפוט והעבריינים הכבדים יעשו יותר גרועים וישבו פחות

נכון שרוב התאונות לא נגרמות בגלל מהירות, אבל תאונה במהירות גבוה, היא קטלנית יותר. מעבר לזה, ברור שאוכפים את מה שיותר קל. אבל אולי כאשר מכחידים פעילות שלילית אחת, מפתחים לאט לאט הרגלים שמכחידים גם פעילות שלילית אחרת.

.

את הרעיון האחרון שלך היה יכול להיות במדינה אחרת . כאן שכול העם המ**רגג הזה יודע שהוא בחר בפוליטקאים כאלו שרודפים אותו , אז כשרודפים אותך יותר מידי הפעילות הלא חוקית לובשת פנים יותר גרועות ולא יותר טובות .

היה כאן שירשור על נהגי ליסומטיות שנוסעים בגשם ב120-140 , והיום קראתי שבשבוע האחרון היו 131 פצועים מתאונות דרכים , אני מודיע לך כאן ועכשיו , ואתה יכול לשמור לך את השירשור , שאם יעשו את זה , אתה תגיע לשיאי תאונות יותר קשות , שבהם הפצועים יהיו יותר גרועים ויהיו יותר מקרי מוות .

מי שחושב שמרסנים התנהגות לא טובה ע"י התנהגות לא טובה מצד המרסנים הוא טיפש (וסליחה מראש עם כול הנפגעים ), זה א.ב של חינוך . וכול ההבדל בין מבוגרים לילדים זה הצעצועים שלהם , אין הבדל בגישות החינוך/ריסון

טוב אני לא אמשיך כי כול פעם שאני צריך לדבר על המדינה אני מתפוץץ ואני עלול לדבר כך שימחקו אותי מהפורום אז אשתוק על המשטרה והמדינה המח****ת

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה מה הפאניקה.. קצת יצירתיות והכל כרגיל.. (כשהוילון יורד.. לא רואים את השחקנים..)

אבל לא זו תהיה הבעיה.

הבעיה תהיה שגם אם תרצו לנסוע מהר וגם אם תתגברו על המצלמות ביצירתיות מבורכת, לא תוכלו כי ישתרר פקק.

זו מדיניות שאשכרה הולכת ליצור פי כמה וכמה יותר פקקים יום יום שעה שעה.

אני אישית בכל אופן יותר מודאג ממשהו יותר קרוב- מעבר של מצלמות המהירות לתחזוקה של חברה פרטית.

אבל זה כבר נושא לשרשור אחר.

מה אתם אומרים יקרה קודם- יגמר הנפט בעולם, או יהיה פה בלתי נסבל ברמה של להגר גם באופן לא חוקי מכאן?

(נכון גם עכשיו זה בלתי נסבל.. אבל אנחנו בוכים ועדין פה. השאלה מתי ישברו כל הכלים.)

מעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, אני לא רואה את הנהגים באיילון עומדים כל קילומטר ומחכים 30 שניות.

אני רואה. כל בוקר עד סביבות 10. וכל ערב החל מ 4 בצהרים.

ברגע שיותקנו המצלמות האלה אני מכניס את עצמי למכרז צביעת המסלול הימני כל קטע כביש דו מסלולי בצבעי כחול לבן. כי זה מה שהוא יהיה גם ככה, מגרש חניה אחד גדול.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר פואד:" מי שרוצה לנסוע מהר- שישלם", בהתייחסו לכביש אגרה חדש שבתיכנון.

יש כאן הפרדה על רקע צבע עור וגזע,למה לא הפרדה על רקע סוציו אקונומי?

מי שרוצה לנסוע מהר שיסע בכביש אגרה,מי שאין לו שיתקע בפקקים

כבישים לעשירים וכבישים לעניים

אנחנו נשלם כפול על כבישי אגרה , שלפי המגמה, לא חשוב אם נבנו ע"י חברה פרטית או לא.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...